NÁŠ TIP:  PREHĽADY voľného živého vysielania    ||    tv programy (nielen) pre médiá     ||    tv program na 3 dni     ||     Digi Sport - tv program     ||     e-shop SANIA

D
Zač.
Čas
Kon.
Poznámka
S
44Po27.10.1408:307:0015:30turnaj SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Po27.10.1411:056:0517:101. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Po27.10.1417:302:3020:00Ak Bars - Metallurg Magnitogorsk Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
44Po27.10.1418:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - BK Děčín9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLČT sportČT sport
44Po27.10.1418:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - BK Děčín9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44Po27.10.1419:303:3023:001. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Po27.10.1420:002:1022:10Volejbalový klub Příbram - VK ČEZ Karlovarsko3. koloVolejbalČesko - ExtraligaČT sportČT sport
44Po27.10.1420:102:0022:10Volejbalový klub Příbram - VK ČEZ Karlovarsko3. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Po27.10.1420:302:0022:30SV Darmstadt - FC Norimberk11. koloFutbalNemecko 2Eurosport 2Eurosport 2
44Po27.10.1420:302:0022:30SV Darmstadt - FC Norimberk11. koloFutbalNemecko 2Sport1 DSFSport1 DSF
44Po27.10.1420:552:0022:55QPR - Aston Villa FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ut28.10.1401:304:0005:30Dallas Cowboys - Washington Redskins8. koloAmerický futbalNFLSport 1Sport 1
44Ut28.10.1401:304:0005:30Dallas Cowboys - Washington Redskins8. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
44Ut28.10.1402:352:2505:00Edmonton Oilers - Montreal Canadiens Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Ut28.10.1408:307:0015:30turnaj SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Ut28.10.1410:002:0012:001. deňTokioPlávanieFINA Mastbank Swimming World CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Ut28.10.1410:152:0012:15FC Písek - Jiskra Třeboň15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1410:152:0012:15FK Jindřichův Hradec 1910 - FK Tatran Prachatice o.s.15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1410:152:0012:15MFK Chrudim B - 1. FC Žamberk1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1410:302:0012:30TJ Tatran Bohunice - Slovan Bzenec8. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1411:105:5017:001. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Ut28.10.1414:002:0016:00Sokol Židenice EUROCOMPANIES - TJ JM FAT PIPE Chodov7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:002:0016:00SK Zápy - TJ Jiskra Domažlice, o.s.6. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:002:0016:00TJ Sokol Želeč - SK Rudolfov15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:251:2515:50závodSlušoviceDostihyVelká slušovická steeplechaseČT sportČT sport
44Ut28.10.1414:302:0016:30Centropen Dačice - FK Rašelina Soběslav15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30Hluboká nad Vltavou - FK Spartak Kaplice, s.r.o.15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30SK Jankov - Dražice15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30SK SIKO Čimelice - Osek15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30Sokol Sedlice - Lokomotiva Veselí nad Lužnicí15. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30FK AGRIA Choceň s.r.o. - SK Holice1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30Jiskra Litomyšl - FK OEZ Letohrad B1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30SK Polička - SKP Slovan Moravská Třebová1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30Sokol Moravany - FC Hlinsko1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30TJ Lanškroun, fotbalový oddíl - TJ Svitavy1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30TJ Sokol Dolní Újezd - AFK Horní Jelení1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky1. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1414:302:0016:30Chennaiyin FC - Bombaj City FC5. koloFutbalIndiaEurosport 2Eurosport 2
44Ut28.10.1415:002:0017:00FbŠ pipni.cz Bohemians - ELITE Praha7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1415:002:0017:00Tatran Omlux Střešovice - FBK Jičín7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1417:002:0019:00FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1417:002:0019:00Herbadent SJM Praha 11 - Crazy girls FBC Liberec7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1417:002:0019:00Tempish FBS Olomouc - TJ Sokol Královské Vinohrady7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1417:002:3019:30Vítkovice - Třinec17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ut28.10.1417:002:3019:30Nitra - Martin18. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ut28.10.1417:002:3019:30Poprad - Skalica18. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ut28.10.1417:302:3020:00Košice - Zvolen18. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ut28.10.1417:302:3020:00Trenčín - Piešťany18. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ut28.10.1417:302:3020:00Žilina - Banská Bystrica18. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ut28.10.1417:502:0019:50SKP Likop Třinec - SK Slavia Praha FutsalČesko - Chance futsal ligaČT sportČT sport
44Ut28.10.1418:001:4519:45Lokomotiv Kubaň - PAOK BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
44Ut28.10.1418:002:0020:00AC Sparta Praha florbal - TJ JM FAT PIPE Chodov7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1418:002:0020:00FbŠ Bohemians - 1. SC Vítkovice Oxdog7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1418:002:0020:00Tatran Omlux Střešovice - Panthers Otrokovice7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1418:152:3020:45Slavia - Litvínov8. kolo - dohrávkaĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ut28.10.1419:002:0021:00Itelligence Bulldogs Brno - BILLY BOY Florbal MB7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1419:002:0021:00FBC ČPP Bonusia Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog7. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ut28.10.1419:353:2523:001. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Ut28.10.1420:153:3023:45St. Pauli - Borussia Dortmund2. koloFutbalNemecko - pohárDas ErsteDas Erste
44Ut28.10.1420:301:4522:15Reggio Emilia - Štrasburg BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
44Ut28.10.1420:302:0022:30St. Pauli - Borussia Dortmund2. koloFutbalNemecko - pohárSport 1Sport 1
44Ut28.10.1420:402:0022:40Sassuolo - Empoli FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ut28.10.1420:452:0022:45Bournemouth - West Bromwich Albion FutbalAnglicko - Capital CupSlovakSport.TV2SlovakSport.TV2
44Ut28.10.1420:452:0022:45Shrewsbury - Chelsea FutbalAnglicko - Capital CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Ut28.10.1420:552:0523:00Toulouse - Bordeaux FutbalFrancúzsko - pohárDigi Sport 2Digi Sport 2
44St29.10.1401:003:0004:00San Antonio Spurs - Dallas Mavericks BasketbalNBASport 2 HDSport 2 HD
44St29.10.1401:003:0004:00San Antonio Spurs - Dallas Mavericks BasketbalNBASport 1Sport 1
44St29.10.1401:352:2504:00Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44St29.10.1409:006:3015:30turnaj SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44St29.10.1410:002:0012:002. deňTokioPlávanieFINA Mastbank Swimming World CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44St29.10.1410:308:0518:352. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44St29.10.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - BK Imos Brno3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1417:302:0019:30VALOSUN KP Brno - ZVVZ USK Praha3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - Qanto Tuři Svitavy9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1417:452:1520:00Švédsko - Nemecko FutbalprípravnýDas ErsteDas Erste
44St29.10.1417:502:3520:25Sokol PPAS Pardubice - FBC Liberec FlorbalČesko - AutoCont ExtraligaČT sportČT sport
44St29.10.1417:502:2520:15FC Wacker Innsbruck - FC Red Bull SalzburgosemfináleFutbalRakúsko - pohárATVATV
44St29.10.1418:002:0020:00USK Praha - BK JIP Pardubice9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00Sev-en Strakonice - BLK Slavia Praha3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00VŠ Praha - Slovanka MB3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza8. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - BK Inter Incheba Bratislava8. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00BK Levickí Patrioti - BK Inter Incheba Bratislava BasketbalSlovensko - ExtraligaSlovakSport.TV3SlovakSport.TV3
44St29.10.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - Iskra Svit8. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - ŠKP Bánská Bystrica8. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:002:0020:00Sokol Pardubice - FBC Liberec7. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK Lions Jindřichův Hradec9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:302:0020:30Kara Trutnov - SBŠ Ostrava3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:302:0020:30Sokol Hradec Králové - DSK Basketball3. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1418:301:4520:15Hapoel Jeruzalém - Partizan BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
44St29.10.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK Handlová8. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1419:002:0021:00BK Opava - Ariete Prostějov9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44St29.10.1419:303:3023:002. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44St29.10.1420:002:0022:00Nemecko - FínskoGummersbachHádzanáME - kvalifikáciaSport1 DSFSport1 DSF
44St29.10.1420:153:3023:45Hamburg - Bayern München2. koloFutbalNemecko - pohárDas ErsteDas Erste
44St29.10.1420:152:1522:30Slovinsko - Slovensko HádzanáME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
44St29.10.1420:252:0522:30Proximus Spirou Charleroi - ČEZ Basketball Nymburk BasketbalEurocupČT sportČT sport
44St29.10.1420:252:0022:25Rapid Wien - Puntigamer SturmosemfináleFutbalRakúsko - pohárORFeinsORFeins
44St29.10.1420:302:0022:30Hamburg - Bayern München2. koloFutbalNemecko - pohárSport 1Sport 1
44St29.10.1420:402:0022:40Atalanta - Neapol FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
44St29.10.1420:402:0022:40Inter - Sampdoria FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44St29.10.1420:402:0022:40Janov - Juventus FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
44St29.10.1420:452:0022:45Manchester City - Newcastle FutbalAnglicko - Capital CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Št30.10.1400:352:2503:00Washington Capitals - Detroit Red Wings Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Št30.10.1404:005:0009:001. koloShanghaiGolfBMW MastersGolf TVGolf TV
44Št30.10.1408:456:4515:30turnaj SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Št30.10.1410:308:0018:303. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Št30.10.1414:002:0016:00Trnava - Slovan3. kolo - dohrávkaFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44Št30.10.1417:002:0019:00Unics Kazaň - Dinamo Sassari BasketbalEuroligaSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Št30.10.1417:302:3020:00SR 20 - Žilina19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Št30.10.1418:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - Volejbalový klub Příbram4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Št30.10.1418:002:0020:00VK SG Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Št30.10.1418:002:0020:00COP Trenčín - Mirad PU Prešov VolejbalSlovensko - ExtraligaSlovakSport.TV3SlovakSport.TV3
44Št30.10.1418:002:0020:00COP Trenčín - VK MIRAD PU Prešov10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Št30.10.1418:202:5521:15HC Orli Znojmo - EC Villacher SV Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
44Št30.10.1419:152:1521:30Francúzsko - Česko HádzanáME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
44Št30.10.1419:152:4522:00Slovan - Sibír Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
44Št30.10.1419:353:2523:003. koloParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Št30.10.1420:252:0522:30Panathinaikos Atény - Fenerbahce Ulker Istanbul BasketbalEuroligaČT sportČT sport
44Št30.10.1420:302:0022:30Panathinaikos Atény - Fenerbahce Istanbul BasketbalEuroligaSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Št30.10.1420:402:0022:40Verona - Lazio FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Pi31.10.1400:052:2502:30Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Pi31.10.1401:003:0004:00Cleveland Cavaliers - New York Knicks BasketbalNBASport 1Sport 1
44Pi31.10.1401:153:4505:00Carolina Panthers - New Orleans Saints9. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
44Pi31.10.1404:005:0009:002. koloShanghaiGolfBMW MastersGolf TVGolf TV
44Pi31.10.1408:302:0010:30semifinále SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Pi31.10.1410:402:0012:40CZE WU19 - FIN WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1412:303:0015:30semifinále SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Pi31.10.1413:252:0015:25SUI WU19 - SWE WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1414:001:5015:50štvrťfináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Pi31.10.1416:001:4517:45VC - 1. tréningAustinMotorizmusFormula 1Sport1 DSFSport1 DSF
44Pi31.10.1416:002:0018:00štvrťfináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Pi31.10.1416:092:0018:09SWE - FIN FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1416:302:0018:30DHC Sokol Poruba - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1417:002:3019:30Poprad - Nitra19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1417:302:3020:00Litvínov - Mladá Boleslav17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1417:303:1020:40Pardubice - Hradec Králové17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRČT sportČT sport
44Pi31.10.1417:302:3020:00Plzeň - Slavia17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1417:302:3020:00Martin - Piešťany19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1417:302:3020:00Trenčín - Košice19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1417:302:3020:00Žilina - Skalica19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1417:402:3020:10Pardubice - Hradec Králové17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRDigi Sport 3Digi Sport 3
44Pi31.10.1417:402:3020:10Pardubice - Hradec Králové17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1418:002:0020:00FC Cheb - FK Nejdek11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1418:002:0020:00Dukla - České Budějovice13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44Pi31.10.1418:002:3020:30Liberec - Zlín17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1418:002:3020:30Olomouc - Brno17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1418:002:3020:30Sparta - Karlovy Vary17. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Pi31.10.1418:002:3020:30Zvolen - Banská Bystrica19. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1418:202:1020:30Trenčín - Ružomberok16. koloFutbalFortuna ligaDigi Sport 1Digi Sport 1
44Pi31.10.1418:302:0020:30Trenčín - Ružomberok16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44Pi31.10.1419:002:0021:00BK Breda - Weinstein Opava B - TJ Šumperk7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - BK Kondoři Liberec7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00JBC MMCITÉ Brno - Sokol Šlapanice7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00SKB Zlín - Sokol Hradec Králové7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - ČEZ Basketball Nymburk4. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00CZE - SUI FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:002:0021:00Spartak VKP Komárno - COP Trenčín11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1419:152:4522:00Slovan - Amur Ľadový hokejKHLSport 2 HDSport 2 HD
44Pi31.10.1419:301:5021:20štvrťfináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Pi31.10.1419:452:0021:45Basketbal Olomouc - VSK VŠB Ostrava7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1420:002:0022:00SK Bivoj Litvínov - FBC BRZDY.CZ Česká Lípa7. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Pi31.10.1420:001:4521:45VC - 2. tréningAustinMotorizmusFormula 1Sport1 DSFSport1 DSF
44Pi31.10.1420:152:0022:15Mladá Boleslav - Bohemians13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44Pi31.10.1420:152:0022:15Mladá Boleslav - Bohemians13. koloFutbalSynot ligaSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Pi31.10.1420:252:0022:25Monaco - Reims FutbalFrancúzskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44Pi31.10.1420:302:0022:30Schalke 04 - FC Augsburg10. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
44Pi31.10.1420:402:0522:45FC Barcelona - PGE Turow Zhořelec BasketbalEuroligaČT sportČT sport
44Pi31.10.1420:452:0022:45Norwich City - Bolton Wanderers FutbalAnglicko 2SlovakSport.TV2SlovakSport.TV2
44Pi31.10.1421:002:0023:00Hammer - Costa Junior Boxťažká váhaEurosportEurosport
44Pi31.10.1421:301:3023:00štvrťfináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Pi31.10.1423:151:0000:15krátky program párov KrasokorčuľovanieSkate CanadaEurosport 2Eurosport 2
44So01.11.1400:352:2503:00Detroit Red Wings - Los Angeles Kings Ľadový hokejNHLFandaFanda
44So01.11.1404:005:0009:003. koloShanghaiGolfBMW MastersGolf TVGolf TV
44So01.11.1408:302:0010:30semifinále SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44So01.11.1409:302:0011:30Volley Team ČZU Praha - VK Dukla Liberec5. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Spartak Velké Meziříčí5. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:002:0012:00VSC Zlín - Volejbalový klub Ostrava5. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK České Budějovice9. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň9. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15FC Písek, o.s. - TJ Štěchovice13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15FK Bohemians Praha, a.s. - SK Benešov13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15MFK Chrudim - Loko Vltavín, a.s.13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15SK Aritma Praha, o.s. - FC Zličín13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15ASK Lovosice - TJ Sokol Libiš13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15FK Jindřichův Hradec 1910 - SK Jankov13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15SK SIKO Čimelice - FK Rašelina Soběslav13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15FC Slavia Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15RMSK Cidlina Nový Bydžov, o.s. - TJ Červený Kostelec13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15SK Holice - TJ Sokol Dolní Újezd13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15FK Rumburk - FK Český Lev Neštěmice13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:152:0012:15SK Mondi Štětí - 1. FC Spořice13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:302:0012:30AFK LoKo Chomutov - FK Litoměřice13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - Sokol Ovčáry13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:302:0012:30SK Union Vršovice - FC Háje JM11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1410:302:3013:001. deňSingapurPlávanieFINA Mastbank Swimming World CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44So01.11.1411:002:0013:00SK Střešovice 1911 - SK Uhelné sklady11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1411:002:0013:00TJ Ostrava - SG L. Daňka Brno9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1411:002:0013:00ŠSK Beskydy - TJ Slavia Hradec Králové5. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1411:252:0013:25SWE WU19 - FIN WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1412:303:0015:30semifinále SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44So01.11.1413:002:0015:00Sokol pražský - BCM Nymburk6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:152:0015:15FC Písek - Dražice13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:302:0015:30FK Bystřice pod Hostýnem - SFK ELKO Holešov o.s.13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:302:0015:30FK Chropyně - FC Morkovice13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:302:0015:30FK Luhačovice - SK Boršice13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:302:0015:30FK Vsetín - TJ Kelč13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1413:302:0015:30Podbrezová - Trnava16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44So01.11.1413:401:5515:35Newcastle - Liverpool FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
44So01.11.1413:502:1516:05Győri ETO FC - DVTK FutbalMaďarskoM1M1
44So01.11.1414:002:0016:00DSK Basketball - BK Lokomotiva Karlovy Vary4. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Slavoj Český Krumlov - 1. FC Karlovy Vary a.s.13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Tachov - FK Hvězda Cheb13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Klatovy 1898 - FC ZVVZ Milevsko13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK SENCO Doubravka, o.s. - FC Rokycany13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Čížová - FC Viktoria Mariánské Lázně13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Malše Roudné - FC MAS Táborsko, a.s. B13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Motorlet Praha s.r.o. - SK Kladno, a.s.13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Nové Strašecí - FC Nový Bor, o.s.13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Česká Třebová - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK OEZ Letohrad - TJ Dvůr Králové nad Labem13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Český Brod - MFK Trutnov13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Týniště nad Orlicí - FK Pěnčín - Turnov13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Vysoké Mýto, o.s. - FK Dobrovice13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s. - FK Náchod s.r.o.13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Živanice - SK Benátky n. Jizerou13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Rudolfov - FK Spartak Kaplice, s.r.o.13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Sedlice - Jiskra Třeboň13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Želeč - Lokomotiva Veselí nad Lužnicí13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FC Ivančice - FC Sparta Brno13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK SK Bosonohy - FC Moravský Krumlov13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FOTBAL Jevišovice - FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Slovan Bzenec - SK Vojkovice13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Novosedly - SK Moravská Slavia-fotbal,o.s.13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Tatran Bohunice - FRAMOZ Rousínov13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Baník Union Nové Sedlo - TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00DDM Stará Role - FK Olympie Březová11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FC Františkovy Lázně - Spartak Horní Slavkov11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Ostrov - Baník Královské Poříčí11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Citice - OSS Lomnice11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Chlumec nad Cidlinou - SK Jičín13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Libčany - FK Lázně Bělohrad13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Sparta Úpice - TJ Dobruška13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Kratonohy - FK Vysoká nad Labem13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Košťálov, o.s. - FK Sedmihorky13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Semily - Doksy13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Slovan Hrádek n.Nisou - Velké Hamry13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ FK ŽBS Železný Brod - Jiskra Višňová13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Spartak Chrastava - Tělocvičná jednota Sokol Bozkov13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00MFK Dobříš - SK POLABAN Nymburk s.r.o.13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Rejšice - TJ Sokol Hostouň13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Klecany - AFK Sokol Semice13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sportovní Sdružení Ostrá - Český lev - Union Beroun, o.s.13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Družba Suchdol - TJ Sokol Vraný13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FC Hlinsko - Jiskra Litomyšl13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Lanškroun, fotbalový oddíl - FK AGRIA Choceň s.r.o.13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00ŽSK Třemošnice - 1. FC Žamberk13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Jiskra Domažlice B - FC Rokycany B13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Slavia Vejprnice - SSC Bolevec13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Černice - SKP Rapid Sport13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ FC Chotíkov 1932 o.s. - Slavoj Koloveč13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Zruč - Přeštice13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FC Přední Kopanina - ČAFC Praha11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Královice - Sokol Kolovraty11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Baník Modlany - FK Litvínov, a.s.13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00FK Chmel Blšany - FK Tatran Kadaň13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK STAP-TRATEC Vilémov - FK Louny13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00Sokol Horní Jiřetín - FK Bílina13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Spartak Velké Meziříčí6. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00VSC Zlín - Volejbalový klub Ostrava6. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK České Budějovice10. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň10. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:002:0016:00VK Prievidza - VK KDS Šport Košice10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:102:0016:10CZE WU19 - SUI WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:101:0515:151. závodCatalunyaMotorizmusEuroformula OpenDigi Sport 3Digi Sport 3
44So01.11.1414:301:5516:25semifináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44So01.11.1414:302:0016:30Volley Team ČZU Praha - VK Dukla Liberec6. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1414:552:0016:55Neapol - AS Rím FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44So01.11.1415:002:0017:00BA Sparta - SK Noem Arch Brno6. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1415:002:0017:00TJ Šumperk - Bižuterie Jablonec n. N.6. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1415:002:0017:00TJ Ostrava - SG L. Daňka Brno10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1415:002:0017:00ŠSK Beskydy - TJ Slavia Hradec Králové6. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1415:152:1517:30Hamburger SV - Bayer Leverkusen10. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
44So01.11.1415:151:2516:401. závodCatalunyaMotorizmusInternational GT OpenDigi Sport 3Digi Sport 3
44So01.11.1415:302:0017:30BK Pliska Studánka Pardubice - BK Kralupy - Junior6. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1415:551:5517:50Chelsea - QPR FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
44So01.11.1416:002:0018:00BLACK ANGELS - Spartak Pelhřimov7. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1416:002:0018:00Cardiff City - Leeds United FutbalAnglicko 2SlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44So01.11.1416:002:0018:00Granada - Real Madrid10. koloFutbalŠpanielskoSport 2 HDSport 2 HD
44So01.11.1416:302:0018:30Sev-en Strakonice - VALOSUN KP Brno4. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1416:452:1519:00Česko - ŠvédskoPrahaFlorbalEuro Floorball TourČT sportČT sport
44So01.11.1417:002:0019:00SKB Zlín - Orli Prostějov6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00BK Imos Brno - VŠ Praha4. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00CZE - SWE FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00Brno - Slovácko13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44So01.11.1417:002:0019:00Ostrava - Hradec Králové13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44So01.11.1417:002:0019:00Slavia - Příbram13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44So01.11.1417:002:0019:00Teplice - Jihlava13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44So01.11.1417:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00HK Slávia Partizánske - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:001:5018:50semifináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44So01.11.1417:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - SK UP Olomouc5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00PVK Olymp Praha - VK Královo Pole5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - SKV Havířov4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00VK Ostrava - VK ČEZ Karlovarsko4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:002:0019:00VTC Pezinok - UKF Nitra7. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:302:0019:30JBC MMCITÉ Brno - BCM Moravská Ostrava6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:302:0019:30Zlaté Moravce - Myjava16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44So01.11.1417:302:0019:30IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1417:452:1520:00Slovensko - Švédsko HádzanáME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
44So01.11.1417:552:0019:55Empoli - Juventus FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44So01.11.1418:002:0020:00BK Děčín - USK Praha10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44So01.11.1418:002:0020:00BK Děčín - USK Praha10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - MMCITÉ Brno10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Qanto Tuři Svitavy - Sluneta Ústí nad Labem10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Slavoj BK Litoměřice - Sršni Sokol Písek6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - MBK RIEKER Com Therm Komárno9. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Iskra Svit - BK Levicki Patrioti9. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00MBK Handlová - MBK SPU Nitra9. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:003:0021:00Bayern Mnichov - Borussia Dortmund10. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
44So01.11.1418:002:0020:00Atlético Madrid - Córdoba10. koloFutbalŠpanielskoSport 2 HDSport 2 HD
44So01.11.1418:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Karbo Benátky nad Jizerou4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - AERO Odolena Voda4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Dobré zo Slovenska - Prešov - COP Nitra7. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - VK Spišská Nová Ves7. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00ŠK Chemes Humenné - Spartak VKP Komárno10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Spartak Myjava10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - KV MŠK Oktan Kežmarok7. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1418:152:0020:15AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion FutbalAnglicko 2SlovakSport.TV2SlovakSport.TV2
44So01.11.1418:551:2020:15VC - kvalifikáciaAustinMotorizmusFormula 1RTLRTL
44So01.11.1418:551:1520:10VC - kvalifikáciaAustinMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
44So01.11.1419:002:0021:00Dunajská Streda - Senica16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44So01.11.1419:002:0021:00VC - kvalifikáciaAustinMotorizmusFormula 1Nova sportNova sport
44So01.11.1419:001:0020:00superpoleLosailMotorizmusMS superbikovEurosportEurosport
44So01.11.1419:152:0021:15BK SŠMH Brno - Sparta Praha6. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1419:253:0522:30Plzeň - Sparta (zač. o 20.15 hod.)13. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
44So01.11.1419:302:0021:30Sokol Vyšehrad - BK Synthesia Pardubice6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1419:302:0021:301. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Kladno7. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1419:452:0021:45FIN - SUI FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1419:451:4521:30VC - kvalifikáciaAustinMotorizmusFormula 1M1M1
44So01.11.1419:552:0021:55Lille - Saint Etienne FutbalFrancúzskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44So01.11.1419:551:2021:15VC - kvalifikáciaAustinMotorizmusFormula 1DajToDajTo
44So01.11.1420:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - FBŠ Hattrick Brno7. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44So01.11.1420:002:0022:00Barcelona - Celta Vigo10. koloFutbalŠpanielskoSport 2 HDSport 2 HD
44So01.11.1420:152:0022:15Plzeň - Sparta13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44So01.11.1420:402:0022:40Parma - Inter FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
44So01.11.1420:452:0022:45PSV - ADO Den Haag11. koloFutbalHolandskoSport 1Sport 1
44So01.11.1421:151:3022:45voľné jazdy párov KrasokorčuľovanieSkate CanadaEurosport 2Eurosport 2
44So01.11.1422:002:0000:00zápas11. koloFutbalŠpanielsko 2Sport 2 HDSport 2 HD
44So01.11.1422:000:4522:451. závodAustinMotorizmusPorsche SupercupEurosportEurosport
44Ne02.11.1400:052:3002:35Toronto Maple Leafs - Chicago Blackhawks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Ne02.11.1403:052:2505:30Edmonton Oilers - Vancouver Canucks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Ne02.11.1404:005:0009:00finálové koloShanghaiGolfBMW MastersGolf TVGolf TV
44Ne02.11.1407:003:3010:30finále SnookerInternational ChampionshipEurosport 2Eurosport 2
44Ne02.11.1408:301:3010:00závodŠanghajMotorizmusMS EnduranceEurosportEurosport
44Ne02.11.1409:002:0011:00SKB Zlín - BCM Moravská Ostrava7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00TJ Šumperk - BK Kralupy - Junior7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00JBC MMCITÉ Brno - Orli Prostějov7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00turnajOpavaTenisTurnaj XIV. ročníku Seriálu ITF FUTUREStvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK Slavia VŠ Plzeň9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Agel Prostějov9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00VK Karlovy Vary - VK Madeta České Budějovice9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - ŠSK Beskydy7. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - VSC Zlín7. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava9. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:102:0012:10FIN WU19 - SWE WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:152:0012:15FK Meteor Praha VIII - SK Zápy13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:152:0012:15FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o. - FC Chomutov, s.r.o.13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:152:0012:15SK Převýšov - TJ Jiskra Domažlice, o.s.13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:152:0012:15FC OLYMPIA Hradec Králové - Slovan Broumov13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:302:0012:30SK Skalice - Arsenal Česká Lípa s.r.o.13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1410:302:3013:002. deňSingapurPlávanieFINA Mastbank Swimming World CupSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
44Ne02.11.1410:451:1512:00závodBakuMotorizmusBlancpain Sprint SeriesEurosportEurosport
44Ne02.11.1411:002:0013:00BA Sparta - SK UP Olomouc7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1411:002:0013:00Sokol pražský - BK Synthesia Pardubice7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1411:002:0013:00VK České Budějovice - VK Dukla Liberec7. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1412:002:0014:00BK SŠMH Brno - Sokol Nusle7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1412:002:0014:00Athletic Bilbao - Sevilla10. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
44Ne02.11.1412:302:0014:30Sokol Vyšehrad - BCM Nymburk7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1412:303:0015:30finále SnookerInternational ChampionshipEurosportEurosport
44Ne02.11.1413:002:0015:00BK Pliska Studánka Pardubice - Bižuterie Jablonec n. N.7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:002:0015:00Slavoj BK Litoměřice - BA Sparta Praha7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:002:0015:00CZE - FIN FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:002:0015:00VK Karlovy Vary - VK Madeta České Budějovice10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:150:5514:102. závodCatalunyaMotorizmusEuroformula OpenDigi Sport 4Digi Sport 4
44Ne02.11.1413:201:4015:00Česko - Macedónsko HádzanáME - kvalifikáciaČT sportČT sport
44Ne02.11.1413:302:0015:30FC Fryšták - SK Baťov 193013. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:302:0015:30SK Vizovice - FC RAK Provodov13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1413:302:0015:30Vigantice - FC Rožnov pod Radhoštěm13. koloFutbalČesko - Zlínský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00KARA Trutnov - Sokol Vyšehrad7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Union 2013 - FK Králův Dvůr13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Viktorie Jirny - FK Čáslav, a.s.13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Louňovice - FK Admira Praha13. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Sušice - FK Hořovicko13. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. - TJ Krupka13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Slavoj Žatec, o.s. - TJ Litol13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Sokol Brozany - TJ Baník Souš, o.s.13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Úvaly - SK Horní Měcholupy13. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Pardubice, a.s. B - Sparta Kutná Hora, a.s.13. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00Centropen Dačice - FK Tatran Prachatice o.s.13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00Hluboká nad Vltavou - Osek13. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Baník Dubňany - FC Kuřim13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Olympia Ráječko - FK INZERT EXPRES Znojmo13. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Toužim - T.J. Lokomotiva Karlovy Vary o.s.11. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - FK Jaroměř13. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Pěnčín-Turnov B - FK Jiskra MŠENO-Jablonec n.N.13. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Rakovník - Tatran RAKO Rakovník13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00Tatran Sedlčany - TJ Jíloviště13. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00AFK Horní Jelení - FK OEZ Letohrad B13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Pardubičky - SK Polička13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SKP Slovan Moravská Třebová - MFK Chrudim B13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Svitavy - Sokol Moravany13. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FC Dynamo Horšovský Týn - TJ Dynamo ZČE Plzeň13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Holýšov - ZKZ Horní Bříza13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Horažďovice - TJ Rozvadov13. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Meteor Praha VIII B - SK Třeboradice11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Motorlet Praha B - FC Tempo Praha11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SC Radotín - FK Admira Praha B11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00Sokol Cholupice - FSC Libuš11. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FC Jiskra Modrá - SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00FK Junior Děčín - TJ Proboštov13. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK Slavia VŠ Plzeň10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Agel Prostějov10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - ŠSK Beskydy8. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - VSC Zlín8. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava10. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1414:101:2015:302. závodCatalunyaMotorizmusInternational GT OpenDigi Sport 4Digi Sport 4
44Ne02.11.1414:252:0016:25Manchester City - Manschester United FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ne02.11.1414:302:0016:30Thüringer HC - Buducnost3. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
44Ne02.11.1414:552:0517:00Sampdoria - Fiorentina FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
44Ne02.11.1414:552:0016:55Udinese - Janov FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44Ne02.11.1415:002:0017:00SBŠ Ostrava - Sokol Hradec Králové4. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1415:002:3017:30Třinec - Liberec18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1415:001:5516:55fináleParížTenisATP Masters 1000Nova sportNova sport
44Ne02.11.1415:002:0017:00VK České Budějovice - VK Dukla Liberec8. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1415:152:1517:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim 189910. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
44Ne02.11.1415:202:4018:00Liberec - Jablonec13. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
44Ne02.11.1415:302:3018:00závodNew YorkAtletikamaratónEurosportEurosport
44Ne02.11.1415:302:0017:30BC Vysočina - Sokol pražský7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1415:402:0017:40SUI - SWE FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1415:452:0017:45Liberec - Jablonec13. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
44Ne02.11.1415:552:1018:05ČEZ Basketball Nymburk – UNICS Kazaň BasketbalVTBSport 5Sport 5
44Ne02.11.1416:002:0018:00Slavoj BK Litoměřice - GBA Sparta Praha7. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1416:002:0018:00VK MIRAD PU Prešov - VK Ekonóm SPU Nitra11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1416:202:5519:15HC Orli Znojmo - Dornbirner Eishockey Club Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
44Ne02.11.1416:252:2018:45MTK Budapest - Újpest FC FutbalMaďarskoM1M1
44Ne02.11.1416:252:0518:30Cashpoint Altach - Rapid Wien14. koloFutbalRakúskoORFeinsORFeins
44Ne02.11.1416:302:0018:30Slovan - Košice16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1416:452:4519:30Slovan - Admiral Ľadový hokejKHLSport 2 HDSport 2 HD
44Ne02.11.1416:502:3519:25Nitra - Piešťany20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRDvojkaDvojka
44Ne02.11.1416:552:0018:55Aston Villa - Tottenham FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ne02.11.1417:002:0019:00Ariete Prostějov - BC Farfallino Kolín10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1417:002:0019:00TBB Trier - ALBA BERLIN7. koloBasketbalNemeckoSport1 DSFSport1 DSF
44Ne02.11.1417:002:0019:00Viborg HK - Győri Audi ETO KC3. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
44Ne02.11.1417:002:3019:30Olomouc - Pardubice18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1417:002:3019:30Sparta - Slavia18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1417:002:3019:30Zlín - Vítkovice18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1417:002:3019:30Banská Bystrica - Trenčín20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1417:002:3019:30Košice - Martin20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1417:002:3019:30Nitra - Piešťany20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1417:002:3019:30Poprad - Žilina20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1417:002:3019:30Skalica - Zvolen20. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1417:001:5018:50fináleSofiaTenisGaranti Koza WTANova sportNova sport
44Ne02.11.1417:002:0019:00TJ Spartak Myjava - Stará Ľubovňa11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1417:002:0019:00VK Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1417:302:0019:30FC Kolín - SC Freiburg10. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
44Ne02.11.1417:302:3020:00Eisbären Berlin - EHC Red Bull München Ľadový hokejNemecko - DELServusTV.deServusTV.de
44Ne02.11.1417:302:3020:00Hradec Králové - Karlovy Vary18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1417:302:3020:00Mladá Boleslav - Plzeň18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1417:402:3020:10EC Red Bull Salzburg - EC-KAC16. koloĽadový hokejRakúsko - EBELServusTV.atServusTV.at
44Ne02.11.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - ŠKP Bánská Bystrica9. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava9. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1418:002:0020:00DHC Slavia Praha - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1418:003:3021:30Brno - Litvínov18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRČT sportČT sport
44Ne02.11.1418:002:0020:00ŠK Chemes Humenné - VK Prievidza11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1418:150:4519:002. závodAustinMotorizmusPorsche SupercupEurosportEurosport
44Ne02.11.1418:202:3020:50Brno - Litvínov18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRDigi Sport 3Digi Sport 3
44Ne02.11.1418:202:3020:50Brno - Litvínov18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
44Ne02.11.1418:252:0020:25CZE WU19 - SWE WU19 FlorbalČesko - Euro Floorball Tourtvcom.cztvcom.cz
44Ne02.11.1418:552:0020:55Žilina - Banská Bystrica16. koloFutbalFortuna ligaDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ne02.11.1419:002:0021:00Žilina - Banská Bystrica16. koloFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
44Ne02.11.1419:002:0021:00Levante - Almeria10. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
44Ne02.11.1419:451:1020:55VC - pred závodomAustinMotorizmusFormula 1RTLRTL
44Ne02.11.1420:001:0021:00závodLosailMotorizmusMS superbikovEurosportEurosport
44Ne02.11.1420:203:0023:20VC - závodAustinMotorizmusFormula 1M1M1
44Ne02.11.1420:252:2022:45VC - závodAustinMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
44Ne02.11.1420:302:3523:05VC - závodAustinMotorizmusFormula 1DajToDajTo
44Ne02.11.1420:302:5023:20VC - závodAustinMotorizmusFormula 1FandaFanda
44Ne02.11.1420:402:0022:40Miláno - Palermo FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
44Ne02.11.1420:552:0022:55Marseille - Lens FutbalFrancúzskoDigi Sport 1Digi Sport 1
44Ne02.11.1420:551:5022:45VC - závodAustinMotorizmusFormula 1RTLRTL
44Ne02.11.1421:002:0023:00Elche - Espanyol10. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
44Ne02.11.1421:352:3000:05Los Angeles Clippers - Sacramento Kings Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
44Ne02.11.1422:153:4502:00zápas9. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
44Ne02.11.1422:403:0501:45zápas9. koloAmerický futbalNFLPuls4Puls4
44Ne02.11.1422:450:3023:15VC - po závodeAustinMotorizmusFormula 1RTLRTL
44Ne02.11.1423:002:0001:00exhibícia KrasokorčuľovanieSkate CanadaEurosport 2Eurosport 2
45Po03.11.1402:052:2504:30Colorado Avalanche - Anaheim Ducks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Po03.11.1417:302:0019:30NH Ostrava - BK Lions Jindřichův Hradec10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45Po03.11.1418:552:0020:55Cesena - Verona FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Po03.11.1420:002:1022:10Fatra Zlín - Volejbal Brno, a.s.4. koloVolejbalČesko - ExtraligaČT sportČT sport
45Po03.11.1420:102:0022:10Fatra Zlín - Volejbal Brno, a.s.4. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Po03.11.1420:152:0022:15RB Lipsko - FC Kaiserslautern12. koloFutbalNemecko 2Eurosport 2Eurosport 2
45Ut04.11.1401:052:2503:30New York Rangers - St. Louis Blues Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Ut04.11.1402:303:3006:00New York Giants - Indianapolis Colts9. koloAmerický futbalNFLSport 1Sport 1
45Ut04.11.1402:303:3006:00New York Giants - Indianapolis Colts9. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
45Ut04.11.1415:452:1518:00Real - Liverpool FutbalUEFA Youth LeageuEurosportEurosport
45Ut04.11.1417:302:3020:00Jokerit - Metallurg Magnitogorsk Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
45Ut04.11.1417:302:3020:00Banská Bystrica - Piešťany4. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga SRsport.huste $sport.huste $
45Ut04.11.1417:452:2520:10Panthers Otrokovice - Sokol Pardubice FlorbalČesko - AutoCont ExtraligaČT sportČT sport
45Ut04.11.1417:552:0520:00Petrohrad - Leverkusen4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 3Digi Sport 3
45Ut04.11.1418:001:4519:45Lietuvos Rytas - Banvit BK BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
45Ut04.11.1418:002:0020:00Panthers Otrokovice - Sokol Pardubice8. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ut04.11.1420:102:5023:00Real - Liverpool4. koloFutbalLiga majstrovPuls4Puls4
45Ut04.11.1420:153:4023:55Real - Liverpool4. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
45Ut04.11.1420:202:2522:45Arsenal - Anderlecht4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 4Digi Sport 4
45Ut04.11.1420:301:4522:15Cai Zaragoza - Reggio Emilia BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
45Ut04.11.1420:402:0022:40Juventus - Olympiakos4. koloFutbalLiga majstrovPrima Play $Prima Play $
45Ut04.11.1420:402:0022:40Real - Liverpool4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 3Digi Sport 3
45Ut04.11.1420:452:0022:45Juventus - Olympiakos4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 5Digi Sport 5
45St05.11.1401:352:2504:00Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45St05.11.1413:452:4516:30Sibir - Slovan Ľadový hokejKHLSport 2 HDSport 2 HD
45St05.11.1414:302:0016:30Bombaj FC - Dillí Dynamos7. koloFutbalIndiaEurosport 2Eurosport 2
45St05.11.1417:002:0019:00BLK Slavia Praha - Slovanka MB4. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1417:001:4518:45Krasnyj Okťabr - Partizan Bělehrad BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
45St05.11.1417:502:0519:55Good Angels Košice - Wisla Krakow BasketbalEuroligaDvojkaDvojka
45St05.11.1418:002:0020:00Qanto Tuři Svitavy - USK Praha11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - Ariete Prostějov11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - BK Levicki Patrioti10. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00Iskra Svit - BK Inter Incheba Bratislava10. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves10. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK RIEKER Com Therm Komárno10. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00HK .A.S.A Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00HK Královo Pole - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00SKP Frýdek Místek - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:002:0020:00Sokol HC Přerov - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:202:0520:25VK Jihostroj České Budějovice - PGE Skra Belchatow VolejbalLiga majstrovČT sportČT sport
45St05.11.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK Děčín11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK SPU Nitra10. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1418:451:4520:30zápas BasketbalEurocupEurosport 2Eurosport 2
45St05.11.1418:551:5020:45THW Kiel - SC Magdeburg11. koloHádzanáNemeckoNova sportNova sport
45St05.11.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK JIP Pardubice11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1419:002:0021:00BK Opava - NH Ostrava11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1420:002:0022:001.FBK Rožnov pod Radhoštěm - 1.SC Vítkovice Oxdog FlorbalČesko - pohártvcom.cztvcom.cz
45St05.11.1420:152:5023:05Bayern Mnichov - AS Rím4. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
45St05.11.1420:253:2023:45Ajax Amsterdam - FC Barcelona4. koloFutbalLiga majstrovČT sportČT sport
45St05.11.1420:252:5023:15Bayern Mnichov - AS Rím4. koloFutbalLiga majstrovZDFZDF
45St05.11.1420:302:3023:00Wolfsburg - FC Krasnodar4. koloFutbalLiga majstrovkabel1kabel1
45St05.11.1420:402:1522:55Bayern Mnichov - AS Rím4. koloFutbalLiga majstrovTVP1TVP1
45St05.11.1420:402:0022:40Manchester City - CSKA Moskva4. koloFutbalLiga majstrovPrima Play $Prima Play $
45St05.11.1420:402:0022:40zápas4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 3Digi Sport 3
45St05.11.1420:401:5522:35zápas4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 4Digi Sport 4
45St05.11.1420:452:0522:50zápas4. koloFutbalLiga majstrovJednotkaJednotka
45St05.11.1420:452:0022:45zápas4. koloFutbalLiga majstrovDigi Sport 5Digi Sport 5
45St05.11.1420:452:1523:00SG Flensburg-Handewitt - VfL Gummersbach11. koloHádzanáNemeckoNova sportNova sport
45Št06.11.1402:052:2504:30New York Rangers - Detroit Red Wings Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Št06.11.1404:005:0009:001. koloShanghaiGolfHSBC ChampionsGolf TVGolf TV
45Št06.11.1417:003:1020:10Fínsko - Česko Ľadový hokejturnaj KarjalyČT sportČT sport
45Št06.11.1417:002:0019:00PVK Olymp Praha - TJ Ostrava6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Št06.11.1417:002:0019:00SK UP Olomouc - TJ Sokol Šternberk6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Št06.11.1417:002:0019:00VK Agel Prostějov - VK SG Brno6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Št06.11.1417:302:3020:00SKA - Metallurg Magnitogorsk Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
45Št06.11.1418:002:0020:00VK Královo Pole - TJ Sokol Frýdek - Místek6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Št06.11.1418:452:2021:05Besiktas JK - FK Partizan Bělehrad4. koloFutbalEurópska ligaFandaFanda
45Št06.11.1418:502:0520:55Dinamo Zagreb - FC Salzburg4. koloFutbalEurópska ligaORFeinsORFeins
45Št06.11.1418:552:0521:00zápas4. koloFutbalEurópska ligaNova sportNova sport
45Št06.11.1420:352:2523:00Sparta Praha - Slovan Bratislava4. koloFutbalEurópska ligaDvojkaDvojka
45Št06.11.1420:353:1023:45Sparta Praha - Slovan Bratislava4. koloFutbalEurópska ligaČT sportČT sport
45Št06.11.1421:002:0023:00zápas4. koloFutbalEurópska ligaNova sportNova sport
45Pi07.11.1402:003:0005:00Houston Rockets - San Antonio Spurs BasketbalNBASport 1Sport 1
45Pi07.11.1402:052:2504:30St. Louis Blues - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Pi07.11.1402:153:4506:00Cincinnati Bengals - Cleveland Browns10. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
45Pi07.11.1404:005:0009:002. koloShanghaiGolfHSBC ChampionsGolf TVGolf TV
45Pi07.11.1409:001:1510:15krátky tanecČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45Pi07.11.1410:301:3012:00krátky programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45Pi07.11.1412:000:2512:25Česko - NemeckožrebovanieTenisFed CupČT sportČT sport
45Pi07.11.1412:301:3014:00krátky programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45Pi07.11.1413:100:5514:05VC Valencie - 1. tréningValenciaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
45Pi07.11.1413:452:4516:30Barys - Slovan Ľadový hokejKHLSport 2 HDSport 2 HD
45Pi07.11.1414:051:0015:05VC Valencie - 1. tréningValenciaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
45Pi07.11.1414:301:1515:45krátky programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45Pi07.11.1415:050:5516:00VC Valencie - 1. tréningValenciaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
45Pi07.11.1416:152:4519:00Slovensko - Kanada Ľadový hokejNemecký pohárDvojkaDvojka
45Pi07.11.1417:001:3018:30VC - 2. tréningSao PauloMotorizmusFormula 1Nova sportNova sport
45Pi07.11.1417:501:5519:45Příbram - Teplice14. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
45Pi07.11.1418:002:0020:00Jiskra Třeboň - Centropen Dačice14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1418:002:0020:00Příbram - Teplice14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45Pi07.11.1418:002:0020:00Stará Ľubovňa - VK MIRAD PU Prešov12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:002:0021:00BK Breda - Weinstein Opava B - Basketbal Olomouc8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - Sokol pražský8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:002:0021:00JBC MMCITÉ Brno - TJ Šumperk8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:002:0021:00SKB Zlín - Sokol Šlapanice8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:302:0021:30GBA Sparta Praha - BK Kondoři Liberec8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:302:0021:30VSK VŠB Ostrava - Sokol Hradec Králové8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Pi07.11.1419:552:1022:05ALBA Berlín - Limoges CSP BasketbalEurópska ligaČT sportČT sport
45Pi07.11.1420:152:0022:15Dukla - Slavia14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45Pi07.11.1420:152:0022:15Dukla - Slavia14. koloFutbalSynot ligaSlovakSport.TV1SlovakSport.TV1
45Pi07.11.1420:252:0022:25Rennes - Lorient FutbalFrancúzskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Pi07.11.1420:302:0022:30Hertha Berlín - Hannover 9611. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1402:352:2505:00Chicago Blackhawks - Washington Capitals Ľadový hokejNHLFandaFanda
45So08.11.1404:005:0009:003. koloShanghaiGolfHSBC ChampionsGolf TVGolf TV
45So08.11.1408:001:1509:15voľný tanecČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1409:000:5509:55VC Valencie - 3. tréningValenciaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
45So08.11.1409:302:0011:30voľný programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1409:551:0010:55VC Valencie - 3. tréningValenciaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
45So08.11.1410:002:0012:00TJ Ostrava - Přerovský volejbalový klub Precheza11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00VK Karlovy Vary - VK Slavia VŠ Plzeň11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň11. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK České Budějovice11. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - SK Španielka Řepy11. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Frýdek - Místek11. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:002:0012:00VK Agel Prostějov - SG LD Brno11. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15Loko Vltavín, a.s. - SK Union 201314. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15FK Hvězda Cheb - SK SENCO Doubravka, o.s.14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15SK Kladno, a.s. - FK Neratovice-Byškovice, s.r.o.14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15TJ Sokol Libiš - FC Nový Bor, o.s.14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15MFK Chrudim B - AFK Horní Jelení14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15TJ Dynamo ZČE Plzeň - TJ Zruč14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15ČAFC Praha - SC Radotín12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15FSC Libuš - SK Union Vršovice12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15FK Tatran Kadaň - SK Mondi Štětí14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:152:0012:15SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s - FK Bílina14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:302:0012:30FK Olympie Březová - FC Františkovy Lázně12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:302:0012:30FC Háje JM - FC Přední Kopanina12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1410:402:3513:15Česko - Švédsko Ľadový hokejturnaj KarjalyČT sportČT sport
45So08.11.1410:551:0512:00VC Valencie - 3. tréningValenciaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
45So08.11.1411:452:0013:45voľný programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1412:301:3514:05VC Valencie - kvalifikáciaValenciaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
45So08.11.1412:350:5513:30VC Valencie - kvalifikáciaValenciaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
45So08.11.1412:554:1017:05Česko - NemeckofináleTenisFed CupDigi Sport 3Digi Sport 3
45So08.11.1413:002:0015:00TJ Ostrava - Přerovský volejbalový klub Precheza12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1413:002:0015:00VK Karlovy Vary - VK Slavia VŠ Plzeň12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1413:155:1518:30Česko - Nemecko TenisFed CupČT sportČT sport
45So08.11.1413:401:5515:35Liverpool - Chelsea FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
45So08.11.1413:452:0015:45Osek - TJ Sokol Želeč14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Crazy girls FBC Liberec - Tatran Omlux Střešovice8. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Králův Dvůr - SK Převýšov14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Jiskra Domažlice, o.s. - FK Meteor Praha VIII14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:001. FC Karlovy Vary a.s. - SK Klatovy 189814. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FC Rokycany - Sokol Čížová14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Aritma Praha, o.s.14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Hořovicko - FC Zličín14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Litoměřice - SK Sokol Brozany14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Baník Souš, o.s. - FK Motorlet Praha s.r.o.14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Krupka - SK Úvaly14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Litol - TJ Sokol Nové Strašecí14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Dobrovice - SK Týniště nad Orlicí14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Náchod s.r.o. - FK Pardubice, a.s. B14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK OEZ Letohrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s.14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - TJ Sokol Živanice14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Dražice - FK Jindřichův Hradec 191014. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Rašelina Soběslav - Sokol Sedlice14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Tatran Prachatice o.s. - FC Písek14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - SK SIKO Čimelice14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00SK Rudolfov - Hluboká nad Vltavou14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK INZERT EXPRES Znojmo - FC Kuřim16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK SK Bosonohy - FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FOTBAL Jevišovice - FC Ivančice16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Slovan Bzenec - SK Olympia Ráječko16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Sokol Novosedly - FC Sparta Brno16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Tatran Bohunice - SK Moravská Slavia-fotbal,o.s.16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Baník Královské Poříčí - FC Cheb12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Nejdek - DDM Stará Role12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00OSS Lomnice - T.J. Lokomotiva Karlovy Vary o.s.12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Sokol Citice - Baník Union Nové Sedlo12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Spartak Horní Slavkov - SK Toužim12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Chlumec nad Cidlinou - SK Libčany14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Vysoká nad Labem - RMSK Cidlina Nový Bydžov, o.s.14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00MFK Nové Město nad Metují - FC OLYMPIA Hradec Králové14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00SK Jičín - TJ Dobruška14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Arsenal Česká Lípa s.r.o. - Jiskra Višňová1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Doksy - TJ Spartak Chrastava1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Jiskra MŠENO-Jablonec n.N. - SK Semily1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Sedmihorky - FK Pěnčín-Turnov B1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Tělocvičná jednota Sokol Bozkov - Slovan Hrádek n.Nisou1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ FK ŽBS Železný Brod - FK Košťálov, o.s.1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Český lev - Union Beroun, o.s. - SK Rejšice14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Sokol Klecany - MFK Dobříš14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Sokol Ovčáry - SK Rakovník14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Tatran RAKO Rakovník - Tatran Sedlčany14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Jíloviště - TJ Sokol Družba Suchdol14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:001. FC Žamberk - FK OEZ Letohrad B14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK AGRIA Choceň s.r.o. - TJ Svitavy14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Jiskra Litomyšl - SKP Slovan Moravská Třebová14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00ŽSK Třemošnice - TJ Lanškroun, fotbalový oddíl14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Přeštice - Jiskra Domažlice B14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00SKP Rapid Sport - FC Dynamo Horšovský Týn14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00SSC Bolevec - Sokol Černice14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ FC Chotíkov 1932 o.s. - SK Slavia Vejprnice14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Rozvadov - FK Holýšov14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII B12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00Sokol Královice - Sokol Cholupice12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:001. FC Spořice - Baník Modlany14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00FK Litvínov, a.s. - Sokol Horní Jiřetín14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Proboštov - FK Chmel Blšany14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:001:3015:30voľný programČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň12. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK České Budějovice12. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - SK Španielka Řepy12. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Frýdek - Místek12. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:002:0016:00VK Agel Prostějov - SG LD Brno12. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1414:001:4515:45do 56 kg VzpieranieMSEurosportEurosport
45So08.11.1414:302:0016:30VŠ Praha - DSK Basketball5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1415:002:0017:00TJ Sokol Písek - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1415:050:5516:00VC Valencie - kvalifikáciaValenciaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
45So08.11.1415:302:0017:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Sokol Hradec Králové6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1415:302:0017:30Eintracht Frankfurt - Bayern Mnichov11. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1415:302:3018:00Ak Bars - CSKA Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
45So08.11.1415:551:5517:50Manchester United - Crystal Palace FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
45So08.11.1416:002:0018:00Sokol Hradec Králové - ZVVZ USK Praha5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1416:002:0018:00Almeria - Barcelona11. koloFutbalŠpanielskoSport 2 HDSport 2 HD
45So08.11.1416:002:4518:45Slovensko - Nemecko Ľadový hokejNemecký pohárDvojkaDvojka
45So08.11.1416:302:0018:30VALOSUN KP Brno - BLK Slavia Praha5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1416:551:3518:30VC - kvalifikáciaSao PauloMotorizmusFormula 1DajtoDajto
45So08.11.1416:551:2018:15VC - kvalifikáciaSao PauloMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
45So08.11.1417:002:0019:00TJ OP Prostějov - BK Brno6. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00České Budějovice - Ostrava14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45So08.11.1417:002:0019:00HK .A.S.A Město Lovosice - SKP Frýdek Místek HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00Tatran Litovel - HK Královo Pole HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:001:0018:00VC - kvalifikáciaSao PauloMotorizmusFormula 1Nova sportNova sport
45So08.11.1417:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - PVK Olymp Praha7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00SKV Havířov - VK Dukla Liberec5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00TJ Ostrava - VK Královo Pole7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Agel Prostějov7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00VK SG Brno - SK UP Olomouc7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - SK Volejbal Ústí nad Labem5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00KV MŠK Oktan Kežmarok - Senický volejbalový klub8. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:002:0019:00VK Slávia EU Bratislava - VŠK Paneurópa Bratislava8. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:302:0019:30NH Ostrava - BK JIP Pardubice12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:302:0019:30USK Praha - Ariete Prostějov12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:302:0019:30FBC Liberec - AC Sparta Praha florbal8. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Opava12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1417:552:0019:55Sassuolo - Atalanta FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45So08.11.1418:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK Děčín12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00Slovanka MB - BK Imos Brno5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK SPU Nitra11. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - ŠKP Bánská Bystrica11. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00Iskra Svit - VŠEMvs Karlovka Bratislava11. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - MBK Handlová11. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00zápas1. koloFutbalAnglicko - FA CupNova sportNova sport
45So08.11.1418:002:0020:00zápas12. koloFutbalHolandskoSport 2 HDSport 2 HD
45So08.11.1418:002:0020:00HC Gumárny Zubří - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00DHK Baník Most - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Jihostroj České Budějovice5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VK Ekonóm SPU Nitra - Spartak VKP Komárno12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VK KDS Šport Košice - TJ Spartak Myjava12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VK Prievidza - VK Slávia Svidník12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VK Spišská Nová Ves - COP Nitra8. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:002:0020:00VTC Pezinok - Bratislavský volejbalový klub8. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:151:4520:00Larvik - HCM Baia Mare4. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
45So08.11.1418:252:0020:25QPR - Manchester City FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
45So08.11.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - Qanto Tuři Svitavy12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:302:0020:30Werder Brémy - VfB Stuttgart11. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
45So08.11.1418:302:0020:30AERO Odolena Voda - VK Ostrava5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1418:302:0020:30VK Karbo Benátky nad Jizerou - Fatra Zlín5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1419:002:0021:00Spartak Pelhřimov - S.K. P.E.M.A. Opava8. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1419:402:5022:30Jablonec - Mladá Boleslav14. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
45So08.11.1420:002:0022:00Real Madrid - Rayo Vallecano11. koloFutbalŠpanielskoSport 2 HDSport 2 HD
45So08.11.1420:002:0022:00UKF Nitra - Dobré zo Slovenska - Prešov8. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45So08.11.1420:152:0022:15Jablonec - Mladá Boleslav14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45So08.11.1420:402:0022:40Sampdoria  - AC Miláno FutbalTalianskoDigi Sport 1Digi Sport 1
45So08.11.1421:052:2523:30Florida Panthers - Calgary Flames Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Ne09.11.1401:052:2503:30Toronto Maple Leafs - New York Rangers Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
45Ne09.11.1403:003:0006:00Bernard Hopkins - Sergey KovalevAtlantic CityBoxIBF, WBA & WBOSport 1Sport 1
45Ne09.11.1404:005:0009:00finálové koloShanghaiGolfHSBC ChampionsGolf TVGolf TV
45Ne09.11.1407:302:0009:30exhibíciaČínaKrasokorčuľovanieGrand PrixEurosport 2Eurosport 2
45Ne09.11.1409:152:0011:15Basket Slovanka - Sokol Hradec Králové7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:002:0012:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - KARA Trutnov7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK TU Liberec11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:002:0012:00VK Agel Prostějov - SG L. Daňka Brno11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:152:0012:15FK Admira Praha - FK Bohemians Praha, a.s.14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:152:0012:15ASK Lovosice - AFK LoKo Chomutov14. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:302:0012:30Cement Hranice - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:302:0012:30HCB OKD Karviná - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1410:402:3513:15Rusko - Česko Ľadový hokejturnaj KarjalyČT sportČT sport
45Ne09.11.1410:501:2512:15VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto3FandaFanda
45Ne09.11.1411:002:0013:00FC MAS Táborsko, a.s. B - FK Tachov14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1411:001:2012:20VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto3Nova sportNova sport
45Ne09.11.1411:001:4512:45do 48 kg VzpieranieMSEurosportEurosport
45Ne09.11.1412:002:0014:00TJ OP Prostějov - Valosun KP Brno7. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1412:002:0014:00Sevilla - Levante11. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
45Ne09.11.1412:151:1513:30VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto2FandaFanda
45Ne09.11.1412:201:4014:00VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto2Nova sportNova sport
45Ne09.11.1412:252:0014:25Cagliari - Janov FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Ne09.11.1413:002:0015:00SK Viktorie Jirny - MFK Chrudim14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1413:002:3015:30Slovensko - Švajčiarsko Ľadový hokejNemecký pohárDvojkaDvojka
45Ne09.11.1413:006:0519:05Česko - NemeckofináleTenisFed CupDigi Sport 3Digi Sport 3
45Ne09.11.1413:155:0518:20Česko - Nemecko TenisFed CupČT sportČT sport
45Ne09.11.1413:451:3015:15VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto GPFandaFanda
45Ne09.11.1414:002:0016:00KARA Trutnov - Slavoj BK Litoměřice8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Čáslav, a.s. - FC Chomutov, s.r.o.14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00SK Benešov - FC Písek, o.s.14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00SK Zápy - TJ Slavia Louňovice14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Štěchovice - FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o.14. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FC ZVVZ Milevsko - TJ Malše Roudné14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Sušice - FK Slavoj Český Krumlov14. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Pěnčín - Turnov - FK Česká Třebová14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00MFK Trutnov - SK Vysoké Mýto, o.s.14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Sparta Kutná Hora, a.s. - SK Český Brod14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Dvůr Králové nad Labem - SK Benátky n. Jizerou14. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Spartak Kaplice, s.r.o. - SK Jankov14. koloFutbalČesko - Jihočeský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Baník Dubňany - SK Vojkovice16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FRAMOZ Rousínov - FC Moravský Krumlov16. koloFutbalČesko - Jihomoravský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří - FK Ostrov12. koloFutbalČesko - Karlovarský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Lázně Bělohrad - Sokol Kratonohy14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Slovan Broumov - SK Sparta Úpice14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Červený Kostelec - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou14. koloFutbalČesko - Královéhradecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Velké Hamry - SK Skalice1. koloFutbalČesko - Liberecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00AFK Sokol Semice - TJ Sokol Vraný14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00SK POLABAN Nymburk s.r.o. - Sportovní Sdružení Ostrá14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Hostouň - SK SPARTAK Příbram14. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00SK Polička - SK Holice14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Sokol Moravany - SK Pardubičky14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Dolní Újezd - FC Hlinsko14. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FC Rokycany B - FK Horažďovice14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Slavoj Koloveč - ZKZ Horní Bříza14. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Admira Praha B - FK Motorlet Praha B12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00SK Třeboradice - SK Střešovice 191112. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00Sokol Kolovraty - SK Uhelné sklady12. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FC Jiskra Modrá - SK STAP-TRATEC Vilémov14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Český Lev Neštěmice - FK Junior Děčín14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00FK Louny - FK Rumburk14. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:000:5514:55VC Valencie - závodValenciaMotorizmusMoto GPNova sportNova sport
45Ne09.11.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK TU Liberec12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:002:0016:00VK Agel Prostějov - SG L. Daňka Brno12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1414:001:4515:45do 62 kg VzpieranieMSEurosportEurosport
45Ne09.11.1414:252:0516:30Sunderland - Everton FutbalAnglickoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Ne09.11.1414:252:0016:25Tottenham - Stoke FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
45Ne09.11.1414:252:0016:25Rapid Wien - Austria Wien15. koloFutbalRakúskoORFeinsORFeins
45Ne09.11.1414:302:0016:30Vitesse - Feyenoord12. koloFutbalHolandskoSport 1Sport 1
45Ne09.11.1414:552:1017:05Bisons Loimaa - ČEZ Basketball Nymburk BasketbalVTBSport 5Sport 5
45Ne09.11.1414:552:0016:55Juventus - Parma FutbalTalianskoDigi Sport 4Digi Sport 4
45Ne09.11.1414:552:0016:55Frichs Auf! Göppingen - HSV Handball12. koloHádzanáNemeckoNova sportNova sport
45Ne09.11.1415:002:0017:00Hradec Králové - Liberec14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45Ne09.11.1415:152:1517:30WfL Wolfsburg - Hamburger SV11. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
45Ne09.11.1415:302:0017:30BC Vysočina - Sokol Vyšehrad8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1416:302:3519:05VC - závodSao PauloMotorizmusFormula 1DajtoDajto
45Ne09.11.1416:303:0019:30VC - závodSao PauloMotorizmusFormula 1FandaFanda
45Ne09.11.1416:352:0518:40VC - závodSao PauloMotorizmusFormula 1ORFeinsORFeins
45Ne09.11.1416:552:0018:55Swansea - Arsenal FutbalAnglickoDigi Sport 1Digi Sport 1
45Ne09.11.1416:552:0519:00zápas1. koloFutbalAnglicko - FA CupNova sportNova sport
45Ne09.11.1417:002:0019:00Kara Trutnov - Sev-en Strakonice5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1417:002:0019:00Jihlava - Plzeň14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45Ne09.11.1417:002:0019:00Slovácko - Sparta14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
45Ne09.11.1417:002:0019:00Espanyol - Villarreal11. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
45Ne09.11.1417:002:0019:00HC Lokomotiva Zagreb - IK Sävehof4. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 2 HDSport 2 HD
45Ne09.11.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - SBŠ Ostrava5. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1417:302:0019:30Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach11. koloFutbalNemeckoEurosport 2Eurosport 2
45Ne09.11.1417:453:0020:45Maďarsko - Taliansko Ľadový hokejTurnaj štyroch národovSportMSportM
45Ne09.11.1417:552:0019:55Fiorentina - Neapol FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Ne09.11.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BC Prievidza11. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1418:002:0020:00COP Trenčín - ŠK Chemes Humenné12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
45Ne09.11.1418:552:0020:55Senica  - Slovan17. koloFutbalFortuna ligaDigi Sport 1Digi Sport 1
45Ne09.11.1419:002:0021:00Valencia - Atheltic Bilbao11. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
45Ne09.11.1419:001:4520:45Buducnost - Thüringer HC4. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 2 HDSport 2 HD
45Ne09.11.1419:303:0022:30turnaj ŠípkyNorthen Ireland OpenEurosport 2Eurosport 2
45Ne09.11.1420:402:0022:40AS Rím - Turín FutbalTalianskoDigi Sport 2Digi Sport 2
45Ne09.11.1420:402:0022:40Inter - Verona FutbalTalianskoDigi Sport 3Digi Sport 3
45Ne09.11.1420:552:0022:55PSG - Marseille FutbalFrancúzskoDigi Sport 1Digi Sport 1
45Ne09.11.1421:002:0023:00Real Sociadad - Atlético Madrid11. koloFutbalŠpanielskoSport 1Sport 1
45Ne09.11.1421:352:2500:00Brooklyn Nets - Orlando Magic BasketbalNBANova sportNova sport
45Ne09.11.1422:153:4502:00zápas10. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
45Ne09.11.1422:253:3001:55zápas10. koloAmerický futbalNFLPuls4Puls4
45Ne09.11.1423:002:4501:45závody na dráheMexikoCyklistikaSvetový pohárČT sportČT sport
46Po10.11.1401:052:2503:30Chicago Blackhawks - San Jose Shark Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46Po10.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Po10.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Po10.11.1418:402:3521:15Bohemians - Brno14. koloFutbalSynot ligaČT sportČT sport
46Po10.11.1419:002:0021:00Bohemians - Brno14. koloFutbalSynot ligaisport.czisport.cz
46Po10.11.1419:051:5521:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Po10.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ut11.11.1401:052:2503:30Boston Bruins - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46Ut11.11.1402:303:3006:00Philadelphia Eagles - Carolina Panthers10. koloAmerický futbalNFLSport 1Sport 1
46Ut11.11.1402:303:3006:00Philadelphia Eagles - Carolina Panthers10. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
46Ut11.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ut11.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ut11.11.1417:002:0019:00Fatra Zlín - SKV Havířov6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ut11.11.1417:452:2520:10FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog9. koloFlorbalČesko - AutoCont ExtraligaČT sportČT sport
46Ut11.11.1418:002:0020:00FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog9. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ut11.11.1418:002:0020:00Volejbal Brno, a.s. - Volley Team ČZU Praha5. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ut11.11.1419:051:5521:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ut11.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46St12.11.1401:052:2503:30New Jersey Devils - Minnesota Wild Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46St12.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46St12.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46St12.11.1417:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BK Lions Jindřichův Hradec13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1417:002:3019:30Vítkovice - Slavia19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1417:302:0019:30IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1417:302:3020:00Litvínov - Hradec Králové19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - NH Ostrava13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00Ariete Prostějov - MMCITÉ Brno13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00BK Děčín - BK JIP Pardubice13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - Iskra Svit12. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00MBK Handlová - BK Levicki Patrioti12. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - MBK RIEKER Com Therm Komárno12. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava12. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:0020:00HC Zlín - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:002:3020:30Karlovy Vary - Mladá Boleslav19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1418:002:3020:30Liberec - Olomouc19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1418:002:3020:30Pardubice - Zlín19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1418:003:4021:40Plzeň - Třinec19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRČT sportČT sport
46St12.11.1418:202:3020:50Plzeň - Třinec19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46St12.11.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves12. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1418:452:1521:00Szolnoki Olaj - Besiktas5. koloBasketbalEurocupSportMSportM
46St12.11.1418:452:4521:30Slovan - Medvescak Ľadový hokejKHLSport 1Sport 1
46St12.11.1419:002:0021:00BK Opava - Sluneta Ústí nad Labem13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46St12.11.1419:002:0021:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46St12.11.1420:302:0022:30Turecko - Brazília FutbalprípravnýSport 2 HDSport 2 HD
46St12.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Št13.11.1404:352:2507:00Anaheim Ducks - Los Angeles Kings Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46Št13.11.1410:005:0015:001. koloAntalyaGolfTURKISH AIRLINES OPENGolf TVGolf TV
46Št13.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Št13.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Št13.11.1419:002:0021:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Št13.11.1419:302:0021:30Rhein-Neckar Löwen - RK Celje5. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
46Št13.11.1420:102:0522:15FC Bayern Mnichov - Fenerbahce Ülker Istanbul BasketbalEurópska ligaČT sportČT sport
46Št13.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Št13.11.1423:003:0002:001. kolo GolfOHL Classic at Mayakoba Golf TVGolf TV
46Pi14.11.1401:352:2504:00Montreal Canadiens - Boston Bruins Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46Pi14.11.1402:003:0005:00Toronto Raptors - Chicago Bulls BasketbalNBASport 1Sport 1
46Pi14.11.1402:153:4506:00Miami Dolphins - Buffalo Bills11. koloAmerický futbalNFLSport 2 HDSport 2 HD
46Pi14.11.1410:005:0015:002. kolo GolfTURKISH AIRLINES OPENGolf TVGolf TV
46Pi14.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Pi14.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Pi14.11.1417:302:3020:00Mladá Boleslav - Třinec20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1417:303:2520:55Olomouc - Sparta20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRČT sportČT sport
46Pi14.11.1417:302:3020:00Zlín - Litvínov20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1417:402:3020:10Olomouc - Sparta20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1417:402:3020:10Olomouc - Sparta20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRDigi Sport 3Digi Sport 3
46Pi14.11.1417:452:1520:00Gruzinsko - Poľsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46Pi14.11.1418:002:3020:30Brno - Pardubice20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1418:002:3020:30Hradec Králové - Plzeň20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1418:002:3020:30Liberec - Vítkovice20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1418:152:3020:45Slavia - Karlovy Vary20. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Pi14.11.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - ČEZ Basketball Nymburk14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46Pi14.11.1418:452:1521:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Pi14.11.1420:302:1522:45Nemecko - Gibraltar FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
46Pi14.11.1420:302:3023:00Škótsko - Írsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46Pi14.11.1420:552:0523:00FC Barcelona - Panathinaikos Atény BasketbalEurópska ligaČT sportČT sport
46Pi14.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Pi14.11.1423:003:0002:002. kolo GolfOHL Classic at Mayakoba Golf TVGolf TV
46So15.11.1410:005:0015:003. kolo GolfTURKISH AIRLINES OPENGolf TVGolf TV
46So15.11.1410:152:0012:15FC Chomutov, s.r.o. - TJ Štěchovice15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15FC Písek, o.s. - FK Admira Praha15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15FK Bohemians Praha, a.s. - SK Zápy15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15MFK Chrudim - FK Čáslav, a.s.15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15SK Aritma Praha, o.s. - FC Rokycany15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15FK Pardubice, a.s. B - FK OEZ Letohrad15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15SK Holice - Sokol Moravany15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15FK Rumburk - FC Jiskra Modrá15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:152:0012:15SK Mondi Štětí - TJ Proboštov15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:302:0012:30FC Zličín - FC Viktoria Mariánské Lázně15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1410:302:0012:30SK Union Vršovice - Sokol Královice13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1411:002:0013:00SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:051:5515:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46So15.11.1413:302:0015:30FK Slavoj Český Krumlov - FK Hořovicko15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Tachov - FC ZVVZ Milevsko15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Klatovy 1898 - TJ Sušice15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK SENCO Doubravka, o.s. - FC MAS Táborsko, a.s. B15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Sokol Čížová - FK Hvězda Cheb15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Malše Roudné - 1. FC Karlovy Vary a.s.15. koloFutbalČesko - Divize Atvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30AFK LoKo Chomutov - TJ Sokol Libiš15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FC Nový Bor, o.s. - TJ Litol15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Motorlet Praha s.r.o. - FK Litoměřice15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Sokol Nové Strašecí - SK Horní Měcholupy15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Česká Třebová - FK Dobrovice15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Český Brod - FK Náchod s.r.o.15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Týniště nad Orlicí - MFK Trutnov15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Vysoké Mýto, o.s. - Sparta Kutná Hora, a.s.15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - o.s. - TJ Dvůr Králové nad Labem15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Sokol Živanice - FK Pěnčín - Turnov15. koloFutbalČesko - Divize Ctvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30MFK Dobříš - AFK Sokol Semice15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Rejšice - SK POLABAN Nymburk s.r.o.15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Sportovní Sdružení Ostrá - Sokol Klecany15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Sokol Družba Suchdol - Tatran RAKO Rakovník15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Lanškroun, fotbalový oddíl - 1. FC Žamberk15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Horažďovice - Přeštice15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Jiskra Domažlice B - TJ Dynamo ZČE Plzeň15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK Slavia Vejprnice - Slavoj Koloveč15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Sokol Černice - TJ FC Chotíkov 1932 o.s.15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30TJ Zruč - SKP Rapid Sport15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30ZKZ Horní Bříza - TJ Rozvadov15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FC Přední Kopanina - FSC Libuš13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Baník Modlany - FK Tatran Kadaň15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Bílina - FK Litvínov, a.s.15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30FK Chmel Blšany - FK Český Lev Neštěmice15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30SK STAP-TRATEC Vilémov - SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1413:302:0015:30Sokol Horní Jiřetín - 1. FC Spořice15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1414:002:0016:00DSK Basketball - Slovanka MB6. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1415:002:0017:00VALOSUN KP Brno - Kara Trutnov6. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1415:002:0017:00BLACK ANGELS - FBŠ Hattrick Brno9. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1415:002:0017:00Spartak VKP Komárno - Stará Ľubovňa13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1415:051:5517:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46So15.11.1416:001:4517:45Metz - Larvik5. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
46So15.11.1416:302:0018:30Sev-en Strakonice - Sokol Hradec Králové6. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1416:302:0018:30HC Dukla Praha - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00Bižuterie Jablonec n. N. - SK UP Olomouc8. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00BLK Slavia Praha - BK Imos Brno6. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00Tatran Omlux Střešovice - BILLY BOY Florbal MB9. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00Herbadent SJM Praha 11 - ELITE Praha9. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00HK Královo Pole - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00HK Slávia Partizánske - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00PVK Olymp Praha - TJ Sokol Šternberk8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00SK UP Olomouc - TJ Sokol Frýdek - Místek8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK ČEZ Karlovarsko6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00TJ Ostrava - Přerovský volejbalový klub Precheza8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00COP Nitra - KV MŠK Oktan Kežmarok9. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00COP Trenčín - VK Prievidza13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - VK KDS Šport Košice13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:302:0019:30NH Ostrava - BK Děčín14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:302:0019:30VK Královo Pole - VK Agel Prostějov8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1417:452:1520:00Anglicko - Slovinsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
46So15.11.1417:452:1520:00Rakúsko - Rusko FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46So15.11.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - Qanto Tuři Svitavy14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - Ariete Prostějov14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - VŠEMvs Karlovka Bratislava13. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - MBK Handlová13. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - MBK SPU Nitra13. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves13. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - Iskra Svit13. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00Sokol Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady9. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00BEMACO Prešov - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00DHC Sokol Poruba - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00VK Dukla Liberec - Volejbalový klub Příbram6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00VK Ostrava - VK Jihostroj České Budějovice6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - UKF Nitra9. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00Dobré zo Slovenska - Prešov - VK Spišská Nová Ves9. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - VK Slávia EU Bratislava9. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00ŠK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00TJ Spartak Myjava - VK Slávia Svidník13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - VTC Pezinok9. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1418:302:0020:30AERO Odolena Voda - Volejbal Brno, a.s.6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1419:002:0021:00štvorhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46So15.11.1419:302:0021:301. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FbK Svitavy9. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1420:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - FBC BRZDY.CZ Česká Lípa9. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
46So15.11.1420:202:4023:00Macedónsko - Slovensko FutbalME - kvalifikáciaJedtnotkaJedtnotka
46So15.11.1420:302:3023:00Čierna Hora - Švédsko FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46So15.11.1420:302:3023:00Španielsko - Bielorusko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
46So15.11.1421:002:3523:35Vladimír Kličko - Kubrat Pulev BoxWBO, IBF, IBO a WBADajtoDajto
46So15.11.1421:051:5523:00dvojhraLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46So15.11.1423:003:0002:003. kolo GolfOHL Classic at Mayakoba Golf TVGolf TV
46So15.11.1423:002:0501:05Los Angeles Kings - Anaheim DucksReLiveĽadový hokejNHLNova sportNova sport
46Ne16.11.1401:052:2503:30Tampa Bay Lightning - New York Islanders Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
46Ne16.11.1409:305:0014:30finálové kolo GolfTURKISH AIRLINES OPENGolf TVGolf TV
46Ne16.11.1410:152:0012:15FK Meteor Praha VIII - FK Králův Dvůr15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1410:152:0012:15FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o. - SK Benešov15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1410:152:0012:15SK Převýšov - Loko Vltavín, a.s.15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1410:152:0012:15FK OEZ Letohrad B - MFK Chrudim B15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1410:301:3512:05Handball KP Brno - TJ Cement Hranice HádzanáČesko - ExtraligaČT sportČT sport
46Ne16.11.1410:302:0012:30Sokol HC Přerov - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1411:302:0013:30Bižuterie Jablonec n. N. - SK Noem Arch Brno9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:001:0014:0013. závodBritská rallyeMotorizmusWRCČT sportČT sport
46Ne16.11.1413:001:0514:0513. závodBritská rallyeMotorizmusWRCSport 5Sport 5
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Union 2013 - SK Viktorie Jirny15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30TJ Slavia Louňovice - TJ Jiskra Domažlice, o.s.15. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. - TJ Baník Souš, o.s.15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FK Slavoj Žatec, o.s. - TJ Krupka15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Sokol Brozany - ASK Lovosice15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Úvaly - SK Kladno, a.s.15. koloFutbalČesko - Divize Btvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Rakovník - TJ Sokol Hostouň15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30Tatran Sedlčany - Sokol Ovčáry15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30TJ Sokol Vraný - TJ Jíloviště15. koloFutbalČesko - Ondrášovka krajský přebortvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30AFK Horní Jelení - Jiskra Litomyšl15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FC Hlinsko - SK Polička15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Pardubičky - FK AGRIA Choceň s.r.o.15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice15. koloFutbalČesko - Pardubický krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FC Dynamo Horšovský Týn - SSC Bolevec15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FK Holýšov - FC Rokycany B15. koloFutbalČesko - Plzeňský krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30SK Uhelné sklady - SK Třeboradice13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1413:302:0015:30FK Junior Děčín - FK Louny15. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1414:002:0016:00FK Meteor Praha VIII B - FK Admira Praha B13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1414:002:0016:00IK Sävehof - Viborg HK5. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
46Ne16.11.1414:452:4517:30Jokerit - Slovan Ľadový hokejKHLSport 2 HDSport 2 HD
46Ne16.11.1415:002:0017:00SBŠ Ostrava - VŠ Praha6. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1415:002:3017:30Plzeň - Brno21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1415:302:3018:00Karlovy Vary - Třinec21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1415:552:1018:05ČEZ Basketball Nymburk - Krasny Oktyabr Volgograd BasketbalVTBSport 5Sport 5
46Ne16.11.1416:001:4517:45MOL-Pick Szeged - Dunkerque HB5. koloHádzanáLiga majstrov EHFSport 1Sport 1
46Ne16.11.1416:002:0018:00Dobré zo Slovenska - Prešov - KV MŠK Oktan Kežmarok10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1416:002:0018:00VK KDS Šport Košice - Spartak VKP Komárno14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1416:302:2018:50dvojhra - fináleLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ne16.11.1416:502:3519:25zápas Ľadový hokejTipsport extraliga SRDvojkaDvojka
46Ne16.11.1417:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - BC Farfallino Kolín14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1417:002:0019:00SKP Frýdek Místek - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1417:002:3019:30Olomouc - Vítkovice21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1417:002:3019:30Pardubice - Liberec21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1417:003:1520:15Pardubice - Liberec21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRČT sportČT sport
46Ne16.11.1417:002:3019:30Pardubice - Liberec21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRDigi Sport 3Digi Sport 3
46Ne16.11.1417:002:3019:30Sparta - Zlín21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1417:002:0019:00VK Slávia Svidník - VK MIRAD PU Prešov14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1417:202:5520:15"HC Orli Znojmo - HC TWK Innsbruck ""Die Haie""" Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
46Ne16.11.1417:302:3020:00Litvínov - Slavia21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1417:302:3020:00Mladá Boleslav - Hradec Králové21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
46Ne16.11.1417:402:3020:10EHC LIWEST Black Wings Linz - EC VSV18. koloĽadový hokejRakúsko - EBELServusTV.atServusTV.at
46Ne16.11.1417:452:1520:00Belgicko - Wales FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46Ne16.11.1417:452:1520:00Holandsko - Lotyšsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
46Ne16.11.1418:002:0020:00Stará Ľubovňa - ŠK Chemes Humenné14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1418:002:0020:00VK Ekonóm SPU Nitra - COP Trenčín14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1418:002:0020:00VK Prievidza - TJ Spartak Myjava14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
46Ne16.11.1419:002:0021:00Mega Vizura - Szolnoki Olaj8. koloBasketbalJaderská ligaSportMSportM
46Ne16.11.1419:002:0021:00štvorhra - fináleLondýnTenisTurnaj majstrovNova sportNova sport
46Ne16.11.1420:152:4523:00Česko - IslandPlzeňFutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
46Ne16.11.1420:302:3023:00Izreal - Bosna a Hercegovina FutbalME - kvalifikáciaSport 1Sport 1
46Ne16.11.1420:302:3023:00Taliansko - Chorvátsko FutbalME - kvalifikáciaSport 2 HDSport 2 HD
46Ne16.11.1423:003:0002:00finálové kolo GolfOHL Classic at Mayakoba Golf TVGolf TV
46Ne16.11.1423:002:3501:35Carolina Hurricanes - San Jose Sharks Ľadový hokejNHLNova sportNova sport
47Po17.11.1413:302:0015:30FK Motorlet Praha B - ČAFC Praha13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1413:302:0015:30SC Radotín - FC Háje JM13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1413:302:0015:30Sokol Cholupice - Sokol Kolovraty13. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1417:002:0019:00FBC Liberec - Itelligence Bulldogs Brno10. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1418:002:0020:00USK Praha - BK Opava14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1419:302:0021:301.FBK Rožnov pod Radhoštěm - S.K. P.E.M.A. Opava FlorbalČesko - pohártvcom.cztvcom.cz
47Po17.11.1420:102:0022:10Volley Team ČZU Praha - VK Karbo Benátky nad Jizerou6. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ut18.11.1418:302:3021:00Sparta - Brno19. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
47Ut18.11.1420:152:0022:15TJ Sokol Královské Vinohrady - AC Sparta Praha florbal10. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ut18.11.1420:402:0022:40Slovensko - FínskoŽilinaFutbalprípravnýDajtoDajto
47St19.11.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levicki Patrioti14. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47St19.11.1418:002:0020:00MBK Handlová - Iskra Svit14. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47St19.11.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - BK Inter Incheba Bratislava14. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47St19.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BC Prievidza14. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47St19.11.1418:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47St19.11.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK RIEKER Com Therm Komárno14. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Št20.11.1417:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - VK Královo Pole9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Št20.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Št20.11.1417:002:0019:00VK Agel Prostějov - SK UP Olomouc9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Št20.11.1417:002:0019:00VK SG Brno - PVK Olymp Praha9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Št20.11.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - VTC Pezinok10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1418:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice5. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1418:002:0020:00DHC Slavia Praha - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1418:002:0020:00DHK Baník Most - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1418:002:0020:00DHK ZORA Olomouc - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1418:002:0020:00TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1419:002:0021:00BK Breda - Weinstein Opava B - VSK VŠB Ostrava9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1419:302:0021:30Sokol pražský - BK Kondoři Liberec9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Pi21.11.1419:452:0021:45Basketbal Olomouc - JBC MMCITÉ Brno9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:002:0012:00VK Slavia VŠ Plzeň - VK Madeta České Budějovice13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - TJ Lokomotiva Plzeň13. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov13. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:152:0012:15Loko Vltavín, a.s. - FK Meteor Praha VIII16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:152:0012:15MFK Chrudim - SK Union 201316. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:152:0012:15ČAFC Praha - FK Meteor Praha VIII B14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1410:152:0012:15FK Tatran Kadaň - Sokol Horní Jiřetín1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30FK Králův Dvůr - TJ Slavia Louňovice16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30SK Benešov - FC Chomutov, s.r.o.16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30TJ Jiskra Domažlice, o.s. - FK Bohemians Praha, a.s.16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30FC Háje JM - FK Motorlet Praha B14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30SC Radotín - FSC Libuš14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:301. FC Spořice - FK Bílina1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30FK Litvínov, a.s. - SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30SK STAP-TRATEC Vilémov - FK Rumburk1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1413:302:0015:30TJ Proboštov - Baník Modlany1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1414:002:0016:00Sokol Královice - FC Přední Kopanina14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1414:002:0016:00VK Slavia VŠ Plzeň - VK Madeta České Budějovice14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - TJ Lokomotiva Plzeň14. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov14. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1415:002:0017:00TJ Sokol Písek - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1415:002:0017:00TJ Sokol Písek - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1415:302:0017:30VK SG Brno - TJ Ostrava10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1416:002:0018:00Sokol Hradec Králové - VALOSUN KP Brno7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1416:302:0018:30HC Dukla Praha - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BK Děčín15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00TJ OP Prostějov - BK Strakonice8. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00BK Imos Brno - DSK Basketball7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00SK UP Olomouc - VK Královo Pole10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00SKV Havířov - Volley Team ČZU Praha7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - PVK Olymp Praha10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - Přerovský volejbalový klub Precheza10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - Fatra Zlín7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Spišská Nová Ves11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - TJ Spartak Myjava15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:002:0019:00VK Slávia EU Bratislava - Dobré zo Slovenska - Prešov11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:302:0019:30Kara Trutnov - BLK Slavia Praha7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - USK Praha15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00BK Opava - MMCITÉ Brno15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - MBK Handlová15. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - MBK RIEKER Com Therm Komárno15. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00Iskra Svit - MBK SPU Nitra15. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - VŠEMvs Karlovka Bratislava15. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - SK Volejbal Ústí nad Labem7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - Senický volejbalový klub11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00Spartak VKP Komárno - VK Slávia Svidník15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00ŠK Chemes Humenné - VK KDS Šport Košice15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00VK Ekonóm SPU Nitra - VK Prievidza15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - UKF Nitra11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:002:0020:00VTC Pezinok - COP Nitra11. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:302:0020:30VK Karbo Benátky nad Jizerou - AERO Odolena Voda7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1418:302:0020:30Volejbal Brno, a.s. - VK Ostrava7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1419:002:0021:00Spartak Pelhřimov - FBC Start9810. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47So22.11.1419:002:0021:00COP Trenčín - Stará Ľubovňa15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1409:002:0011:00TJ OP Prostějov - USK Praha9. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - TJ Sokol Španielka Žižkov I13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1410:002:0012:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Ostrava13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1410:152:0012:15FK Admira Praha - FK Slavoj Vyšehrad, s.r.o.16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1410:302:0012:30Sokol HC Přerov - SKP Frýdek Místek HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1410:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:002:0015:00SK Viktorie Jirny - SK Převýšov16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FK Čáslav, a.s. - TJ Štěchovice16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30SK Zápy - FC Písek, o.s.16. koloFutbalČesko - Česká fotbalová ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FC Tempo Praha - SK Uhelné sklady14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FK Admira Praha B - SK Střešovice 191114. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30Sokol Cholupice - SK Union Vršovice14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30Sokol Kolovraty - SK Třeboradice14. koloFutbalČesko - přebor Prahytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FC Jiskra Modrá - FK Junior Děčín1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FK Český Lev Neštěmice - SK Mondi Štětí1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1413:302:0015:30FK Louny - FK Chmel Blšany1. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1414:002:0016:00KARA Trutnov - GBA Sparta Praha9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1414:002:3016:30VC - závodYas MarinaMotorizmusFormula 1MarkízaMarkíza
47Ne23.11.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - TJ Sokol Španielka Žižkov I14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1414:002:0016:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Ostrava14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1415:002:0017:00TJ Šumperk - SKB Zlín9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1415:302:0017:30BC Vysočina - Slavoj BK Litoměřice9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1416:002:0018:00Slovanka MB - SBŠ Ostrava7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1416:002:0018:00Herbadent SJM Praha 11 - 1. SC Vítkovice Oxdog11. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1416:302:0018:30Sokol Šlapanice - Sokol Hradec Králové9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1417:002:0019:00Sokol Vyšehrad - BK Lokomotiva Plzeň9. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1417:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - NH Ostrava15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1417:202:5520:15HC Orli Znojmo - EC-KAC Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
47Ne23.11.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - Sev-en Strakonice7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
47Ne23.11.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves15. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Po24.11.1418:002:0020:00Ariete Prostějov - BK JIP Pardubice15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48Po24.11.1420:102:0022:10VK ČEZ Karlovarsko - VK Dukla Liberec7. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ut25.11.1420:152:3022:45zápas5. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
48St26.11.1417:302:0019:30NH Ostrava - Qanto Tuři Svitavy16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00BK Děčín - Ariete Prostějov16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00USK Praha - Sluneta Ústí nad Labem16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Iskra Svit16. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BK Inter Incheba Bratislava16. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - BC Prievidza16. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK Handlová16. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:002:0020:00HK Královo Pole - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - BC Farfallino Kolín16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK Levicki Patrioti16. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK Opava16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48St26.11.1420:152:3022:45zápas5. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
48Št27.11.1418:302:1520:45Slovan Bratislava - BSC Young Boys Bern5. koloFutbalEurópska ligaDvojkaDvojka
48Pi28.11.1418:002:0020:00BK Děčín - ČEZ Basketball Nymburk6. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48Pi28.11.1419:002:0021:00JBC MMCITÉ Brno - BK Breda - Weinstein Opava B10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Pi28.11.1419:002:0021:00SKB Zlín - Basketbal Olomouc10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Pi28.11.1419:302:0021:30BK Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Pi28.11.1419:302:0021:30GBA Sparta Praha - Sokol pražský10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Pi28.11.1419:302:0021:30VSK VŠB Ostrava - Sokol Šlapanice10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:002:0012:00turnajMiloviceTenisTurnaj XIV. ročníku Seriálu ITF FUTUREStvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:002:0012:00TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:002:0012:00VK Madeta České Budějovice - VK TU Liberec15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:002:0012:00SG LD Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek15. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - PVK Olymp Praha15. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:152:0012:15SK Hrobce-Roudnice n.L. o.s - FK Rumburk2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1410:152:0012:15SK Mondi Štětí - FK Louny2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:002:0015:00TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:002:0015:00SG LD Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek16. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:302:0015:30Baník Modlany - FK Český Lev Neštěmice2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:302:0015:30FK Bílina - FK Tatran Kadaň2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:302:0015:30FK Litvínov, a.s. - 1. FC Spořice2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1413:302:0015:30Sokol Horní Jiřetín - TJ Proboštov2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1414:002:0016:00DSK Basketball - BLK Slavia Praha8. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1414:002:0016:00VK Madeta České Budějovice - VK TU Liberec16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - PVK Olymp Praha16. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1416:302:0018:30Sev-en Strakonice - VŠ Praha8. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00BK Imos Brno - SBŠ Ostrava8. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00HK .A.S.A Město Lovosice - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00Fatra Zlín - VK ČEZ Karlovarsko8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - VK SG Brno11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00PVK Olymp Praha - VK Agel Prostějov11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00TJ Ostrava - TJ Sokol Frýdek - Místek11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - VK Karbo Benátky nad Jizerou8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00COP Nitra - Bratislavský volejbalový klub12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00COP Trenčín - VK KDS Šport Košice16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00KV MŠK Oktan Kežmarok - UKF Nitra12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:002:0019:00VK Slávia Svidník - ŠK Chemes Humenné16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:302:0019:30USK Praha - NH Ostrava17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:302:0019:30Kara Trutnov - Sokol Hradec Králové8. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Lions Jindřichův Hradec17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00SK UP Olomouc - Sokol Nusle10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00BK Opava - BK JIP Pardubice17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves17. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BK Levicki Patrioti17. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00Iskra Svit - MBK RIEKER Com Therm Komárno17. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00MBK Handlová - VŠEMvs Karlovka Bratislava17. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK SPU Nitra17. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00HC Gumárny Zubří - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Jihostroj České Budějovice8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - Volejbalový klub Příbram8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00Dobré zo Slovenska - Prešov - VTC Pezinok12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - VŠK Paneurópa Bratislava12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00Stará Ľubovňa - VK Ekonóm SPU Nitra16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00TJ Spartak Myjava - Spartak VKP Komárno16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00VK Prievidza - VK MIRAD PU Prešov16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:002:0020:00VK Spišská Nová Ves - VK Slávia EU Bratislava12. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1418:302:0020:30AERO Odolena Voda - SKV Havířov8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1419:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - Herbadent SJM Praha 1112. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48So29.11.1420:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - Spartak Pelhřimov11. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:002:0012:00SK UP Olomouc - Sparta Praha11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:002:0012:00SG L. Daňka Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:002:0012:00VK Karlovy Vary - PVK Olymp Praha15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:002:0012:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň15. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:002:0012:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava15. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:302:0012:30Cement Hranice - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1410:302:0012:30Sokol HC Přerov - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1413:002:0015:00VK Karlovy Vary - PVK Olymp Praha16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1413:302:0015:30FK Chmel Blšany - FC Jiskra Modrá2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1413:302:0015:30FK Junior Děčín - SK STAP-TRATEC Vilémov2. koloFutbalČesko - Ústecký krajtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1414:002:0016:00SG L. Daňka Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1414:002:0016:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ Plzeň16. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1414:002:0016:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava16. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1415:002:0017:00BLACK ANGELS - FBC BRZDY.CZ Česká Lípa11. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1415:302:0017:30BC Vysočina - KARA Trutnov10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1415:302:0017:30Slovanka MB - ZVVZ USK Praha19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1416:002:0018:00Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:002:0019:00Ariete Prostějov - Qanto Tuři Svitavy17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - MMCITÉ Brno17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:002:0019:00SKP Frýdek Místek - HK Královo Pole HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - VK Královo Pole11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:002:0019:00COP Trenčín - VK Slávia Svidník17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1417:202:5520:15HC Orli Znojmo - EHC LIWEST Black Wings Linz Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
48Ne30.11.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - VALOSUN KP Brno8. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1418:002:0020:00Sokol Hradec Králové - TJ Šumperk10. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1418:002:0020:00Spartak VKP Komárno - VK MIRAD PU Prešov17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1418:002:0020:00Stará Ľubovňa - VK Prievidza17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1418:002:0020:00ŠK Chemes Humenné - TJ Spartak Myjava17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
48Ne30.11.1418:002:0020:00VK Ekonóm SPU Nitra - VK KDS Šport Košice17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Po01.12.1418:002:0020:00BK Děčín - BK Opava18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49Po01.12.1420:102:0022:10VK Ostrava - SK Volejbal Ústí nad Labem8. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Ut02.12.1418:052:0020:05TJ JM FAT PIPE Chodov - Herbadent SJM Praha 1110. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1416:302:0018:30Slovan - Zlaté Moravce10. kolo - odloženéFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
49St03.12.1417:302:0019:30NH Ostrava - Ariete Prostějov18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - BC Farfallino Kolín18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - Iskra Svit18. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BC Prievidza18. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - MBK Handlová18. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves18. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - USK Praha18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK Inter Incheba Bratislava18. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49St03.12.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - Sluneta Ústí nad Labem18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49Št04.12.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - Bratislavský volejbalový klub10. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Št04.12.1420:152:0022:15Tatran Omlux Střešovice - Herbadent SJM Praha 113. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00TJ Ostrava - VK Agel Prostějov17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00TJ Sokol Frýdek - Místek - Přerovský volejbalový klub Precheza17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00VK Karlovy Vary - TJ Sokol Španielka Žižkov I17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - TJ Lokomotiva Plzeň17. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - VK České Budějovice17. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1410:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - SG LD Brno17. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00DSK Basketball - SBŠ Ostrava9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00TJ Ostrava - VK Agel Prostějov18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00TJ Sokol Frýdek - Místek - Přerovský volejbalový klub Precheza18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00VK Karlovy Vary - TJ Sokol Španielka Žižkov I18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - TJ Lokomotiva Plzeň18. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - VK České Budějovice18. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - SG LD Brno18. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1414:302:0016:30VŠ Praha - VALOSUN KP Brno9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1416:002:0018:00Sokol Hradec Králové - BLK Slavia Praha9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1416:302:0018:30HC Dukla Praha - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00BK Imos Brno - ZVVZ USK Praha9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00HK Královo Pole - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00SK UP Olomouc - PVK Olymp Praha12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Dukla Liberec9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00SKV Havířov - Volejbal Brno, a.s.9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - Přerovský volejbalový klub Precheza12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00VK SG Brno - TJ Sokol Šternberk12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - AERO Odolena Voda9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - ŠK Chemes Humenné18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00VK Slávia EU Bratislava - KV MŠK Oktan Kežmarok13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:002:0019:00VK Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:302:0019:30NH Ostrava - MMCITÉ Brno19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:302:0019:30USK Praha - BK Lions Jindřichův Hradec19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:302:0019:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ OP Prostějov10. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Děčín19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00BK Opava - Qanto Tuři Svitavy19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová19. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - Iskra Svit19. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - BC Prievidza19. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - ŠKP Bánská Bystrica19. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - VŠEMvs Karlovka Bratislava19. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00HBC Ronal Jičín - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - Volley Team ČZU Praha9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - Dobré zo Slovenska - Prešov13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - UKF Nitra13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00TJ Spartak Myjava - COP Trenčín18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00VK KDS Šport Košice - Stará Ľubovňa18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - COP Nitra13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:002:0020:00VTC Pezinok - VK Spišská Nová Ves13. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1418:302:0020:30VK Karbo Benátky nad Jizerou - VK Ostrava9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49So06.12.1419:002:0021:00Spartak Pelhřimov - BLACK ANGELS12. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1410:002:0012:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SBŠ Ostrava11. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1410:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK Madeta České Budějovice17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1410:302:0012:30HCB OKD Karviná - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1410:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1414:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK Madeta České Budějovice18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1415:002:0017:00Slovanka MB - Sev-en Strakonice9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1417:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1417:202:5520:15HC Orli Znojmo - HDD Telemach Olimpija Ljubljana Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
49Ne07.12.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - Kara Trutnov9. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
49Ne07.12.1418:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - Ariete Prostějov19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50Po08.12.1420:102:0022:10VK Jihostroj České Budějovice - Fatra Zlín9. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50Ut09.12.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK Levicki Patrioti2. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50Ut09.12.1420:152:3022:45zápas6. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
50St10.12.1417:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BC Farfallino Kolín20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50St10.12.1418:002:0020:00Ariete Prostějov - BK Opava20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50St10.12.1418:002:0020:00BK Děčín - Sluneta Ústí nad Labem20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50St10.12.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - USK Praha20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50St10.12.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - MMCITÉ Brno20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50St10.12.1419:002:0021:00Slovan - Trnava14. kolo - odloženéFutbalFortuna ligasport.huste $sport.huste $
50St10.12.1420:152:3022:45zápas6. koloFutbalLiga majstrovPrima CoolPrima Cool
50Št11.12.1420:452:1523:00SSC Neapol - Slovan Bratislava6. koloFutbalEurópska ligaDvojkaDvojka
50Pi12.12.1418:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - BK Opava10. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50Pi12.12.1419:002:0021:00BK Breda - Weinstein Opava B - SKB Zlín11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Pi12.12.1419:002:0021:00JBC MMCITÉ Brno - VSK VŠB Ostrava11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Pi12.12.1419:452:0021:45Basketbal Olomouc - Sokol Hradec Králové11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1410:002:0012:00SG LD Brno - VK Přerov Precheza19. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1410:002:0012:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek19. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1413:002:0015:00SG LD Brno - VK Přerov Precheza20. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1414:002:0016:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek20. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1415:002:0017:00VTC Pezinok - KV MŠK Oktan Kežmarok14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1416:002:0018:00Sokol Hradec Králové - BK Lokomotiva Karlovy Vary10. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1416:302:0018:30Sev-en Strakonice - BK Imos Brno10. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1416:302:0018:30VALOSUN KP Brno - Slovanka MB10. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00BLK Slavia Praha - SBŠ Ostrava10. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00HK .A.S.A Město Lovosice - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00HK Královo Pole - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00Tatran Litovel - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00Fatra Zlín - SK Volejbal Ústí nad Labem10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - VK Agel Prostějov13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00TJ Ostrava - SK UP Olomouc13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Frýdek - Místek13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00VK Ostrava - VK Dukla Liberec10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00VK SG Brno - VK Královo Pole13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:002:0019:00Senický volejbalový klub - COP Nitra14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:302:0019:30Kara Trutnov - VŠ Praha10. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1417:452:0019:45BC Farfallino Kolín - Ariete Prostějov21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:002:0020:00BK Děčín - USK Praha21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - VK Jihostroj České Budějovice10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - VK Spišská Nová Ves14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:002:0020:00Dobré zo Slovenska - Prešov - VŠK Paneurópa Bratislava14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:002:0020:00UKF Nitra - VK Slávia EU Bratislava14. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK JIP Pardubice21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:302:0020:30AERO Odolena Voda - VK ČEZ Karlovarsko10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1418:302:0020:30VK Karbo Benátky nad Jizerou - SKV Havířov10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1419:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bonusia Ostrava14. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50So13.12.1420:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - FBC Kladno13. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00SK UP Olomouc - SK Noem Arch Brno12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00SG L. Daňka Brno - TJ Ostrava19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00VK Madeta České Budějovice - VK Karlovy Vary19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00VK Slavia VŠ Plzeň - PVK Olymp Praha19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:002:0012:00TJ Lokomotiva Plzeň - SK Španielka Řepy19. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:302:0012:30Cement Hranice - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1410:302:0012:30Sokol HC Přerov - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1412:302:0014:30Bižuterie Jablonec n. N. - BK Kralupy - Junior12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00KARA Trutnov - BK Lokomotiva Plzeň11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00SG L. Daňka Brno - TJ Ostrava20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00VK Madeta České Budějovice - VK Karlovy Vary20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00VK Slavia VŠ Plzeň - PVK Olymp Praha20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1414:002:0016:00TJ Lokomotiva Plzeň - SK Španielka Řepy20. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkytvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1415:002:0017:00TJ Šumperk - Sokol Šlapanice11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1415:302:0017:30BC Vysočina - GBA Sparta Praha11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1416:002:0018:00Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1417:002:0019:00Sokol Vyšehrad - Sokol pražský11. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1417:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - Qanto Tuři Svitavy21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
50Ne14.12.1417:002:0019:00SKP Frýdek Místek - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Po15.12.1418:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - NH Ostrava21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51Po15.12.1420:102:0022:10Volejbal Brno, a.s. - Volejbalový klub Příbram10. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ut16.12.1417:002:0019:00COP Nitra - UKF Nitra15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1417:302:0019:30NH Ostrava - BK Opava22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1417:302:0019:30USK Praha - Qanto Tuři Svitavy22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00Ariete Prostějov - Sluneta Ústí nad Labem22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00BK Děčín - MMCITÉ Brno22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - BK Lions Jindřichův Hradec22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - BC Farfallino Kolín22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00BC Prievidza - BK Inter Incheba Bratislava20. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00MBK Handlová - MBK RIEKER Com Therm Komárno20. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves20. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK Levicki Patrioti20. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51St17.12.1418:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - Iskra Svit20. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Št18.12.1417:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK SG Brno14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Št18.12.1418:002:0020:00VTC Pezinok - VK Slávia EU Bratislava15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1418:202:5521:15HC Orli Znojmo - EC Red Bull Salzburg Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
51Pi19.12.1419:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1419:002:0021:00SKB Zlín - JBC MMCITÉ Brno12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1419:302:0021:30BK Kondoři Liberec - KARA Trutnov12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1419:302:0021:30GBA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1419:302:0021:30Sokol pražský - Slavoj BK Litoměřice12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1419:302:0021:30VSK VŠB Ostrava - TJ Šumperk12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Pi19.12.1420:152:0022:15FBC Liberec - Sokol Pardubice12. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1414:002:0016:00DSK Basketball - Sev-en Strakonice11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1414:302:0016:30VŠ Praha - Sokol Hradec Králové11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1416:302:0018:30HC Dukla Praha - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00BK Imos Brno - VALOSUN KP Brno11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00SK UP Olomouc - Přerovský volejbalový klub Precheza14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - Volley Team ČZU Praha11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00SKV Havířov - VK Ostrava11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Šternberk14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1417:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - VK Karbo Benátky nad Jizerou11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK Děčín - BK Lions Jindřichův Hradec23. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - NH Ostrava23. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK Opava - BC Farfallino Kolín23. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - VŠEMvs Karlovka Bratislava21. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - ŠKP Bánská Bystrica21. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00BK Levicki Patrioti - MBK Handlová21. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00Iskra Svit - BC Prievidza21. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - MBK SPU Nitra21. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek Místek HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00HC Gumárny Zubří - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - Volejbal Brno, a.s.11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - AERO Odolena Voda11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00VK Královo Pole - PVK Olymp Praha14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - KV MŠK Oktan Kežmarok15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00Senický volejbalový klub - Dobré zo Slovenska - Prešov15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1418:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - VK Spišská Nová Ves15. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1419:002:0021:00Spartak Pelhřimov - SK Bivoj Litvínov14. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51So20.12.1419:302:0021:30Qanto Tuři Svitavy - MMCITÉ Brno23. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1410:002:0012:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Basket Slovanka12. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1410:302:0012:30HCB OKD Karviná - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1410:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1412:002:0014:00TJ OP Prostějov - SBŠ Ostrava12. koloBasketbalČesko - U19 Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1413:302:0015:30Slovanka MB - Kara Trutnov11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1415:002:0017:00SBŠ Ostrava - ZVVZ USK Praha11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1416:002:0018:00Sokol Hradec Králové - BK Breda - Weinstein Opava B12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1416:002:0018:00Itelligence Bulldogs Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady13. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1416:302:0018:30Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc12. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1417:002:0019:00Ariete Prostějov - USK Praha23. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1417:002:0019:00Sokol Pardubice - TJ JM FAT PIPE Chodov13. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
51Ne21.12.1417:202:5520:15HC Orli Znojmo - Sapa Fehérvár AV19 Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
51Ne21.12.1417:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - BLK Slavia Praha11. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
52Po22.12.1417:202:3019:50Brno - Zlín2. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
52Po22.12.1420:102:0022:10VK Dukla Liberec - Fatra Zlín11. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
52So27.12.1418:002:0020:00BC Prievidza - VŠEMvs Karlovka Bratislava22. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
52So27.12.1418:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK RIEKER Com Therm Komárno22. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
52So27.12.1418:002:0020:00MBK Handlová - BK Inter Incheba Bratislava22. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
52So27.12.1418:002:0020:00MBK SPU Nitra - BK Levicki Patrioti22. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
52Ne28.12.1417:202:5520:15HC Orli Znojmo - EC-KAC Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
52Ne28.12.1418:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - Iskra Svit22. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
53Po29.12.1418:002:0020:00BK JIP Pardubice - BK Děčín24. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
53Ut30.12.1417:302:0019:30NH Ostrava - BC Farfallino Kolín24. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
53Ut30.12.1418:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - USK Praha13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1Ut30.12.1418:202:5521:15HC Orli Znojmo - Moser Medical Graz99ers Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
53Ut30.12.1418:302:0020:30MMCITÉ Brno - Ariete Prostějov24. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
53Ut30.12.1419:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - Qanto Tuři Svitavy24. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1Št01.01.1520:002:3022:30Washington Capitals - Blackhowks (Winter Classic)Nationals ParkĽadový hokejNHLSport 1Sport 1
1Pi02.01.1518:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - MMCITÉ Brno3. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - Sluneta Ústí nad Labem25. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00BK Děčín - NH Ostrava25. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00BK Opava - USK Praha25. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00Qanto Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice25. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00BC Prievidza - ŠKP Bánská Bystrica23. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - MBK SPU Nitra23. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves23. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - MBK Handlová23. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
1So03.01.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - VŠEMvs Karlovka Bratislava23. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
1Ne04.01.1517:002:0019:00Ariete Prostějov - BK Lions Jindřichův Hradec25. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
1Ne04.01.1517:302:0019:30FBC Liberec - FbŠ Bohemians14. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1514:002:0016:00UKF Nitra - VTC Pezinok16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1517:002:0019:00COP Nitra - Dobré zo Slovenska - Prešov16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1517:002:0019:00KV MŠK Oktan Kežmarok - VŠK Paneurópa Bratislava16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1517:002:0019:00VK Slávia EU Bratislava - Bratislavský volejbalový klub16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1517:302:0019:30NH Ostrava - Sluneta Ústí nad Labem26. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00BK Děčín - Qanto Tuři Svitavy26. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00USK Praha - BC Farfallino Kolín26. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Inter Incheba Bratislava24. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00MBK Handlová - BC Prievidza24. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BK Levicki Patrioti24. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - Iskra Svit24. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:002:0020:00VK Spišská Nová Ves - Senický volejbalový klub16. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK Opava26. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2St07.01.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - ŠKP Bánská Bystrica24. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1517:002:0019:00VK Ostrava - Fatra Zlín12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - SKV Havířov12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1518:002:0020:00SK Volejbal Ústí nad Labem - AERO Odolena Voda12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Karbo Benátky nad Jizerou12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - Volley Team ČZU Praha12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Št08.01.1518:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - Volejbal Brno, a.s.12. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Pi09.01.1519:002:0021:00BK Breda - Weinstein Opava B - Sokol Šlapanice13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Pi09.01.1519:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - GBA Sparta Praha13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Pi09.01.1519:002:0021:00JBC MMCITÉ Brno - Sokol Hradec Králové13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Pi09.01.1519:302:0021:30VSK VŠB Ostrava - SKB Zlín13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1514:002:0016:00DSK Basketball - VALOSUN KP Brno12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1514:302:0016:30VŠ Praha - BK Lokomotiva Karlovy Vary12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1516:002:0018:00Slovanka MB - Sokol Hradec Králové12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00BK Imos Brno - Kara Trutnov12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - ZVVZ USK Praha12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00SKV Havířov - VK ČEZ Karlovarsko13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00TJ Ostrava - PVK Olymp Praha15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Královo Pole15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - SK UP Olomouc15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00VK SG Brno - VK Agel Prostějov15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - SK Volejbal Ústí nad Labem13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - VK Ostrava13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:002:0019:00COP Nitra - VK Spišská Nová Ves17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:202:5520:15HC Orli Znojmo - HCB Südtirol Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
2So10.01.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - MMCITÉ Brno27. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00BK Opava - BK Lions Jindřichův Hradec27. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00BC Prievidza - MBK SPU Nitra25. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - MBK RIEKER Com Therm Komárno25. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - VŠEMvs Karlovka Bratislava25. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves25. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK Handlová25. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00BLACK ANGELS - FBC Kladno15. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - VK Jihostroj České Budějovice13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - Fatra Zlín13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00Bratislavský volejbalový klub - VTC Pezinok17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00Dobré zo Slovenska - Prešov - UKF Nitra17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00Senický volejbalový klub - KV MŠK Oktan Kežmarok17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:002:0020:00VŠK Paneurópa Bratislava - VK Slávia EU Bratislava17. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1518:302:0020:30AERO Odolena Voda - VK Dukla Liberec13. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1519:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - FbŠ pipni.cz Bohemians16. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1519:302:0021:30Qanto Tuři Svitavy - NH Ostrava27. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2So10.01.1520:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - FbK Svitavy15. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1510:002:0012:00SK UP Olomouc - TJ Šumperk14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1514:002:0016:00KARA Trutnov - Sokol pražský13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - Sev-en Strakonice12. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1515:302:0017:30BC Vysočina - BK Kondoři Liberec13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1516:002:0018:00Slavoj BK Litoměřice - Sokol Vyšehrad13. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1517:002:0019:00Ariete Prostějov - BK Děčín27. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1517:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - USK Praha27. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - 1. SC Vítkovice Oxdog15. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
2Ne11.01.1517:002:0019:00Sokol Pardubice - Panthers Otrokovice15. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
3Ut13.01.1518:152:3020:45Slavia - Pardubice16. kolo - dohrávkaĽadový hokejTipsport extraliga ČRtipovani.cztipovani.cz
3St14.01.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza26. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3St14.01.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - BK Inter Incheba Bratislava26. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3St14.01.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - Iskra Svit26. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3St14.01.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - ŠKP Bánská Bystrica26. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3St14.01.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK Handlová26. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3Št15.01.1518:002:0020:00UKF Nitra - Bratislavský volejbalový klub18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3Pi16.01.1518:202:5521:15"HC Orli Znojmo - HC TWK Innsbruck ""Die Haie""" Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
3Pi16.01.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - Sluneta Ústí nad Labem28. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
3Pi16.01.1519:302:0021:30BK Kondoři Liberec - BK Lokomotiva Plzeň14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Pi16.01.1519:302:0021:30GBA Sparta Praha - Slavoj BK Litoměřice14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Pi16.01.1519:302:0021:30Sokol pražský - BC Vysočina14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Pi16.01.1519:302:0021:30VSK VŠB Ostrava - Basketbal Olomouc14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1510:002:0012:00VSC Zlín - SK Volejbal Brno, a.s.9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1511:002:0013:00ŠSK Beskydy - TJ Spartak Velké Meziříčí9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1514:002:0016:00VSC Zlín - SK Volejbal Brno, a.s.10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1514:302:0016:30VŠ Praha - BLK Slavia Praha13. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1515:002:0017:00ŠSK Beskydy - TJ Spartak Velké Meziříčí10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1516:002:0018:00Sokol Hradec Králové - BK Imos Brno13. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - Ariete Prostějov28. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00Fatra Zlín - AERO Odolena Voda14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00PVK Olymp Praha - Přerovský volejbalový klub Precheza16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00SK UP Olomouc - VK SG Brno16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Karbo Benátky nad Jizerou14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00VK Ostrava - Volley Team ČZU Praha14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00KV MŠK Oktan Kežmarok - COP Nitra18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:002:0019:00VK Slávia EU Bratislava - Senický volejbalový klub18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:302:0019:30NH Ostrava - USK Praha28. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - BC Farfallino Kolín28. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00BC Prievidza - MBK RIEKER Com Therm Komárno27. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava27. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - BK Levicki Patrioti27. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00MBK Handlová - MBK SPU Nitra27. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves27. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - Volejbalový klub Příbram14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - Volejbal Brno, a.s.14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - SKV Havířov14. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VK Královo Pole - TJ Ostrava16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VK Spišská Nová Ves - Dobré zo Slovenska - Prešov18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1518:002:0020:00VTC Pezinok - VŠK Paneurópa Bratislava18. koloVolejbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
3So17.01.1519:002:0021:00Spartak Pelhřimov - TJ Znojmo LAUFEN.CZ16. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1510:002:0012:00VK České Budějovice - Volejbalový oddíl Příbram11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1510:002:0012:00Volley Team ČZU Praha - USK Slavia Plzeň11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1510:002:0012:00VSC Zlín - ŠSK Beskydy11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1514:002:0016:00VK České Budějovice - Volejbalový oddíl Příbram12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1514:002:0016:00Volley Team ČZU Praha - USK Slavia Plzeň12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1514:002:0016:00VSC Zlín - ŠSK Beskydy12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1515:002:0017:00TJ Šumperk - BK Breda - Weinstein Opava B14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - VALOSUN KP Brno13. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1516:302:0018:30Sokol Šlapanice - JBC MMCITÉ Brno14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00Sokol Hradec Králové - SKB Zlín14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00Sokol Vyšehrad - KARA Trutnov14. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - ČEZ Basketball Nymburk12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00Kara Trutnov - DSK Basketball13. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice16. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:202:5520:15HC Orli Znojmo - UPC Vienna Capitals Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
3Ne18.01.1517:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - Slovanka MB13. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
3Ne18.01.1517:302:0019:30FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava16. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:002:0020:00BK Děčín - BC Farfallino Kolín30. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:002:0020:00BC Prievidza - BK Levicki Patrioti28. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - BK Inter Incheba Bratislava28. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:002:0020:00MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves28. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK RIEKER Com Therm Komárno28. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4St21.01.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK SPU Nitra28. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Št22.01.1517:002:0019:00Přerovský volejbalový klub Precheza - TJ Ostrava17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Št22.01.1517:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - SK UP Olomouc17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Št22.01.1517:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - PVK Olymp Praha17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Št22.01.1517:002:0019:00VK Agel Prostějov - VK Královo Pole17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Pi23.01.1518:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - Qanto Tuři Svitavy7. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1514:002:0016:00DSK Basketball - Sokol Hradec Králové14. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00BK Imos Brno - BK Lokomotiva Karlovy Vary14. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - Sev-en Strakonice14. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00PVK Olymp Praha - VK SG Brno18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00SK UP Olomouc - VK Agel Prostějov18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00SKV Havířov - SK Volejbal Ústí nad Labem15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - Fatra Zlín15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - VK Jihostroj České Budějovice15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:302:0019:30USK Praha - MMCITÉ Brno29. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK JIP Pardubice29. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00BK Opava - BK Děčín29. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK SPU Nitra29. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BC Prievidza29. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - ŠKP Bánská Bystrica29. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - VŠEMvs Karlovka Bratislava29. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - MBK Handlová29. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00Sokol Pardubice - BILLY BOY Florbal MB17. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00DHK Baník Most - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Ostrava15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - VK Dukla Liberec15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:002:0020:00VK Královo Pole - Přerovský volejbalový klub Precheza18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1518:302:0020:30AERO Odolena Voda - Volley Team ČZU Praha15. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1519:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - TJ JM FAT PIPE Chodov18. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1520:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - Florbal Ústí nad Labem17. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
4So24.01.1520:002:3022:30zápas hviezdSočiĽadový hokejKHLSport 1Sport 1
4Ne25.01.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - Kara Trutnov14. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1515:002:0017:00BLACK ANGELS - FbK Svitavy17. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1517:002:0019:00Ariete Prostějov - NH Ostrava29. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1517:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - BK Lions Jindřichův Hradec29. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1517:002:0019:00Slovanka MB - VŠ Praha14. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - FBC Liberec17. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
4Ne25.01.1520:002:3022:30zápas hviezdSočiĽadový hokejKHLSport 1Sport 1
4Ne25.01.1520:002:3022:30zápas hviezdColumbusĽadový hokejNHLSport 1Sport 1
5St28.01.1518:002:0020:00BC Prievidza - Iskra Svit30. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5St28.01.1518:002:0020:00MBK Handlová - BK Levicki Patrioti30. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5St28.01.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - MBK RIEKER Com Therm Komárno30. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5St28.01.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava30. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5St28.01.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves30. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5Pi30.01.1518:002:0020:00Iskra Svit - ŠKP Bánská Bystrica31. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5Pi30.01.1518:202:5521:15HC Orli Znojmo - EC Villacher SV Ľadový hokejRakúsko - EBELPlayo.tvPlayo.tv
5So31.01.1514:302:0016:30VŠ Praha - BK Imos Brno15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1515:002:0017:00BLACK ANGELS - FBC Start9818. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1515:302:0017:30VALOSUN KP Brno - Sev-en Strakonice15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1516:002:0018:00Sokol Hradec Králové - SBŠ Ostrava15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BK Opava30. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00Slovanka MB - BLK Slavia Praha15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00Fatra Zlín - VK Karbo Benátky nad Jizerou16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - Volejbalový klub Příbram16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:002:0019:00VK Ostrava - AERO Odolena Voda16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:302:0019:30NH Ostrava - MMCITÉ Brno30. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1517:302:0019:30Kara Trutnov - ZVVZ USK Praha15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - USK Praha30. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - MBK Handlová31. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - MBK SPU Nitra31. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves31. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00Sokol Pardubice - AC Sparta Praha florbal18. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - SKV Havířov16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK ČEZ Karlovarsko16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1518:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - Volejbal Brno, a.s.16. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
5So31.01.1519:002:0021:00Spartak Pelhřimov - FbK Svitavy18. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
5Ne01.02.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians18. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
5Ne01.02.1517:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - DSK Basketball15. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
5Ne01.02.1522:003:0001:00Super Bowl Americký futbalNFLPuls4Puls4
6St04.02.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - Qanto Tuři Svitavy31. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6St04.02.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - BK Děčín31. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6St04.02.1518:002:0020:00USK Praha - BK JIP Pardubice31. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6St04.02.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK Lions Jindřichův Hradec31. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6St04.02.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BC Prievidza31. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6St04.02.1519:002:0021:00BK Opava - Ariete Prostějov31. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6Pi06.02.1518:002:0020:00BK Opava - ČEZ Basketball Nymburk21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1514:002:0016:00DSK Basketball - VŠ Praha16. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1516:302:0018:30Sev-en Strakonice - Kara Trutnov16. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00BK Imos Brno - Slovanka MB16. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - VALOSUN KP Brno16. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00HK .A.S.A Město Lovosice - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00HK Královo Pole - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00SKV Havířov - Fatra Zlín17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Ostrava17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - AERO Odolena Voda17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - VK Dukla Liberec17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:302:0019:30NH Ostrava - BK Lions Jindřichův Hradec32. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:302:0019:30USK Praha - BK Děčín32. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1518:002:0020:00SK UP Olomouc - BA Sparta17. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1518:002:0020:00DHK Baník Most - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - SK Volejbal Ústí nad Labem17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1518:002:0020:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - Volley Team ČZU Praha17. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1519:302:0021:30Qanto Tuři Svitavy - Sluneta Ústí nad Labem32. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6So07.02.1520:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - BLACK ANGELS19. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1510:002:0012:00SK UP Olomouc - Basketbal Nymburk B18. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1510:302:0012:30Cement Hranice - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1510:302:0012:30Sokol HC Přerov - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - BK Lokomotiva Karlovy Vary16. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1517:002:0019:00Ariete Prostějov - BC Farfallino Kolín32. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1517:002:0019:00SKP Frýdek Místek - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
6Ne08.02.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - Ariete Prostějov33. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00USK Praha - Qanto Tuři Svitavy33. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levicki Patrioti32. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00MBK Handlová - Iskra Svit32. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - BK Inter Incheba Bratislava32. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - BC Prievidza32. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - BK Děčín33. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - MBK RIEKER Com Therm Komárno32. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1519:002:0021:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK JIP Pardubice33. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7St11.02.1519:002:0021:00BK Opava - NH Ostrava33. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1509:002:0011:00ŠSK Beskydy - Volejbalový klub Ostrava13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1510:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Slavia Hradec Králové13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1510:002:0012:00Volley Team ČZU Praha - VK České Budějovice13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1510:002:0012:00VSC Zlín - TJ Spartak Velké Meziříčí13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1513:002:0015:00ŠSK Beskydy - Volejbalový klub Ostrava14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1514:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Slavia Hradec Králové14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1514:002:0016:00Volley Team ČZU Praha - VK České Budějovice14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1514:002:0016:00VSC Zlín - TJ Spartak Velké Meziříčí14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1514:302:0016:30VŠ Praha - SBŠ Ostrava17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1515:002:0017:00BLACK ANGELS - S.K. P.E.M.A. Opava20. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1516:002:0018:00Sokol Hradec Králové - Sev-en Strakonice17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1516:302:0018:30HC Dukla Praha - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:002:0019:00BK Imos Brno - BLK Slavia Praha17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:002:0019:00Tatran Litovel - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:002:0019:00Fatra Zlín - Volejbalový klub Příbram18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Jihostroj České Budějovice18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:002:0019:00VK Ostrava - Volejbal Brno, a.s.18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:302:0019:30NH Ostrava - BK JIP Pardubice34. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:302:0019:30USK Praha - Ariete Prostějov34. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:302:0019:30Kara Trutnov - VALOSUN KP Brno17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Opava34. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK Děčín34. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00BC Prievidza - MBK Handlová33. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves33. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - MBK RIEKER Com Therm Komárno33. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00Iskra Svit - MBK SPU Nitra33. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - VŠEMvs Karlovka Bratislava33. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HK Královo Pole HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00HC Gumárny Zubří - SKP Frýdek Místek HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK ČEZ Karlovarsko18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - SKV Havířov18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - Qanto Tuři Svitavy34. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1518:302:0020:30AERO Odolena Voda - VK Karbo Benátky nad Jizerou18. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1519:002:0021:00Spartak Pelhřimov - FBC Kladno20. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
7So14.02.1519:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady20. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1510:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - ŠSK Beskydy15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1510:002:0012:00VK České Budějovice - SK Dansport Praha15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1510:302:0012:30HCB OKD Karviná - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1510:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1514:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - ŠSK Beskydy16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1514:002:0016:00VK České Budějovice - SK Dansport Praha16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1515:002:0017:00Slovanka MB - DSK Basketball17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - Sokol Pardubice20. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1517:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - ZVVZ USK Praha17. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
7Ne15.02.1517:302:0019:30FBC Liberec - BILLY BOY Florbal MB20. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ut17.02.1518:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - BK Lions Jindřichův Hradec15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
8St18.02.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Iskra Svit34. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8St18.02.1518:002:0020:00MBK Handlová - ŠKP Bánská Bystrica34. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8St18.02.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BK Inter Incheba Bratislava34. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8St18.02.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - BC Prievidza34. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8St18.02.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK Levicki Patrioti34. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1514:002:0016:00DSK Basketball - BK Imos Brno18. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1514:302:0016:30VŠ Praha - ZVVZ USK Praha7. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1515:002:0017:00BLACK ANGELS - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm21. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1515:302:0017:30VALOSUN KP Brno - Sokol Hradec Králové18. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1516:302:0018:30Sev-en Strakonice - BK Lokomotiva Karlovy Vary18. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1516:302:0018:30HC Dukla Praha - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - Kara Trutnov18. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00HK Královo Pole - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Ostrava19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00SKV Havířov - AERO Odolena Voda19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - Volley Team ČZU Praha19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:302:0019:30FBC Liberec - 1. SC Vítkovice Oxdog21. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00SK UP Olomouc - BK Kralupy - Junior19. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves35. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00BK Inter Incheba Bratislava - BK Levicki Patrioti35. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00Iskra Svit - MBK RIEKER Com Therm Komárno35. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00MBK Handlová - VŠEMvs Karlovka Bratislava35. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00ŠKP Bánská Bystrica - MBK SPU Nitra35. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00DHK Baník Most - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - Fatra Zlín19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1518:002:0020:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - Volejbal Brno, a.s.19. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8So21.02.1520:002:0022:00TJ Znojmo LAUFEN.CZ - SK Bivoj Litvínov21. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1510:002:0012:00SK UP Olomouc - Bižuterie Jablonec n. N.20. koloBasketbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1510:302:0012:30HK .A.S.A Město Lovosice - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1510:302:0012:30Sokol HC Přerov - HC Gumárny Zubří HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1514:002:0016:00BEMACO Prešov - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1514:002:0016:00BEMACO Prešov - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - Slovanka MB18. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1517:002:0019:00SKP Frýdek Místek - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
8Ne22.02.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ut24.02.1518:002:0020:00USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk2. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1517:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BK Lions Jindřichův Hradec35. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - DSK Basketball19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1517:302:0019:30VALOSUN KP Brno - BK Lokomotiva Karlovy Vary19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - NH Ostrava35. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1518:002:0020:00Ariete Prostějov - MMCITÉ Brno35. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1518:002:0020:00BK Děčín - BK JIP Pardubice35. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1518:002:0020:00SBŠ Ostrava - BK Imos Brno19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1518:002:0020:00VŠ Praha - Sev-en Strakonice19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1518:302:0020:30Sokol Hradec Králové - Kara Trutnov19. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9St25.02.1519:002:0021:00BK Opava - Sluneta Ústí nad Labem35. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9Št26.02.1518:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - NH Ostrava9. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1510:002:0012:00Volley Team ČZU Praha - Volejbalový oddíl Příbram17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1510:002:0012:00VSC Zlín - TJ Slavia Hradec Králové17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1511:002:0013:00ŠSK Beskydy - SK Volejbal Brno, a.s.17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1514:002:0016:00Volley Team ČZU Praha - Volejbalový oddíl Příbram18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1514:002:0016:00VSC Zlín - TJ Slavia Hradec Králové18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1515:002:0017:00ŠSK Beskydy - SK Volejbal Brno, a.s.18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1515:302:0017:30VALOSUN KP Brno - VŠ Praha20. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1516:302:0018:30Sev-en Strakonice - Slovanka MB20. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - Sokol Hradec Králové20. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:002:0019:00Tatran Litovel - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:002:0019:00Fatra Zlín - VK Jihostroj České Budějovice20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:002:0019:00VK Ostrava - VK Karbo Benátky nad Jizerou20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - SKV Havířov20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:302:0019:30NH Ostrava - BK Děčín36. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:302:0019:30USK Praha - BK Opava36. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:302:0019:30Kara Trutnov - BK Lokomotiva Karlovy Vary20. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - Ariete Prostějov36. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - ŠKP Bánská Bystrica36. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00BK Levicki Patrioti - Iskra Svit36. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00MBK RIEKER Com Therm Komárno - BC Prievidza36. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00MBK SPU Nitra - MBK Handlová36. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00HC Gumárny Zubří - HK Královo Pole HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00DHK Baník Most - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - SK Volejbal Ústí nad Labem20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:002:0020:00Volley Team ČZU Praha - VK ČEZ Karlovarsko20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:302:0020:30VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK Inter Incheba Bratislava36. koloBasketbalSlovensko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1518:302:0020:30AERO Odolena Voda - Volejbalový klub Příbram20. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1519:002:0021:00Spartak Pelhřimov - FBC BRZDY.CZ Česká Lípa22. koloFlorbalČesko - 1. ligatvcom.cztvcom.cz
9So28.02.1519:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - 1. SC Vítkovice Oxdog22. koloFlorbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - VSC Zlín19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:002:0012:00TJ Slavia Hradec Králové - Volejbalový klub Ostrava19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:002:0012:00VK České Budějovice - USK Slavia Plzeň19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:002:0012:00Volley Team ČZU Praha - SK Dansport Praha19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:302:0012:30Cement Hranice - SKP Frýdek Místek HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:302:0012:30HCB OKD Karviná - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1510:302:0012:30Talent M.A.T. Plzeň - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1514:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - VSC Zlín20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1514:002:0016:00TJ Slavia Hradec Králové - Volejbalový klub Ostrava20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1514:002:0016:00VK České Budějovice - USK Slavia Plzeň20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1514:002:0016:00Volley Team ČZU Praha - SK Dansport Praha20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořitvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1515:002:0017:00SBŠ Ostrava - DSK Basketball20. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1517:002:0019:00Sluneta Ústí nad Labem - BC Farfallino Kolín36. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1517:002:0019:00Itelligence Bulldogs Brno - Tatran Omlux Střešovice22. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
9Ne01.03.1518:002:0020:00Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava22. koloFlorbalČesko - AutoCont Extraligatvcom.cztvcom.cz
10St04.03.1517:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BK Děčín37. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10St04.03.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - USK Praha37. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10St04.03.1518:002:0020:00Ariete Prostějov - BK JIP Pardubice37. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10St04.03.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - NH Ostrava37. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10St04.03.1519:002:0021:00BK Opava - MMCITÉ Brno37. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1516:302:0018:30HC Dukla Praha - HCB OKD Karviná HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:002:0019:00HK Královo Pole - Tatran Litovel HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - Fatra Zlín21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:002:0019:00SKV Havířov - VK Karbo Benátky nad Jizerou21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:002:0019:00Volejbalový klub Příbram - Volejbal Brno, a.s.21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:302:0019:30NH Ostrava - Qanto Tuři Svitavy38. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:302:0019:30USK Praha - Sluneta Ústí nad Labem38. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00BK Děčín - Ariete Prostějov38. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - BK Opava38. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00HBC Ronal Jičín - Talent M.A.T. Plzeň HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - AERO Odolena Voda21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Ostrava21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - Volley Team ČZU Praha21. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10So07.03.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - BC Farfallino Kolín38. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
10Ne08.03.1510:302:0012:30Sokol HC Přerov - Cement Hranice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10Ne08.03.1517:002:0019:00SKP Frýdek Místek - HK .A.S.A Město Lovosice HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
10Ne08.03.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11St11.03.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Lions Jindřichův Hradec39. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11St11.03.1518:002:0020:00Ariete Prostějov - Qanto Tuři Svitavy39. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11St11.03.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - MMCITÉ Brno39. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11St11.03.1518:002:0020:00USK Praha - NH Ostrava39. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11St11.03.1519:002:0021:00BK Opava - BK JIP Pardubice39. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1517:002:0019:00Fatra Zlín - VK Dukla Liberec22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1517:002:0019:00VK Ostrava - SKV Havířov22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1517:002:0019:00Volejbal Brno, a.s. - VK ČEZ Karlovarsko22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1518:002:0020:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - Volejbalový klub Příbram22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1518:302:0020:30AERO Odolena Voda - VK Jihostroj České Budějovice22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Št12.03.1519:002:0021:00Volley Team ČZU Praha - SK Volejbal Ústí nad Labem22. koloVolejbalČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1518:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - BK Děčín17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1518:002:0020:00DHK Baník Most - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Pi13.03.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1517:002:0019:00HK .A.S.A Město Lovosice - Sokol HC Přerov HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1517:002:0019:00Tatran Litovel - HC Zlín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1517:302:0019:30NH Ostrava - Ariete Prostějov40. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - Sluneta Ústí nad Labem40. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1518:002:0020:00HC Gumárny Zubří - HC Dukla Praha HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11So14.03.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - USK Praha40. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
11Ne15.03.1510:302:0012:30Cement Hranice - HK Královo Pole HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Ne15.03.1510:302:0012:30HCB OKD Karviná - HBC Ronal Jičín HádzanáČesko - Extraligatvcom.cztvcom.cz
11Ne15.03.1518:002:0020:00BK Děčín - BK Opava40. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1516:002:0018:00Slovanka MB - VALOSUN KP Brno21. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1517:302:0019:30BK Lokomotiva Karlovy Vary - Sokol Hradec Králové21. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1517:302:0019:30SBŠ Ostrava - BLK Slavia Praha21. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - BK Děčín41. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice41. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1518:002:0020:00USK Praha - BK Lions Jindřichův Hradec41. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1518:002:0020:00BK Imos Brno - Sev-en Strakonice21. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1518:002:0020:00VŠ Praha - Kara Trutnov21. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1518:302:0020:30MMCITÉ Brno - NH Ostrava41. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12St18.03.1519:002:0021:00BK Opava - Qanto Tuři Svitavy41. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12Pi20.03.1517:302:0019:30NH Ostrava - ČEZ Basketball Nymburk20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1516:002:0018:00Sokol Hradec Králové - VŠ Praha22. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1516:302:0018:30VALOSUN KP Brno - BK Imos Brno22. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1517:002:0019:00Qanto Tuři Svitavy - BC Farfallino Kolín42. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1517:002:0019:00BLK Slavia Praha - BK Lokomotiva Karlovy Vary22. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1517:302:0019:30Kara Trutnov - Slovanka MB22. koloBasketbalČesko - ŽBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1518:002:0020:00BK Děčín - Sluneta Ústí nad Labem42. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12So21.03.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - MMCITÉ Brno42. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
12Ne22.03.1517:002:0019:00Ariete Prostějov - BK Opava42. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13St25.03.1518:002:0020:00BC Farfallino Kolín - Ariete Prostějov43. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13St25.03.1518:002:0020:00BK Lions Jindřichův Hradec - NH Ostrava43. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13St25.03.1518:002:0020:00MMCITÉ Brno - BK JIP Pardubice43. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13St25.03.1518:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - Qanto Tuři Svitavy43. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13St25.03.1518:002:0020:00USK Praha - BK Děčín43. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13Pi27.03.1517:452:0019:45BC Farfallino Kolín - ČEZ Basketball Nymburk11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13Pi27.03.1520:152:0022:15Slovensko - LuxemburskoŽilinaFutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
13So28.03.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00Ariete Prostějov - Sluneta Ústí nad Labem44. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00BK Děčín - MMCITÉ Brno44. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00BK JIP Pardubice - BK Lions Jindřichův Hradec44. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00NH Ostrava - BK Opava44. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00Qanto Tuři Svitavy - USK Praha44. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLtvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00Česko - LotyšskoPrahaFutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
13So28.03.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
13So28.03.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
14Ut31.03.1520:402:0022:40Slovensko - ČeskoŽilinaFutbalprípravnýDajtoDajto
14So04.04.1515:002:0017:00TJ Sokol Písek - ŠKP PICCARD Senec HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
14So04.04.1517:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - DHC Sokol Poruba HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
14So04.04.1518:002:0020:00BEMACO Prešov - IUVENTA Michalovce HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
14So04.04.1518:002:0020:00DHK Baník Most - HC Veselí nad Moravou HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
14Ne05.04.1517:002:0019:00DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1517:002:0019:00HC Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1517:302:0019:30HK Slávia Partizánske - BEMACO Prešov HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1517:302:0019:30IUVENTA Michalovce - HANDBALL CLUB Zlín HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1518:002:0020:00DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1518:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
15So11.04.1518:002:0020:00ŠKP PICCARD Senec - DHK ZORA Olomouc HádzanáČesko - W.H.I.L. Extraligatvcom.cztvcom.cz
18Pi01.05.1516:152:3018:45Kanada - LotyšskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Pi01.05.1516:152:3018:45USA - FínskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Pi01.05.1520:152:3022:45Česko - ŠvédskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Pi01.05.1520:152:3022:45Rusko - NórskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1512:152:3014:45Slovensko - DánskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1512:152:3014:45Švajčiarsko - RakúskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1516:152:3018:45Bielorusko - SlovinskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1516:152:3018:45Francúzsko - NemeckoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1520:152:3022:45Lotyšsko - ČeskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18So02.05.1520:152:3022:45Nórsko - USAOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1512:152:3014:45Rakúsko - ŠvédskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1512:152:3014:45Rusko - SlovinskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1516:152:3018:45Bielorusko - SlovenskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1516:152:3018:45Kanada - NemeckoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1520:152:3022:45Dánsko - FínskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
18Ne03.05.1520:152:3022:45Francúzsko - ŠvajčiarskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Po04.05.1516:152:3018:45Lotyšsko - ŠvédskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Po04.05.1516:152:3018:45Rusko - USAOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Po04.05.1520:152:3022:45Kanada - ČeskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Po04.05.1520:152:3022:45Nórsko - FínskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ut05.05.1516:152:3018:45Dánsko - BieloruskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ut05.05.1516:152:3018:45Švajčiarsko - NemeckoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ut05.05.1520:152:3022:45Rakúsko - FrancúzskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ut05.05.1520:152:3022:45Slovensko - SlovinskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19St06.05.1516:152:3018:45Rusko - DánskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19St06.05.1516:152:3018:45Švajčiarsko - LotyšskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19St06.05.1520:152:3022:45Slovensko - NórskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19St06.05.1520:152:3022:45Švédsko - KanadaPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Št07.05.1516:152:3018:45Česko - FrancúzskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Št07.05.1516:152:3018:45USA - BieloruskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Št07.05.1520:152:3022:45Fínsko - SlovinskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Št07.05.1520:152:3022:45Švédsko - NemeckoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Pi08.05.1516:152:3018:45Česko - RakúskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Pi08.05.1516:152:3018:45Slovinsko - NórskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Pi08.05.1520:152:3022:45Nemecko - LotyšskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Pi08.05.1520:152:3022:45USA - DánskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1512:152:3014:45Bielorusko - RuskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1512:152:3014:45Francúzsko - KanadaPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1516:152:3018:45Fínsko - SlovenskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1516:152:3018:45Rakúsko - LotyšskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1520:152:3022:45Dánsko - NórskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19So09.05.1520:152:3022:45Švédsko - ŠvajčiarskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ne10.05.1516:152:3018:45Nemecko - ČeskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ne10.05.1516:152:3018:45Slovinsko - USAOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ne10.05.1520:152:3022:45Slovensko - RuskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
19Ne10.05.1520:152:3022:45Švajčiarsko - KanadaPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Po11.05.1516:152:3018:45Fínsko - BieloruskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Po11.05.1516:152:3018:45Nemecko - RakúskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Po11.05.1520:152:3022:45Slovinsko - DánskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Po11.05.1520:152:3022:45Švédsko - FrancúzskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1512:152:3014:45Kanada - RakúskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1512:152:3014:45Nórsko - BieloruskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1516:152:3018:45Lotyšsko - FrancúzskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1516:152:3018:45USA - SlovenskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1520:152:3022:45Česko - ŠvajčiarskoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Ut12.05.1520:152:3022:45Fínsko - RuskoOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Št14.05.1515:152:3017:45štvrťfináleOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Št14.05.1516:152:3018:45štvrťfinálePrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Št14.05.1519:152:3021:45štvrťfináleOstravaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20Št14.05.1520:152:3022:45štvrťfinálePrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20So16.05.1515:152:3017:45semifinálePrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
20So16.05.1519:152:3021:45semifinálePrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
21Ne17.05.1516:152:3018:45zápas o 3. miestoPrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
21Ne17.05.1520:452:3023:15finálePrahaĽadový hokejMSČT sportČT sport
23So06.06.1520:152:3022:45zápasfinále (Berlín)FutbalLiga majstrovČT sportČT sport
24Pi12.06.1520:452:0022:45Island - Česko FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
24Ne14.06.1520:152:0022:15Slovensko - Macedónsko FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
27So04.07.1514:004:0018:001. etapaUtrecht - UtrechtCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
27Ne05.07.1514:004:0018:002. etapaUtrecht - Neeltje JansCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Po06.07.1514:004:0018:003. etapaAntverpy - HuyCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ut07.07.1514:004:0018:004. etapaSeraing - CambraiCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28St08.07.1514:004:0018:005. etapaArras - AmiensCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Št09.07.1514:004:0018:006. etapaAbbeville - Le HavreCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Pi10.07.1514:004:0018:007. etapaLivarot - FourgéresCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28So11.07.1514:004:0018:008. etapaRennes - Mur de BretagneCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
28Ne12.07.1514:004:0018:009. etapaVannes - PlumelecCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Ut14.07.1514:004:0018:0010. etapaTarbes - La Pierre Saint-MartinCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29St15.07.1514:004:0018:0011. etapaPau - CauteretsCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Št16.07.1514:004:0018:0012. etapaLannemazen - Plateau de BeilleCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Pi17.07.1514:004:0018:0013. etapaMuret - RodezCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29So18.07.1514:004:0018:0014. etapaRodez - Mende (Montée Laurent Jalabert)CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
29Ne19.07.1514:004:0018:0015. etapaMende - ValenceCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Po20.07.1514:004:0018:0016. etapaBourg-de-Péage - GapCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30St22.07.1514:004:0018:0017. etapaDigne les Bains - Pra LoupCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Št23.07.1514:004:0018:0018. etapaGap - Saint Jean de MaurienneCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Pi24.07.1514:004:0018:0019. etapaSaint Jean de Maurienne - La ToussuireCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30So25.07.1514:004:0018:0020. etapaModane - L’Alpe d’HuezCyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
30Ne26.07.1514:004:0018:0021. etapaSevres - Paríž (Elyzejské polia)CyklistikaTour de FranceČT sportČT sport
31Pi31.07.1520:152:0022:15Oslo (Nórsko) / Alma Ata (Kazachstan) / Peking (Čína)Kuala LumpurOHhlasovanie o OH 2022ČT sportČT sport
36Št03.09.1520:452:0022:45Česko - Kazachstan FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
36So05.09.1520:152:0022:15Španielsko - Slovensko FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
36Ne06.09.1518:002:0020:00Lotyšsko - Česko FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
37Ut08.09.1520:152:0022:15Slovensko - Ukrajina FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
41Pi09.10.1520:152:0022:15Slovensko - Bielorusko FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
41So10.10.1520:452:0022:45Česko - Turecko FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
42Po12.10.1520:152:0022:15Luxembursko - Slovensko FutbalME - kvalifikáciaDvojkaDvojka
42Ut13.10.1520:452:0022:45Holandsko - Česko FutbalME - kvalifikáciaČT sportČT sport
4Ne24.01.1620:002:3022:30zápas hviezdNashvilleĽadový hokejNHLSport 1Sport 1
18Pi06.05.1620:002:3022:30zápasMoskva + PetrohradĽadový hokejMSČT sportČT sport
23Pi10.06.1621:002:0023:00Francúzsko - A2Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1615:002:0017:00A3 - A4Lens AggloFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1618:002:0020:00B3 - B4BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
23So11.06.1621:002:0023:00B1 - B2MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1615:002:0017:00D3 - D4ParisFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1618:002:0020:00C3 - C4NiceFutbalMEČT sportČT sport
23Ne12.06.1621:002:0023:00C1 - C2Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1615:002:0017:00D1 - D2ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1618:002:0020:00E3 - E4Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
24Po13.06.1621:002:0023:00E1 - E2LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Ut14.06.1618:002:0020:00F3 - F4BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
24Ut14.06.1621:002:0023:00F1 - F2Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1615:002:0017:00B2 - B4Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1618:002:0020:00A2 - A4ParisFutbalMEČT sportČT sport
24St15.06.1621:002:0023:00Francúzsko - A3MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1615:002:0017:00B1 - B3Lans AggloFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1618:002:0020:00C2 - C4LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Št16.06.1621:002:0023:00C1 - C3Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1615:002:0017:00E2 - E4ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1618:002:0020:00D2 - D4Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
24Pi17.06.1621:002:0023:00D1 - D3NiceFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1615:002:0017:00E1 - E3BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1618:002:0020:00F2 - F4MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
24So18.06.1621:002:0023:00F1 - F3ParisFutbalMEČT sportČT sport
24Ne19.06.1621:002:0023:00A2 - A3LyonFutbalMEČT sportČT sport
24Ne19.06.1621:002:0023:00A4 - FrancúzskoLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25Po20.06.1621:002:0023:00B2 - B3ToulouseFutbalMEČT sportČT sport
25Po20.06.1621:002:0023:00B4 - B1Saint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1618:002:0020:00C2 - C3MarseilleFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1618:002:0020:00C4 - C1ParisFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1621:002:0023:00D2 - D3Lens AggloFutbalMEČT sportČT sport
25Ut21.06.1621:002:0023:00D4 - D1BordeauxFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1618:002:0020:00F2 - F3Saint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1618:002:0020:00F4 - F1LyonFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1621:002:0023:00E2 - E3Lille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25St22.06.1621:002:0023:00E4 - E1NiceFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1615:002:0017:00osemfináleSaint-ÉtienneFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1618:002:0020:00osemfináleParisFutbalMEČT sportČT sport
25So25.06.1621:002:0023:00osemfináleLens AggloFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1615:002:0017:00osemfináleLyonFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1618:002:0020:00osemfináleLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
25Ne26.06.1621:002:0023:00osemfináleToulouseFutbalMEČT sportČT sport
26Po27.06.1618:002:0020:00osemfináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
26Po27.06.1621:002:0023:00osemfináleNiceFutbalMEČT sportČT sport
26Št30.06.1621:002:0023:00štvrťfináleMarseilleFutbalMEČT sportČT sport
26Pi01.07.1621:002:0023:00štvrťfináleLille MétropoleFutbalMEČT sportČT sport
26So02.07.1621:002:0023:00štvrťfináleBordeauxFutbalMEČT sportČT sport
26Ne03.07.1621:002:0023:00štvrťfináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
27St06.07.1621:002:0023:00semifináleLyonFutbalMEČT sportČT sport
27Št07.07.1621:002:0023:00semifináleMarseilleFutbalMEČT sportČT sport
27Ne10.07.1621:002:0023:00fináleSaint-DenisFutbalMEČT sportČT sport
31Pi05.08.1620:452:0022:45slávnostné otvorenieRio De JaneiroOHOHČT sportČT sport
33Ne21.08.1620:452:0022:45slávnostné ukončenieRio De JaneiroOHOHČT sportČT sport
18Pi05.05.1720:002:3022:30zápasCologne (Nemecko) + Parힼadový hokejMSČT sportČT sport
6Pi09.02.1820:452:0022:45slávnostné otvoreniePyeongchangOHOHČT sportČT sport
8Ne25.02.1820:452:0022:45slávnostné ukončeniePyeongchangOHOHČT sportČT sport
18Pi04.05.1820:002:3022:30zápasHerning (Dánsko)Ľadový hokejMSČT sportČT sport
24So16.06.1820:152:0022:15zápasRuskoFutbalMSČT sportČT sport
30Pi24.07.2020:452:0022:45slávnostné otvorenieTokioOHOHČT sportČT sport
32Ne09.08.2020:452:0022:45slávnostné ukončenieTokioOHOHČT sportČT sport
24So18.06.2220:152:0022:15zápasKatarFutbalMSČT sportČT sport
Zmena programu vyhradená. Posledná aktualizácia: 25.10.2014 06:27