NÁŠ TIP:  PREHĽADY voľného živého vysielania    ||    tv programy (nielen) pre médiá     ||    tv program na 3 dni     ||     Digi Sport - tv program     ||     e-shop SANIA

D
Zač.
Čas
Kon.
Poznámka
S
22Pi29.05.1522:003:0001:002. deň GolfAT&T Byron NelsonGolf TVGolf TV
22So30.05.1502:052:2504:30New York Rangers - Tampa Bay Lightning Ľadový hokejNHLFANDAFANDA
22So30.05.1502:052:2504:30New York Rangers - Tampa Bay Lightning Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
22So30.05.1508:302:5511:25závod MotorizmusZANDVOORT 12 HOURSMotors TVMotors TV
22So30.05.1508:452:1511:00Ghana - RakúskoNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
22So30.05.1508:502:0510:55Ghana - RakúskoNový ZélandFutbalMS do 20 rokovORFeinsORFeins
22So30.05.1508:552:0010:55Ghana - RakúskoNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
22So30.05.1509:000:5509:55VC Talianska - 3. tréningMugelloMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
22So30.05.1509:550:5510:50VC Talianska - 3. tréningMugelloMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
22So30.05.1510:002:0012:00TJ Avia Čakovice - TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FC Chomutov, s.r.o. - FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o.30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15Loko Vltavín, a.s. - MFK Chrudim30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FK Hvězda Cheb - FK Tachov28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15SK Kladno, a.s. - FK Motorlet Praha s.r.o.28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15TJ Sokol Libiš - ASK Lovosice28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FK Jiskra MŠENO-Jablonec n.N. - FK Pěnčín-Turnov B26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FK OEZ Letohrad B - FC Hlinsko26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FSC Libuš - FC Přední Kopanina28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15FK Tatran Kadaň - FK Chmel Blšany28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:152:0012:15SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s - FC Jiskra Modrá28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30FC Zličín - SK Aritma Praha, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30FK Olympie Březová - DDM Stará Role24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30FC STAV Zlín, a.s. B - SK Sigma Olomouc, a.s. B28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30TJ Dynamo ZČE Plzeň - FC Dynamo Horšovský Týn28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30ČAFC Praha - FK Motorlet Praha B28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:302:0012:30FC Háje JM - SC Radotín28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1510:505:2516:15turnajParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
22So30.05.1510:551:0011:55VC Talianska - 3. tréningMugelloMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
22So30.05.1511:002:0013:00Energie Cottbus - Hertha BSC Berlin FutbalNemecko - pohár juniorovSport1 DSFSport1 DSF
22So30.05.1511:003:1514:15turnajParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
22So30.05.1511:009:3020:30turnajParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
22So30.05.1511:251:0012:25závod MotorizmusFIA FORMULA 3 CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
22So30.05.1512:002:0014:00turnajOstravaBasketbalChance 3x3 Tourtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1512:255:3518:00závod MotorizmusZANDVOORT 12 HOURSMotors TVMotors TV
22So30.05.1512:302:0014:30Dinamo - Krasnodar FutbalRuskoSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
22So30.05.1512:350:5513:30VC Talianska - kvalifikáciaMugelloMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
22So30.05.1513:301:3015:00VC Talianska - kvalifikáciaMugelloMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
22So30.05.1514:002:0016:00FK Litoměřice - AFK LoKo Chomutov28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1514:002:0016:00SK Šacung ČNES Benešov 1947 - NK CLIMAX Vsetín11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1514:002:0016:00TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice - SK Liapor Witte Karlovy Vary11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1514:303:0017:3020. etapa CyklistikaGiro d'ItaliaEurosportEurosport
22So30.05.1514:552:0016:55FC Viktoria Mariánské Lázně - Sokol Čížová28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1515:002:0017:00OSS Lomnice - Sokol Citice24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1515:002:0017:00FK Bílina - Sokol Horní Jiřetín28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1515:001:5016:50závodAachener SeorsJazdectvoSvetový festivalWDR FernsehenWDR Fernsehen
22So30.05.1515:002:0017:00TJ Slavoj Český Brod - TJ Sokol SDS EXMOST Modřice11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1515:050:5516:00VC Talianska - kvalifikáciaMugelloMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
22So30.05.1515:152:0017:15FC Barcelona - KS Vive Tauron KielcesemifináleHádzanáLiga majstrov EHFSport 1 HDSport 1 HD
22So30.05.1515:400:3516:151. závod MotorizmusPorsche Carrera CupSport1 DSFSport1 DSF
22So30.05.1516:002:0018:00Bath Rugby - SaracensReLiveRugbyPremiership RugbyNova sportNova sport
22So30.05.1516:202:1018:30zápas VolejbalMontreux Volley MastersSport1 DSFSport1 DSF
22So30.05.1516:302:0018:30FC Viktoria Otrokovice - RSM Hodonín o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SK Bystřice nad Pernštejnem - FK Pelhřimov, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ Fatra Slavia Napajedla - FSC Stará Říše o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:301. FC Viktorie Přerov o.s. - TJ Sokol Lískovec28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FC Velké Karlovice-Karolinka - TJ Sokol Určice28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30MFK Vítkovice a.s. - MFK Havířov28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SK Hranice - FK Nový Jičín28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ Jiskra Rýmařov - FK Mohelnice28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ Valašské Meziříčí, o.s. - FC MSA Dolní Benešov28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FC Kuřim - Sokol Novosedly26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FK INZERT EXPRES Znojmo - FC Sparta Brno26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SK Moravská Slavia-fotbal,o.s. - FOTBAL Jevišovice26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SK Vojkovice - FC Ivančice26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ Tatran Bohunice - FK Baník Dubňany26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ TATRAN Rousínov, z.s. - FK SK Bosonohy26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FK Slavia Orlová-Lutyně - SK Spartak Hulín28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30HFK Třebíč, o.s. - FC Hlučín a.s.28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SK Líšeň - 1.HFK Olomouc a.s.28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FC Morkovice - FK Vsetín24. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30FC Rožnov pod Radhoštěm - FK Bystřice pod Hostýnem24. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30SFK ELKO Holešov o.s. - FK Luhačovice24. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:302:0018:30TJ Kelč - FC Fryšták24. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1516:303:2519:55Plzeň - Příbram (zač. o 17.15 hod.)30. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
22So30.05.1516:502:0018:50Osek - Hluboká nad Vltavou28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Králův Dvůr - SK Union 201330. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FC Rokycany - SK SENCO Doubravka, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Hořovicko - TJ Sušice28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FC Nový Bor, o.s. - TJ Sokol Nové Strašecí28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Baník Souš, o.s. - SK Sokol Brozany28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Krupka - FK Neratovice-Byškovice, s.r.o.28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Litol - FK Slavoj Žatec, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Dobrovice - SK Vysoké Mýto, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Náchod s.r.o. - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - FK Česká Třebová28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Dražice - FC Písek28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Rašelina Soběslav - SK SIKO Čimelice28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Tatran Prachatice o.s. - Centropen Dačice28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - TJ Sokol Želeč28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Baník Královské Poříčí - FK Ostrov24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Nejdek - FC Cheb24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Spartak Horní Slavkov - FC Františkovy Lázně24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Vysoká nad Labem - Sokol Kratonohy28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00SK Jičín - FK Chlumec nad Cidlinou28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Dobruška - SK Sparta Úpice28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Arsenal Česká Lípa s.r.o. - SK Skalice26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Doksy - SK Semily26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Sedmihorky - FK Košťálov, o.s.26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Tělocvičná jednota Sokol Bozkov - TJ Spartak Chrastava26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Velké Hamry - Slovan Hrádek n.Nisou26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Sokol Ovčáry - SK SPARTAK Příbram28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Tatran RAKO Rakovník - SK Rakovník28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Jíloviště - Tatran Sedlčany28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:001. FC Žamberk - FK AGRIA Choceň s.r.o.26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Jiskra Litomyšl - SK Pardubičky26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00SK Polička - TJ Lanškroun, fotbalový oddíl26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Přeštice - TJ Zruč28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00SKP Rapid Sport - Sokol Černice28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00SSC Bolevec - SK Slavia Vejprnice28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Rozvadov - FK Horažďovice28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00ZKZ Horní Bříza - FK Holýšov28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FC Tempo Praha - SK Střešovice 191128. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00Sokol Královice - SK Union Vršovice28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:001. FC Spořice - SK Štětí28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00FK Litvínov, a.s. - Baník Modlany28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:002:0019:00TJ Proboštov - FK Junior Děčín28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22So30.05.1517:052:2019:25Dunajská Streda - Slovan33. koloFutbalFortuna ligaDigi Sport 1Digi Sport 1
22So30.05.1517:052:1519:20Žilina - Trnava33. koloFutbalFortuna ligaDigi Sport 2Digi Sport 2
22So30.05.1517:102:0519:15Dunajská Streda - Slovan33. koloFutbalFortuna ligaDajtoDajto
22So30.05.1517:152:0019:15Banská Bystrica - Ružomberok33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Dunajská Streda - Slovan33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Myjava - Košice33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Senica - Podbrezová33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Zlaté Moravce - Trenčín33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Žilina - Trnava33. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
22So30.05.1517:152:0019:15Brno - Jablonec30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Liberec - České Budějovice30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Mladá Boleslav - Jihlava30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Mladá Boleslav - Jihlava30. koloFutbalSynot ligaSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
22So30.05.1517:152:0019:15Mladá Boleslav - Jihlava30. koloFutbalSynot ligaSlovakSport.TV2SlovakSport.TV2
22So30.05.1517:152:0019:15Ostrava - Dukla30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Plzeň - Příbram30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Slavia - Slovácko30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Sparta - Bohemians30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:152:0019:15Teplice - Hradec Králové30. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
22So30.05.1517:300:2517:55závod VeslovanieMEDas ErsteDas Erste
22So30.05.1517:452:4520:30turnajParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
22So30.05.1517:502:0519:55Slovensko - Azerbajdžan VolejbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
22So30.05.1517:552:0019:55Verona - Juventus FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
22So30.05.1518:002:0020:00THW Kiel - MKB-MVM VeszprémsemifináleHádzanáLiga majstrov EHFSport 1 HDSport 1 HD
22So30.05.1518:001:5019:503. závod MotorizmusDTMDas ErsteDas Erste
22So30.05.1518:002:0020:00závod MotorizmusUNITED SPORTSCAR CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
22So30.05.1518:001:3019:30zápaso 3. miestoVodné póloturnajSportMSportM
22So30.05.1518:102:5021:00Arsenal FC - Aston VillafináleFutbalAnglicko - FA CupNova sportNova sport
22So30.05.1519:301:3021:00zápasfináleVodné póloturnajSportMSportM
22So30.05.1520:002:4522:45Borussia Dortmund - WolfsburgfináleFutbalNemecko - pohárDas ErsteDas Erste
22So30.05.1520:002:1522:15Borussia Dortmund - WolfsburgfináleFutbalNemecko - pohárSport 1 HDSport 1 HD
22So30.05.1520:001:3021:30turnajParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
22So30.05.1520:402:3523:15Atalanta - AC Miláno FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
22So30.05.1521:252:1523:40Athletic Bilbao - FC BarcelonafináleFutbalŠpanielsko - pohárTVP1TVP1
22So30.05.1521:302:3000:003. deň GolfAT&T Byron NelsonGolf TVGolf TV
22So30.05.1521:302:3000:001. závodDetroidMotorizmusIndyCarSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
22So30.05.1522:002:0000:003. závodUSAAtletikaDiamantová ligaČT sportČT sport
22So30.05.1522:002:0000:003. závodUSAAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
22So30.05.1523:002:1501:15Toronto FC - San Jose Earthquakes13. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
22Ne31.05.1502:052:2504:30Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
22Ne31.05.1502:303:0005:30Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks BasketbalNBASport 1 HDSport 1 HD
22Ne31.05.1507:152:4510:00Melbourne - Port Adelaide9. koloAustrálsky futbalAFLEurosport 2Eurosport 2
22Ne31.05.1510:152:0012:15FK Admira Praha - TJ Slavia Louňovice30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15TJ Jiskra Domažlice, o.s. - SK Převýšov30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15FC MAS Táborsko, a.s. B - TJ Malše Roudné28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15FC Velké Meziříčí - FC Slovan Rosice, a.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15FC TVD Slavičín - TJ Lokomotiva Petrovice28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15SK Uničov - MFK Vyškov28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:152:0012:15MFK Chrudim B - SK Holice26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:250:3511:00závodyPoznaňVeslovanieMEČT sportČT sport
22Ne31.05.1510:302:0012:301. FC Karlovy Vary a.s. - FK Slavoj Český Krumlov28. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:302:0012:30Jiskra Třeboň - Sokol Sedlice28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1510:350:4011:15závod MotorizmusRENAULT SPORT TROPHYMotors TVMotors TV
22Ne31.05.1510:501:2012:10VC Talianska - závodMugelloMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
22Ne31.05.1511:004:0015:00závodAachener SeorsJazdectvoSvetový festivalWDR FernsehenWDR Fernsehen
22Ne31.05.1511:008:5519:55turnajParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
22Ne31.05.1511:003:1514:15turnajParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
22Ne31.05.1511:009:3020:30turnajParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
22Ne31.05.1512:101:0513:15VC Talianska - závodMugelloMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
22Ne31.05.1513:003:3516:35závod MotorizmusBRITISH GTMotors TVMotors TV
22Ne31.05.1513:151:3014:45závodySalzburgringMotorizmusTouring CarSport 1 HDSport 1 HD
22Ne31.05.1513:200:4014:00závodyPoznaňVeslovanieMEDas ErsteDas Erste
22Ne31.05.1513:451:1515:00VC Talianska - závodMugelloMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
22Ne31.05.1514:002:0016:00Kickers Offenbach - 1. FC Magdeburg FutbalNemecko - postup do 3. ligyhr fernsehenhr fernsehen
22Ne31.05.1514:001:4015:404. závod MotorizmusDTMDas ErsteDas Erste
22Ne31.05.1514:303:0017:3021. etapa CyklistikaGiro d'ItaliaEurosportEurosport
22Ne31.05.1515:003:0018:00Bratislava Monarchs - Nitra Knights Americký futbalSlovenskoSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
22Ne31.05.1515:053:5519:004. deň (ReLive)ÍrskoGolfIrish OpenNova sportNova sport
22Ne31.05.1515:152:0017:15zápaso 3. miestoHádzanáLiga majstrov EHFSport 1 HDSport 1 HD
22Ne31.05.1516:002:0018:00TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří - Baník Union Nové Sedlo24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:002:0018:00zápas VolejbalMontreux Volley MastersSport1 DSFSport1 DSF
22Ne31.05.1516:252:0018:25zápas36. koloFutbalRakúskoORFeinsORFeins
22Ne31.05.1516:302:0018:30FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Blansko, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30SFK Vrchovina N. Město na M.-Radešínská Svratka - ČSK Uherský Brod28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30TJ Slavoj Polná - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30TJ Sokol Tasovice - FK Blansko, o.s.28. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30FK Kozlovice - FC ELSEREMO Brumov28. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s. - SK Olympia Ráječko26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30FC Moravský Krumlov - Slovan Bzenec26. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30SK SULKO-Zábřeh - 1.FC Slovácko, a.s. B28. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:302:0018:30SK Vizovice - Vigantice24. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1516:350:3517:10závod MotorizmusCATERHAM UK RACINGMotors TVMotors TV
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Čáslav, a.s. - SK Viktorie Jirny30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00SK Benešov - FK Bohemians Praha, a.s.30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00SK Zápy - FK Meteor Praha VIII30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Štěchovice - FC Písek, o.s.30. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FC ZVVZ Milevsko - SK Klatovy 189828. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Pěnčín - Turnov - SK Týniště nad Orlicí28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00MFK Trutnov - SK Český Brod28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00Sparta Kutná Hora, a.s. - FK Pardubice, a.s. B28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Dvůr Králové nad Labem - FK OEZ Letohrad28. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Spartak Kaplice, s.r.o. - SK Rudolfov28. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00SK Jankov - FK Jindřichův Hradec 191028. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00T.J. Lokomotiva Karlovy Vary o.s. - SK Toužim24. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Jaroměř - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Lázně Bělohrad - SK Libčany28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00MFK Nové Město nad Metují - FC Slavia Hradec Králové28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00Slovan Broumov - FC OLYMPIA Hradec Králové28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Červený Kostelec - RMSK Cidlina Nový Bydžov, o.s.28. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00Jiskra Višňová - TJ FK ŽBS Železný Brod26. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00AFK Sokol Semice - Sokol Klecany28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00SK POLABAN Nymburk s.r.o. - MFK Dobříš28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Sokol Hostouň - SK Rejšice28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Družba Suchdol28. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00AFK Horní Jelení - SKP Slovan Moravská Třebová26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy26. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FC Rokycany B - Jiskra Domažlice B28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00Slavoj Koloveč - TJ FC Chotíkov 1932 o.s.28. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Admira Praha B - FK Meteor Praha VIII B28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00SK Třeboradice - SK Uhelné sklady28. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Český Lev Neštěmice - FK Rumburk28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:002:0019:00FK Louny - SK STAP-TRATEC Vilémov28. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
22Ne31.05.1517:100:3517:45závod MotorizmusBRDC FORMULA 4Motors TVMotors TV
22Ne31.05.1517:302:4520:15zápasfináleHádzanáLiga majstrov EHFSport 1 HDSport 1 HD
22Ne31.05.1517:450:4518:30závod MotorizmusGINETTA GT5 CHALLENGEMotors TVMotors TV
22Ne31.05.1517:452:4520:30turnajParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
22Ne31.05.1517:552:0019:55Cagliari - Udinese FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
22Ne31.05.1518:200:4019:00závod MotorizmusVOLKSWAGEN RACING CUP UKMotors TVMotors TV
22Ne31.05.1520:401:5522:35AS Rím - Palermo FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
22Ne31.05.1520:402:0022:40AS Rím - Palermo FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
22Ne31.05.1520:402:0022:40Fiorentina - Chievo FutbalTalianskoDigi Sport 4Digi Sport 4
22Ne31.05.1520:401:5522:35Neapol - Lazio FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
22Ne31.05.1520:402:0022:40Sassuolo - Janov FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
22Ne31.05.1521:302:3000:00finálové kolo GolfAT&T Byron NelsonGolf TVGolf TV
22Ne31.05.1521:302:3000:002. závodDetroidMotorizmusIndyCarSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
22Ne31.05.1523:002:0001:00Seattle Sounders - NY Red Bulls13. koloFutbalUSA - MLSEurosportEurosport
23Po01.06.1501:151:4503:00New England Revolution - LA Galaxy13. koloFutbalUSA - MLSEurosportEurosport
23Po01.06.1503:002:3005:30Golden State Warriors - Houston Rockets BasketbalNBANova sportNova sport
23Po01.06.1510:5010:4021:30turnajParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23Po01.06.1511:009:3020:30turnajParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23Po01.06.1511:009:3020:30turnajParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Po01.06.1519:002:3021:30Karlsruher SC - Hamburger SV FutbalNemecko - baráž o udržanieDas ErsteDas Erste
23Ut02.06.1502:002:3004:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
23Ut02.06.1502:303:0005:30zápas BasketbalNBASport 1 HDSport 1 HD
23Ut02.06.1505:452:1508:00Rakúsko - PanamaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
23Ut02.06.1505:502:0507:55Rakúsko - PanamaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovORFeinsORFeins
23Ut02.06.1508:552:0010:55Argentína - GhanaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
23Ut02.06.1511:002:0013:00štvrťfinále - mužská štvorhraParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Ut02.06.1513:507:4021:30štvrťfináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23Ut02.06.1514:006:0020:00štvrťfináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23Ut02.06.1514:004:0018:00štvrťfináleParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Ut02.06.1519:002:0021:00závod MotorizmusPlochá dráha - ElitserienEurosport 2Eurosport 2
23Ut02.06.1520:152:1522:30TSV 1860 München - Holstein Kiel FutbalNemecko - 3 - baráž o postupNDR FernsehenNDR Fernsehen
23St03.06.1503:052:2505:30zápas BasketbalNBANova sportNova sport
23St03.06.1508:452:1511:00Senegal - KolumbiaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
23St03.06.1513:507:4021:30štvrťfináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23St03.06.1514:006:0020:00štvrťfináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23St03.06.1514:004:3018:30štvrťfináleParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23St03.06.1517:002:0019:00RSM Hodonín o.s. - FK Pelhřimov, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23St03.06.1517:002:0019:00FC STAV Zlín, a.s. B - SK Spartak Hulín30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23St03.06.1517:002:0019:00SFC Opava a.s. B - 1. SK Prostějov30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23St03.06.1517:302:0019:30SK Sparta Úpice - Slovan Broumov29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23St03.06.1518:301:0019:30semifinále - zmiešaná štvorhraParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23St03.06.1518:552:1021:05zápasfinále - 1. koloBasketbalVTB United LeagueSport 5Sport 5
23St03.06.1520:101:5022:00THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf33. koloHádzanáNemeckoNova sportNova sport
23St03.06.1520:151:4522:00THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf33. koloHádzanáNemeckoSport1 DSFSport1 DSF
23St03.06.1520:252:0022:25Austria Wien - Red Bull SalzburgfináleFutbalRakúsko - pohárORFeinsORFeins
23Št04.06.1502:002:3004:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
23Št04.06.1508:452:1511:00Maďarsko - BrazíliaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
23Št04.06.1508:552:0010:55Maďarsko - BrazíliaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
23Št04.06.1509:002:0011:00Nemecko - UzbekistanNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosportEurosport
23Št04.06.1511:003:0014:00turnajProstějovTenisUniCredit Czech OpenČT sportČT sport
23Št04.06.1512:002:0014:00finále - zmiešaná štvorhraParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Št04.06.1514:004:3518:35semifináleParížTenisFrench OpenDvojkaDvojka
23Št04.06.1515:004:5519:55semifináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23Št04.06.1515:004:0019:00semifináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23Št04.06.1515:052:5518:001. deňŠvédskoGolfNordea MastersNova sportNova sport
23Št04.06.1516:003:0019:00semifinále - mužská štvorhraParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Št04.06.1517:002:0019:00MFK Vítkovice a.s. - 1. FC Viktorie Přerov o.s.29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23Št04.06.1520:002:0022:004. závodRímAtletikaDiamantová ligaČT sportČT sport
23Št04.06.1520:002:0022:004. závodRímAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
23Št04.06.1520:304:0000:301. deň Golfthe Memorial TournamentGolf TVGolf TV
23Pi05.06.1503:052:2505:30zápas BasketbalNBANova sportNova sport
23Pi05.06.1505:502:0507:55Rakúsko - ArgentínaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovORFeinsORFeins
23Pi05.06.1508:452:1511:00Ukrajina - USANový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
23Pi05.06.1508:552:0511:00Ukrajina - USANový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
23Pi05.06.1511:001:5012:50turnajProstějovTenisUniCredit Czech OpenČT sportČT sport
23Pi05.06.1512:507:0019:50semifináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23Pi05.06.1513:005:4518:45semifináleParížTenisFrench OpenDvojkaDvojka
23Pi05.06.1513:006:0019:00semifináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23Pi05.06.1513:304:3018:00semifinále - ženská štvorhraParížTenisFrench OpenEurosport 2Eurosport 2
23Pi05.06.1515:052:5518:002. deňŠvédskoGolfNordea MastersNova sportNova sport
23Pi05.06.1516:001:4517:45VC Kanady - 1. tréningMontrealMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
23Pi05.06.1516:001:3517:35VC Kanady - 1. tréningMontrealMotorizmusFormula 1Sport1 DSFSport1 DSF
23Pi05.06.1517:002:0019:001.HFK Olomouc a.s. - SK Uničov29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23Pi05.06.1518:002:0020:00FC Cheb - Baník Královské Poříčí25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23Pi05.06.1518:552:0521:00zápasfinále - 2. koloBasketbalVTB United LeagueSport 5Sport 5
23Pi05.06.1519:452:1522:00zápas34. koloHádzanáNemeckoSport1 DSFSport1 DSF
23Pi05.06.1519:502:0521:55Česko - Bielorusko BasketbalprípravnýČT sportČT sport
23Pi05.06.1519:552:0522:00zápas33. koloHádzanáNemeckoNova sportNova sport
23Pi05.06.1520:001:4521:45VC Kanady - 2. tréningMontrealMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
23Pi05.06.1520:304:0000:302. deň Golfthe Memorial TournamentGolf TVGolf TV
23So06.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
23So06.06.1508:302:4511:15Gold Coast - Sydney Swans10. koloAustrálsky futbalAFLEurosport 2Eurosport 2
23So06.06.1510:152:0012:15FC Chomutov, s.r.o. - FK Čáslav, a.s.31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FC Písek, o.s. - SK Benešov31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FK Bohemians Praha, a.s. - FK Admira Praha31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15MFK Chrudim - SK Viktorie Jirny31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SK Aritma Praha, o.s. - FC Viktoria Mariánské Lázně29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FK Pardubice, a.s. B - FK Náchod s.r.o.29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FK Jindřichův Hradec 1910 - Dražice29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SK SIKO Čimelice - Lokomotiva Veselí nad Lužnicí29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FC Slavia Hradec Králové - FK Jaroměř29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15Sokol Kratonohy - FK Lázně Bělohrad29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FC Hlinsko - MFK Chrudim B27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SK Holice - Jiskra Litomyšl27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SC Radotín - FSC Libuš29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha B29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15FK Rumburk - FK Louny29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:152:0012:15SK Štětí - FK Tatran Kadaň29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:302:0012:30FC Zličín - FK Hořovicko29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - TJ Sokol Hostouň29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:302:0012:30FK Motorlet Praha B - FC Háje JM29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1510:302:0012:30SK Union Vršovice - Sokol Cholupice29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1511:002:0013:00SK Uhelné sklady - FC Tempo Praha29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1511:002:0013:00fináleProstějovTenisUniCredit Czech OpenČT sportČT sport
23So06.06.1511:551:0513:001. závodRed Bull RingMotorizmusADAC Formel 4Sport1 DSFSport1 DSF
23So06.06.1512:002:0014:00turnajHradec KrálovéBasketbalChance 3x3 Tourtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1512:301:0013:30kvalifikáciaMoskvaMotorizmusMS - cestovné vozyEurosportEurosport
23So06.06.1513:152:0015:15FC Písek - FK Tatran Prachatice o.s.29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1513:151:0014:151. závodRed Bull RingMotorizmusADAC GT MastersSport1 DSFSport1 DSF
23So06.06.1514:002:0016:00FC OLYMPIA Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1514:002:0016:003. deňŠvédskoGolfNordea MastersNova sportNova sport
23So06.06.1514:501:0515:551. závodSilverstoneMotorizmusEuroformula OpenDigi Sport 1Digi Sport 1
23So06.06.1514:501:0015:501. závodSilverstoneMotorizmusEuroformula OpenMotors TVMotors TV
23So06.06.1514:504:5519:45fináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23So06.06.1515:002:0017:00FC Františkovy Lázně - FK Olympie Březová25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1515:002:0017:00FK Luhačovice - TJ Kelč25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1515:003:0018:00fináleParížTenisFrench OpenDvojkaDvojka
23So06.06.1515:002:0017:00fináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23So06.06.1515:501:3517:251. závodSilverstoneMotorizmusInternational GT Open Motors TVMotors TV
23So06.06.1515:551:3017:251. závodSilverstoneMotorizmusInternational GT Open Digi Sport 1Digi Sport 1
23So06.06.1516:001:1517:15VC Kanady - 3. tréningMontrealMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
23So06.06.1516:000:4516:45kvalifikáciaPortmauMotorizmusMS superbikovEurosport 2Eurosport 2
23So06.06.1516:051:5518:00závod DostihyEpsom DerbyNova sportNova sport
23So06.06.1516:302:0018:30ČSK Uherský Brod - TJ Slavoj Polná29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FC Slovan Rosice, a.s. - FC Slovan Havlíčkův Brod29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Blansko, o.s. - SFK Vrchovina N. Město na M.-Radešínská Svratka29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Mutěnice - RSM Hodonín o.s.29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FC MSA Dolní Benešov - FC TVD Slavičín29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Mohelnice - TJ Valašské Meziříčí, o.s.29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Nový Jičín - TJ Sokol Lískovec29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30TJ Lokomotiva Petrovice - SK Hranice29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FC Ivančice - FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK SK Bosonohy - FC Kuřim27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FOTBAL Jevišovice - SK Vojkovice27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30Slovan Bzenec - SK Moravská Slavia-fotbal,o.s.27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30Sokol Novosedly - FC Moravský Krumlov27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30TJ Tatran Bohunice - FK INZERT EXPRES Znojmo27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:301. SK Prostějov - MSK Břeclav29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FC Hlučín a.s. - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Slavia Orlová-Lutyně - SFC Opava a.s. B29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30MFK Vyškov - HFK Třebíč, o.s.29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30SK Spartak Hulín - SK SULKO-Zábřeh29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Bystřice pod Hostýnem - FC Morkovice25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Chropyně - FC Rožnov pod Radhoštěm25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30FK Vsetín - SFK ELKO Holešov o.s.25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1516:302:0018:30Vigantice - FC RAK Provodov25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Slavoj Český Krumlov - TJ Sušice29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Tachov - FC MAS Táborsko, a.s. B29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Klatovy 1898 - 1. FC Karlovy Vary a.s.29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK SENCO Doubravka, o.s. - FK Hvězda Cheb29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Sokol Čížová - FC Rokycany29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Malše Roudné - FC ZVVZ Milevsko29. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FC Nový Bor, o.s. - TJ Sokol Libiš29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Motorlet Praha s.r.o. - TJ Baník Souš, o.s.29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Litol29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Česká Třebová - FK Pěnčín - Turnov29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Český Brod - Sparta Kutná Hora, a.s.29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Týniště nad Orlicí - FK Dobrovice29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Vysoké Mýto, o.s. - MFK Trutnov29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s. - FK OEZ Letohrad29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Živanice - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou29. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Sokol Sedlice - FK Rašelina Soběslav29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Želeč - Osek29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Baník Union Nové Sedlo - Sokol Citice25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00DDM Stará Role - FK Nejdek25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Ostrov - TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00RMSK Cidlina Nový Bydžov, o.s. - FK Vysoká nad Labem29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Libčany - FK Chlumec nad Cidlinou29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Dobruška - SK Jičín29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Košťálov, o.s. - TJ FK ŽBS Železný Brod14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Semily - FK Jiskra MŠENO-Jablonec n.N.14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Slovan Hrádek n.Nisou - Tělocvičná jednota Sokol Bozkov14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Spartak Chrastava - Doksy14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00MFK Dobříš - Sokol Klecany29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Rejšice - Český lev - Union Beroun, o.s.29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Sportovní Sdružení Ostrá - SK POLABAN Nymburk s.r.o.29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Družba Suchdol - TJ Jíloviště29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Lanškroun, fotbalový oddíl - Sokol Moravany27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Svitavy - SK Polička27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00ŽSK Třemošnice - FK AGRIA Choceň s.r.o.27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Holýšov - TJ Rozvadov29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK Slavia Vejprnice - TJ FC Chotíkov 1932 o.s.29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Sokol Černice - SSC Bolevec29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00TJ Zruč - TJ Dynamo ZČE Plzeň29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00ZKZ Horní Bříza - Slavoj Koloveč29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FC Přední Kopanina - Sokol Královice29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Baník Modlany - 1. FC Spořice29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00FK Bílina - SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00SK STAP-TRATEC Vilémov - FC Jiskra Modrá29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00Sokol Horní Jiřetín - FK Litvínov, a.s.29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23So06.06.1517:002:0019:00finále - mužská štvorhraParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23So06.06.1518:451:4020:25VC Kanady - kvalifikáciaMontrealMotorizmusFormula 1Duna TVDuna TV
23So06.06.1518:551:2020:15VC Kanady - kvalifikáciaMontrealMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
23So06.06.1518:551:2020:15VC Kanady - kvalifikáciaMontrealMotorizmusFormula 1RTLRTL
23So06.06.1519:005:0000:003. deň Golfthe Memorial TournamentGolf TVGolf TV
23So06.06.1519:001:3020:30VC Kanady - kvalifikáciaMontrealMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
23So06.06.1519:104:2523:35Juventus - Barcelona (zač. o 20.45 hod.)finále - BerlínFutbalLiga majstrovPuls4Puls4
23So06.06.1520:003:1523:15Juventus - Barcelonafinále - BerlínFutbalLiga majstrovČT sportČT sport
23So06.06.1520:202:3022:50Juventus - Barcelonafinále - BerlínFutbalLiga majstrovJednotkaJednotka
23So06.06.1520:402:2523:05Juventus - Barcelonafinále - BerlínFutbalLiga majstrovDigi Sport 3Digi Sport 3
23So06.06.1520:402:3523:15Juventus - Barcelonafinále - BerlínFutbalLiga majstrovTVP1TVP1
23Ne07.06.1500:002:0002:00Kanada - ČínaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1502:002:3004:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
23Ne07.06.1503:303:0006:30Miguel Cotto - Daniel GealeBrooklynBoxWBC - v stgrednej váheSport 1 HDSport 1 HD
23Ne07.06.1506:552:0008:55Brazília - Južná KóreaNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
23Ne07.06.1509:451:3011:15Nový Zéland - HolandskoKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1510:152:0012:15FK Meteor Praha VIII - TJ Jiskra Domažlice, o.s.31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o. - TJ Štěchovice31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15SK Převýšov - FK Králův Dvůr31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15FC ELSEREMO Brumov - FC Velké Karlovice-Karolinka29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15MFK Havířov - FK Kozlovice29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:151.FC Slovácko, a.s. B - FC STAV Zlín, a.s. B29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:152:0012:15SK Sigma Olomouc, a.s. B - SK Líšeň29. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:302:0012:30SK Skalice - Velké Hamry14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1510:302:0012:30závody102. ročníkVeslovaniePrimátorkyČT sportČT sport
23Ne07.06.1511:001:0012:001. závodMoskvaMotorizmusMS - cestovné vozyEurosportEurosport
23Ne07.06.1511:151:1512:301. závodPortmauMotorizmusMS superbikovEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1511:551:0513:002. závodRed Bull RingMotorizmusADAC Formel 4Sport1 DSFSport1 DSF
23Ne07.06.1512:001:0013:002. závodMoskvaMotorizmusMS - cestovné vozyEurosportEurosport
23Ne07.06.1512:450:4513:30závodPortmauMotorizmusMS superšportovEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1512:501:0013:502. závodCurcuit de EstorilMotorizmusEuroformula OpenMotors TVMotors TV
23Ne07.06.1512:551:0013:552. závodCurcuit de EstorilMotorizmusEuroformula OpenDigi Sport 2Digi Sport 2
23Ne07.06.1513:002:0015:001. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
23Ne07.06.1513:054:2517:304. deňŠvédskoGolfNordea MastersNova sportNova sport
23Ne07.06.1513:151:0014:152. závodRed Bull RingMotorizmusADAC GT MastersSport1 DSFSport1 DSF
23Ne07.06.1513:501:2015:102. závodCurcuit de EstorilMotorizmusInternational GT Open Motors TVMotors TV
23Ne07.06.1513:552:0015:55Írsko - Anglicko FutbalprípravnýDigi Sport 1Digi Sport 1
23Ne07.06.1513:551:2015:152. závodCurcuit de EstorilMotorizmusInternational GT Open Digi Sport 2Digi Sport 2
23Ne07.06.1514:001:0015:002. závodPortmauMotorizmusMS superbikovEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1514:505:1520:05fináleParížTenisFrench OpenČT sportČT sport
23Ne07.06.1515:002:0017:00Centropen Dačice - Jiskra Třeboň29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1515:002:0017:00FC Dynamo Horšovský Týn - SKP Rapid Sport29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1515:002:0017:00FK Meteor Praha VIII B - ČAFC Praha29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1515:002:0017:00Španielsko - Slovensko HádzanáMS - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
23Ne07.06.1515:000:4515:45závodPortmauMotorizmusMS superstockovEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1515:003:4518:45fináleParížTenisFrench OpenDvojkaDvojka
23Ne07.06.1515:002:3017:30fináleParížTenisFrench OpenEurosportEurosport
23Ne07.06.1516:002:0518:055. závodBirminghamAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
23Ne07.06.1516:002:0018:00T.J. Lokomotiva Karlovy Vary o.s. - OSS Lomnice25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - TJ Fatra Slavia Napajedla29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30FK Pelhřimov, o.s. - TJ Sokol Tasovice29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30FSC Stará Říše o.s. - SK Bystřice nad Pernštejnem29. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30TJ Sokol Určice - TJ Jiskra Rýmařov29. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30FK Baník Dubňany - TJ TATRAN Rousínov, z.s.27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30SK Olympia Ráječko - FC Sparta Brno27. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30FC Fryšták - SK Boršice25. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1516:302:0018:30SK Vizovice - SK Baťov 193025. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Union 2013 - Loko Vltavín, a.s.31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00TJ Slavia Louňovice - SK Zápy31. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00AFK LoKo Chomutov - ASK Lovosice29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. - SK Kladno, a.s.29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Slavoj Žatec, o.s. - SK Horní Měcholupy29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Sokol Brozany - FK Litoměřice29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Úvaly - TJ Krupka29. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00Hluboká nad Vltavou - SK Rudolfov29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Jankov - FK Spartak Kaplice, s.r.o.29. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Toužim - Spartak Horní Slavkov25. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Červený Kostelec29. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Pěnčín-Turnov B - FK Sedmihorky14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00Jiskra Višňová - Arsenal Česká Lípa s.r.o.14. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Rakovník - Sokol Ovčáry29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00Tatran Sedlčany - Tatran RAKO Rakovník29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Vraný - AFK Sokol Semice29. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00AFK Horní Jelení - 1. FC Žamberk27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Pardubičky - TJ Sokol Dolní Újezd27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SKP Slovan Moravská Třebová - FK OEZ Letohrad B27. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Horažďovice - FC Rokycany B29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00Jiskra Domažlice B - Přeštice29. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00SK Třeboradice - Sokol Kolovraty29. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Chmel Blšany - TJ Proboštov29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00FK Junior Děčín - FK Český Lev Neštěmice29. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
23Ne07.06.1517:002:0019:00zápas42. koloFutbalŠpanielsko 2Sport 1 HDSport 1 HD
23Ne07.06.1517:151:0018:153. závodRed Bull RingMotorizmusADAC Formel 4Sport1 DSFSport1 DSF
23Ne07.06.1518:452:1521:00Nórsko - ThajskoKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
23Ne07.06.1519:005:0000:00finálové kolo Golfthe Memorial TournamentGolf TVGolf TV
23Ne07.06.1519:001:0020:00VC Kanady - pred závodomMontrealMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
23Ne07.06.1519:050:5520:00VC Kanady - pred závodomMontrealMotorizmusFormula 1RTLRTL
23Ne07.06.1519:151:3020:45hodinovka CyklistikaHodinový rekordEurosportEurosport
23Ne07.06.1519:252:2521:50VC Kanady - závodMontrealMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
23Ne07.06.1519:303:0022:30VC Kanady - závodMontrealMotorizmusFormula 1Duna TVDuna TV
23Ne07.06.1520:001:4521:45VC Kanady - závodMontrealMotorizmusFormula 1RTLRTL
23Ne07.06.1520:002:1522:15VC Kanady - závodMontrealMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
23Ne07.06.1521:002:0023:00Francúzsko - Belgicko FutbalprípravnýSport 1 HDSport 1 HD
23Ne07.06.1521:452:1500:00Nemecko - Pobrežie SlonovinyKanadaFutbalMSEurosportEurosport
23Ne07.06.1521:450:3022:15VC Kanady - po závodeMontrealMotorizmusFormula 1RTLRTL
23Ne07.06.1523:002:1501:15Real Salt Lake - Columbus Crew14. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
24Po08.06.1501:152:0003:15San Jose Earthquakes - FC Dallas14. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
24Po08.06.1503:052:2505:30zápas BasketbalNBANova sportNova sport
24Po08.06.1513:002:0015:00turnajStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Po08.06.1513:301:3015:002. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24Po08.06.1515:003:4518:45turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24Po08.06.1518:002:0020:00závodyPrahaAtletikaMemoriál Josefa OdložilaČT sportČT sport
24Po08.06.1518:552:1021:05zápasfinále - 3. koloBasketbalVTB United LeagueSport 5Sport 5
24Po08.06.1520:303:0023:30závod MotorizmusPlochá dráha - MSSport 1 HDSport 1 HD
24Po08.06.1521:452:1500:00Švédsko - NigériaKanadaFutbalMSEurosportEurosport
24Po08.06.1521:552:0023:55Švédsko - NigériaKanadaFutbalMSČT sportČT sport
24Ut09.06.1500:452:1503:00Kamerun - EkvádorKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24Ut09.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
24Ut09.06.1513:002:0015:00turnajStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Ut09.06.1513:301:3015:003. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24Ut09.06.1515:002:0017:00turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24Ut09.06.1517:002:0019:00turnajStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Ut09.06.1518:452:1521:00Francúzsko - AnglickoKanadaFutbalMSEurosportEurosport
24Ut09.06.1521:452:1500:00Španielsko - KostarikaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24Ut09.06.1521:552:0023:55Španielsko - KostarikaKanadaFutbalMSČT sportČT sport
24St10.06.1501:002:0003:00Brazília - Severná KóreaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24St10.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
24St10.06.1509:152:1511:30osemfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosportEurosport
24St10.06.1509:252:0011:25osemfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
24St10.06.1513:002:0015:00turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24St10.06.1516:001:3017:304. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24St10.06.1516:004:0020:00tréningLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosport 2Eurosport 2
24St10.06.1516:452:1519:00Slovensko - SlovinskoPrešovHádzanáME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24St10.06.1517:002:0019:00FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Velké Meziříčí30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24St10.06.1517:002:0019:00HFK Třebíč, o.s. - 1.HFK Olomouc a.s.30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
24St10.06.1517:301:1518:45turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24St10.06.1518:001:5019:50Česko - Francúzsko HádzanáME - kvalifikáciaČT sportČT sport
24St10.06.1518:552:1021:05zápasfinále - 4. koloBasketbalVTB United LeagueSport 5Sport 5
24St10.06.1522:002:0000:00kvalifikáciaLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24Št11.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
24Št11.06.1509:152:1511:30osemfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosportEurosport
24Št11.06.1509:152:1511:30osemfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
24Št11.06.1509:252:0011:25osemfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
24Št11.06.1511:002:0013:001. deň GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24Št11.06.1512:003:0015:00turnajStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Št11.06.1512:251:4014:05voľná zostava Synchronizované plávanieEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Št11.06.1513:301:3015:005. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24Št11.06.1515:003:0018:001. deň GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24Št11.06.1515:003:0018:00turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24Št11.06.1515:006:0021:00turnajNottinghamTenisWTAEurosport 2Eurosport 2
24Št11.06.1516:152:3018:45Slovensko - Švédsko BasketbalMEDvojkaDvojka
24Št11.06.1516:502:1019:00Čierna Hora - Česko BasketbalMEČT sportČT sport
24Št11.06.1518:002:0020:00TJ Dynamo ZČE Plzeň - Jiskra Domažlice B30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24Št11.06.1519:002:1521:15kvalifikáciaLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24Št11.06.1519:003:0022:00závod MotorizmusPlochá dráha - MSSport 1 HDSport 1 HD
24Št11.06.1520:002:0022:006. závodOsloAtletikaDiamantová ligaČT sportČT sport
24Št11.06.1520:002:0522:056. závodOsloAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
24Št11.06.1521:452:1500:00Nemecko - NórskoKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24Št11.06.1521:452:1500:00kvalifikáciaLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24Št11.06.1522:001:5523:55Nemecko - NórskoKanadaFutbalMSČT sportČT sport
24Št11.06.1522:003:0001:001. deň GolfFedEx St. Jude Classic Golf TVGolf TV
24Pi12.06.1500:002:0002:00Holandsko - ČínaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24Pi12.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
24Pi12.06.1511:002:0013:002. deň GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24Pi12.06.1512:003:0015:00štvrťfináleStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Pi12.06.1513:051:0014:05VC Katalánska - 2. tréningBarcelonaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
24Pi12.06.1513:301:3015:006. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24Pi12.06.1514:050:5515:00VC Katalánska - 2. tréningBarcelonaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
24Pi12.06.1515:003:0018:002. deň GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24Pi12.06.1515:003:0018:00turnajStuttgartTenisATPEurosportEurosport
24Pi12.06.1515:006:0021:00štvrťfináleNottinghamTenisWTAEurosport 2Eurosport 2
24Pi12.06.1515:050:5516:00VC Katalánska - 2. tréningBarcelonaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
24Pi12.06.1516:152:3018:45Slovensko - Litva BasketbalMEDvojkaDvojka
24Pi12.06.1516:502:1019:00Česko - Ukrajina BasketbalMEČT sportČT sport
24Pi12.06.1517:302:0019:30FC RAK Provodov - SK Vizovice26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24Pi12.06.1517:452:1520:00Kazachstan - Turecko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Pi12.06.1517:552:0520:00slávnostné otvorenie Európske hryEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Pi12.06.1518:002:0020:00SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - MFK Vyškov30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
24Pi12.06.1518:302:0020:30SK Baťov 1930 - FC Fryšták26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24Pi12.06.1519:001:0520:05slávnostné otvorenie Európske hryEurópske hryČT sportČT sport
24Pi12.06.1520:052:5523:00Island - Česko (zač. o 20.45 hod.) FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
24Pi12.06.1520:302:3023:00Chorvátsko - Taliansko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Pi12.06.1520:302:3023:00Lotyšsko - Holandsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
24Pi12.06.1522:003:0001:002. deň GolfFedEx St. Jude Classic Golf TVGolf TV
24Pi12.06.1522:452:1501:00Austrália - NigériaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1500:001:0001:00Austrália - Nigéria (iba 2. polčas)KanadaFutbalMSČT sportČT sport
24So13.06.1501:002:0003:00Švajčiarsko - EkvádorKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1508:101:1009:20Srbsko - Slovensko Vodné póloEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24So13.06.1508:302:4511:15West Coast Eagles - Essendon Bombers11. koloAustrálsky futbalAFLEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1508:451:0009:45pred závodomLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24So13.06.1508:502:1511:05finále Horská cyklistikaEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24So13.06.1509:000:5009:50VC Katalánska - 3. tréningBarcelonaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
24So13.06.1509:202:3511:55závod TriatlonEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24So13.06.1509:451:0010:45závod legiendLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24So13.06.1509:501:0010:50VC Katalánska - 3. tréningBarcelonaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
24So13.06.1510:002:0012:00FK Spartak Kaplice, s.r.o. - Hluboká nad Vltavou30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15Loko Vltavín, a.s. - SK Převýšov32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15FK Hvězda Cheb - Sokol Čížová30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15ASK Lovosice - SK Sokol Brozany30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15SK Kladno, a.s. - SK Úvaly30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15TJ Sokol Libiš - AFK LoKo Chomutov30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15FK Jiskra MŠENO-Jablonec n.N. - TJ Spartak Chrastava15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15FSC Libuš - FK Motorlet Praha B30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15FK Tatran Kadaň - Baník Modlany30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:152:0012:15SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s - SK STAP-TRATEC Vilémov30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:302:0012:30FK Králův Dvůr - FK Meteor Praha VIII32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:302:0012:30FK Olympie Březová - SK Toužim26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:302:0012:30ČAFC Praha - SK Střešovice 191130. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:302:0012:30FC Háje JM - FK Meteor Praha VIII B30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:302:0012:30FC Tempo Praha - SK Třeboradice30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1510:501:0511:55VC Katalánska - 3. tréningBarcelonaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
24So13.06.1511:301:1512:451. závodHungaroringMotorizmusSvetová séria RenaultEurosportEurosport
24So13.06.1512:002:0014:00turnajBrnoBasketbalChance 3x3 Tourtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1512:202:1014:30finále Horská cyklistikaEurópske hryČT sportČT sport
24So13.06.1512:202:1514:35finále Horská cyklistikaEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24So13.06.1512:254:0016:25súťaže KarateEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24So13.06.1512:300:5513:25VC Katalánska - kvalifikáciaBarcelonaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
24So13.06.1513:004:0017:003. deň GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24So13.06.1513:251:3014:55VC Katalánska - kvalifikáciaBarcelonaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
24So13.06.1513:302:0015:30semifináleStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1514:002:0016:00FK Litoměřice - FK Motorlet Praha s.r.o.30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1514:002:0016:00SK Liapor Witte Karlovy Vary - NK CLIMAX Vsetín12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1514:002:0016:00TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice - SK Šacung ČNES Benešov 194712. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1514:002:0016:00TJ Sokol SDS EXMOST Modřice - TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1514:351:2015:551. kolo Stolný tenisEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24So13.06.1514:456:0020:45závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24So13.06.1514:552:1017:05zápasfinále - prípadné 5. koloBasketbalVTB United LeagueSport 5Sport 5
24So13.06.1514:552:0016:55FC Viktoria Mariánské Lázně - FC Zličín30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1514:551:5016:45voľná zostava Synchronizované plávanieEurópske hryDigi Sport 3Digi Sport 3
24So13.06.1515:002:0017:00FC Viktoria Otrokovice - FK Mutěnice30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1515:002:0017:00Sokol Citice - FK Ostrov26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1515:002:0017:00Sokol Cholupice - FC Přední Kopanina30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1515:001:0016:00VC Katalánska - kvalifikáciaBarcelonaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
24So13.06.1515:002:0017:00TJ Slavoj Český Brod - TJ Avia Čakovice12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1515:301:3017:007. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1515:552:4518:40kvalifikácia ZápasenieEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24So13.06.1516:002:0018:00FC MAS Táborsko, a.s. B - SK SENCO Doubravka, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:152:3018:45Slovensko - Španielsko BasketbalMEDvojkaDvojka
24So13.06.1516:253:0519:30súťaže Stolný tenisEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24So13.06.1516:302:0018:30SK Bystřice nad Pernštejnem - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ Fatra Slavia Napajedla - ČSK Uherský Brod30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ Slavoj Polná - FK Blansko, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:301. FC Viktorie Přerov o.s. - FK Nový Jičín30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30FC Velké Karlovice-Karolinka - MFK Havířov30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30SK Hranice - FC MSA Dolní Benešov30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ Jiskra Rýmařov - FC ELSEREMO Brumov30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ Sokol Lískovec - TJ Lokomotiva Petrovice30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30FC Sparta Brno - FC Ivančice28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30FK INZERT EXPRES Znojmo - SK Olympia Ráječko28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30SK Moravská Slavia-fotbal,o.s. - Sokol Novosedly28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30SK Vojkovice - Slovan Bzenec28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ TATRAN Rousínov, z.s. - TJ Tatran Bohunice28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30MSK Břeclav - FC Hlučín a.s.30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30SK Líšeň - 1.FC Slovácko, a.s. B30. koloFutbalČesko - MSFLtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30FC Morkovice - FK Chropyně26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30FC Rožnov pod Radhoštěm - Vigantice26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30SFK ELKO Holešov o.s. - FK Bystřice pod Hostýnem26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:302:0018:30TJ Kelč - FK Vsetín26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1516:502:1519:05Francúzsko - Česko BasketbalMEČT sportČT sport
24So13.06.1516:502:0018:50Osek - SK SIKO Čimelice30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00SK Benešov - FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o.32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Jiskra Domažlice, o.s. - TJ Slavia Louňovice32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FC Rokycany - SK Aritma Praha, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Hořovicko - FK Slavoj Český Krumlov30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Baník Souš, o.s. - FK Neratovice-Byškovice, s.r.o.30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Krupka - FK Slavoj Žatec, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Litol - FC Nový Bor, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Dobrovice - FK Česká Třebová30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Náchod s.r.o. - SK Český Brod30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK OEZ Letohrad - FK Pardubice, a.s. B30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - SK Benátky n. Jizerou30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Dražice - SK Jankov30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Rašelina Soběslav - Centropen Dačice30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Tatran Prachatice o.s. - FK Jindřichův Hradec 191030. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - Sokol Sedlice30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00SK Rudolfov - TJ Sokol Želeč30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Baník Královské Poříčí - DDM Stará Role26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Nejdek - FC Františkovy Lázně26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00OSS Lomnice - Baník Union Nové Sedlo26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Spartak Horní Slavkov - T.J. Lokomotiva Karlovy Vary o.s.26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Chlumec nad Cidlinou - Sokol Kratonohy30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Vysoká nad Labem - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00MFK Nové Město nad Metují - SK Sparta Úpice30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00SK Jičín - SK Libčany30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Červený Kostelec - FC Slavia Hradec Králové30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Doksy - Slovan Hrádek n.Nisou15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Košťálov, o.s. - Jiskra Višňová15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Sedmihorky - SK Semily15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Tělocvičná jednota Sokol Bozkov - SK Skalice15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ FK ŽBS Železný Brod - FK Pěnčín-Turnov B15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Český lev - Union Beroun, o.s. - SK SPARTAK Příbram30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Sokol Klecany - Sportovní Sdružení Ostrá30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Sokol Ovčáry - Tatran Sedlčany30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Tatran RAKO Rakovník - TJ Sokol Družba Suchdol30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Jíloviště - TJ Sokol Vraný30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:001. FC Žamberk - ŽSK Třemošnice28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK AGRIA Choceň s.r.o. - TJ Lanškroun, fotbalový oddíl28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Jiskra Litomyšl - FC Hlinsko28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Přeštice - FK Horažďovice30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00SKP Rapid Sport - TJ Zruč30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00SSC Bolevec - FC Dynamo Horšovský Týn30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ FC Chotíkov 1932 o.s. - Sokol Černice30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Rozvadov - ZKZ Horní Bříza30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00Sokol Královice - SC Radotín30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:001. FC Spořice - Sokol Horní Jiřetín30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00FK Litvínov, a.s. - FK Bílina30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:002:0019:00TJ Proboštov - SK Štětí30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24So13.06.1517:452:1520:00Arménsko - Portugalsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
24So13.06.1517:452:1520:00Írsko - Škótsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24So13.06.1517:452:1520:00Albánsko - Francúzsko FutbalprípravnýSportMSportM
24So13.06.1519:002:0021:007. závodNew YorkAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
24So13.06.1519:002:0021:00Francúzsko - KolumbiaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1519:005:0000:003. deň GolfFedEx St. Jude Classic Golf TVGolf TV
24So13.06.1519:051:5020:55Česko - HolandskoMostHádzanáME - kvalifikáciaČT sportČT sport
24So13.06.1520:302:3023:00Gibraltar - Nemecko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24So13.06.1520:302:1522:45Severné Írsko - Rumunsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
24So13.06.1521:000:3021:30závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1521:305:3003:00závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24So13.06.1521:452:1500:00Brazília - ŠpanielskoKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24So13.06.1522:002:0000:007. závodNew YorkAtletikaDiamantová ligaČT sportČT sport
24Ne14.06.1500:452:1503:00Severná Kórea - KostarikaKanadaFutbalMSEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLFANDAFANDA
24Ne14.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
24Ne14.06.1503:003:0006:00Nicholas Walters - Miguel MarriagaNew YorkBoxWBA v superfeatherovej váheSport 1 HDSport 1 HD
24Ne14.06.1503:005:3008:30závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24Ne14.06.1505:501:4507:35Slovensko - Taliansko VolejbalEurópske hryDigi Sport 3Digi Sport 3
24Ne14.06.1505:552:1008:05súťaže Rýchlostná kanoistikaEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Ne14.06.1506:152:0508:20štvrťfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1506:252:0008:25štvrťfináleNový ZélandFutbalMS do 20 rokovČT sportČT sport
24Ne14.06.1507:352:3010:05povinné figúry Synchronizované plávanieEurópske hryDigi Sport 3Digi Sport 3
24Ne14.06.1508:300:3009:00závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1509:006:1515:15závodLe MansMotorizmus24 hodín Le MansEurosportEurosport
24Ne14.06.1509:202:4012:00závod TriatlonEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24Ne14.06.1510:002:0512:05súťaže Rýchlostná kanoistikaEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Ne14.06.1510:152:0012:15FK Admira Praha - FC Písek, o.s.32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:152:0012:15FC TVD Slavičín - FK Mohelnice30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:152:0012:15FK OEZ Letohrad B - AFK Horní Jelení28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:152:0012:15MFK Chrudim B - SKP Slovan Moravská Třebová28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:302:0012:301. FC Karlovy Vary a.s. - TJ Malše Roudné30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:302:0012:30Jiskra Třeboň - FC Písek30. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1510:501:2512:15VC Katalánska - závodBarcelonaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
24Ne14.06.1511:451:1513:002. závodHungaroringMotorizmusSvetová séria RenaultEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1512:150:5513:10VC Katalánska - závodBarcelonaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
24Ne14.06.1512:251:3514:00súťaže Rýchlostná kanoistikaEurópske hryČT sportČT sport
24Ne14.06.1512:252:1014:35súťaže Rýchlostná kanoistikaEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Ne14.06.1512:304:3017:00finálové kolo GolfLyoness Open Golf TVGolf TV
24Ne14.06.1513:002:0015:00SK Viktorie Jirny - SK Union 201332. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1513:001:0014:001. závodTalianskoMotorizmusMX2Eurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1513:251:3515:00Azerbajdžán - Fínsko VolejbalEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24Ne14.06.1513:451:1515:00VC Katalánska - závodBarcelonaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
24Ne14.06.1514:002:1516:15Slovensko - ŠpanielskoPrešovHádzanáMS - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Ne14.06.1514:002:0016:00závodOlomoucJazdectvoJ&T Banka CSIČT sportČT sport
24Ne14.06.1514:001:0015:001. závodTalianskoMotorizmusMXGPEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1515:002:0017:00FK Český Lev Neštěmice - FK Chmel Blšany30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1515:004:3519:35turnaj Stolný tenisEurópske hryDigi Sport 2Digi Sport 2
24Ne14.06.1515:002:0017:00fináleStuttgartTenisATPEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1515:451:0516:508. etapa CyklistikaCritérium du DauphinéEurosportEurosport
24Ne14.06.1515:552:4018:35kvalifikácia ZápasenieEurópske hryDigi Sport 1Digi Sport 1
24Ne14.06.1516:002:0018:00TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří - FC Cheb26. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:151:4017:552. etapa CyklistikaTour de SuisseČT sportČT sport
24Ne14.06.1516:151:4518:00Švédsko - Slovensko HádzanáME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Ne14.06.1516:302:0018:30SFK Vrchovina N. Město na M.-Radešínská Svratka - FC Slovan Rosice, a.s.30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30TJ Sokol Tasovice - FSC Stará Říše o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Dtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30FK Kozlovice - MFK Vítkovice a.s.30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30TJ Valašské Meziříčí, o.s. - TJ Sokol Určice30. koloFutbalČesko - Divize Etvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s. - FOTBAL Jevišovice28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30FC Kuřim - FK Baník Dubňany28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30FC Moravský Krumlov - FK SK Bosonohy28. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1516:302:0018:30SK Boršice - FK Luhačovice26. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Čáslav, a.s. - MFK Chrudim32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00SK Zápy - FK Bohemians Praha, a.s.32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00TJ Štěchovice - FC Chomutov, s.r.o.32. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FC ZVVZ Milevsko - FK Tachov30. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00TJ Sušice - SK Klatovy 189830. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Pěnčín - Turnov - TJ Sokol Živanice30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00MFK Trutnov - SK Týniště nad Orlicí30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00Sparta Kutná Hora, a.s. - SK Vysoké Mýto, o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00TJ Dvůr Králové nad Labem - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s.30. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Jaroměř - FC OLYMPIA Hradec Králové30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Lázně Bělohrad - RMSK Cidlina Nový Bydžov, o.s.30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00Slovan Broumov - TJ Dobruška30. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00Velké Hamry - Arsenal Česká Lípa s.r.o.15. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00AFK Sokol Semice - MFK Dobříš30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00SK POLABAN Nymburk s.r.o. - SK Rejšice30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Hostouň - SK Rakovník30. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00SK Polička - SK Pardubičky28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00Sokol Moravany - TJ Svitavy28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00TJ Sokol Dolní Újezd - SK Holice28. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FC Rokycany B - FK Holýšov30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00Slavoj Koloveč - SK Slavia Vejprnice30. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Admira Praha B - SK Uhelné sklady30. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FC Jiskra Modrá - FK Rumburk30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:002:0019:00FK Louny - FK Junior Děčín30. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
24Ne14.06.1517:001:0018:002. závodTalianskoMotorizmusMXGPEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1517:452:1520:00Rusko - Rakúsko FutbalprípravnýSportMSportM
24Ne14.06.1517:451:4519:30Macedónsko - Česko HádzanáME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
24Ne14.06.1517:552:0520:00zápasfináleHokejbalČesko - pohárČT sportČT sport
24Ne14.06.1518:002:0020:00Rusko - Rakúsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Ne14.06.1519:005:0000:00finálové kolo GolfFedEx St. Jude Classic Golf TVGolf TV
24Ne14.06.1520:151:4522:00závodyMarrákešAtletikaHalový mítinkEurosport 2Eurosport 2
24Ne14.06.1520:202:2522:45Slovensko - MacedónskoŽilinaFutbalME - kvalifikáciaJednotkaJednotka
24Ne14.06.1520:302:3023:00Bielorusko - Španielsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1 HDSport 1 HD
24Ne14.06.1520:302:1522:45Švédsko - Čierna Hora FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
25Po15.06.1501:002:0003:00Orlando City - DC United15. koloFutbalUSA - MLSEurosportEurosport
25Po15.06.1502:052:2504:30zápas Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
25St17.06.1518:002:0020:00Česko - DánskoPraha - EdenFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25St17.06.1520:452:0022:45Nemecko - SrbskoPraha - LetnáFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25Št18.06.1518:002:0020:00Taliansko - ŠvédskoOlomoucFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25Št18.06.1520:452:0022:45Anglicko - PortugalskoUherské HradištěFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25So20.06.1510:002:0012:00TJ Avia Čakovice - TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1510:152:0012:15SK Holice - SK Polička29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1510:152:0012:15FK Rumburk - SK STAP-TRATEC Vilémov16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1510:152:0012:15SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s - FK Litvínov, a.s.16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1510:152:0012:15SK Štětí - FK Český Lev Neštěmice16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1514:002:0016:00TJ Lanškroun, fotbalový oddíl - ŽSK Třemošnice29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1514:002:0016:00NK CLIMAX Vsetín - TJ Sokol SDS EXMOST Modřice13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1514:002:0016:00SK Šacung ČNES Benešov 1947 - TJ Slavoj Český Brod13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1514:302:0016:30TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice - SK Liapor Witte Karlovy Vary13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30FC Ivančice - SK Olympia Ráječko29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30FK SK Bosonohy - SK Moravská Slavia-fotbal,o.s.29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30FOTBAL Jevišovice - FC Sparta Brno29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30Slovan Bzenec - FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30Sokol Novosedly - SK Vojkovice29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1516:302:0018:30TJ Tatran Bohunice - FC Kuřim29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1517:002:0019:00SKP Slovan Moravská Třebová - Jiskra Litomyšl29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1517:002:0019:00Baník Modlany - TJ Proboštov16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1517:002:0019:00FK Bílina - 1. FC Spořice16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1517:002:0019:00Sokol Horní Jiřetín - FK Tatran Kadaň16. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
25So20.06.1518:002:0020:00Srbsko - ČeskoPraha - LetnáFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25So20.06.1520:452:0022:45Nemecko - DánskoPraha - EdenFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25Ne21.06.1510:152:0012:15FK OEZ Letohrad B - 1. FC Žamberk29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1512:002:0014:00turnajPrahaBasketbalChance 3x3 Tourtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1514:002:0016:00VC RakúskaSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
25Ne21.06.1516:302:0018:30FK Baník Dubňany - FC Moravský Krumlov29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1516:302:0018:30TJ TATRAN Rousínov, z.s. - FK INZERT EXPRES Znojmo29. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1517:002:0019:00AFK Horní Jelení - MFK Chrudim B29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1517:002:0019:00FC Hlinsko - TJ Sokol Dolní Újezd29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1517:002:0019:00FC Hlinsko - TJ Sokol Dolní Újezd29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1517:002:0019:00SK Pardubičky - Sokol Moravany29. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
25Ne21.06.1518:002:0020:00Švédsko - AnglickoOlomoucFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
25Ne21.06.1520:452:0022:45Taliansko - PortugalskoUherské HradištěFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26Ut23.06.1520:452:0022:45Česko - NemeckoPraha - EdenFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26Ut23.06.1520:452:0022:45Dánsko - SrbskoPraha - LetnáFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26St24.06.1520:452:0022:45Anglicko - TalianskoOlomoucFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26St24.06.1520:452:0022:45Portugalsko - ŠvédskoUherské HradištěFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26So27.06.1518:002:0020:00semifináleOlomoucFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
26So27.06.1521:002:0023:00semifinálePraha - LetnáFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
27Ut30.06.1520:452:0022:45finálePraha - EdenFutbalME do 21 rokovČT sportČT sport
27So04.07.1514:004:0018:001. etapaUtrecht - UtrechtCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Ne05.07.1514:004:0018:002. etapaUtrecht - Neeltje JansCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Ne05.07.1514:002:0016:00VC Veľlkej BritánieSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
28Po06.07.1514:004:0018:003. etapaAntverpy - HuyCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ut07.07.1514:004:0018:004. etapaSeraing - CambraiCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28St08.07.1514:004:0018:005. etapaArras - AmiensCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Št09.07.1514:004:0018:006. etapaAbbeville - Le HavreCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Pi10.07.1514:004:0018:007. etapaLivarot - FourgéresCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28So11.07.1514:004:0018:008. etapaRennes - Mur de BretagneCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ne12.07.1514:004:0018:009. etapaVannes - PlumelecCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Ut14.07.1514:004:0018:0010. etapaTarbes - La Pierre Saint-MartinCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29St15.07.1514:004:0018:0011. etapaPau - CauteretsCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Št16.07.1514:004:0018:0012. etapaLannemazen - Plateau de BeilleCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Pi17.07.1514:004:0018:0013. etapaMuret - RodezCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29So18.07.1509:008:0017:00finálový turnaj9. ročníkSoftballME juniorovPlayo.tvPlayo.tv
29So18.07.1514:004:0018:0014. etapaRodez - Mende (Montée Laurent Jalabert)CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Ne19.07.1514:004:0018:0015. etapaMende - ValenceCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Po20.07.1514:004:0018:0016. etapaBourg-de-Péage - GapCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30St22.07.1514:004:0018:0017. etapaDigne les Bains - Pra LoupCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Št23.07.1514:004:0018:0018. etapaGap - Saint Jean de MaurienneCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Pi24.07.1514:004:0018:0019. etapaSaint Jean de Maurienne - La ToussuireCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30So25.07.1514:004:0018:0020. etapaModane - L’Alpe d’HuezCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Ne26.07.1514:004:0018:0021. etapaSevres - Paríž (Elyzejské polia)CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Ne26.07.1514:002:0016:00VC MaďarskaBudapestMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
31Pi31.07.1520:152:0022:15Oslo (Nórsko) / Alma Ata (Kazachstan) / Peking (Čína)Kuala LumpurOHhlasovanie o OH 2022 - zimnéČT sportČT sport
31So01.08.1518:002:0020:00zápas1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
31So01.08.1518:002:0020:00zápas1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
34Pi21.08.1509:008:0017:00Semifinále24. ročníkSoftballEuropean Cup Winners CupPlayo.tvPlayo.tv
34Pi21.08.1509:008:0017:00Semifinále38. ročníkSoftballEuropean Premiere CupPlayo.tvPlayo.tv
34So22.08.1509:008:0017:00Finále24. ročníkSoftballEuropean Cup Winners CupPlayo.tvPlayo.tv
34So22.08.1509:008:0017:00Finále38. ročníkSoftballEuropean Premiere CupPlayo.tvPlayo.tv
34Ne23.08.1514:002:0016:00VC BelgickaSpa-FrancourchampsMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
35Po24.08.1517:002:3019:30zápas1. koloĽadový hokejKHLSport 1 HDSport 1 HD
35Pi28.08.1509:008:0017:00semifinále SoftballESF Super CupPlayo.tvPlayo.tv
35So29.08.1509:008:0017:00finále SoftballESF Super CupPlayo.tvPlayo.tv
36Št03.09.1520:452:0022:45Česko - Kazachstan???FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
36So05.09.1520:152:0022:15Španielsko - Slovensko???FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
36Ne06.09.1514:002:0016:00VC TalianskaMonzaMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
36Ne06.09.1518:002:0020:00Lotyšsko - Česko???FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
37Ut08.09.1517:302:3020:00zápas1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
37Ut08.09.1517:302:3020:00zápas1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
37Ut08.09.1520:152:0022:15Slovensko - Ukrajina???FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
38Ne20.09.1514:002:0016:00VC SingapúruSingaporeMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
39Ne27.09.1514:002:0016:00VC JaponskaSuzukaMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
41Pi09.10.1520:152:0022:15Slovensko - Bielorusko???FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
41So10.10.1520:452:0022:45Česko - Turecko???FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
41Ne11.10.1512:004:2016:20závod125. ročníkDostihyVeľká PardubickáČT sportČT sport
41Ne11.10.1514:002:0016:00VC RuskaSochiMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
41Ne11.10.1514:302:0016:30závod125. ročníkDostihyVeľká PardubickáČT1ČT1
42Po12.10.1520:152:0022:15Luxembursko - Slovensko???FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
42Ut13.10.1520:452:0022:45Holandsko - Česko???FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
43Ne25.10.1514:002:0016:00VC USAAustinMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
44Ne01.11.1514:002:0016:00VC MexikaMexico CityMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
46Ne15.11.1514:002:0016:00VC BrazílieSao PauloMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
48Ne29.11.1514:002:0016:00VC Spojených arabských emirátovAbu DhabiMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
4Ne24.01.1620:002:3022:30zápas hviezdNashvilleĽadový hokejNHLSport 1 HDSport 1 HD
18Pi06.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So07.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne08.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Po09.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ut10.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19St11.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Št12.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Pi13.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So14.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ne15.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Po16.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut17.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20St18.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20St18.05.1621:052:0023:05zápasfinále - BaselFutbalEurópska ligaČT sportČT sport
20Št19.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Pi20.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20So21.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ne22.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
21So28.05.1620:452:0022:45zápasfinále - MilánoFutbalLiga majstrovČT sportČT sport
23Pi10.06.1621:002:0023:00Francúzsko - A2Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1615:002:0017:00A3 - A4Lens AggloFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1618:002:0020:00B3 - B4BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1621:002:0023:00B1 - B2MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1615:002:0017:00D3 - D4ParisFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1618:002:0020:00C3 - C4NiceFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1621:002:0023:00C1 - C2Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1615:002:0017:00D1 - D2ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1618:002:0020:00E3 - E4Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1621:002:0023:00E1 - E2LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Ut14.06.1618:002:0020:00F3 - F4BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
24Ut14.06.1621:002:0023:00F1 - F2Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1615:002:0017:00B2 - B4Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1618:002:0020:00A2 - A4ParisFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1621:002:0023:00Francúzsko - A3MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1615:002:0017:00B1 - B3Lans AggloFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1618:002:0020:00C2 - C4LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1621:002:0023:00C1 - C3Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1615:002:0017:00E2 - E4ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1618:002:0020:00D2 - D4Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1621:002:0023:00D1 - D3NiceFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1615:002:0017:00E1 - E3BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1618:002:0020:00F2 - F4MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1621:002:0023:00F1 - F3ParisFutbalMEČT sportČT sport
24Ne19.06.1621:002:0023:00A2 - A3LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Ne19.06.1621:002:0023:00A4 - FrancúzskoLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25Po20.06.1621:002:0023:00B2 - B3ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
25Po20.06.1621:002:0023:00B4 - B1Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1618:002:0020:00C2 - C3MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1618:002:0020:00C4 - C1ParisFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1621:002:0023:00D2 - D3Lens AggloFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1621:002:0023:00D4 - D1BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1618:002:0020:00F2 - F3Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1618:002:0020:00F4 - F1LyonFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1621:002:0023:00E2 - E3Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1621:002:0023:00E4 - E1NiceFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1615:002:0017:00osemfináleSaint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1618:002:0020:00osemfináleParisFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1621:002:0023:00osemfináleLens AggloFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1615:002:0017:00osemfináleLyonFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1618:002:0020:00osemfináleLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1621:002:0023:00osemfináleToulouseFutbalMEČT sportČT sport
26Po27.06.1618:002:0020:00osemfináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
26Po27.06.1621:002:0023:00osemfináleNiceFutbalMEČT sportČT sport
26Št30.06.1621:002:0023:00štvrťfináleMarseilleFutbalMEČT sportČT sport
26Pi01.07.1621:002:0023:00štvrťfináleLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
26So02.07.1621:002:0023:00štvrťfináleBordeauxFutbalMEČT sportČT sport
26Ne03.07.1621:002:0023:00štvrťfináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
27St06.07.1621:002:0023:00semifináleLyonFutbalMEČT sportČT sport
27Št07.07.1621:002:0023:00semifináleMarseilleFutbalMEČT sportČT sport
27Ne10.07.1621:002:0023:00fináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
31Pi05.08.1620:452:0022:45slávnostné otvorenieRio De JaneiroOHOH - letnéČT sportČT sport
32Ut09.08.1620:452:0022:45fináleTrondheimFutbalSuper CupČT sportČT sport
33Ne21.08.1620:452:0022:45slávnostné ukončenieRio De JaneiroOHOH - letnéČT sportČT sport
37So17.09.1620:452:0022:45Kanada, USA, Česko, Rusko, Švédsko, Fínsko, výber Európy, výber NHL do 23 rokovTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
18Pi05.05.1720:002:3022:30zápasKolín + Parힼadový hokejMSČT sportČT sport
31Po31.07.1720:152:0022:15Boston / Hamburg / Berlín / Paríž / Budapešť???OHhlasovanie o OH 2024 - letnéČT sportČT sport
6Pi09.02.1820:452:0022:45slávnostné otvoreniePyeongchangOHOH - zimnéČT sportČT sport
8Ne25.02.1820:452:0022:45slávnostné ukončeniePyeongchangOHOH - zimnéČT sportČT sport
18Pi04.05.1820:002:3022:30zápasKodaň + HerningĽadový hokejMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15zápasRuskoFutbalMSČT sportČT sport
18Pi03.05.1920:002:3022:30zápasBratislava + KošiceĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Pi01.05.2020:002:3022:30zápasZurich + Lausanne + ZugĽadový hokejMSČT sportČT sport
30Pi24.07.2020:452:0022:45slávnostné otvorenieTokioOHOH - letnéČT sportČT sport
32Ne09.08.2020:452:0022:45slávnostné ukončenieTokioOHOH - letnéČT sportČT sport
47Po21.11.2220:152:0022:15zápasKatarFutbalMSČT sportČT sport
Zmena programu vyhradená. Posledná aktualizácia: 28.05.2015 22:03