NÁŠ TIP:  PREHĽADY voľného živého vysielania    ||    tv programy (nielen) pre médiá     ||    tv program na 3 dni     ||     Digi Sport - tv program     ||     e-shop SANIA

D
Zač.
Čas
Kon.
Poznámka
S
26Pi01.07.1609:552:0011:55VC Rakúska - 1. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
26Pi01.07.1610:001:4511:45VC Rakúska - 1. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
26Pi01.07.1610:303:0013:302. kolo GolfAlstom Open de FranceGolf ChannelGolf Channel
26Pi01.07.1612:309:3022:005. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
26Pi01.07.1612:309:3022:005. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
26Pi01.07.1613:551:4515:40VC Rakúska - 2. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1n-tvn-tv
26Pi01.07.1613:551:5515:50VC Rakúska - 2. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
26Pi01.07.1614:001:4515:45VC Rakúska - 2. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
26Pi01.07.1614:452:1517:00cross-country jurniorkyNové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26Pi01.07.1615:303:0018:302. kolo GolfAlstom Open de FranceGolf ChannelGolf Channel
26Pi01.07.1616:352:0018:35skupina o 5-8 miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Pi01.07.1616:551:5018:45Nemecko - TaiwansemifináleVolejbalSvetová ligaSport1 DSFSport1 DSF
26Pi01.07.1617:001:3018:30cross-country jurnioryNové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26Pi01.07.1618:202:0020:20semifináleZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Pi01.07.1618:502:0020:50skupina o 5-8 miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Pi01.07.1619:305:0000:302. kolo GolfBridgestone InvitationalGolf ChannelGolf Channel
26Pi01.07.1620:252:4523:10Wales - BelgickoLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
26Pi01.07.1620:302:3023:00Wales - BelgickoLille MétropoleFutbalMEJednotkaJednotka
26Pi01.07.1620:301:0021:30pretekyParížJazdectvoParis Eiffel JumpEurosport 1Eurosport 1
26Pi01.07.1620:502:0022:50semifináleZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Pi01.07.1620:502:0522:55Wales - BelgickoLille MétropoleFutbalMEORFeinsORFeins
26Pi01.07.1621:001:5522:55Wales - BelgickoLille MétropoleFutbalMEZDFZDF
26So02.07.1600:301:3002:002. koloRenoGolfBarracuda ChampionshipArenaSport 1ArenaSport 1
26So02.07.1602:002:1504:15preteky (ReLive)DaytonaMotorizmusNASCAR XfinityArenaSport 1ArenaSport 1
26So02.07.1604:003:0007:004. preteky EsportCounter Strike: Global Offensive liga O2 SportO2 Sport
26So02.07.1609:502:0011:50zápas o 15. miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26So02.07.1610:250:3010:551. pretekyNürburgringMotorizmusFIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
26So02.07.1610:401:5012:30cross-country U23Nové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26So02.07.1610:551:0011:55VC Rakúska - 3. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
26So02.07.1611:001:1512:15VC Rakúska - 3. tréningSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
26So02.07.1612:052:0014:05zápas o 13. miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26So02.07.1612:152:3014:451. etapa CyklistikaTour de FranceEinsfestivalEinsfestival
26So02.07.1612:155:3017:451. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
26So02.07.1612:302:2014:501. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
26So02.07.1612:309:3022:006. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
26So02.07.1612:309:3022:006. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
26So02.07.1613:451:3015:15VC Rakúska - kvalifikáciaSpielbergMotorizmusFormula 1RTLRTL
26So02.07.1614:004:1518:151. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
26So02.07.1614:004:0018:003. kolo GolfAlstom Open de FranceGolf ChannelGolf Channel
26So02.07.1614:002:0016:00zápasfináleHádzanáUniverzitné majstrovstváEurosport 2Eurosport 2
26So02.07.1614:001:3015:30VC Rakúska - kvalifikáciaSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
26So02.07.1614:002:0016:00SK Nohejbal Žatec - NK CLIMAX Vsetín11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
26So02.07.1614:002:0016:00SK Šacung ČNES Benešov 1947 - MNK SDS EXMOST Modřice11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
26So02.07.1614:002:0016:00TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice - TJ Avia Čakovice11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
26So02.07.1614:151:3515:50kvalifikáciaNürburgringMotorizmusBLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUPMotors TVMotors TV
26So02.07.1614:202:0016:20zápas o 11. miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26So02.07.1614:303:4018:101. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
26So02.07.1614:302:0016:30TJ Spartak Čelákovice - SK Liapor Witte Karlovy Vary11. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
26So02.07.1614:501:5016:40cross-country EliteNové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26So02.07.1615:301:1516:451. pretekySpielbergMotorizmusGP2Sport 1 HDSport 1 HD
26So02.07.1616:002:0018:00zápassemifináleHádzanáUniverzitné majstrovstváEurosport 2Eurosport 2
26So02.07.1616:051:4517:50pretekyŠtokholmTriatlonITUDigi Sport 3Digi Sport 3
26So02.07.1616:251:0017:252. pretekyNürburgringMotorizmusFIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
26So02.07.1616:352:0018:35zápas o 9. miestoZaragozaBasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26So02.07.1616:400:5517:351. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
26So02.07.1616:551:5018:45Nemecko - ???fináleVolejbalSvetová ligaSport1 DSFSport1 DSF
26So02.07.1617:001:0018:009. pretekyLondýnMotorizmusFIA Formual EArenaSport 1ArenaSport 1
26So02.07.1617:151:0018:151. pretekySpielbergMotorizmusGP3Sport 1 HDSport 1 HD
26So02.07.1618:006:0000:003. kolo GolfBridgestone InvitationalGolf ChannelGolf Channel
26So02.07.1618:501:4520:35pretekyŠtokholmTriatlonITUDigi Sport 3Digi Sport 3
26So02.07.1620:001:3021:30pretekyParížJazdectvoGlobal Champions TourEurosport 1Eurosport 1
26So02.07.1620:153:1523:30Nemecko - TalianskoBordeauxFutbalMEDas ErsteDas Erste
26So02.07.1620:252:4523:10Nemecko - TalianskoBordeauxFutbalMEČT sportČT sport
26So02.07.1620:302:3523:05Nemecko - TalianskoBordeauxFutbalMEJednotkaJednotka
26So02.07.1620:502:0522:55Nemecko - TalianskoBordeauxFutbalMEORFeinsORFeins
26So02.07.1623:302:0001:30Montreal Impact - New England Revolution17. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
26Ne03.07.1601:003:0004:003. koloRenoGolfBarracuda ChampionshipArenaSport 1ArenaSport 1
26Ne03.07.1609:001:0010:003. deň MotorizmusPZM Rally PolandO2 SportO2 Sport
26Ne03.07.1609:001:0010:003. deň MotorizmusPZM Rally PolandSport1 DSFSport1 DSF
26Ne03.07.1609:151:0010:152. pretekySpielbergMotorizmusGP3Sport 1 HDSport 1 HD
26Ne03.07.1610:006:3016:30preteky AtletikaME - Ironmanhr-fernsehenhr-fernsehen
26Ne03.07.1610:151:1511:302. pretekySpielbergMotorizmusGP2Sport 1 HDSport 1 HD
26Ne03.07.1610:401:5512:35cross-country U23Nové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26Ne03.07.1611:251:2012:45pretekySočiMotorizmusTCR INTERNATIONAL SERIESMotors TVMotors TV
26Ne03.07.1611:300:4512:15pretekyRed Bull RingMotorizmusPorsche SupercupEurosport 1Eurosport 1
26Ne03.07.1612:001:0013:003. deň MotorizmusPZM Rally PolandO2 SportO2 Sport
26Ne03.07.1613:001:0014:003. pretekyNürburgringMotorizmusFIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
26Ne03.07.1613:001:0014:00VC Rakúska - štúdioSpielbergMotorizmusFormula 1RTLRTL
26Ne03.07.1613:001:0014:00VC Rakúska - štúdioSpielbergMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
26Ne03.07.1613:202:0015:20zápas o 7. miestoZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Ne03.07.1613:252:3516:00VC Rakúska - pretekySpielbergMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
26Ne03.07.1613:304:3018:00finálové kolo GolfAlstom Open de FranceGolf ChannelGolf Channel
26Ne03.07.1614:003:4517:452. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
26Ne03.07.1614:001:4515:45VC Rakúska - pretekySpielbergMotorizmusFormula 1RTLRTL
26Ne03.07.1614:002:1516:15VC Rakúska - pretekySpielbergMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
26Ne03.07.1614:100:4014:502. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
26Ne03.07.1614:101:0015:102. etapa CyklistikaTour de FranceEinsfestivalEinsfestival
26Ne03.07.1614:101:2015:30pretekyNürburgringMotorizmusBlancpain Sprint SeriesDigi Sport 1Digi Sport 1
26Ne03.07.1614:303:3018:002. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
26Ne03.07.1614:301:1515:45pretekyNürburgringMotorizmusBlancpain Sprint SeriesEurosport 2Eurosport 2
26Ne03.07.1614:301:3516:05pretekyNürburgringMotorizmusBlancpain Sprint SeriesMotors TVMotors TV
26Ne03.07.1614:501:5016:40cross-country EliteNové Město na MoravěHorská cyklistikaMSČT sportČT sport
26Ne03.07.1615:003:0018:002. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
26Ne03.07.1615:502:0017:50zápas o 5. miestoZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Ne03.07.1616:151:0517:204. pretekyNürburgringMotorizmusFIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIPMotors TVMotors TV
26Ne03.07.1616:400:5517:352. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
26Ne03.07.1617:001:0018:0010. pretekyLondýnMotorizmusFIA Formual EArenaSport 1ArenaSport 1
26Ne03.07.1617:152:1519:30zápasfináleHádzanáUniverzitné majstrovstváEurosport 2Eurosport 2
26Ne03.07.1618:006:0000:00finálové kolo GolfBridgestone InvitationalGolf ChannelGolf Channel
26Ne03.07.1618:152:1020:25NY City - NY Red Bulls17. koloFutbalUSA - MLSEurosport 1Eurosport 1
26Ne03.07.1618:202:0020:20zápas o 3. miestoZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Ne03.07.1618:551:0520:00pretekyPardubicePlávanieM ČRČT sportČT sport
26Ne03.07.1620:252:4523:10Francúzsko - IslandSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
26Ne03.07.1620:302:3523:05Francúzsko - IslandSaint-DenisFutbalMEJednotkaJednotka
26Ne03.07.1620:502:0022:50fináleZaragoza BasketbalMS - U17Playo.tvPlayo.tv
26Ne03.07.1620:502:0522:55Francúzsko - IslandSaint-DenisFutbalMEORFeinsORFeins
26Ne03.07.1621:001:5522:55Francúzsko - IslandSaint-DenisFutbalMEZDFZDF
26Ne03.07.1621:450:3522:20preteky AtletikaME - Ironmanhr-fernsehenhr-fernsehen
27Po04.07.1601:002:0003:00Sporting Kansas City - Columbus Crew17. koloFutbalUSA - MLSEurosport 1Eurosport 1
27Po04.07.1601:003:0004:00finálové koloRenoGolfBarracuda ChampionshipArenaSport 1ArenaSport 1
27Po04.07.1612:309:3022:007. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Po04.07.1612:309:3022:007. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Po04.07.1614:003:4517:453. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27Po04.07.1614:103:2517:353. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Po04.07.1614:303:1017:403. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27Po04.07.1616:051:2017:253. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
27Ut05.07.1612:309:3022:008. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Ut05.07.1612:309:3022:008. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Ut05.07.1613:252:0515:30Guangzhou R&F - FC Schalke 04 FutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
27Ut05.07.1614:003:4517:454. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27Ut05.07.1614:103:2017:304. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Ut05.07.1614:303:0517:354. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27Ut05.07.1616:051:2017:254. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
27Ut05.07.1620:002:0522:05ESV Neuaubing Sports United - SpVgg Unterhaching FutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
27Ut05.07.1620:502:1023:00Lotyšsko - ČeskoBelehradBasketbalOH - kvalifikáciaČT sportČT sport
27St06.07.1610:303:4014:10pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27St06.07.1610:303:1513:45pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27St06.07.1610:301:3012:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27St06.07.1612:051:5514:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27St06.07.1612:301:2513:559. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27St06.07.1612:309:3022:009. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27St06.07.1614:003:4517:455. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27St06.07.1614:053:0517:10štvrťfinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27St06.07.1614:103:2017:305. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27St06.07.1614:303:1017:405. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27St06.07.1615:152:3017:45pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 2Eurosport 2
27St06.07.1616:051:2017:255. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
27St06.07.1617:051:5018:55pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27St06.07.1617:102:5520:05štvrťfinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27St06.07.1617:302:3020:00pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27St06.07.1617:452:1520:00pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27St06.07.1617:452:1019:55pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27St06.07.1619:151:0020:15pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27St06.07.1620:051:2521:309. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27St06.07.1620:252:4523:10semifináleLyonFutbalMEČT sportČT sport
27St06.07.1620:302:3523:05semifináleLyonFutbalMEJednotkaJednotka
27St06.07.1620:502:0522:55semifináleLyonFutbalMEORFeinsORFeins
27St06.07.1620:502:4523:35semifináleLyonFutbalMETVP1TVP1
27St06.07.1620:552:0523:00Česko - JaponskoBelehradBasketbalOH - kvalifikáciaČT2ČT2
27Št07.07.1609:452:4512:30pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Št07.07.1609:552:0011:55fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Št07.07.1610:004:0014:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Št07.07.1610:453:1514:00pretekyAmsterdamAtletikaMEDas ErsteDas Erste
27Št07.07.1611:308:0019:301. kolo GolfAAM Scottish OpenGolf ChannelGolf Channel
27Št07.07.1612:051:5514:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27Št07.07.1612:301:2513:5510. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Št07.07.1612:309:3022:0010. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Št07.07.1612:552:3515:30fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Št07.07.1613:252:0515:30Guangzhou Evergrande - FC Schalke 04 FutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
27Št07.07.1614:001:0015:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 2Eurosport 2
27Št07.07.1614:003:3017:306. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
27Št07.07.1614:003:4517:456. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27Št07.07.1614:002:4016:40semifinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Št07.07.1614:102:0016:106. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Št07.07.1614:303:1017:406. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27Št07.07.1616:001:4517:45pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 2Eurosport 2
27Št07.07.1616:103:5020:00pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Št07.07.1616:402:2519:05semifinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Št07.07.1617:302:3020:00pretekyAmsterdamAtletikaMEDas ErsteDas Erste
27Št07.07.1617:452:1019:55pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Št07.07.1617:501:5519:45pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27Št07.07.1618:001:0019:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27Št07.07.1619:051:5521:0010. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Št07.07.1619:152:4522:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27Št07.07.1620:252:4523:10semifináleMarseilleFutbalMEČT sportČT sport
27Št07.07.1620:252:4023:05semifináleMarseilleFutbalMEJednotkaJednotka
27Št07.07.1620:502:0522:55semifináleMarseilleFutbalMEORFeinsORFeins
27Št07.07.1620:502:4523:35semifináleMarseilleFutbalMETVP1TVP1
27Št07.07.1621:001:0022:001. kolo GolfU.S. Women's OpenGolf ChannelGolf Channel
27Št07.07.1622:003:0001:001. kolo GolfThe Greenbrier ClassicGolf ChannelGolf Channel
27Pi08.07.1602:452:1505:00pretekyKentuckyMotorizmusNASCAR Camping World TruckArenaSport 1ArenaSport 1
27Pi08.07.1604:003:0007:00Dos Anjos - AlvarezLas VegasBojové umeniaUFCNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Pi08.07.1608:0010:4018:40zápasyPardubiceSoftballME - U22Playo.tvPlayo.tv
27Pi08.07.1609:552:0011:55fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Pi08.07.1611:001:4512:45VC Veľkej Británie - 1. tréningSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
27Pi08.07.1611:308:0019:302. kolo GolfAAM Scottish OpenGolf ChannelGolf Channel
27Pi08.07.1612:002:4014:40pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Pi08.07.1612:002:0014:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Pi08.07.1612:301:2513:5511. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Pi08.07.1612:309:3022:0011. deň TenisWimbledonNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Pi08.07.1612:552:3515:30fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Pi08.07.1614:003:4517:457. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27Pi08.07.1614:003:1017:10semifinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Pi08.07.1614:303:1017:407. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27Pi08.07.1614:402:5517:357. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Pi08.07.1614:551:3516:30VC Veľkej Británie - 2. tréningSilverstoneMotorizmusFormula 1n-tvn-tv
27Pi08.07.1614:551:4516:40VC Veľkej Británie - 2. tréningSilverstoneMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
27Pi08.07.1615:001:4516:45VC Veľkej Británie - 2. tréningSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
27Pi08.07.1615:102:1517:257. etapa CyklistikaTour de FranceDas ErsteDas Erste
27Pi08.07.1617:102:4019:50semifinále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Pi08.07.1617:454:1021:55pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Pi08.07.1617:502:1020:00semifináleBelehradBasketbalOH - kvalifikáciaČT2ČT2
27Pi08.07.1618:004:0022:00pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Pi08.07.1618:001:4519:45pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27Pi08.07.1620:002:0022:0011. deň TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Pi08.07.1620:251:3522:00pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27Pi08.07.1620:502:1023:00semifináleBelehradBasketbalOH - kvalifikáciaČT2ČT2
27Pi08.07.1621:001:0022:002. kolo GolfU.S. Women's OpenGolf ChannelGolf Channel
27Pi08.07.1622:003:0001:002. kolo GolfThe Greenbrier ClassicGolf ChannelGolf Channel
27So09.07.1602:452:1505:00pretekyKentuckyMotorizmusNASCAR XfinityArenaSport 1ArenaSport 1
27So09.07.1604:003:0007:00Jedrzejczyk - GadelhaLas VegasBojové umeniaUFCNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27So09.07.1609:552:3012:25fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27So09.07.1611:001:1512:15VC Veľkej Británie - 3. tréningSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
27So09.07.1611:301:5013:20Canterbury-Bankstown Bulldogs - West Tigers18. koloRugbyAustrálsko - novozélandská ligaNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27So09.07.1612:303:3016:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 2Eurosport 2
27So09.07.1612:502:2015:10pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27So09.07.1612:552:3515:30fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27So09.07.1613:451:3015:15VC Veľkej Británie - kvalifikáciaSilverstoneMotorizmusFormula 1RTLRTL
27So09.07.1613:551:2015:15VC Veľkej Británie - kvalifikáciaSilverstoneMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
27So09.07.1614:003:4517:458. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27So09.07.1614:001:3015:30VC Veľkej Británie - kvalifikáciaSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 1 HDSport 1 HD
27So09.07.1614:303:2017:508. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27So09.07.1615:001:3016:30finále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27So09.07.1615:102:3017:408. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27So09.07.1615:303:3019:003. kolo GolfAAM Scottish OpenGolf ChannelGolf Channel
27So09.07.1615:301:1516:451. pretekySilverstoneMotorizmusGP2Sport 1 HDSport 1 HD
27So09.07.1617:151:0018:151. pretekySilverstoneMotorizmusGP3Sport 1 HDSport 1 HD
27So09.07.1617:302:0019:30Inter - Wattens FutbalprípravnýSport 2 HDSport 2 HD
27So09.07.1617:402:4020:20finále - štvorhra TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27So09.07.1618:002:0020:00zápas FutsalUniverzitné majstrovstváEurosport 2Eurosport 2
27So09.07.1618:002:0020:00pretekyCardiffMotorizmusAdrian Flux British FIM Speedway Grand PrixArenaSport 1ArenaSport 1
27So09.07.1618:203:5022:10pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27So09.07.1618:301:2519:55pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27So09.07.1618:451:0019:45pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27So09.07.1619:005:0000:003. kolo GolfThe Greenbrier ClassicGolf ChannelGolf Channel
27So09.07.1620:002:0022:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27So09.07.1620:151:4522:00pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27So09.07.1620:151:3521:50finále - štvorhra TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27So09.07.1620:251:4522:10pretekyAmsterdamAtletikaMETVP1TVP1
27So09.07.1620:552:0523:00fináleBelehradBasketbalOH - kvalifikáciaČT2ČT2
27So09.07.1621:002:0023:00Seattle Sounders - LA Galaxy18. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
27So09.07.1622:001:2523:25pretekyEstorilJazdectvoGlobal Champions TourEurosport 1Eurosport 1
27So09.07.1623:301:0000:301. pretekyLaguna SecaMotorizmusMS superbikovEurosport 1Eurosport 1
27Ne10.07.1604:003:0007:00Cormier - JonesLas VegasBojové umeniaUFCNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Ne10.07.1606:552:2009:15fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Ne10.07.1608:001:5509:55Penrith Panthers - Cronulla-Sutherland Sharks18. koloRugbyAustrálsko - novozélandská ligaNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Ne10.07.1609:152:0511:20pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Ne10.07.1609:152:0011:15pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Ne10.07.1609:151:0010:152. pretekySilverstoneMotorizmusGP3Sport 2 HDSport 2 HD
27Ne10.07.1609:552:3012:25fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Ne10.07.1610:151:1511:302. pretekySilverstoneMotorizmusGP2Sport 2 HDSport 2 HD
27Ne10.07.1611:456:1518:009. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
27Ne10.07.1611:450:4512:30pretekySilverstoneMotorizmusPorsche SupercupEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1611:504:5516:459. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Ne10.07.1612:300:3013:001. pretekyMagny CoursMotorizmusCestovné vozy - EPEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1612:552:3515:30fináleBangkokVolejbalSvetová Grand PrixDigi Sport 1Digi Sport 1
27Ne10.07.1613:001:0014:00VC Veľkej Británie - štúdioSilverstoneMotorizmusFormula 1RTLRTL
27Ne10.07.1613:001:0014:00VC Veľkej Británie - štúdioSilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
27Ne10.07.1613:252:2015:45VC Veľkej Británie - pretekySilverstoneMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
27Ne10.07.1614:000:3014:302. pretekyMagny CoursMotorizmusCestovné vozy - EPEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1614:001:4515:45VC Veľkej Británie - pretekySilverstoneMotorizmusFormula 1RTLRTL
27Ne10.07.1614:002:1516:15VC Veľkej Británie - pretekySilverstoneMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
27Ne10.07.1614:103:0517:159. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
27Ne10.07.1614:300:4515:151. pretekySnettertonMotorizmusBSBEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1615:003:3018:30finále TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Ne10.07.1615:305:0020:30finálové kolo GolfAAM Scottish OpenGolf ChannelGolf Channel
27Ne10.07.1616:452:1519:00pretekyAmsterdamAtletikaMEČT sportČT sport
27Ne10.07.1616:451:1518:00pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1617:002:0019:00pretekyAmsterdamAtletikaMEZDFZDF
27Ne10.07.1617:151:2018:35pretekyAmsterdamAtletikaMEDvojkaDvojka
27Ne10.07.1617:301:3019:00pretekyAmsterdamAtletikaMETVP1TVP1
27Ne10.07.1618:000:5518:55pretekyAmsterdamAtletikaMEEurosport 1Eurosport 1
27Ne10.07.1618:001:2519:25zápasfináleFutsalUniverzitné majstrovstváEurosport 2Eurosport 2
27Ne10.07.1618:402:2021:00finále - mix TenisWimbledonNOVA Sport 1NOVA Sport 1
27Ne10.07.1619:000:5519:55zápasPrahaPlážová hádzanáPraque Open Beach HandballČT sportČT sport
27Ne10.07.1620:253:1023:35fináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
27Ne10.07.1620:302:5523:25fináleSaint-DenisFutbalMEJednotkaJednotka
27Ne10.07.1620:303:3000:00finálové kolo GolfThe Greenbrier ClassicGolf ChannelGolf Channel
27Ne10.07.1620:502:0522:55fináleSaint-DenisFutbalMEORFeinsORFeins
27Ne10.07.1620:502:4523:35fináleSaint-DenisFutbalMETVP1TVP1
27Ne10.07.1623:202:1001:3011. pretekyNewtonMotorizmusIndyCarNOVA Sport 2NOVA Sport 2
27Ne10.07.1623:301:0000:302. pretekyLaguna SecaMotorizmusMS superbikovEurosport 1Eurosport 1
28Po11.07.1600:002:0002:00NY Red Bulls - Portland Timbers18. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
28Po11.07.1611:452:1514:00Nemecko - Taliansko FutbalME do 19 rokovEurosport 1Eurosport 1
28Po11.07.1613:055:5519:001. koloHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Po11.07.1614:300:3015:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 SportO2 Sport
28Po11.07.1614:301:3016:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Po11.07.1614:301:3016:001. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Po11.07.1616:002:0018:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Po11.07.1616:002:0018:001. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Ut12.07.1611:002:0013:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 SportO2 Sport
28Ut12.07.1611:057:5519:001. koloHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ut12.07.1611:452:1514:00Holandsko - Chorvátsko FutbalME do 19 rokovEurosport 2Eurosport 2
28Ut12.07.1612:151:5514:10New South Wales Blues - Queensland Maroons RugbyNRLNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Ut12.07.1613:001:3014:301. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Ut12.07.1613:001:3014:301. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Ut12.07.1614:003:4017:4010. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28Ut12.07.1614:103:2517:3510. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ut12.07.1614:303:2017:5010. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28Ut12.07.1614:301:3016:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Ut12.07.1614:301:3016:001. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Ut12.07.1616:002:0018:001. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Ut12.07.1616:002:0018:001. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Ut12.07.1618:301:3020:001. koloBukurešťTenisWTAO2 SportO2 Sport
28Ut12.07.1619:002:0021:00Monaco - Sporting FutbalprípravnýSport 1 HDSport 1 HD
28Ut12.07.1619:152:1521:30Francúzsko - Anglicko FutbalME do 19 rokovEurosport 1Eurosport 1
28St13.07.1611:002:0013:002. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 SportO2 Sport
28St13.07.1611:058:5019:552. koloHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28St13.07.1613:001:3014:302. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28St13.07.1613:001:3014:302. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28St13.07.1614:003:5517:5511. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28St13.07.1614:103:3517:4511. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28St13.07.1614:303:4018:1011. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28St13.07.1614:301:3016:002. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28St13.07.1614:301:3016:002. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28St13.07.1616:002:3018:302. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28St13.07.1616:002:3018:302. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28St13.07.1618:301:4520:15Nemecko - Tunis HádzanáprípravnýZDFZDF
28St13.07.1618:301:3020:002. koloBukurešťTenisWTAO2 SportO2 Sport
28St13.07.1619:252:0521:30Young Boys Bern - Borussia MönchengladbachGrenchenFutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
28St13.07.1619:552:0522:00Fleetwood Town FC- Liverpool FC FutbalprípravnýNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28St13.07.1619:552:0522:00Borussia Mönchengladbach - BSC Young Boys FutbalprípravnýNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Št14.07.1603:003:0006:00Ferguson - Chiesa Bojové umeniaUFCNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Št14.07.1609:0012:0021:001. deň GolfThe Open ChampionshipNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Št14.07.1611:002:0013:002. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 SportO2 Sport
28Št14.07.1611:057:5519:003. koloHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Št14.07.1611:300:3512:05Česko - Francúzsko (žrebovanie) TenisDavs CupČT sportČT sport
28Št14.07.1613:001:3014:302. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Št14.07.1613:001:3014:302. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Št14.07.1614:003:4517:4512. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28Št14.07.1614:103:2017:3012. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Št14.07.1614:303:0517:3512. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28Št14.07.1614:301:3016:002. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Št14.07.1614:301:3016:002. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Št14.07.1616:002:0018:002. koloBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Št14.07.1616:002:0018:002. koloBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Št14.07.1618:002:0020:00Inter - CSKA Sofia FutbalprípravnýSport 1 HDSport 1 HD
28Št14.07.1618:301:3020:002. koloBukurešťTenisWTAO2 SportO2 Sport
28Št14.07.1619:152:1521:30Nemecko - Portugalsko FutbalME do 19 rokovEurosport 1Eurosport 1
28Št14.07.1623:001:0000:001. koloOpelikaGolfBarbasol ChampionshipArenaSport 1ArenaSport 1
28Pi15.07.1609:0012:0021:002. deň GolfThe Open ChampionshipNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Pi15.07.1611:002:0013:00štvrťfináleBastadTenisATP World Tour 250O2 SportO2 Sport
28Pi15.07.1611:003:2014:20Česko - Francúzsko TenisDavs CupDvojkaDvojka
28Pi15.07.1611:057:5519:00štvrťfináleHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Pi15.07.1613:002:0015:00štvrťfináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Pi15.07.1613:002:0015:00štvrťfináleBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Pi15.07.1613:406:2020:00Česko - Francúzsko TenisDavs CupČT2ČT2
28Pi15.07.1614:005:1519:15preteky AtletikaME juniorovEurosport 2Eurosport 2
28Pi15.07.1614:003:4517:4513. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28Pi15.07.1614:103:3517:4513. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Pi15.07.1614:303:2017:5013. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28Pi15.07.1615:002:0017:00štvrťfináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Pi15.07.1615:002:0017:00štvrťfináleBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Pi15.07.1616:005:0021:00Srbsko - Veľká BritániaštvrťfináleTenisDavis CupDigi Sport 2Digi Sport 2
28Pi15.07.1617:001:3018:30štvrťfináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28Pi15.07.1617:001:3018:30štvrťfináleBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28Pi15.07.1617:552:0019:55Hansa Rostock - Hamburger SV FutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
28Pi15.07.1618:301:3020:00štvrťfináleBukurešťTenisWTAO2 SportO2 Sport
28Pi15.07.1619:004:0023:00štvrťfináleNewportTenisATPArenaSport 1ArenaSport 1
28Pi15.07.1619:152:1521:30Chorvátsko - Francúzsko FutbalME do 19 rokovEurosport 1Eurosport 1
28Pi15.07.1619:552:0522:00pretekyMonakoAtletikaDiamantová ligaDigi Sport 3Digi Sport 3
28Pi15.07.1619:552:0522:00Borussia Mönchengladbach - FC Zürich FutbalprípravnýNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Pi15.07.1619:552:0522:00FC Zürich - Borussia MönchengladbachBielFutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
28Pi15.07.1620:002:0522:05pretekyMonakoAtletikaDiamantová ligaČT sportČT sport
28Pi15.07.1623:001:0000:002. koloOpelikaGolfBarbasol ChampionshipArenaSport 1ArenaSport 1
28So16.07.1604:003:0007:00súťaž EsportCounter Strike: Global OffensiveO2 SportO2 Sport
28So16.07.1609:000:5009:50VC Nemecka - 3. tréningSachseningMotorizmusMoto3NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1609:501:0010:50VC Nemecka - 3. tréningSachseningMotorizmusMoto GPNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1610:001:2011:20turnajPrahaMalá futbalME U21ČT sportČT sport
28So16.07.1610:550:5011:45VC Nemecka - 3. tréningSachseningMotorizmusMoto2NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1611:009:3020:303. deň GolfThe Open ChampionshipNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28So16.07.1611:001:0012:0016. pretekyZandvoortMotorizmusFormula 3O2 SportO2 Sport
28So16.07.1611:552:4514:40Česko - Francúzsko TenisDavs CupČT sportČT sport
28So16.07.1612:000:4512:451. pretekyZandvoortMotorizmusAudi Sport TT CupSport1 DSFSport1 DSF
28So16.07.1612:300:5513:25VC Nemecka - kvalifikáciaSachseningMotorizmusMoto3NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1612:451:1514:001. pretekyZandvoortMotorizmusPorsche Carrera CupSport1 DSFSport1 DSF
28So16.07.1612:551:4514:401. pretekyZandvoortMotorizmusPorsche Carrera CupO2 Sport2O2 Sport2
28So16.07.1612:551:4514:40semifináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28So16.07.1613:251:3014:55VC Nemecka - kvalifikáciaSachseningMotorizmusMoto GPNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1614:003:0017:0014. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28So16.07.1614:000:2014:20Česko - Francúzsko TenisDavs CupDvojkaDvojka
28So16.07.1614:151:0015:151. pretekyRed Bull RingMotorizmusEurocup Formula RenaultEurosport 2Eurosport 2
28So16.07.1614:302:5517:2514. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28So16.07.1614:402:4517:2514. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28So16.07.1614:401:2016:0017. pretekyZandvoortMotorizmusFormula 3O2 Sport2O2 Sport2
28So16.07.1614:401:2016:00semifináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28So16.07.1615:050:4515:50VC Nemecka - kvalifikáciaSachseningMotorizmusMoto2NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1615:153:3018:45preteky AtletikaME juniorovEurosport 2Eurosport 2
28So16.07.1616:002:0018:00semifináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport1O2 Sport1
28So16.07.1616:002:3018:30Srbsko - Veľká BritániaštvrťfináleTenisDavis CupDigi Sport 2Digi Sport 2
28So16.07.1616:002:0018:00semifináleBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28So16.07.1616:250:4017:05pretekySachseningMotorizmusRed Bull MotoGP Rookies Cup NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1616:551:4018:35pretekyHamburkTriatlonSvetová sériaDigi Sport 3Digi Sport 3
28So16.07.1617:002:0019:00Monaco - Bazilej FutbalprípravnýSport 1 HDSport 1 HD
28So16.07.1617:151:5019:05semifináleHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28So16.07.1617:302:3020:00pretekyRed Bull RingMotorizmusMichelin GT3 Le Mans CupArenaSport 1ArenaSport 1
28So16.07.1617:451:5519:40preteky jednotlivcovCourchevelSkoky na lyžiachLetné Grand PrixEurosport 1Eurosport 1
28So16.07.1618:003:0021:00súťažIngušskoBojové športyM-1 ChallengeO2 Sport3O2 Sport3
28So16.07.1618:001:2019:20turnajPrahaMalá futbalME U21ČT sportČT sport
28So16.07.1618:003:0021:001. pretekyZandvoortMotorizmusDTMO2 Sport1O2 Sport1
28So16.07.1618:003:0021:00semifináleBukurešťTenisWTAO2 Sport2O2 Sport2
28So16.07.1618:252:0520:30FC Luzern - FC Schalke 04 FutbalprípravnýSport1 DSFSport1 DSF
28So16.07.1618:501:3520:25pretekyHamburkTriatlonSvetová sériaDigi Sport 3Digi Sport 3
28So16.07.1619:002:0021:00Dunajská Streda - Žilina1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1619:002:0021:00Michalovce - Trenčín1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1619:002:0021:00Podbrezová - Trnava1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1619:002:0021:00Ružomberok - Prešov1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1619:002:0021:00Senica - Slovan1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1619:002:0021:00Zlaté Moravce - Myjava1. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
28So16.07.1620:004:0000:00semifináleNewportTenisATPArenaSport 1ArenaSport 1
28So16.07.1620:303:3000:001. deňBlackpoolŠípkyWorld Matchplay Darts NOVA Sport 2NOVA Sport 2
28So16.07.1620:303:0023:301. deňBlackpoolŠípkyWorld Matchplay Darts Sport1 DSFSport1 DSF
28So16.07.1621:003:0000:003. koloOpelikaGolfBarbasol ChampionshipArenaSport 2ArenaSport 2
28Ne17.07.1600:002:0002:00preteky (ReLive)New HampshireMotorizmusNASCAR XfinityArenaSport 1ArenaSport 1
28Ne17.07.1601:302:0003:30Columbus Crew - DC United19. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
28Ne17.07.1608:002:0010:00Penrith Panthers - Parramatta Eels19. koloRugbyAustrálsko - novozélandská ligaNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Ne17.07.1608:200:4009:002. pretekyZandvoortMotorizmusPorsche Carrera CupO2 SportO2 Sport
28Ne17.07.1610:0010:0520:053. deň GolfThe Open ChampionshipNOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Ne17.07.1610:001:2011:20semifinálePrahaMalá futbalME U21ČT sportČT sport
28Ne17.07.1610:150:4511:002. pretekyZandvoortMotorizmusAudi Sport TT CupSport1 DSFSport1 DSF
28Ne17.07.1610:501:1012:00VC Nemecka - pretekySachseningMotorizmusMoto3NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ne17.07.1611:001:0012:002. pretekyRed Bull RingMotorizmusEurocup Formula RenaultEurosport 2Eurosport 2
28Ne17.07.1612:002:2014:20Česko - Francúzsko TenisDavs CupDvojkaDvojka
28Ne17.07.1612:101:1013:20VC Nemecka - pretekySachseningMotorizmusMoto2NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ne17.07.1612:305:3018:0015. etapa CyklistikaTour de FranceEurosport 1Eurosport 1
28Ne17.07.1612:505:0017:5015. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ne17.07.1612:555:0518:00turnajDuisburgFutbalSchauinsland-Reisen-CupSport1 DSFSport1 DSF
28Ne17.07.1612:556:0519:00Česko - Francúzsko TenisDavs CupČT2ČT2
28Ne17.07.1613:250:3514:002. pretekyZandvoortMotorizmusDTMO2 SportO2 Sport
28Ne17.07.1613:451:2015:05VC Nemecka - pretekySachseningMotorizmusMoto GPNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ne17.07.1614:005:1519:15preteky AtletikaME juniorovEurosport 2Eurosport 2
28Ne17.07.1614:001:0015:002. pretekyZandvoortMotorizmusDTMO2 Sport1O2 Sport1
28Ne17.07.1614:001:0015:00fináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport2O2 Sport2
28Ne17.07.1614:303:2517:5515. etapa CyklistikaTour de FranceDvojkaDvojka
28Ne17.07.1614:401:4516:25pretekyHamburkTriatlonSvetová sériaDigi Sport 3Digi Sport 3
28Ne17.07.1615:000:3015:30fináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport2O2 Sport2
28Ne17.07.1615:005:0020:00Srbsko - Veľká BritániaštvrťfináleTenisDavis CupDigi Sport 2Digi Sport 2
28Ne17.07.1615:000:3015:30fináleBukurešťTenisWTAO2 Sport1O2 Sport1
28Ne17.07.1615:051:5517:00fináleHamburkTenisATP World Tour 500NOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ne17.07.1615:301:3017:0018. pretekyZandvoortMotorizmusFormula 3O2 Sport3O2 Sport3
28Ne17.07.1615:301:3017:00fináleBastadTenisATP World Tour 250O2 Sport2O2 Sport2
28Ne17.07.1615:301:3017:00fináleBukurešťTenisWTAO2 Sport1O2 Sport1
28Ne17.07.1619:152:1521:30Nemecko - Rakúsko FutbalME do 19 rokovEurosport 1Eurosport 1
28Ne17.07.1620:004:0000:001. deňBlackpoolŠípkyWorld Matchplay Darts Sport1 DSFSport1 DSF
28Ne17.07.1620:053:5500:001. deňBlackpoolŠípkyWorld Matchplay Darts NOVA Sport 2NOVA Sport 2
28Ne17.07.1621:002:0023:00Portland Timbers - Seattle Sounders19. koloFutbalUSA - MLSEurosport 2Eurosport 2
28Ne17.07.1621:252:1023:3512. pretekyTorontoMotorizmusIndyCarNOVA Sport 1NOVA Sport 1
28Ne17.07.1623:001:5500:55Montreal Impact - NY City FC19. koloFutbalUSA - MLSEurosport 1Eurosport 1
29Po18.07.1614:003:0017:0016. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29St20.07.1614:003:0017:0017. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Št21.07.1614:003:0017:0018. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Pi22.07.1614:003:0017:0019. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29So23.07.1614:003:0017:0020. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29So23.07.1619:002:0021:00Myjava - Podbrezová2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29So23.07.1619:002:0021:00Prešov - Michalovce2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29So23.07.1619:002:0021:00Slovan - Zlaté Moravce2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29So23.07.1619:002:0021:00Trenčín - Senica2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29So23.07.1619:002:0021:00Trnava - Dunajská Streda2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29So23.07.1619:002:0021:00Žilina - Ružomberok2. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
29Ne24.07.1614:003:0017:0021. etapa CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Ne24.07.1614:002:3016:30VC MaďarskaBudapešťMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
30So30.07.1615:002:0017:00Bohemians - Hradec Králové1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Brno - Slavia1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Dukla - Teplice1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Jablonec - Karviná1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Jihlava - Plzeň1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Mladá Boleslav - Liberec1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Sparta - Slovácko1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30So30.07.1615:002:0017:00Zlín - Příbram1. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
30Ne31.07.1614:002:3016:30VC NemeckaHockenheimMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
31Pi05.08.1609:507:0016:50zápasySant Boi, GavaSoftballME - juniorovPlayo.tvPlayo.tv
31Pi05.08.1620:452:0022:45slávnostné otvorenieRio De JaneiroOHOH - letnéČT sportČT sport
31So06.08.1609:507:0016:50zápasySant Boi, GavaSoftballME - juniorovPlayo.tvPlayo.tv
32Ut09.08.1620:452:0022:45fináleTrondheimFutbalSuper CupČT sportČT sport
33Pi19.08.1608:506:0014:50zápasyOstravaSoftballEuropean Cup Winner's Cup WomenPlayo.tvPlayo.tv
33So20.08.1608:506:0014:50zápasyOstravaSoftballEuropean Cup Winner's Cup WomenPlayo.tvPlayo.tv
33Ne21.08.1620:452:0022:45slávnostné ukončenieRio De JaneiroOHOH - letnéČT sportČT sport
34So27.08.1610:002:0012:00TJ Avia Čakovice - SK Liapor Witte Karlovy Vary12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
34So27.08.1614:002:0016:00MNK SDS EXMOST Modřice - NK CLIMAX Vsetín12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
34So27.08.1614:002:0016:00SK Šacung ČNES Benešov 1947 - SK Nohejbal Žatec12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
34So27.08.1614:002:0016:00TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice - TJ Spartak Čelákovice12. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
34Ne28.08.1614:002:3016:30VC BelgickaSpa-FrancorchampsMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
35Št01.09.1610:0010:4020:40zápasyAzzano DecimoSoftballEuropean Super CupPlayo.tvPlayo.tv
35So03.09.1614:002:0016:00SK Liapor Witte Karlovy Vary - MNK SDS EXMOST Modřice13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
35So03.09.1614:002:0016:00SK Nohejbal Žatec - TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
35So03.09.1614:302:0016:30NK CLIMAX Vsetín - TJ Avia Čakovice13. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
35So03.09.1614:302:0016:30TJ Spartak Čelákovice - SK Šacung ČNES Benešov 194713. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
35Ne04.09.1614:002:3016:30VC TalianskaMonzaMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
35Ne04.09.1618:002:0020:00Slovensko - Anglicko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
35Ne04.09.1620:452:0022:45Česko - Severné Írsko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
36Pi09.09.1602:004:0006:00zápas1. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
36Pi09.09.1617:002:3019:30zápas1. koloĽadový hokejNemecko - DELServusTV.deServusTV.de
36Pi09.09.1617:002:3019:30zápas1. koloĽadový hokejRakúsko - EBELServusTV.atServusTV.at
36Pi09.09.1617:002:3019:30Hradec Králové - Mladá Boleslav1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Chomutov - Karlovy Vary1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Liberec - Plzeň1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Olomouc - Litvínov1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Sparta - Vítkovice1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Třinec - Pardubice1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Zlín - Brno1. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
36Pi09.09.1617:002:3019:30Košice - Poprad1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
36Pi09.09.1617:002:3019:30Nitra - Banská Bystrica1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
36Pi09.09.1617:002:3019:30Trenčín - Martin1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
36Pi09.09.1617:002:3019:30Zvolen - Nové Zámky1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
36Pi09.09.1617:002:3019:30Žilina - Piešťany1. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
36So10.09.1614:002:0016:00MNK SDS EXMOST Modřice - TJ Avia Čakovice14. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
36So10.09.1614:002:0016:00SK Liapor Witte Karlovy Vary - NK CLIMAX Vsetín14. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
36So10.09.1614:002:0016:00SK Šacung ČNES Benešov 1947 - TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice14. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
36So10.09.1614:002:0016:00TJ Spartak Čelákovice - SK Nohejbal Žatec14. koloNohejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
37So17.09.1610:0010:0020:00zápasyPraha 8SoftballFinal Four - ČSA pohárPlayo.tvPlayo.tv
37So17.09.1610:0010:0020:00zápasy SoftballFinal Four - Pohár ČSAPlayo.tvPlayo.tv
37So17.09.1615:302:3018:00Európa - USATorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
37So17.09.1620:002:3022:30Kanada - ČeskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
37Ne18.09.1614:002:3016:30VC SingapúruSingapurMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
37Ne18.09.1615:002:3017:30Rusko - ŠvédskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
37Ne18.09.1620:002:3022:30Fínsko - Severná AmerikaTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Po19.09.1615:002:3017:30Česko - EurópaTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Po19.09.1620:002:3022:30Severná Amerika - RuskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Ut20.09.1615:002:3017:30Fínsko - ŠvédskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Ut20.09.1620:002:3022:30Kanada - USATorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38St21.09.1615:002:3017:30Severná Amerika - ŠvédskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38St21.09.1620:002:3022:30Kanaka - EurópaTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Št22.09.1615:002:3017:30Fínsko - RuskoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38Št22.09.1620:002:3022:30Česko - USATorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38So24.09.1615:002:3017:301. semifináleTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
38So24.09.1620:002:3022:302. semifináleTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
39Ut27.09.1620:002:3022:30zápas o 3. miestoTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
39Št29.09.1620:002:3022:301. fináleTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
39So01.10.1619:002:3021:302. fináleTorontoĽadový hokejSvetový pohárČT sportČT sport
39Ne02.10.1609:002:3011:30VC MalajzieSepangMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
40So08.10.1620:452:0022:45Nemecko - Česko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
40So08.10.1620:452:0022:45Slovinsko - Slovensko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
40Ne09.10.1607:002:3009:30VC JaponskaSuzukaMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
40Ne09.10.1614:003:2017:20pretekyPardubiceDostihyVelká pardubickáČT sportČT sport
40Ne09.10.1614:003:2017:20pretekyPardubiceDostihyVelká pardubickáČT1ČT1
41Ut11.10.1620:452:0022:45Česko - Azerbajdžán FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
41Ut11.10.1620:452:0022:45Slovensko - Škótsko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
42Ne23.10.1601:052:2503:30Winnipeg Jet - Edmonton Ioilerspod holým nebomĽadový hokejNHLNOVA Sport 1NOVA Sport 1
42Ne23.10.1621:002:3023:30VC USAAustinMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
43Ne30.10.1620:002:3022:30VC MexikaMexico - CityMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
45Pi11.11.1620:452:0022:45Česko - Nórsko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
45Pi11.11.1620:452:0022:45Slovensko - Litva FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
45Ne13.11.1617:002:3019:30VC BrazílieSao PauloMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
47Ne27.11.1614:002:3016:30VC Abu DhabiAbu DhabiMotorizmusFormula 1Sport 2 HDSport 2 HD
1Po02.01.1701:052:2503:30Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wingspod holým nebomĽadový hokejNHLNOVA Sport 1NOVA Sport 1
1Ut03.01.1701:052:2503:30St. Louis Blues - Chicago Blackhawkspod holým nebomĽadový hokejNHLNOVA Sport 1NOVA Sport 1
5Ne05.02.1702:004:0006:00zápasSuper BowlAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
12Ne26.03.1720:452:0022:45San Marino - Česko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
12Ne26.03.1720:452:0022:45Malta - Slovensko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
18Pi05.05.1720:002:3022:30zápasKolín + Parힼadový hokejMSČT sportČT sport
21St24.05.1720:452:0022:45fináleSolna, ŠvédskoFutbalEurópska ligaČT sportČT sport
22So03.06.1720:452:0022:45fináleCardiffFutbalLiga majstrovČT sportČT sport
23So10.06.1720:452:0022:45Nórsko - Česko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
23So10.06.1720:452:0022:45Litva - Slovensko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
35Pi01.09.1720:452:0022:45Česko - Nemecko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
35Pi01.09.1720:452:0022:45Slovensko - Slovinsko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
36Po04.09.1720:452:0022:45Severné Írsko - Česko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
36Po04.09.1720:452:0022:45Anglicko - Slovensko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
37Pi15.09.1720:152:0022:15Paríž / Budapešť / Rím / Los AngelesLimaOHhlasovanie o OH 2024 - letnéČT sportČT sport
40Št05.10.1720:452:0022:45Azerbajdžán - Česko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
40Št05.10.1720:452:0022:45Škótsko - Slovensko FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
40Ne08.10.1720:452:0022:45Česko - San Marino FutbalMS 2018 - kvalifikáciaČT sportČT sport
40Ne08.10.1720:452:0022:45Slovensko - Malta FutbalMS 2018 - kvalifikáciaDvojkaDvojka
6Pi09.02.1820:452:0022:45slávnostné otvoreniePyeongchangOHOH - zimnéČT sportČT sport
8Ne25.02.1820:452:0022:45slávnostné ukončeniePyeongchangOHOH - zimnéČT sportČT sport
18Pi04.05.1820:002:3022:30zápasKodaň + HerningĽadový hokejMSČT sportČT sport
24Št14.06.1820:152:0022:15Rusko - A2Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
24Pi15.06.1820:152:0022:15A3 - A4EkaterninburgFutbalMSČT sportČT sport
24Pi15.06.1820:152:0022:15B1 - B2SochiFutbalMSČT sportČT sport
24Pi15.06.1820:152:0022:15B3 - B4St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15C1 - C2KazaňFutbalMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15C3 - C4SaranskFutbalMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15D1 - D2Moskva - SpartakFutbalMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15D3 - D4KaliningradFutbalMSČT sportČT sport
24Ne17.06.1820:152:0022:15E1 - E2RostovFutbalMSČT sportČT sport
24Ne17.06.1820:152:0022:15E3 - E4SamaraFutbalMSČT sportČT sport
24Ne17.06.1820:152:0022:15F1 - F2Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
25Po18.06.1820:152:0022:15F3 - F4Nižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
25Po18.06.1820:152:0022:15G1 - G2SochiFutbalMSČT sportČT sport
25Po18.06.1820:152:0022:15G3 - G4VolgogradFutbalMSČT sportČT sport
25Ut19.06.1820:152:0022:15H1 - H2Moskva - SpartakFutbalMSČT sportČT sport
25Ut19.06.1820:152:0022:15H3 - H4SaranskFutbalMSČT sportČT sport
25Ut19.06.1820:152:0022:15Rusko - A3St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
25St20.06.1820:152:0022:15A4 - A2RostovFutbalMSČT sportČT sport
25St20.06.1820:152:0022:15B1 - B3Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
25St20.06.1820:152:0022:15B4 - B2KazaňFutbalMSČT sportČT sport
25Št21.06.1820:152:0022:15C1 - C3KaliningradFutbalMSČT sportČT sport
25Št21.06.1820:152:0022:15C4 - C2SamaraFutbalMSČT sportČT sport
25Št21.06.1820:152:0022:15D1 - D3Nižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
25Pi22.06.1820:152:0022:15D4 - D2VolgogradFutbalMSČT sportČT sport
25Pi22.06.1820:152:0022:15E1 - E3St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
25Pi22.06.1820:152:0022:15E4 - E2EkaterninburgFutbalMSČT sportČT sport
25So23.06.1820:152:0022:15F1 - F3SochiFutbalMSČT sportČT sport
25So23.06.1820:152:0022:15F4 - F2RostovFutbalMSČT sportČT sport
25So23.06.1820:152:0022:15G1 - G3Moskva - SpartakFutbalMSČT sportČT sport
25Ne24.06.1820:152:0022:15G4 - G2Nižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
25Ne24.06.1820:152:0022:15H1 - H3KazaňFutbalMSČT sportČT sport
25Ne24.06.1820:152:0022:15H4 - H2KaliningradFutbalMSČT sportČT sport
26Po25.06.1820:152:0022:15A2 - A3VolgogradFutbalMSČT sportČT sport
26Po25.06.1820:152:0022:15A4 - RuskoSamaraFutbalMSČT sportČT sport
26Po25.06.1820:152:0022:15B2 - B3EkaterninburgFutbalMSČT sportČT sport
26Po25.06.1820:152:0022:15B4 - B1SaranskFutbalMSČT sportČT sport
26Ut26.06.1820:152:0022:15C2 - C3SochiFutbalMSČT sportČT sport
26Ut26.06.1820:152:0022:15C4 - C1Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
26Ut26.06.1820:152:0022:15D2 - D3RostovFutbalMSČT sportČT sport
26Ut26.06.1820:152:0022:15D4 - D1St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
26St27.06.1820:152:0022:15E2 - E3Nižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
26St27.06.1820:152:0022:15E4 - E1Moskva - SpartakFutbalMSČT sportČT sport
26St27.06.1820:152:0022:15F2 - F3KaliningradFutbalMSČT sportČT sport
26St27.06.1820:152:0022:15F4 - F1KazaňFutbalMSČT sportČT sport
26Št28.06.1820:152:0022:15G2 - G3SaranskFutbalMSČT sportČT sport
26Št28.06.1820:152:0022:15G4 - G1EkaterninburgFutbalMSČT sportČT sport
26Št28.06.1820:152:0022:15H2 - H3SamaraFutbalMSČT sportČT sport
26Št28.06.1820:152:0022:15H4 - H1VolgogradFutbalMSČT sportČT sport
26So30.06.1820:152:0022:151A - 2BSochiFutbalMSČT sportČT sport
26So30.06.1820:152:0022:151C - 2DKazaňFutbalMSČT sportČT sport
26Ne01.07.1820:152:0022:151B - 2AMoskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
26Ne01.07.1820:152:0022:151D - 2CNižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
27Po02.07.1820:152:0022:151E - 2FSamaraFutbalMSČT sportČT sport
27Po02.07.1820:152:0022:151G - 2HRostovFutbalMSČT sportČT sport
27Ut03.07.1820:152:0022:151F - 2ESt. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
27Ut03.07.1820:152:0022:151H - 2GMoskva - SpartakFutbalMSČT sportČT sport
27Pi06.07.1820:152:0022:15W49 - W50Nižny NovogorodFutbalMSČT sportČT sport
27Pi06.07.1820:152:0022:15W53 - W54KazaňFutbalMSČT sportČT sport
27So07.07.1820:152:0022:15W51 - W52SochiFutbalMSČT sportČT sport
27So07.07.1820:152:0022:15W55 - W56samaraFutbalMSČT sportČT sport
28Ut10.07.1820:152:0022:15W57 - W58St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
28St11.07.1820:152:0022:15W59 - W60Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
28So14.07.1820:152:0022:15L61 - L62St. PeterburgFutbalMSČT sportČT sport
28Ne15.07.1820:152:0022:15W61 - W62Moskva - LužnikyFutbalMSČT sportČT sport
18Pi03.05.1920:002:3022:30zápasBratislava + KošiceĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Pi01.05.2020:002:3022:30zápasZurich + Lausanne + ZugĽadový hokejMSČT sportČT sport
30Pi24.07.2020:452:0022:45slávnostné otvorenieTokioOHOH - letnéČT sportČT sport
32Ne09.08.2020:452:0022:45slávnostné ukončenieTokioOHOH - letnéČT sportČT sport
5Pi04.02.2220:452:0022:45slávnostné otvoreniePekingOHOH - zimnéČT sportČT sport
7Ne20.02.2220:452:0022:45slávnostné ukončeniePekingOHOH - zimnéČT sportČT sport
47Po21.11.2220:152:0022:15zápasKatarFutbalMSČT sportČT sport
Zmena programu vyhradená. Posledná aktualizácia: 30.06.2016 12:06