D
Zač.
Čas
Kon.
Poznámka
S
47St21.11.1813:003:0016:00Švédsko - Škótsko CurlingMEMEurosport 1
47St21.11.1817:002:0019:00COP Trenčín - VK Prievidza11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1817:302:0019:30Sluneta Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47St21.11.1817:452:1019:55Španielsko - KanadaskupinaFutbalMS - U17ŽEurosport 1
47St21.11.1817:552:0019:55Slovensko - Čierna HoraRužomberokBasketbalME - kvalifikáciaŽDvojka
47St21.11.1818:002:0020:00DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47St21.11.1818:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - egoé Basket Brno11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47St21.11.1818:002:5520:55Nemecko - Švajčiarsko CurlingMEŽEurosport 2
47St21.11.1818:002:0020:00HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1818:002:3020:30Nitra - HK Orange 2024. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47St21.11.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK UP Olomouc3. koloVolejbalČesko - pohárŽtvcom.cz
47St21.11.1818:002:0020:00MVK Zvolen - TJ Slávia Svidník11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1818:002:0020:00VO TJ Spartak Myjava - VKM Stará Ľubovňa11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1818:051:5019:55SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMČT sport
47St21.11.1818:152:0020:15SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1818:302:0020:30VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1818:402:0520:45CSKA Moskva - Žalgiris Kaunas7. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
47St21.11.1818:402:0520:45CSKA Moskva - Žalgiris Kaunas7. koloBasketbalEuroligaMOrange Sport
47St21.11.1819:002:0021:00Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprém HádzanáLiga majstrovMSport 1
47St21.11.1819:002:0021:00VK MIRAD PU Prešov - VKP - SPU11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47St21.11.1820:452:1022:55Nemecko - USAskupinaFutbalMS - U17ŽEurosport 1
47Št22.11.1801:052:4003:45New York Rangers - New York Islanders Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47Št22.11.1802:005:0007:001. kolo GolfMelbourne World Cup of GolfMGolf Channel
47Št22.11.1810:002:0012:00ČEZ Basketball Nymburk - USK Praha11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47Št22.11.1810:002:0012:00Slovensko U17 - Česká republika U17 VolejbalprípravnýMtvcom.cz
47Št22.11.1815:002:0017:00Slovensko U17 - Česká republika U17 VolejbalprípravnýMtvcom.cz
47Št22.11.1816:002:0018:00Volejbal Brno - PVK Olymp Praha9. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47Št22.11.1817:002:0019:00Česká republika - Švýcarsko HádzanáprípravnýŽtvcom.cz
47Št22.11.1817:002:3019:30Poprad - HK Orange 2025. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Št22.11.1817:002:3019:30Žilina - Nové Zámky25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Št22.11.1817:302:3020:00Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva Ľadový hokejKHLMSport 1
47Št22.11.1818:002:0020:00BK Opava - NH Ostrava11. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47Št22.11.1818:002:5520:55semifinále CurlingMEMEurosport 2
47Št22.11.1818:002:1020:10FK ERA-PACK Chrudim - AC Sparta Praha FutsalČeskoMČT sport
47Št22.11.1818:303:3022:00Detroit Lions - Chicago Bears Americký futbalNFLMSport 2
47Št22.11.1818:551:5020:45THW Kiel - Füchse Berlin14. koloHádzanáNemeckoMNova sport 1
47Št22.11.1819:402:0521:45Olympiacos Piraeus - Real Madrid7. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
47Št22.11.1819:402:0521:45Olympiacos Piraeus - Real Madrid7. koloBasketbalEuroligaMOrange Sport
47Št22.11.1822:303:3002:00Dallas Cowboys - Washington Redskins Americký futbalNFLMSport 2
47Pi23.11.1802:005:0007:002. kolo GolfMelbourne World Cup of GolfMGolf Channel
47Pi23.11.1802:153:3005:45New Orleans Saints - Atlanta Falcons Americký futbalNFLMSport 2
47Pi23.11.1809:302:0011:301. deňOsakaJudoIJF World TourMČT sport
47Pi23.11.1810:001:4511:45VC - 1. tréningAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 1
47Pi23.11.1812:302:0014:30BK Opava - WKK Wroclaw1. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Pi23.11.1813:003:0016:00semifinále CurlingMEŽEurosport 1
47Pi23.11.1813:504:1018:001. deňMineheadŠípkyPlayers Championship FinalsMNova sport 2
47Pi23.11.1813:551:4015:35VC - 2. tréningAbú ZabíMotorizmusFormula 1Mn-tv
47Pi23.11.1814:001:4515:45VC - 2. tréningAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 1
47Pi23.11.1814:005:0019:00Francúzsko - Chorvátsko TenisDavis CupMDigi sport 3
47Pi23.11.1814:152:0016:15ŠBK Handlová - Danube Future Stars2. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Pi23.11.1816:002:0018:00Mitteldeutsche Basketall Academy - SKM Zastal Zielona Góra3. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Pi23.11.1816:451:3018:15krátke tance KrasokorčuľovanieGrand Prix FranceoEurosport 2
47Pi23.11.1817:002:3019:30Třinec - Vítkovice21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1817:153:1020:25Zlín - Sparta21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
47Pi23.11.1817:153:1020:25Zlín - Sparta21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMOrange Sport
47Pi23.11.1817:302:3020:00Chomutov - Pardubice21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1817:302:3020:00Mladá Boleslav - Plzeň21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1817:302:3020:00Zlín - Sparta21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1817:452:2520:10Dukla - Teplice16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport6
47Pi23.11.1817:452:2520:10Liberec - Plzeň16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
47Pi23.11.1817:451:1519:00kvalifikáciaRuceSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
47Pi23.11.1817:502:1020:00FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim16. koloFutbalČesko 2MČT sport
47Pi23.11.1818:002:0020:00WKK Wroclaw - ŠBK Handlová4. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Pi23.11.1818:002:0020:001. MVIL Ostrava WOOW - Z.F.K. AQM Petrovice14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1818:002:0020:00Šachtar Doneck - Ľvov16. koloFutbalUkrajinaMArenaSport 1
47Pi23.11.1818:002:3020:30Hradec Králové - Litvínov21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1818:002:3020:30Olomouc - Liberec21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Pi23.11.1818:002:3020:30Nitra - Poprad25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Pi23.11.1818:002:3020:30Trenčín - Liptovský Mikuláš25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Pi23.11.1818:002:3020:30Zvolen - Detva25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Pi23.11.1818:002:0020:00VK Prievidza - VO TJ Spartak Myjava12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1818:151:4520:00krátky program žien KrasokorčuľovanieGrand Prix FranceŽEurosport 2
47Pi23.11.1818:152:4521:00Slovan - Vityaz Podolsk Ľadový hokejKHLMSport 2
47Pi23.11.1818:252:0020:25Bielefeld - Duisburg14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 2
47Pi23.11.1818:252:0020:25Fürth - Magdeburg14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 1
47Pi23.11.1818:302:3021:00DVTK Miškolc - Košice25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Pi23.11.1819:002:0021:00Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Basketball Nymburk B10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00Basketbal Olomouc - SNAKES Ostrava10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - GBA Europe10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00SKB Zlín - BC Vysočina10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00TJ Slovan Havířov - Florbal Exelsior Havířov14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:0021:00Česká republika - Chorvatsko HádzanáprípravnýŽtvcom.cz
47Pi23.11.1819:002:3021:30MAC Budapešť - Banská Bystrica25. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Pi23.11.1819:052:4021:45Philadelphia Flyers - New York Rangers Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47Pi23.11.1819:302:0021:30Sokol Pražský - Sokol Písek Sršni10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1819:452:0021:45BK Opava - SKM Zastal Zielona Góra5. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00Basket Košíře - Sokol Vyšehrad10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00BK Synthesia Pardubice - SK UP Olomouc10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00USK Praha B - Slavoj BK Litoměřice10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00BLACK ANGELS - FBC Štíři České Budějovice14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:002:0022:00SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:053:5500:001. deňMineheadŠípkyPlayers Championship FinalsMNova sport 2
47Pi23.11.1820:252:0522:30Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz - Panathinaikos Opap Athény7. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
47Pi23.11.1820:252:0522:30Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz - Panathinaikos Opap Athény7. koloBasketbalEuroligaMOrange Sport
47Pi23.11.1820:252:0522:30Leverkusen - Stuttgart12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
47Pi23.11.1820:302:0022:30Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno14. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Pi23.11.1820:402:0522:45Ipswich Town - West Bromwich Albion18. koloFutbalAnglicko 2MDigi sport 4
47Pi23.11.1820:552:0523:00Leganés - Deportivo Alavés13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
47Pi23.11.1822:052:4000:45Minnesota Wild - Winnipeg Jets Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47Pi23.11.1823:152:0001:15Belgrano - Atlético Tucumán13. koloFutbalArgentínaMArenaSport 1
47So24.11.1801:052:3003:35Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs Ľadový hokejNHLMNova Action
47So24.11.1801:052:4003:45Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47So24.11.1802:005:0007:003. kolo GolfMelbourne World Cup of GolfMGolf Channel
47So24.11.1808:302:0010:30Danube Future Stars - WKK Wroclaw6. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1809:003:0012:00finále CurlingMEŽEurosport 2
47So24.11.1809:301:0010:301. pretekyAbú ZabíMotorizmusGT3MSport 2
47So24.11.1810:052:1012:15FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava16. koloFutbalČesko 2MČT sport
47So24.11.1810:152:0012:15BK Opava - Mitteldeutsche Basketball Academy7. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1810:451:1512:00skokyRuceSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
47So24.11.1811:001:1512:15VC - 3. tréningAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 1
47So24.11.1811:152:0013:15BK LOKO Trutnov - Sokol Nusle10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1812:002:0014:00SKM Zastal Zielona Góra - ŠBK Handlová8. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1812:002:0014:00Basket Slovanka - BK Havířov10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1812:002:1514:15šprint klasickyRuceBežecké lyžovanieSvetový pohároEurosport 1
47So24.11.1812:000:4512:45pretekyInnsbruckSánkovanieSvetový pohárŽEurosport 2
47So24.11.1812:251:4514:10šprint klasickyRuceBežecké lyžovanieSvetový pohároČT sport
47So24.11.1812:302:0014:30Blaydes - Ngannou 2PekingBojové umeniaUFCMNova sport 2
47So24.11.1812:552:0515:00Bochum - Aue14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 7
47So24.11.1812:552:0515:00Darmstadt - Kolín n/R14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 8
47So24.11.1812:552:0515:00Kiel - Sandhausen14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 6
47So24.11.1812:552:0515:00Eibar - Real Madrid13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
47So24.11.1813:002:0015:00GBA Europe - BK SNAKES Ostrava10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1813:002:0015:00USK Praha - SBŠ Ostrava10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1813:002:0015:00Mariupoľ - Vorskla Poltava16. koloFutbalUkrajinaMArenaSport 1
47So24.11.1813:252:0015:25Rotherham United - Sheffield United18. koloFutbalAnglicko 2MDigi sport 4
47So24.11.1813:252:0015:25Hamilton Academical - Celtic14. koloFutbalŠkótskoMDigi sport 2
47So24.11.1813:302:0015:30USK Praha - Slavoj BK Litoměřice10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1813:302:5516:25Karviná - Slavia16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
47So24.11.1813:352:2516:00Sereď - Žilina16. koloFutbalFortuna ligaMOrange Sport
47So24.11.1813:452:0015:45Mitteldeutsche Basketball Academy - Danube Future Stars9. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1813:452:0015:45Sereď - Žilina16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1813:451:3015:15VC - kvalifikáciaAbú ZabíMotorizmusFormula 1MRTL
47So24.11.1814:003:0017:00finále CurlingMEMEurosport 2
47So24.11.1814:002:0016:00Senica - Michalovce16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1814:002:0016:00Slovan - Ružomberok16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1814:002:0016:00Trnava - Nitra16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1814:002:0016:00Zlaté Moravce - Podbrezová16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1814:002:0016:00FC Carl Zeiss Jena - SpVgg Unterhaching16. koloFutbalNemecko 3MMDR Fernsehen
47So24.11.1814:001:5515:55Fortuna Köln - Würzburger Kickers16. koloFutbalNemecko 3MBR Fernsehen
47So24.11.1814:002:0016:00Fortuna Köln - Würzburger Kickers16. koloFutbalNemecko 3MWDR Fernsehen
47So24.11.1814:002:0016:00VfL Osnabrück - FC Enerige Cottbus16. koloFutbalNemecko 3MNDR Fernsehen
47So24.11.1814:001:5515:55VfL Osnabrück - FC Enerige Cottbus16. koloFutbalNemecko 3Mrbb Fernsehen
47So24.11.1814:001:3015:30VC - kvalifikáciaAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 1
47So24.11.1814:002:1016:10Francúzsko - Chorvátsko TenisDavis CupMDigi sport 3
47So24.11.1814:452:2517:10Dunajská Streda - Trenčín16. koloFutbalFortuna ligaMDvojka
47So24.11.1814:450:4515:30beh na 10 kmRuceSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
47So24.11.1814:552:0517:00Udinese - AS Rím13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 9
47So24.11.1815:002:0017:00BA Sparta Praha - BK Žabiny Brno10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1815:002:0017:00Sokol Hradec Králové - BK Studánka Pardubice10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1815:002:0017:00Dunajská Streda - Trenčín16. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
47So24.11.1815:002:0017:00Chekhovskie Medvedi - Tatran Prešov HádzanáLiga majstrovMSport 2
47So24.11.1815:252:0517:30Augsburg - Frankfurt12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 8
47So24.11.1815:252:0517:30Bayern - Düsseldorf12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
47So24.11.1815:252:0517:30Hertha Berlín - Hoffenheim12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 6
47So24.11.1815:252:0517:30Mainz - Dortmund12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
47So24.11.1815:252:0517:30Wolfsburg - RB Lipsko12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 7
47So24.11.1815:252:0017:25Škótsko - Argentína RugbyAutumn InternationalMNova sport 2
47So24.11.1815:301:0016:30obrovský slalom - 1. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
47So24.11.1815:302:0017:30WKK Wroclaw - SKM Zastal Zielona Góra10. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1815:301:1516:451. pretekyAbú ZabíMotorizmusFormula 2MSport 1
47So24.11.1815:453:0018:45Karlovy Vary - Brno21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
47So24.11.1815:552:0518:00Watford - Liverpool13. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
47So24.11.1816:002:0018:00BK Lokomotiva Plzeň - BCM Orli Prostějov10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1816:002:0018:00Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn n. Vltavou - SK BIVOJKY LITVÍNOV11. koloFlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
47So24.11.1816:002:0018:00Stoke City - QPR18. koloFutbalAnglicko 2MArenaSport 1
47So24.11.1816:003:4019:40Karlovy Vary - Brno21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMOrange Sport
47So24.11.1816:002:3018:30Karlovy Vary - Brno21. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47So24.11.1816:102:1518:25Valencia - Rayo Vallecano13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
47So24.11.1816:302:0018:30BK Synthesia Pardubice - Sokol Písek Sršni10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1816:302:0018:30SAM Brno - Sokol Pražský10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1816:302:0018:30preteky jednotlivcovRuceSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
47So24.11.1816:502:1019:00Bohemians - Příbram16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
47So24.11.1816:502:1019:00Ostrava - Slovácko16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport3
47So24.11.1816:502:1019:00Zlín - Opava16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport2
47So24.11.1816:552:0519:00Paris Saint-Germain - Toulouse FC14. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
47So24.11.1817:002:0019:00BA Nymburk - BK Kondoři Liberec10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg15. koloFutbalRakúskoMArenaSport 2
47So24.11.1817:002:5019:50VHK ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava Ľadový hokejČesko 2MČT sport
47So24.11.1817:002:0019:00Fatra Zlín - VK Ostrava9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava10. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00VK Benátky nad Jizerou - VK Lvi Praha9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00VK UP Olomouc - PVK Olymp Praha10. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00KV MŠK OKTAN Kežmarok - VK Nové Mesto nad Váhom9. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00Slávia EU Bratislava - Hit UCM Trnava9. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:002:0019:00VKP - SPU - MVK Zvolen12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1817:152:0019:15ŠBK Handlová - Mitteldeutsche Basketball Academy11. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1817:152:0019:15Tatran Střešovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1817:302:0019:30MOL-Pick Szeged - PSG HádzanáLiga majstrovMSport 2
47So24.11.1817:452:1019:55zápasštvrťfináleFutbalMS - U17ŽEurosport 2
47So24.11.1817:552:0520:00Juventus - SPAL13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
47So24.11.1818:002:0020:00Banes Florbal Soběslav - Florbal Chomutov11. koloFlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00KH Kopřivnice - HC Dukla Praha11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00AERO Odolena Voda - Volejbal Brno9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Královo Pole10. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00TJ Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00VK Prešov - VTP Pezinok Bilíkova9. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00VK Spartak UJS Komárno - COP Trenčín12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:002:0020:00VK Spartak UJS Komárno - VK Prievidza12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1818:151:5020:05Wales - JAR RugbyAutumn InternationalMNova sport 2
47So24.11.1818:252:0520:30Tottenham - Chelsea13. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
47So24.11.1818:252:0020:25Schalke - Norimberg12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
47So24.11.1818:252:0520:30Huesca - Levante13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
47So24.11.1818:301:3020:00obrovský slalom - 2. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
47So24.11.1818:302:0020:30NAC Breda - AFC Ajax13. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
47So24.11.1818:451:3520:20obrovský slalom - 2. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽDvojka
47So24.11.1819:002:0021:00Petrol Olimpija - FMP BasketbalAdriatická ligaMArenaSport 2
47So24.11.1819:002:0021:00BK Opava - Danube Future Stars12. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00Kingspan Královští sokoli - BK ARMEX Děčín12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00BK Strakonice - KP Brno10. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00Volejbal Přerov - TJ Sokol Šternberk10. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00VKM Stará Ľubovňa - VK MIRAD PU Prešov12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
47So24.11.1819:002:0021:00Volley project UKF Nitra - STRABAG VC Bratislava9. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1819:402:4022:20HC Ambr? Piotta - Lausanne HC22. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMO2TV Sport
47So24.11.1819:402:2022:00HC Ambr? Piotta - Lausanne HC22. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMOrange Sport
47So24.11.1820:001:4021:40zjazdLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
47So24.11.1820:002:0022:00Ivanti TIGERS Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47So24.11.1820:002:0022:00PPD Zagreb - Nantes HádzanáLiga majstrovMSport 2
47So24.11.1820:000:4520:45voľné jazdy žien KrasokorčuľovanieGrand Prix FranceŽEurosport 2
47So24.11.1820:052:4022:45New York Rangers - Washington Capitals Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47So24.11.1820:053:5500:002. deňMineheadŠípkyPlayers Championship FinalsMNova sport 2
47So24.11.1820:252:0522:30Inter - Frosinone13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
47So24.11.1820:304:0000:30Denis Lebedev - Mike WilsonMonte CarloBoxBoxMSport 1
47So24.11.1820:402:0022:40Atlético Madrid - Barcelona13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
47So24.11.1820:452:0022:45PSV Eindhoven - sc Heerenveen13. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
47So24.11.1820:452:1022:55Francúzsko - Fiji RugbyprípravnýMEurosport 2
47So24.11.1821:002:0023:00Mega Bemax - Cibona BasketbalAdriatická ligaMArenaSport 2
47Ne25.11.1801:052:4003:45Montreal Canadiens - Boston Bruins Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47Ne25.11.1802:005:0007:00finálové kolo GolfMelbourne World Cup of GolfMGolf Channel
47Ne25.11.1802:052:3004:35Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets BasketbalNBAMNova sport 2
47Ne25.11.1804:052:4006:45Los Angeles Kings - Vancouver Canucks Ľadový hokejNHLMNova sport 1
47Ne25.11.1808:302:0010:30BK Opava - ŠBK Handlová13. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Ne25.11.1809:002:0011:00BK LOKO Trutnov - BK Studánka Pardubice11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1809:001:0010:002. pretekyAbú ZabíMotorizmusGT3MSport 2
47Ne25.11.1809:302:0011:30SAM Brno - Sokol Písek Sršni11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1809:301:0510:353. deňOsakaJudoIJF World TourMČT sport
47Ne25.11.1809:301:1510:45skokyRuceSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
47Ne25.11.1810:002:0012:00BA Nymburk - Slavoj BK Litoměřice11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1810:002:0012:00Basket Slovanka - SBŠ Ostrava11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1810:002:0012:00BK Lokomotiva Plzeň - BK SNAKES Ostrava11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1810:152:0012:15SKM Zastal Zielona Góra - Danube Future Stars14. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Ne25.11.1810:152:4513:00pretekyInnsbruckSánkovanieSvetový pohárMEurosport 2
47Ne25.11.1810:302:0012:30Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1810:301:1511:452. pretekyAbú ZabíMotorizmusFormula 2MSport 2
47Ne25.11.1810:450:4511:3010 km klasickyRuceBežecké lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
47Ne25.11.1811:002:0013:00BA Sparta Praha - KP Brno11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1811:002:0013:00BK Strakonice - BK Žabiny Brno11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1811:002:0013:00Sokol Hradec Králové - Sokol Nusle11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1811:002:0013:00USK Praha - BK Havířov11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1811:002:0013:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK Dukla Liberec9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
47Ne25.11.1811:302:0013:30BK Synthesia Pardubice - Sokol Pražský11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1811:552:0514:00Athletic Bilbao - Getafe13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
47Ne25.11.1812:002:0014:00WKK Wroclaw - Mitteldeutsche Basketball Academy15. koloBasketbalČesko - CEYBLMtvcom.cz
47Ne25.11.1812:002:0014:00USK Praha - BK Kondoři Liberec11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1812:151:0013:1515 km klasickyRuceBežecké lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
47Ne25.11.1812:251:2513:5015 km klasickyRuceBežecké lyžovanieSvetový pohárMČT sport
47Ne25.11.1812:252:0514:30Parma - Sassuolo13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
47Ne25.11.1813:001:4514:45Olimpik Doneck - Zorja Luhansk16. koloFutbalUkrajinaMArenaSport 1
47Ne25.11.1813:001:0014:00VC - štúdioAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 2
47Ne25.11.1813:002:0015:00pretekyJARMotorizmusMS v rallycroseMNova sport 1
47Ne25.11.1813:005:2518:25Francúzsko - Chorvátsko TenisDavis CupMDigi sport 3
47Ne25.11.1813:150:4514:00VC - štúdioAbú ZabíMotorizmusFormula 1MRTL
47Ne25.11.1813:252:0515:30Heidenhem - Paderborn14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 7
47Ne25.11.1813:252:0515:30Regensburg - St. Pauli14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 6
47Ne25.11.1813:301:4515:15šprintInnsbruckSánkovanieSvetový pohároEurosport 2
47Ne25.11.1813:500:4014:30preteky žienKoksijdeCyklokrosSvetový pohárŽČT sport
47Ne25.11.1814:002:0016:00FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1814:001:5515:55VC - pretekyAbú ZabíMotorizmusFormula 1MRTL
47Ne25.11.1814:002:1516:15VC - pretekyAbú ZabíMotorizmusFormula 1MSport 2
47Ne25.11.1814:252:0516:30Bournemouth - Arsenal13. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
47Ne25.11.1814:302:0016:30BK Opava B - Sokol Šlapanice10. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1814:402:3017:10Olomouc - Mladá Boleslav16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMČT sport
47Ne25.11.1814:452:0016:45Feyenoord - FC Groningen13. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
47Ne25.11.1814:451:0015:45štafeta 4 x 5 kmRuceSeverská kombináciaSvetový pohároEurosport 1
47Ne25.11.1814:552:0016:55Montpellier HSC - Stade Rennes14. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
47Ne25.11.1814:552:0517:00Bologna - Fiorentina13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 8
47Ne25.11.1814:552:0517:00Empoli - Atalanta13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 9
47Ne25.11.1814:552:0517:00Neapol - Chievo13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
47Ne25.11.1815:002:0017:00GBA Europe - BCM Orli Prostějov11. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1815:002:3017:30Sparta - Třinec22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1815:002:0017:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK Dukla Liberec10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
47Ne25.11.1815:252:0517:30Freiburg - Brémy12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
47Ne25.11.1815:302:3018:00Karlovy Vary - Vítkovice22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1815:451:1517:00slalom - 1. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
47Ne25.11.1815:453:0518:50Nové Zámky - Košice26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMDvojka
47Ne25.11.1815:551:5517:50Leicester Tigers - Saracens8. koloRugbyAnglickoMNova sport 1
47Ne25.11.1816:002:0018:00FBC Štíři České Budějovice - Florbal Primátor Náchod15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1816:002:0018:00Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn n. Vltavou - Florbal Chomutov12. koloFlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1816:002:0018:00FbŠ Bohemians - FBS Olomouc12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1816:002:0018:00Balatonfüred - Karviná HádzanáPohár EHFMSport 1
47Ne25.11.1816:002:3018:30Liberec - Hradec Králové22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1816:002:3018:30Mladá Boleslav - Chomutov22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1816:002:3018:30Nové Zámky - Košice26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Ne25.11.1816:102:0518:15Sevilla - Real Valladolid13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 6
47Ne25.11.1816:153:1519:30Sparta - Jablonec16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
47Ne25.11.1816:303:0019:30Sparta - Jablonec16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
47Ne25.11.1816:303:0019:30Sparta - Jablonec16. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
47Ne25.11.1816:302:3019:00Plzeň - Olomouc22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1816:552:0519:00Wolverhampton - Huddersfield13. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
47Ne25.11.1816:552:0519:00OGC Nice - Lille OSC14. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
47Ne25.11.1817:002:0019:00ZVVZ USK Praha - Basket Žabiny Brno14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - FB Hurrican Karlovy Vary15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00Florbal Exelsior Havířov - SK BIVOJ LITVÍNOV15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00Florbal Ústí - 1. MVIL Ostrava WOOW15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín12. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:0019:00Rapid Viedeň - LASK15. koloFutbalRakúskoMArenaSport 1
47Ne25.11.1817:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel11. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1817:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Detva26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Ne25.11.1817:002:3019:30Poprad - Žilina26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Ne25.11.1817:002:3019:30Trenčín - MAC Budapešť26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Ne25.11.1817:002:0019:00preteky jednotlivcovRuceSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
47Ne25.11.1817:152:4520:00Slovan - Avangard Omsk Ľadový hokejKHLMSport 2
47Ne25.11.1817:153:2520:40Litvínov - Brno22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
47Ne25.11.1817:202:3019:50Litvínov - Brno22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
47Ne25.11.1817:552:0520:00Mönchengladbach - Hannover12. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
47Ne25.11.1817:552:0520:00Lazio - AC Miláno13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
47Ne25.11.1818:002:0020:00Zaporozhye - Celje HádzanáLiga majstrovMSport 1
47Ne25.11.1818:002:3020:30DVTK Miškolc - Zvolen26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
47Ne25.11.1818:252:0520:30Espanyol - Girona13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
47Ne25.11.1818:501:2520:15slalom - 2. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽDvojka
47Ne25.11.1819:001:0020:00slalom - 2. koloKillingtonAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
47Ne25.11.1819:002:0021:00Florbal Chomutov - BLACK ANGELS15. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
47Ne25.11.1819:452:1522:00zápasštvrťfináleFutbalMS - U17ŽEurosport 2
47Ne25.11.1820:001:2521:25super GLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
47Ne25.11.1820:053:5500:00semifinále + fináleMineheadŠípkyPlayers Championship FinalsMNova sport 2
47Ne25.11.1820:252:0522:30FC Janov - Sampdoria13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
47Ne25.11.1820:402:0522:45Villarreal - Real Betis13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
47Ne25.11.1821:102:0023:10San Lorenzo - Huracán13. koloFutbalArgentínaMArenaSport 1
47Ne25.11.1821:352:3000:05Los Angeles Lakers - Orlando Magic BasketbalNBAMNova sport 1
47Ne25.11.1822:303:3002:00zápas Americký futbalNFLMSport 2
47Ne25.11.1822:452:1000:55zápasštvrťfináleFutbalMS - U17ŽEurosport 2
47Ne25.11.1823:151:5501:10Atlanta United - New York Red BullssemifináleFutbalUSA - MLSMEurosport 1
48Po26.11.1801:052:4003:45Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48Po26.11.1801:452:0003:45Portland Timbers - Sporting KansassemifináleFutbalUSA - MLSMEurosport 1
48Po26.11.1802:303:3006:00Minnesota Vikings - Green Bay Packers Americký futbalNFLMSport 2
48Po26.11.1817:002:3019:30Ak Bars - Neftehimik Ľadový hokejKHLMSport 1
48Po26.11.1818:002:0020:00Zadar - Buducnost VOLI BasketbalAdriatická ligaMArenaSport 1
48Po26.11.1818:002:2020:20VK Příbram - VK Karlovarsko9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMČT sport
48Po26.11.1818:102:0020:10VK Příbram - VK ČEZ Karlovarsko9. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48Po26.11.1820:252:0522:30Hamburg - Union Berlín14. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 3
48Po26.11.1820:252:0522:30Cagliari - Turín13. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
48Po26.11.1820:401:5522:35FC Metz - GFCO Ajaccio15. koloFutbalFrancúzsko 2MNova sport 2
48Po26.11.1820:552:0523:00Burnley - Newcastle13. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48Po26.11.1820:552:0523:00Real Sociedad - Celta Vigo13. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
48Po26.11.1821:002:0023:00Mornar Bar - Igokea BasketbalAdriatická ligaMArenaSport 1
48Ut27.11.1801:052:3003:35Washington Wizards - Houston Rockets BasketbalNBAMNova sport 2
48Ut27.11.1801:052:4003:45Toronto Maple Leafs - Boston Bruins Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48Ut27.11.1802:153:3005:45Houston Texans - Tennessee Titans Americký futbalNFLMSport 2
48Ut27.11.1817:202:4020:00Pardubice - Zlín22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
48Ut27.11.1817:251:4519:10Tatran Prešov - PPD Záhreb HádzanáSEHA ligaMDvojka
48Ut27.11.1817:302:3020:00Košice - Poprad27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1817:302:3020:00Žilina - Banská Bystrica27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1818:002:3020:30Pardubice - Zlín22. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ut27.11.1818:002:3020:30Detva - DVTK Miškolc27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1818:002:3020:30Nitra - Trenčín27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1818:002:3020:30Zvolen - Nové Zámky27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1818:502:0520:55AEK Atény - Ajax Amsterdam5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport2
48Ut27.11.1818:502:0520:55AEK Atény - Ajax Amsterdam5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
48Ut27.11.1818:502:0520:55CSKA Moskva - Viktoria Plzeň5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Fotbal
48Ut27.11.1818:502:0520:55CSKA Moskva - Viktoria Plzeň5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport2
48Ut27.11.1819:002:3021:30MAC Budapešť - Liptovský Mikuláš27. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ut27.11.1820:002:0022:00Basket Brno - KK Škrljevo BasketbalAlpe Adria CupMtvcom.cz
48Ut27.11.1820:052:0522:10Helas Brno - SK Slavia Praha FutsalČeskoMČT sport
48Ut27.11.1820:202:4023:00AS Rím - Real Madrid5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport
48Ut27.11.1820:552:5023:45AS Rím - Real Madrid5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport3
48Ut27.11.1820:552:5023:45AS Rím - Real Madrid5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
48Ut27.11.1820:552:5023:45Bayern Mnichov - Benfica Lisabon5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport5
48Ut27.11.1820:552:5023:45Juventus FC - Valencia CF5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport2
48Ut27.11.1820:552:5023:45Juventus FC - Valencia CF5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport2
48Ut27.11.1820:552:5023:45Manchester United - Young Boys Bern5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport6
48Ut27.11.1820:552:5023:45Olympique Lyon - Manchester City5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Fotbal
48Ut27.11.1820:552:5023:45Olympique Lyon - Manchester City5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport3
48Ut27.11.1820:552:5023:45TSG Hoffenheim - Šachtar Doněck5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport4
48Ut27.11.1820:552:5023:45TSG Hoffenheim - Šachtar Doněck5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport4
48Ut27.11.1821:001:5022:50AS Rím - Real Madrid5. koloFutbalLiga majstrovMM4 sport
48St28.11.1801:052:4003:45Philadelphia Flyers - Ottawa Senators Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48St28.11.1815:252:0517:30finále BasketbalJunior NBA LeagueMNova sport 1
48St28.11.1815:352:1017:45Opava - Sparta8-fináleFutbalČesko - pohárMČT sport
48St28.11.1817:302:3020:00Dynamo Moskva - Slovan Ľadový hokejKHLMSport 2
48St28.11.1818:002:0020:00Levickí Patrioti - Iskra Svit BasketbalSlovenskoMArenaSport 1
48St28.11.1818:001:5019:50Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMČT sport
48St28.11.1818:002:0020:00Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48St28.11.1818:002:3020:30Brno - Olomouc16. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48St28.11.1818:502:0520:55Atlético Madrid - AS Monako5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Fotbal
48St28.11.1818:502:0520:55Atlético Madrid - AS Monako5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
48St28.11.1818:502:0520:55Lokomotiv Moskva - Galatasaray Istanbul5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport2
48St28.11.1818:502:0520:55Lokomotiv Moskva - Galatasaray Istanbul5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport2
48St28.11.1819:002:0021:00Flensburg - MOL-Pick Szeged HádzanáLiga majstrovMSport 1
48St28.11.1819:452:1522:00semifináleMS U17FutbalMS - U17ŽEurosport 1
48St28.11.1820:151:1021:25vyhlásenie ankety CyklokrosKrál cyklistikyMČT sport
48St28.11.1820:202:4023:00Paris Saint-Germain - Liverpool FC5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport
48St28.11.1820:552:5023:45Borussia Dortmund - Club Bruggy5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport6
48St28.11.1820:552:5023:45FC Porto - FC Schalke 045. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport5
48St28.11.1820:552:5023:45Paris Saint-Germain - Liverpool FC5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport3
48St28.11.1820:552:5023:45Paris Saint-Germain - Liverpool FC5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
48St28.11.1820:552:5023:45PSV Eindhoven - FC Barcelona5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport2
48St28.11.1820:552:5023:45PSV Eindhoven - FC Barcelona5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport2
48St28.11.1820:552:5023:45SSC Neapol - CZ Belehrad5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Sport4
48St28.11.1820:552:5023:45SSC Neapol - CZ Belehrad5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport4
48St28.11.1820:552:5023:45Tottenham Hotspur - Inter Milán5. koloFutbalLiga majstrovMO2TV Fotbal
48St28.11.1820:552:5023:45Tottenham Hotspur - Inter Milán5. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport3
48St28.11.1821:001:5022:50Paris Saint-Germain - Liverpool FC5. koloFutbalLiga majstrovMM4 sport
48St28.11.1822:452:1501:00semifináleMS U17FutbalMS - U17ŽEurosport 1
48Št29.11.1801:052:4003:45Florida Panthers - Anaheim Ducks Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48Št29.11.1802:005:0007:001. kolo GolfAustralian PGA ChampionshipMGolf Channel
48Št29.11.1802:052:3004:35New Orleans Pelicans - Washington Wizards BasketbalNBAMNova sport 2
48Št29.11.1816:402:1018:50FC Astana - Dynamo Kyjev5. koloFutbalEurópska ligaMNova sport 1
48Št29.11.1817:002:3019:30Třinec - Pardubice23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Št29.11.1817:002:0019:00Volejbal Brno - TJ Sokol Frýdek - Místek10. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48Št29.11.1817:302:3020:00Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg Ľadový hokejKHLMSport 2
48Št29.11.1817:302:3020:00Banská Bystrica - HK Orange 2028. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Št29.11.1818:302:5021:20Girondins Bordeaux - SK Slavia Praha5. koloFutbalEurópska ligaMČT sport
48Št29.11.1818:352:3021:05Anderlecht - Trnava5. koloFutbalEurópska ligaMDvojka
48Št29.11.1818:452:1020:55AC Milán - F91 Dudelange5. koloFutbalEurópska ligaMNova sport 2
48Št29.11.1818:502:0020:50Red Bull Salzburg - RB Lipsko5. koloFutbalEurópska ligaMNova sport 1
48Št29.11.1818:551:4520:40Red Bull Salzburg - RB Lipsko5. koloFutbalEurópska ligaMNitro
48Št29.11.1819:002:0021:00Basketbal Olomouc - BK Opava B11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Št29.11.1819:303:0022:301. kolo GolfHero World ChallengeMGolf Channel
48Št29.11.1820:502:3023:20FK Jablonec - Stade Rennes5. koloFutbalEurópska ligaMNova sport 1
48Št29.11.1820:552:0523:00Real Madrid - CSKA Moskva8. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
48Št29.11.1820:552:0523:00Real Madrid - CSKA Moskva8. koloBasketbalEuroligaMOrange Sport
48Št29.11.1820:552:0523:00Rangers FC - Villarreal CF5. koloFutbalEurópska ligaMNova sport 2
48Št29.11.1821:002:0023:00Francúzsko - Rusko HádzanáMEŽSport 1
48Pi30.11.1801:002:0003:00zápasplay-offFutbalUSA - MLSMEurosport 1
48Pi30.11.1801:052:4003:45Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48Pi30.11.1802:005:0007:002. kolo GolfAustralian PGA ChampionshipMGolf Channel
48Pi30.11.1802:153:3005:45Dallas Cowboys - New Orleans Saints Americký futbalNFLMSport 2
48Pi30.11.1803:002:0005:00zápasplay-offFutbalUSA - MLSMEurosport 1
48Pi30.11.1810:002:0012:00SG LD Brno - VK Agel Prostějov13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Pi30.11.1810:451:1512:00skokyLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48Pi30.11.1811:501:5013:40šprint voľnou technikouLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohároČT sport
48Pi30.11.1812:001:4513:45šprint voľnou technikouLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48Pi30.11.1813:002:0015:00SG LD Brno - VK Agel Prostějov14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Pi30.11.1813:551:1515:10pretekyLivignaBežecké lyžovanieVisma Ski ClassicsMČT sport
48Pi30.11.1814:150:3014:45beh na 5 kmLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48Pi30.11.1815:301:1516:45kvalifikáciaNižny TagilSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
48Pi30.11.1816:302:0018:30KP Brno B - ŠKO-ENERGO MB11. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48Pi30.11.1817:002:3019:30Liptovský Mikuláš - DVTK Miškolc28. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Pi30.11.1817:002:3019:30Poprad - Zvolen28. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Pi30.11.1817:302:3020:00Vityaz Podolsk - Slovan Ľadový hokejKHLMSport 2
48Pi30.11.1817:302:3020:00Litvínov - Liberec23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Pi30.11.1817:302:3020:00Zlín - Chomutov23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Pi30.11.1817:302:3020:00Banská Bystrica - Košice28. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Pi30.11.1817:301:0018:30preteky MotorizmusFIA Nations CupMEurosport 2
48Pi30.11.1817:402:4020:20Teplice - Liberec17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMČT sport
48Pi30.11.1817:453:1020:55Chimki Moskva - Panathinaikos Opap Athény8. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport2
48Pi30.11.1817:453:1020:55Brno - Vítkovice23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport1
48Pi30.11.1817:453:1020:55Brno - Vítkovice23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMOrange Sport
48Pi30.11.1817:502:1020:00Česko - Francúzsko BasketbalMS - kvalifikáciaMČT 2
48Pi30.11.1818:002:0020:00Dánsko - Švédsko HádzanáMEŽSport 1
48Pi30.11.1818:002:3020:30Brno - Vítkovice23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Pi30.11.1818:002:3020:30Hradec Králové - Plzeň23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Pi30.11.1818:002:3020:30Olomouc - Mladá Boleslav23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Pi30.11.1818:002:3020:30Nitra - MAC Budapešť17. kolo - dohrávkaĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Pi30.11.1818:252:0520:30Aue - Regensburg15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 2
48Pi30.11.1818:252:0020:25Paderborn - Bielefeld15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 1
48Pi30.11.1818:301:4520:15super GBeaver CreekAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48Pi30.11.1818:302:4021:10pretekyBerlínDráhová cyklistikaSvetový pohárMEurosport 2
48Pi30.11.1818:302:3021:00Nové Zámky - Detva28. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Pi30.11.1819:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1819:002:0021:00SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1819:002:0021:00Slavoj BK Litoměřice - Basket Košíře11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1819:002:0021:00Sokol Vyšehrad - Basket Fio banka Jindřichův Hradec11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1819:302:0021:30Teamstore Brno - Basket Žabiny Brno10. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
48Pi30.11.1819:303:0022:302. kolo GolfHero World ChallengeMGolf Channel
48Pi30.11.1820:002:0022:00GBA Europe - USK Praha B11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1820:002:3022:30turnajValenciaBojové umeniaFightBox King of Kings Heroes SeriesMFightBox
48Pi30.11.1820:151:4522:00zjazdLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
48Pi30.11.1820:201:4022:00zjazdLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
48Pi30.11.1820:252:0522:30Düsseldorf - Mainz13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
48Pi30.11.1820:302:0022:30BK Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín2. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Pi30.11.1820:401:5522:35AS Saint-Étienne - FC Nantes15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48Pi30.11.1820:401:5522:35Harlequins - Exeter Chiefs9. koloRugbyAnglickoMNova sport 1
48Pi30.11.1820:552:0523:00FC Barcelona Lassa - Fenerbahce Istanbul8. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
48Pi30.11.1820:552:0523:00FC Barcelona Lassa - Fenerbahce Istanbul8. koloBasketbalEuroligaMOrange Sport
48Pi30.11.1820:552:0523:00Cardiff - Wolverhampton14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48Pi30.11.1820:552:0523:00Rayo Vallecano - Eibar14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
48Pi30.11.1821:002:0023:00Čierna Hora - Slovinsko HádzanáMEŽSport 1
48Pi30.11.1822:001:0023:00preteky JazdectvoLongines MastersMEurosport 1
48Pi30.11.1822:302:3001:00turnaj Bojové umeniaKing of Kings Grand PrixMFightBox
48Pi30.11.1823:000:4523:45preteky dvojícWhislerSánkovanieSvetový pohárMEurosport 2
48So01.12.1800:151:0001:15preteky dvojícWhislerSánkovanieSvetový pohárMEurosport 2
48So01.12.1801:052:2503:30Washington Capitals - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMNova Action
48So01.12.1801:052:4003:45Washington Capitals - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48So01.12.1802:005:0007:003. kolo GolfAustralian PGA ChampionshipMGolf Channel
48So01.12.1804:003:0007:00Dos Anjos - UsmanLas VegasBojové umeniaUFCMNova sport 2
48So01.12.1809:002:0011:00SK Kojetín - Volejbalový klub Ostrava9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1809:002:0011:00VK Euro Sitex Příbram - VK ČEZ České Budějovice9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1809:151:1510:30skokyLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48So01.12.1810:002:0012:00TJ Ostrava - Volejbal Přerov Precheza13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Šternberk13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00Lvi Praha - SK Prosek Praha9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - Green Volley Beskydy9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00VK Dukla Liberec - TJ Spartak Velké Meziříčí9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00VSC Zlín - TJ Nový Jičín9. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1810:002:0012:00Dukla Liberec13. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkyŽtvcom.cz
48So01.12.1810:300:4511:15beh na 10 km voľnou technikouLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
48So01.12.1811:002:0013:00BA Sparta - TJ Sokol Pečky10. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48So01.12.1811:002:0013:00Basket Slovanka - Sokol Nilfisk Hradec Králové10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1811:151:0012:15preteky MotorizmusFIA Nations CupMEurosport 2
48So01.12.1811:402:3514:15Švajčiarsko - LotyšskoPrahaFlorbalMSMČT sport
48So01.12.1812:001:0013:00beh na 15 km voľnou technikouLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48So01.12.1812:002:3014:30Barys - Avtomobilist Ľadový hokejKHLMSport 2
48So01.12.1812:152:0014:15Slovensko - KanadaPrahaFlorbalMSMDvojka
48So01.12.1812:552:0515:00Ingolstadt - Hamburg15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 7
48So01.12.1812:552:0515:00Kolín n. R. - Fürth15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 2
48So01.12.1812:552:0515:00St. Pauli - Drážďany15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 3
48So01.12.1812:552:0515:00St. Pauli - Drážďany15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 8
48So01.12.1812:552:0014:55Union Berlín - Darmstadt15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 6
48So01.12.1812:552:0515:00Celta Vigo - Huesca14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
48So01.12.1813:002:0015:00USK Praha - BK Havířov10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1813:002:0015:00HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1813:002:0015:00SK Kojetín - Volejbalový klub Ostrava10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1813:002:0015:00VK Euro Sitex Příbram - VK ČEZ České Budějovice10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1813:302:0015:30Sheffield United - Leeds United20. koloFutbalAnglicko 2MArenaSport 1
48So01.12.1813:352:3016:05Trenčín - Slovan (v Myjave)17. koloFutbalFortuna ligaMOrange Sport
48So01.12.1813:452:0015:45Trenčín - Slovan (v Myjave)17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48So01.12.1814:002:0016:00Slavoj BK Litoměřice - BK Synthesia Pardubice10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00Michalovce - Zlaté Moravce17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48So01.12.1814:002:0016:00Nitra - Senica17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48So01.12.1814:002:0016:00Podbrezová - Sereď17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48So01.12.1814:000:4514:45beh na 10 kmLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48So01.12.1814:003:3017:30turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
48So01.12.1814:002:0016:00TJ Ostrava - Volejbal Přerov Precheza14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Šternberk14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00Lvi Praha - SK Prosek Praha10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - Green Volley Beskydy10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00VK Dukla Liberec - TJ Spartak Velké Meziříčí10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00VSC Zlín - TJ Nový Jičín10. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48So01.12.1814:002:0016:00Dukla Liberec14. koloVolejbalČesko - Extraliga kadetkyŽtvcom.cz
48So01.12.1814:352:4517:20Fínsko - ŠvédskoPrahaFlorbalMSMČT sport
48So01.12.1814:502:0516:55Mladá Boleslav - Karviná17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport2
48So01.12.1814:552:0517:00SPAL - Empoli14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 6
48So01.12.1815:002:0017:00USK Praha B - SK UP Olomouc10. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48So01.12.1815:002:0017:00BK Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1815:002:0017:00Nórsko - Nemecko HádzanáMEŽSport 1
48So01.12.1815:152:2017:35Žilina - Dunajská Streda17. koloFutbalFortuna ligaMDvojka
48So01.12.1815:153:0018:15Karlovy Vary - Sparta23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
48So01.12.1815:252:0517:30Brémy - Bayern13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
48So01.12.1815:252:0517:30Dortmund - Freiburg13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 3
48So01.12.1815:252:0517:30Hannover - Hertha Berlín13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
48So01.12.1815:252:0517:30Stuttgart - Augsburg13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 7
48So01.12.1815:302:0017:30KP Brno - Slovanka MB10. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
48So01.12.1815:302:0017:30Žilina - Dunajská Streda17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48So01.12.1815:302:3018:00Karlovy Vary - Sparta23. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48So01.12.1815:452:1518:00preteky jednotlivcovNižny TagilSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
48So01.12.1815:552:0017:55Manchester City - Bournemouth14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48So01.12.1815:552:0518:00Saracens - Wasps9. koloRugbyAnglickoMNova sport 1
48So01.12.1816:002:0018:00BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1816:002:0018:00Sršni Sokol Písek - USK Praha10. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1816:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - ZVVZ USK Praha10. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
48So01.12.1816:002:0018:00Volejbal Brno - VK Dukla Liberec11. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1816:002:0018:00COP Trenčín - TJ Slávia Svidník13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1816:102:0518:15Real Valladolid - Leganés14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 8
48So01.12.1816:303:1019:40Slovácko - Sparta17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
48So01.12.1816:552:3519:30Slovácko - Sparta17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
48So01.12.1816:552:0018:55Lille OSC - Olympique Lyon15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48So01.12.1817:002:0019:00BLK Slavia Praha - U19 CHANCE10. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00LASK - TSV Prolactal Hartberg16. koloFutbalRakúskoMArenaSport 1
48So01.12.1817:002:0019:00PVK Olymp Praha - VK Agel Prostějov11. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Jihostroj České Budějovice10. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00TJ Ostrava - Volejbal Přerov11. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - VK UP Olomouc11. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - VK Královo Pole11. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00VK Příbram - Kladno volejbal cz10. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1817:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - VO TJ Spartak Myjava13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1817:301:4519:15HC Vardar - Kielce HádzanáLiga majstrovMSport 2
48So01.12.1817:301:0018:30preteky MotorizmusFIA Nations CupMEurosport 2
48So01.12.1817:452:4520:30Nemecko - ČeskoPrahaFlorbalMSMČT sport
48So01.12.1817:552:0520:00Fiorentina - Juventus14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
48So01.12.1818:002:0020:00Aritma Praha - BK Studánka Pardubice10. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00Sokol Nusle - BK Havířov10. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48So01.12.1818:005:0023:003. kolo GolfHero World ChallengeMGolf Channel
48So01.12.1818:002:0020:00HC ROBE Zubří - Tatran Litovel12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00Rumunsko - Česko HádzanáMEŽSport 1
48So01.12.1818:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Ostrava10. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - AERO Odolena Voda10. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00VK Lvi Praha - Fatra Zlín10. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00MVK Zvolen - VKM Stará Ľubovňa13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00VK Nové Mesto nad Váhom - Slávia EU Bratislava10. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00VK Spartak UJS Komárno - VK Prievidza13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:002:0020:00VTP Pezinok Bilíkova - KV MŠK OKTAN Kežmarok10. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1818:153:4522:00zápasyKazachstanBojové umeniaMMA z turnaja M-1 ChallengeMO2TV Sport
48So01.12.1818:252:0520:30Southampton - Manchester United14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48So01.12.1818:252:0020:25Hoffenheim - Schalke13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
48So01.12.1818:252:0520:30Getafe - Espanyol14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
48So01.12.1818:302:0020:30VK KDS Šport Košice - VKP - SPU13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
48So01.12.1818:451:4520:30zjazdBeaver CreekAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48So01.12.1819:002:0021:00Hit UCM Trnava - Volley project UKF Nitra10. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1819:002:0021:00STRABAG VC Bratislava - VK Prešov10. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
48So01.12.1819:052:4021:45Ottawa Senators - San Jose Sharks Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48So01.12.1819:152:1521:30Tatran Prešov - HC Metalurg HádzanáLiga majstrovMSport 2
48So01.12.1819:402:2022:00HC Ambr? Piotta - Fribourg-Gottéron24. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMO2TV Sport2
48So01.12.1819:402:2022:00HC Ambr? Piotta - Fribourg-Gottéron24. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMOrange Sport
48So01.12.1819:552:0522:00AS Monaco - Montpellier HSC15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48So01.12.1820:003:3023:30turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
48So01.12.1820:252:0522:30Sampdoria - Bologna14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
48So01.12.1820:301:3022:00zjazdLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
48So01.12.1820:301:3022:00zjazdLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
48So01.12.1820:302:0022:30Crystal Palace - Burnley14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48So01.12.1820:402:0522:45Real Madrid - Valencia14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
48So01.12.1820:452:0022:45AZ Alkmaar - Willem II14. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
48So01.12.1821:003:0000:00turnajFrankfurtBojové umeniaMix Fight GalaMFightBox
48So01.12.1821:302:0023:30Benfica - Feirense11. koloFutbalPortugalskoMSport 1
48So01.12.1822:052:4500:50Vancouver Canucks - Dallas Stars Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48So01.12.1822:302:0000:30Newcastle - West Ham14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48So01.12.1822:452:3001:15fináleMS U17FutbalMS - U17ŽEurosport 1
48So01.12.1823:052:3001:35New York Knicks - Milwaukee Bucks BasketbalNBAMNova sport 2
48Ne02.12.1800:304:0004:30turnajRigaBojové umeniaLNK Boxing Night 10MFightBox
48Ne02.12.1801:052:4003:45Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers Ľadový hokejNHLMNova sport 1
48Ne02.12.1802:005:0007:00finálové kolo GolfAustralian PGA ChampionshipMGolf Channel
48Ne02.12.1804:003:0007:00Dos Santos - TuivasaAdelaideBojové umeniaUFCMNova sport 2
48Ne02.12.1809:002:0011:00BK Levhartice Chomutov - BK Havířov11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1809:002:0011:00USK Praha - SBŠ Ostrava11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1809:152:1011:25pretekyLivignaBežecké lyžovanieVisma Ski ClassicsMČT sport
48Ne02.12.1809:151:1510:30skokyLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48Ne02.12.1810:002:0012:00Sokol Nusle - SK UP Olomouc11. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00BCM Orli Prostějov - BK NH Ostrava11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00Slavoj BK Litoměřice - BA Nymburk11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00PVK Olymp Praha - SK Španielka Řepy13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK ČEZ Č.Budějovice13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00SK Kojetín - Green Volley Beskydy11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00SK Prosek Praha - TJ Spartak Velké Meziříčí11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - VSC Zlín11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00TJ Nový Jičín - Volejbalový klub Ostrava11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:002:0012:00VK Dukla Liberec - VK ČEZ České Budějovice11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:302:0012:30Aritma Praha - TJ Sokol Pečky11. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1810:300:3011:00beh na 10 km klasickou technikouLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
48Ne02.12.1810:302:0012:30HCB Karviná - HBC Ronal Jičín12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1810:302:0012:30Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - KH Kopřivnice12. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1811:002:0013:00BA Sparta - BK Studánka Pardubice11. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1811:002:0013:00USK Praha B - BK Havířov11. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1811:002:0013:00Basket Slovanka - BK LOKO Trutnov11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
48Ne02.12.1811:002:0013:00Sršni Sokol Písek - Sokol Pražský11. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1811:002:0013:00VK Euro Sitex Příbram - Lvi Praha11. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1811:301:2512:55zmiešaná štafeta dvojícPokljukaBiatlonSvetový pohároČT sport
48Ne02.12.1811:450:4512:3015 km klasickyLillehammerBežecké lyžovanieSvetový pohárMEurosport 2
48Ne02.12.1811:552:0514:00Real Betis - Real Sociedad14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
48Ne02.12.1812:000:4512:45zmiešaná štafeta dvojícPokljukaBiatlonSvetový pohároEurosport 1
48Ne02.12.1812:001:0013:00žrebovanie kvalifikácieDublinFutbalMEMČT 2
48Ne02.12.1812:000:3012:30žrebovanie kvalifikácieDublinFutbalMEMDvojka
48Ne02.12.1812:001:0013:00žrebovanie kvalifikácieDublinFutbalMEMSport 2
48Ne02.12.1812:152:0014:15AFC Ajax - ADO Den Haag14. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
48Ne02.12.1812:252:0514:30AC Miláno - Parma14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
48Ne02.12.1812:302:0014:30Slovensko - JaponskoPrahaFlorbalMSMDvojka
48Ne02.12.1812:552:0014:55Chelsea - Fulham14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48Ne02.12.1812:552:0515:00Heart of Midlothian - Rangers15. koloFutbalŠkótskoMDigi sport 2
48Ne02.12.1813:252:0515:30Duisburg - Kiel15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 9
48Ne02.12.1813:252:0515:30Magdeburg - Bochum15. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 8
48Ne02.12.1813:450:4514:30beh na 10 kmLillehammerSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 1
48Ne02.12.1813:501:4515:35TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel15. koloHádzanáNemeckoMNova sport 1
48Ne02.12.1814:002:0016:00zmiešaná štafetaPokljukaBiatlonSvetový pohároČT sport
48Ne02.12.1814:002:0016:00Ružomberok - Trnava17. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
48Ne02.12.1814:003:3017:30turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
48Ne02.12.1814:002:0016:00PVK Olymp Praha - SK Španielka Řepy14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00TJ Lokomotiva Plzeň - VK ČEZ Č.Budějovice14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00SK Kojetín - Green Volley Beskydy12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00SK Prosek Praha - TJ Spartak Velké Meziříčí12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - VSC Zlín12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00TJ Nový Jičín - Volejbalový klub Ostrava12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1814:002:0016:00VK Dukla Liberec - VK ČEZ České Budějovice12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1814:301:3016:00zmiešaná štafetaPokljukaBiatlonSvetový pohároEurosport 1
48Ne02.12.1814:302:0016:30Feyenoord - PSV Eindhoven14. koloFutbalHolandskoMArenaSport 1
48Ne02.12.1814:502:0516:55Bohemians - Dukla17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport3
48Ne02.12.1814:502:0516:55Příbram - Ostrava17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport2
48Ne02.12.1814:552:0016:55Toulouse FC - Dijon FCO15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48Ne02.12.1814:552:0517:00Frosinone - Cagliari14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 7
48Ne02.12.1814:552:0517:00Sassuolo - Udinese14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 6
48Ne02.12.1814:552:0016:55Turín - FC Janov14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
48Ne02.12.1815:002:0017:00Arsenal - Tottenham14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48Ne02.12.1815:002:0017:00Slovinsko - Francúzsko HádzanáMEŽSport 1
48Ne02.12.1815:002:3017:30Jokerit Helsinki - Slovan Ľadový hokejKHLMSport 2
48Ne02.12.1815:002:3017:30Pardubice - Olomouc24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1815:002:0017:00VK Euro Sitex Příbram - Lvi Praha12. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
48Ne02.12.1815:252:0517:30RB Lipsko - Mönchengladbach13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
48Ne02.12.1815:302:0017:30BC Vysočina - BCM Orli Prostějov11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1815:302:3018:00Chomutov - Karlovy Vary24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1815:453:0018:45Trenčín - Košice29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMDvojka
48Ne02.12.1815:551:4517:40Füchse Berlin - Bergischer HC15. koloHádzanáNemeckoMNova sport 1
48Ne02.12.1816:002:3018:30Liberec - Brno24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1816:002:3018:30Mladá Boleslav - Zlín24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1816:002:3018:30Vítkovice - Hradec Králové24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1816:002:3018:30Košice - Trenčín29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1816:001:4517:45preteky jednotlivcovNižny TagilSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
48Ne02.12.1816:102:0518:15Girona - Atlético Madrid14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
48Ne02.12.1816:303:0019:30Plzeň - Olomouc17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
48Ne02.12.1816:303:0019:30Plzeň - Olomouc17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
48Ne02.12.1816:302:3019:00Plzeň - Třinec24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
48Ne02.12.1816:352:2519:00Lotyšsko - ČeskoPrahaFlorbalMSMČT sport
48Ne02.12.1816:552:3519:30Plzeň - Olomouc17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
48Ne02.12.1816:552:0519:00Stade Rennes - Racing Strasbourg15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48Ne02.12.1817:002:0019:00SNAKES Ostrava - SKB Zlín11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1817:005:0022:00finálové kolo GolfHero World ChallengeMGolf Channel
48Ne02.12.1817:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Nitra18. kolo - dohrávkaĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1817:002:3019:30Zvolen - Banská Bystrica29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1817:002:3019:30Žilina - MAC Budapešť29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1817:102:0019:10Liverpool - Everton14. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
48Ne02.12.1817:302:0019:30Basketball Nymburk B - Sokol Písek Sršni11. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
48Ne02.12.1817:301:3019:00pretekyBerlínDráhová cyklistikaSvetový pohárMEurosport 2
48Ne02.12.1817:302:3020:00Detva - Poprad29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1817:451:0018:45obrovský slalom - 1. koloBeaver CreekAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48Ne02.12.1817:552:0520:00Frankfurt - Wolfsburg13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
48Ne02.12.1817:552:0520:00Chievo - Lazio14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
48Ne02.12.1818:002:0020:00Rusko - Čierna Hora HádzanáMEŽSport 1
48Ne02.12.1818:002:3020:30DVTK Miškolc - Nové Zámky29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
48Ne02.12.1818:252:0020:25Barcelona - Villarreal14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
48Ne02.12.1818:451:4520:30super GLake LouiseAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
48Ne02.12.1819:003:3022:30zápas Americký futbalNFLMSport 2
48Ne02.12.1819:002:4021:40Plzeň - Třinec24. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
48Ne02.12.1820:003:3023:30turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
48Ne02.12.1820:252:0522:30AS Rím - Inter14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
48Ne02.12.1820:301:1021:40obrovský slalom - 2. koloBeaver CreekAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
48Ne02.12.1820:402:0522:45Deportivo Alavés - Sevilla14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
48Ne02.12.1820:552:0523:00Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain15. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
48Ne02.12.1821:002:0023:00Boavista - Porto11. koloFutbalPortugalskoMSport 1
48Ne02.12.1821:352:3000:05Los Angeles Lakers - Phoenix Suns BasketbalNBAMNova sport 1
48Ne02.12.1822:303:3002:00zápas Americký futbalNFLMSport 2
49Po03.12.1801:052:4003:45Chicago Blackhawks - Calgary Flames Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Po03.12.1802:303:3006:00Seattle Seahawks - San Francisco 49ers Americký futbalNFLMSport 2
49Po03.12.1804:352:4007:15Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Po03.12.1809:552:2512:20Singapúr - Japonsko FlorbalMSMČT sport
49Po03.12.1812:402:2015:00Lotyšsko - Nemecko FlorbalMSMČT sport
49Po03.12.1814:004:1518:15turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Po03.12.1816:502:1019:00Jablonec - Zlín17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport2
49Po03.12.1817:202:0519:25Rusko - Česko BasketbalMS - kvalifikáciaMČT sport
49Po03.12.1817:251:5019:15Tatran Prešov - Steaua Bukurešť HádzanáSEHAMDvojka
49Po03.12.1817:302:3020:00Avangard - Salavat Yulaev Ľadový hokejKHLMSport 2
49Po03.12.1817:452:3020:15Opava - Slavia17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
49Po03.12.1817:452:3020:15Opava - Slavia17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
49Po03.12.1817:502:2520:15Opava - Slavia17. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
49Po03.12.1818:002:0020:00Česko - Nórsko HádzanáMEŽSport 1
49Po03.12.1819:252:2521:50Švédsko - Nórsko FlorbalMSMČT sport
49Po03.12.1819:455:1000:55turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Po03.12.1820:252:0522:30Norimberg - Leverkusen13. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
49Po03.12.1820:252:0522:30Atalanta - Neapol14. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
49Po03.12.1820:552:0523:00West Bromwich Albion - Brentford20. koloFutbalAnglicko 2MDigi sport 4
49Po03.12.1820:552:0523:00Levante - Athletic Bilbao14. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
49Po03.12.1821:002:0023:00Nemecko - Rumunsko HádzanáMEŽSport 2
49Po03.12.1821:152:0023:15Rio Ave - Sporting CP11. koloFutbalPortugalskoMSport 1
49Ut04.12.1801:052:4003:45New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Ut04.12.1802:153:3005:45Philadelphia Eagles - Washington Redskins Americký futbalNFLMSport 2
49Ut04.12.1802:352:4005:15Dallas Stars - Edmonton Oilers Ľadový hokejNHLMNova sport 2
49Ut04.12.1812:152:0014:15Slovensko - Singapúr FlorbalMSMDvojka
49Ut04.12.1812:252:3515:00Slovensko - Singapúr FlorbalMSMČT sport
49Ut04.12.1814:004:1518:15turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Ut04.12.1815:002:0017:00Benevento - AS Cittadella4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49Ut04.12.1816:402:4019:20Nórsko - Fínsko FlorbalMSMČT sport
49Ut04.12.1817:002:3019:30HK Orange 20 - MAC Budapešť29. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ut04.12.1817:302:3020:00zápas Ľadový hokejLiga majstrovMSport 2
49Ut04.12.1817:302:3020:00Banská Bystrica - Nitra26. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ut04.12.1818:002:0020:00Bologna - Crotone4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49Ut04.12.1818:552:0020:55Amiens SC - AS Monaco16. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
49Ut04.12.1819:002:5021:50Česko - Švajčiarsko FlorbalMSMČT sport
49Ut04.12.1819:404:2000:00Európa - USALondýnGulečníkMosconi CupMNova sport 2
49Ut04.12.1819:455:1000:55turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Ut04.12.1820:002:3022:30zápas Ľadový hokejLiga majstrovMSport 2
49Ut04.12.1820:452:0022:45Sampdoria - SPAL Ferrara4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49Ut04.12.1820:552:0523:00Watford - Manchester City15. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49Ut04.12.1820:552:0523:00Montpellier HSC - Lille OSC16. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
49St05.12.1801:052:3003:35Indiana Pacers - Chicago Bulls BasketbalNBAMNova sport 2
49St05.12.1801:052:4003:45Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49St05.12.1813:452:2516:10beh na 20 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMČT sport
49St05.12.1814:002:1516:15beh na 20 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMEurosport 1
49St05.12.1814:004:0018:00turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
49St05.12.1815:002:0017:00Novara - Pisa4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49St05.12.1816:002:0018:00BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice2. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
49St05.12.1816:551:5518:50VK Prostějov - Levski Sofie VolejbalEurópsky pohárŽČT sport
49St05.12.1817:002:3019:30HK Orange 20 - Trenčín30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49St05.12.1817:302:0019:30SBŠ Ostrava - BK Lokomotiva Trutnov10. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49St05.12.1818:002:0020:00Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HC Dukla Praha13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49St05.12.1818:002:0020:00Nemecko - Česko HádzanáMEŽSport 1
49St05.12.1818:202:0020:20KP Brno - SBŠ Ostrava6. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
49St05.12.1818:302:4521:15Slovan - Salavat Yulaev Ufa Ľadový hokejKHLMSport 2
49St05.12.1818:502:1021:00ZVVZ USK Praha - BC Castors Braine BasketbalEuroligaŽČT sport
49St05.12.1818:552:0020:55Olympique Lyon - Stade Rennes16. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
49St05.12.1819:404:2000:00Európa - USALondýnGulečníkMosconi CupMNova sport 2
49St05.12.1819:453:4023:25turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49St05.12.1820:402:0522:45Motherwell - Celtic16. koloFutbalŠkótskoMDigi sport 1
49St05.12.1820:452:0022:45Chievo - Cagliari4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49St05.12.1820:552:0523:00Manchester United - Arsenal15. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49St05.12.1820:552:0523:00Racing Strasbourg - Paris Saint-Germain16. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
49Št06.12.1802:052:4004:45St. Louis Blues - Edmonton Oilers Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Št06.12.1811:005:0016:001. kolo GolfSouth African OpenMGolf Channel
49Št06.12.1813:452:2516:10beh na 15 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽČT sport
49Št06.12.1814:002:1516:15beh na 15 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽEurosport 1
49Št06.12.1814:004:0018:00turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
49Št06.12.1814:051:5516:00beh na 15 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽDvojka
49Št06.12.1814:302:3017:00Barys - Traktor Ľadový hokejKHLMSport 1
49Št06.12.1816:102:3518:45zápasštvrťfináleFlorbalMSMČT sport
49Št06.12.1817:453:1521:00Brno - Sparta25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
49Št06.12.1817:453:0020:45Brno - Sparta25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMOrange Sport
49Št06.12.1818:002:0020:00BK Opava - ČEZ Basketball Nymburk13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49Št06.12.1818:002:0020:00Genoa - Virtus Entella4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49Št06.12.1818:002:0020:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 2
49Št06.12.1818:002:3020:30Brno - Sparta25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Št06.12.1818:552:0521:00Žalgiris Kaunas - Olympiacos Piraeus11. koloFutbalEuroligaMO2TV Sport2
49Št06.12.1818:551:5020:45Rhein-Neckar Löwen - SC Magdeburg16. koloHádzanáNemeckoMNova sport 1
49Št06.12.1819:002:0021:00DSK Basketball Nymburk - Cinkarna Celje BasketbalEuroCupŽtvcom.cz
49Št06.12.1819:002:4521:45zápasštvrťfináleFlorbalMSMČT sport
49Št06.12.1819:404:2000:00Európa - USALondýnGulečníkMosconi CupMNova sport 2
49Št06.12.1819:455:1000:55turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Št06.12.1820:002:0022:00Feyenoord - VVV Venlo FutbalHolandskoMArenaSport 1
49Št06.12.1820:452:0022:45Torino - Südtirol4. koloFutbalTaliansko - pohárMSport 1
49Št06.12.1821:002:0023:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 2
49Pi07.12.1801:352:4004:15Tampa Bay Lightning - Boston Bruins Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Pi07.12.1802:052:3004:35Boston Celtics - New York Knicks BasketbalNBAMNova sport 2
49Pi07.12.1802:153:3005:45Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars Americký futbalNFLMSport 2
49Pi07.12.1804:352:4007:15Los Angeles Kings - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Pi07.12.1811:005:0016:002. kolo GolfSouth African OpenMGolf Channel
49Pi07.12.1812:001:3013:30ski crossVal ThorensFreestylové lyžovanieSvetový pohároEurosport 2
49Pi07.12.1813:451:5015:35šprint na 10 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMČT sport
49Pi07.12.1814:001:3015:30šprint na 10 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMEurosport 1
49Pi07.12.1814:003:3017:30štvrťfinále SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
49Pi07.12.1815:351:5017:25zápasštvrťfináleFlorbalMSMČT sport
49Pi07.12.1817:002:3019:30zápasyAbu DhabiKickboxEnfusion LiveMDigi sport 3
49Pi07.12.1817:002:3019:30Lokomotiv - Jokerit Ľadový hokejKHLMSport 1
49Pi07.12.1817:002:3019:30Třinec - Chomutov25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1817:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Nové Zámky30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1817:002:3019:30Poprad - DVTK Miškolc30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1817:302:3020:00Karlovy Vary - Pardubice25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1817:302:3020:00Litvínov - Plzeň25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1817:302:3020:00Banská Bystrica - Detva30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1817:402:4020:20Zlín - Plzeň18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMČT sport
49Pi07.12.1817:453:0020:45Liberec - Vítkovice25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
49Pi07.12.1817:453:0020:45Liberec - Vítkovice25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMOrange Sport
49Pi07.12.1817:451:1519:00kvalifikáciaNeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
49Pi07.12.1818:002:3020:30turnajKazaňBojové umeniaWorld Grand Prix Fight TNAMFightBox
49Pi07.12.1818:002:0020:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 2
49Pi07.12.1818:002:3020:30Hradec Králové - Mladá Boleslav25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1818:002:3020:30Liberec - Vítkovice25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1818:002:3020:30Olomouc - Zlín25. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Pi07.12.1818:002:3020:30Nitra - Žilina30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1818:002:3020:30Trenčín - Zvolen30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1818:152:0020:15SBŠ Ostrava - BK Havířov1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
49Pi07.12.1818:252:2020:45Anadolu Efes Istanbul - Real Madrid11. koloFutbalEuroligaMO2TV Sport2
49Pi07.12.1818:252:0020:25Hamburg - Paderborn16. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 2
49Pi07.12.1818:302:0020:30VO TJ Spartak Myjava - MVK Zvolen14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1819:002:0021:00Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Slavoj BK Litoměřice12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1819:002:0021:00Sokol Písek Sršni - Sokol Vyšehrad12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1819:001:4520:45half pipeCopper MountainFreestylové lyžovanieSvetový pohároEurosport 2
49Pi07.12.1819:002:3021:30MAC Budapešť - Košice30. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Pi07.12.1819:001:1520:15preteky dvojícCalgarySánkovanieSvetový pohároEurosport 1
49Pi07.12.1819:152:3521:50HC Orli Znojmo - EC KAC Ľadový hokejRakúsko - EBELMSport 5
49Pi07.12.1819:302:0021:30Sokol Pražský - Basketball Nymburk B12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1819:303:0022:301. kolo GolfQBE ShootoutMGolf Channel
49Pi07.12.1819:302:3522:05zápasyAbu DhabiKickboxEnfusion LiveMDigi sport 3
49Pi07.12.1819:404:2000:00Európa - USALondýnGulečníkMosconi CupMNova sport 2
49Pi07.12.1820:002:0022:00Basket Košíře - GBA Europe12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1820:002:0022:00BK Synthesia Pardubice - BC Vysočina12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1820:002:0022:00USK Praha B - BK Lokomotiva Plzeň12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Pi07.12.1820:154:4000:55turnaj SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Pi07.12.1820:252:0522:30Brémy - Düsseldorf14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
49Pi07.12.1820:252:0522:30"Juventus - Inter"15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
49Pi07.12.1820:401:5522:35AS Monaco - OGC Nice17. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 1
49Pi07.12.1820:451:4522:30Panathinaikos Opap Atény - Fenerbahce Istanbul11. koloFutbalEuroligaMOrange Sport
49Pi07.12.1820:452:0022:45PSV Eindhoven - Excelsior FutbalHolandskoMArenaSport 1
49Pi07.12.1820:451:0021:45preteky mužovCalgarySánkovanieSvetový pohárMEurosport 2
49Pi07.12.1820:552:0523:00West Bromwich Albion - Aston Villa21. koloFutbalAnglicko 2MDigi sport 4
49Pi07.12.1821:002:0023:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 2
49Pi07.12.1821:302:0023:30Porto - Portimonense12. koloFutbalPortugalskoMSport 1
49Pi07.12.1822:151:0023:15preteky dvojícCalgarySánkovanieSvetový pohároEurosport 2
49So08.12.1802:052:3004:35Winnipeg Jets - St. Louis Blues Ľadový hokejNHLMNova Action
49So08.12.1802:052:4004:45Winnipeg Jets - St. Louis Blues Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49So08.12.1804:052:4006:45Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes Ľadový hokejNHLMNova sport 2
49So08.12.1809:151:0010:15beh na 15 km voľnou technikouBeitostolenBežecké lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
49So08.12.1809:451:1511:00obrovský slalom - 1. koloVal d‘IséreAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
49So08.12.1810:002:0012:00TJ Cement Hranice - HCB Karviná13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1810:002:0012:00KCTM Volejbal Vysočina - PVK Olymp Praha15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1810:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - SG LD Brno15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1810:002:0012:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1810:305:0015:303. kolo GolfSouth African OpenMGolf Channel
49So08.12.1811:001:4512:45super GSt. MoritzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
49So08.12.1811:101:3512:45super GSt. MoritzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
49So08.12.1811:301:3013:00ski crossVal ThorensFreestylové lyžovanieSvetový pohároEurosport 2
49So08.12.1812:451:1514:00obrovský slalom - 2. koloVal d‘IséreAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
49So08.12.1812:552:0515:00Fürth - Aue16. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 2
49So08.12.1812:552:0014:55Heidenheim - Duisburg16. koloFutbalNemecko 2MDigi sport 3
49So08.12.1812:552:0515:00Atlético Madrid - Deportivo Alavés15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
49So08.12.1813:002:0015:00DSK Basketball Nymburk - BLK Slavia Praha11. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49So08.12.1813:002:3015:30Metallurg Mg - Spartak Ľadový hokejKHLMSport 2
49So08.12.1813:252:0515:30Bournemouth - Liverpool16. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49So08.12.1813:352:2516:00Slovan - Žilina (na novom štadióne)18. koloFutbalFortuna ligaMOrange Sport
49So08.12.1813:451:5015:35šprint na 7,5 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽČT sport
49So08.12.1813:452:0015:45Slovan - Žilina (na novom štadióne)18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1814:001:3015:30šprint na 7,5 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽEurosport 1
49So08.12.1814:002:0016:00Podbrezová - Michalovce18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1814:002:0016:00Senica - Ružomberok18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1814:002:0016:00Sereď - Dunajská Streda18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1814:002:0016:00Zlaté Moravce - Nitra18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1814:003:3017:30semifinále SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
49So08.12.1814:002:0016:00KCTM Volejbal Vysočina - PVK Olymp Praha16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1814:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - SG LD Brno16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1814:002:0016:00VK Agel Prostějov - TJ Ostrava16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49So08.12.1814:051:3015:35beh na 7,5 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽDvojka
49So08.12.1814:502:0516:55Dukla - Příbram18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport2
49So08.12.1814:502:0516:55Olomouc - Slovácko18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport3
49So08.12.1814:502:0516:55Ostrava - Bohemians18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
49So08.12.1814:552:0517:00Neapol - Frosinone15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
49So08.12.1815:002:0017:00Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1815:002:0017:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 1
49So08.12.1815:252:0517:30Bayern - Norimberg14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
49So08.12.1815:252:0517:30Schalke - Dortmund14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 2
49So08.12.1815:302:1517:45preteky družstievNeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
49So08.12.1815:352:4518:20zápassemifináleFlorbalMSMČT sport
49So08.12.1815:352:2017:55Trnava - Trenčín18. koloFutbalFortuna ligaMDvojka
49So08.12.1815:452:0017:45Trnava - Trenčín18. koloFutbalFortuna ligaMsport.huste
49So08.12.1815:552:0518:00Arsenal - Huddersfield16. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49So08.12.1815:552:0518:00Paris Saint-Germain - Montpellier HSC17. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
49So08.12.1816:001:4517:45Birmingham City - Bristol City21. koloFutbalAnglicko 2MArenaSport 1
49So08.12.1816:152:0018:15BK LOKO Trutnov - Sokol Hradec Králové1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1816:302:0018:30BK JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49So08.12.1816:302:0018:30Basket Žabiny Brno - KP Brno11. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49So08.12.1816:303:1019:40Slavia - Mladá Boleslav18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
49So08.12.1816:303:1019:40Slavia - Mladá Boleslav18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
49So08.12.1816:452:4519:30Slovan - Ak Bars Kazaň Ľadový hokejKHLMSport 2
49So08.12.1816:552:0519:00Slavia - Mladá Boleslav18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
49So08.12.1817:002:0019:00Sokol Písek Sršni - Sokol Pražský1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00Flyeralarm Admira - Red Bull Salzburg FutbalRakúskoMArenaSport 2
49So08.12.1817:002:0019:00Tatran Litovel - SKKP Handball Brno13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00Fatra Zlín - Volejbal Brno11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek12. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00VK Benátky nad Jizerou - VK Dukla Liberec11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00VK Ostrava - VK Lvi Praha11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1817:002:0019:00VK UP Olomouc - Volejbal Brno12. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1817:302:0019:30NH Ostrava - BK Olomoucko12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49So08.12.1817:302:0019:30IUVENTA Michalovce - Sokol Bánovce nad Bebravou6. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
49So08.12.1817:452:0019:45BC Geosan Kolín - BK Opava12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49So08.12.1817:552:0520:00Cagliari - AS Rím15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
49So08.12.1817:551:5519:50Tatran Prešov - Vojvodina Novi Sad HádzanáSEHAMDvojka
49So08.12.1818:002:0020:00BK Havířov - SBŠ Ostrava12. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00Sokol Nusle - BK Studánka Pardubice1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00KH Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek13. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 1
49So08.12.1818:000:4018:40preteky žienCalgarySánkovanieSvetový pohárŽEurosport 1
49So08.12.1818:002:0020:00AERO Odolena Voda - SK Volejbal Ústí nad Labem11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - TJ Sokol Šternberk12. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Příbram11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VK Královo Pole - TJ Ostrava12. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00Volejbal Přerov - PVK Olymp Praha12. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00TJ Slávia Svidník - VK Spartak UJS Komárno14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VK Prešov - Hit UCM Trnava11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VKP - SPU - COP Trenčín14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00Volley project UKF Nitra - Slávia EU Bratislava11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:002:0020:00VTP Pezinok Bilíkova - VK Nové Mesto nad Váhom11. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1818:200:1518:35otvorenie sezónyŠpindlerův MlýnŠportSki OpeningoČT sport
49So08.12.1818:252:0020:25Chelsea - Manchester City16. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49So08.12.1818:252:0520:30Hertha Berlín - Frankfurt14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
49So08.12.1818:252:0520:30Villarreal - Celta Vigo15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 3
49So08.12.1818:302:0020:30PEC Zwolle - AFC Ajax FutbalHolandskoMArenaSport 1
49So08.12.1818:352:4021:15zápassemifináleFlorbalMSMČT sport
49So08.12.1819:002:0021:00BK SNAKES Ostrava - BCM Orli Prostějov12. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1819:002:3021:30turnajStambulBojové umeniaFightBox King of Kings Heroes SeriesMFightBox
49So08.12.1819:001:4020:40half pipeCopper MountainFreestylové lyžovanieSvetový pohároEurosport 2
49So08.12.1819:001:0020:00preteky žienCalgarySánkovanieSvetový pohárŽEurosport 1
49So08.12.1819:002:0021:00STRABAG VC Bratislava - KV MŠK OKTAN Kežmarok4. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
49So08.12.1819:002:0021:00VKM Stará Ľubovňa - VK KDS Šport Košice14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
49So08.12.1819:052:4021:45Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49So08.12.1819:303:0022:302. kolo GolfQBE ShootoutMGolf Channel
49So08.12.1819:402:2022:00EHC Biel - Bienne-Fribourg Gottéron26. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMO2TV Sport
49So08.12.1819:402:2022:00EHC Biel - Bienne-Fribourg Gottéron26. koloĽadový hokejŠvajčiarskoMOrange Sport
49So08.12.1819:552:0522:00Stade Rennes - Dijon FCO17. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
49So08.12.1820:003:2523:25semifinále SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49So08.12.1820:252:0522:30Lazio - Sampdoria15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 2
49So08.12.1820:402:0022:40Leicester - Tottenham16. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49So08.12.1820:402:0522:45Espanyol - Barcelona15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 1
49So08.12.1820:451:1522:00štafeta družstievCalgarySánkovanieSvetový pohároEurosport 2
49So08.12.1821:302:0023:30turnaj Bojové umeniaKing of Kings Heroes Grand PrixMFightBox
49So08.12.1821:302:0023:30V. Setúbal - Benfica12. koloFutbalPortugalskoMSport 1
49So08.12.1822:052:4500:50Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49So08.12.1823:001:2500:25voľné jazdy žien KrasokorčuľovanieGrand Prix FinalŽEurosport 2
49Ne09.12.1800:052:3002:35Dallas Mavericks - Houston Rockets BasketbalNBAMNova sport 2
49Ne09.12.1801:052:4003:45Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Ne09.12.1801:152:3003:45zápasfináleFutbalUSA - MLSMEurosport 1
49Ne09.12.1804:004:0008:00Holloway - OrtegaTorontoBojové umeniaUFCMNova sport 2
49Ne09.12.1809:151:1510:30slalom - 1. koloVal d‘IséreAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
49Ne09.12.1810:002:0012:00Basket Slovanka - USK Praha12. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
49Ne09.12.1810:151:1511:30štafeta 4 x 5 kmBeitostolenBežecké lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
49Ne09.12.1810:302:0012:30BCM Orli Prostějov - BK SNAKES Ostrava1. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
49Ne09.12.1810:305:0015:30finálové kolo GolfSouth African OpenMGolf Channel
49Ne09.12.1811:151:2012:35stíhacie preteky na 12,5 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMČT sport
49Ne09.12.1811:301:0012:30stíhacie preteky na 12,5 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárMEurosport 1
49Ne09.12.1812:002:0014:00VK ČEZ Č.Budějovice - VK Dukla Liberec15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49Ne09.12.1812:252:0514:30Sassuolo - Fiorentina15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
49Ne09.12.1812:301:0013:30slalom - 2. koloVal d‘IséreAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 1
49Ne09.12.1812:352:4015:15zápaso 3. miestoFlorbalMSMČT sport
49Ne09.12.1812:552:0515:00Eibar - Levante15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
49Ne09.12.1813:151:2014:35slalom - 2. koloSt. MoritzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽDvojka
49Ne09.12.1813:251:5015:15Bergischer HC - TSV GWD Minden16. koloHádzanáNemeckoMNova sport 1
49Ne09.12.1813:301:3015:00paralelný slalomSt. MoritzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 1
49Ne09.12.1813:453:1517:00finále SnookerUK ChampionshipMEurosport 2
49Ne09.12.1814:151:4015:55stíhacie preteky na 10 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽČT 2
49Ne09.12.1814:252:0016:25Dundee - Rangers17. koloFutbalŠkótskoMDigi sport 4
49Ne09.12.1814:350:5515:30stíhacie preteky na 10 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽDvojka
49Ne09.12.1814:502:0516:55Karviná - Jablonec18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
49Ne09.12.1814:552:0016:55Racing Strasbourg - SM Caen17. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
49Ne09.12.1814:552:1017:05Udinese - Atalanta15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
49Ne09.12.1815:000:3015:30stíhacie preteky na 10 kmPokljukaBiatlonSvetový pohárŽEurosport 1
49Ne09.12.1815:002:0017:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 1
49Ne09.12.1815:002:3017:30CSKA - Salavat Yulaev Ľadový hokejKHLMSport 2
49Ne09.12.1815:252:0517:30Mainz - Hannover14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
49Ne09.12.1815:302:3018:00Chomutov - Olomouc26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1815:302:3018:00Zlín - Brno26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1815:301:4517:15preteky jednotlivcovNeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport 1
49Ne09.12.1815:352:4018:15zápasfináleFlorbalMSMČT sport
49Ne09.12.1815:453:0018:45Nitra - Košice31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMDvojka
49Ne09.12.1816:002:0018:00BCM Orli Prostějov - SNAKES Ostrava12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Ne09.12.1816:002:3018:30Liberec - Sparta26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1816:002:3018:30Mladá Boleslav - Třinec26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1816:002:3018:30Vítkovice - Litvínov26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1816:002:3018:30Nitra - Košice31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1816:002:3018:30Nové Zámky - Poprad31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1816:002:0018:00VK ČEZ Č.Budějovice - VK Dukla Liberec16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
49Ne09.12.1816:102:0518:15Huesca - Real Madrid15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
49Ne09.12.1816:302:0018:30Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín12. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
49Ne09.12.1816:303:0019:30Sparta - Teplice18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
49Ne09.12.1816:303:0019:30Sparta - Teplice18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMOrange Sport
49Ne09.12.1816:302:3019:00Plzeň - Karlovy Vary26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1816:552:0519:00Newcastle - Wolverhampton16. koloFutbalAnglickoMDigi sport 4
49Ne09.12.1816:552:3519:30Sparta - Teplice18. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
49Ne09.12.1816:551:5518:50Lille OSC - Stade Reims17. koloFutbalFrancúzskoMNova sport 2
49Ne09.12.1817:002:0019:00BK Lokomotiva Trutnov - Sokol Nilfisk Hradec Králové11. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49Ne09.12.1817:002:0019:00Slovanka MB - SBŠ Ostrava11. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49Ne09.12.1817:002:0019:00U19 CHANCE - Teamstore Brno11. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
49Ne09.12.1817:002:0019:00Rapid Viedeň - Puntigamer Sturm Graz17. koloFutbalRakúskoMArenaSport 1
49Ne09.12.1817:002:3019:30Pardubice - Hradec Králové26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
49Ne09.12.1817:002:3019:30Zvolen - MAC Budapešť31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1817:002:3019:30Žilina - Liptovský Mikuláš31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1817:002:0019:00VK Prievidza - VK MIRAD PU Prešov14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
49Ne09.12.1817:302:3020:00Detva - Trenčín31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1817:552:0520:00Mönchengladbach - Stuttgart14. koloFutbalNemeckoMDigi sport 1
49Ne09.12.1817:552:0520:00FC Janov - SPAL15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 3
49Ne09.12.1818:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - USK Praha12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49Ne09.12.1818:002:0020:00zápassemifináleHádzanáMEŽSport 1
49Ne09.12.1818:002:3020:30DVTK Miškolc - Banská Bystrica31. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
49Ne09.12.1818:153:3021:45Pardubice - Hradec Králové26. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
49Ne09.12.1818:252:0520:30Real Sociedad - Real Valladolid15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
49Ne09.12.1819:003:3022:30zápas Americký futbalNFLMSport 2
49Ne09.12.1819:002:0021:00egoé Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy12. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
49Ne09.12.1819:003:0022:00finálové kolo GolfQBE ShootoutMGolf Channel
49Ne09.12.1819:453:1523:00finále SnookerUK ChampionshipMEurosport 1
49Ne09.12.1820:252:0522:30AC Miláno - Turín15. koloFutbalTalianskoMDigi sport 1
49Ne09.12.1820:402:0522:45Real Betis - Rayo Vallecano15. koloFutbalŠpanielskoMDigi sport 2
49Ne09.12.1821:002:0023:00Sporting CP - Desp Aves12. koloFutbalPortugalskoMSport 1
49Ne09.12.1821:052:4023:45Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers Ľadový hokejNHLMNova sport 1
49Ne09.12.1821:352:3000:05Detroit Pistons - New Orleans Pelicans BasketbalNBAMNova sport 2
49Ne09.12.1822:303:3002:00zápas Americký futbalNFLMSport 2
49Ne09.12.1823:002:2501:25gala exhibícia KrasokorčuľovanieGrand Prix FinaloEurosport 2
50Po10.12.1800:052:4002:45Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens Ľadový hokejNHLMNova sport 1
50Po10.12.1802:303:3006:00Oakland Raiders - Pittsburgh Steelers Americký futbalNFLMSport 2
50Po10.12.1820:152:0022:15Kladno volejbal cz - VK ČEZ Karlovarsko11. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50Po10.12.1821:002:1523:15turnaj Bojové umeniaReal Xtreme FightingMFightBox
50Ut11.12.1820:452:0022:45zápas6. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
50St12.12.1817:452:0019:45BC Geosan Kolín - NH Ostrava13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50St12.12.1818:002:0020:00BK Žabiny Brno - UBI Graz BasketbalCEWLŽtvcom.cz
50St12.12.1818:002:0020:00BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50St12.12.1818:002:0020:00BK JIP Pardubice - Sluneta Ústí nad Labem13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50St12.12.1818:002:0020:00USK Praha - Kingspan Královští sokoli13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50St12.12.1820:002:0022:00egoé Basket Brno - BK Olomoucko13. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50St12.12.1820:452:0022:45zápas6. koloFutbalLiga majstrovMOrange Sport
50Št13.12.1811:305:0016:301. kolo GolfAlfred Dunhill ChampionshipMGolf Channel
50Št13.12.1817:002:0019:00PVK Olymp Praha - VK Královo Pole13. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Št13.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - Volejbal Přerov13. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Št13.12.1817:002:0019:00VK Agel Prostějov - Volejbal Brno13. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Št13.12.1817:002:0019:00VK UP Olomouc - VK Dukla Liberec13. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Št13.12.1818:002:0020:00TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk13. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Št13.12.1819:002:0021:00DSK Basketball Nymburk - KSC Szekszárd BasketbalEuroCupŽtvcom.cz
50Št13.12.1820:452:0022:45Slavia - Zenit Petrohrad6. koloFutbalEurópska ligaMČT sport
50Št13.12.1820:452:0022:45Trnava - Fenerbahce6. koloFutbalEurópska ligaMDvojka
50Št13.12.1821:302:0023:30Canada - Russia HokejbalWORLD Championships 3 - 3Mtvcom.cz
50Pi14.12.1811:305:0016:302. kolo GolfAlfred Dunhill ChampionshipMGolf Channel
50Pi14.12.1817:302:0019:301. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1818:003:3021:30turnaj Bojové umeniaColosseum TournamentMFightBox
50Pi14.12.1818:002:0020:00ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1818:002:0020:00Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1818:302:0020:30FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - Basket Košíře13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00Slavoj BK Litoměřice - Sokol Písek Sršni13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00Sokol Vyšehrad - Basketball Nymburk B13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:002:0021:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - Technology Florbal MB15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:302:0021:30Sokol Pražský - USK Praha B4. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1819:302:0021:30Panthers Praha - Tatran Střešovice13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Pi14.12.1819:302:0021:30HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1820:002:0022:00FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Ivanti TIGERS Jižní Město13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Pi14.12.1820:002:0022:00Bulldogs Brno - FBC Liberec15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1820:002:0022:00Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50Pi14.12.1820:302:0022:301. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA13. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1810:002:0012:00TJ Lokomotiva Plzeň - KCTM Volejbal Vysočina17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
50So15.12.1810:305:0015:303. kolo GolfAlfred Dunhill ChampionshipMGolf Channel
50So15.12.1814:002:0016:00FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50So15.12.1814:002:0016:00TJ Lokomotiva Plzeň - KCTM Volejbal Vysočina18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
50So15.12.1815:002:0017:00SK UP Olomouc - BK Havířov1. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
50So15.12.1816:002:0018:00BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50So15.12.1816:002:0018:00Florbal Exelsior Havířov - Florbal Chomutov16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50So15.12.1816:002:0018:00COP Trenčín - VKM Stará Ľubovňa15. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1816:302:0018:30Orel Rtyně v Podkrkonoší - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators FlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00ČEZ Basketball Nymburk - BC Geosan Kolín14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00Basket Žabiny Brno - SBŠ Ostrava12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:001. MVIL Ostrava WOOW - FBŠ Hummel Hattrick Brno16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00Fatra Zlín - VK Dukla Liberec12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - PVK Olymp Praha14. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00VK Ostrava - Volejbal Brno12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1817:002:0019:00Slávia EU Bratislava - VK Prešov12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1817:302:0019:30NH Ostrava - egoé Basket Brno14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50So15.12.1817:302:0019:30BK Lokomotiva Trutnov - ZVVZ USK Praha12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00Aritma Praha - BA Sparta1. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00DEKSTONE Tuři Svitavy - USK Praha14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - BK JIP Pardubice14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00Slovanka MB - Sokol Nilfisk Hradec Králové12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00HC ROBE Zubří - KH Kopřivnice14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00AERO Odolena Voda - VK Příbram12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Lvi Praha12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - TJ Ostrava14. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00VK Královo Pole - TJ Sokol Frýdek - Místek14. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00Volejbal Přerov - Volejbal Brno14. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00MVK Zvolen - VK MIRAD PU Prešov15. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00TJ Slávia Svidník - VK Prievidza15. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:002:0020:00VK Spartak UJS Komárno - VKP - SPU15. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:302:0020:30VK Benátky nad Jizerou - SK Volejbal Ústí nad Labem12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1818:302:0020:30VK KDS Šport Košice - VO TJ Spartak Myjava15. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
50So15.12.1819:002:0021:00VK Agel Prostějov - VK UP Olomouc14. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1819:002:0021:00Hit UCM Trnava - KV MŠK OKTAN Kežmarok12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1819:002:0021:00STRABAG VC Bratislava - VTP Pezinok Bilíkova12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
50So15.12.1820:003:3023:30turnaj Bojové umeniaMFC 16 Fightbox FightMFightBox
50Ne16.12.1810:002:0012:00BK Havířov - SK UP Olomouc12. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1810:305:0015:30finálové kolo GolfAlfred Dunhill ChampionshipMGolf Channel
50Ne16.12.1810:302:0012:30HCB Karviná - Tatran Litovel14. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1815:002:0017:00DSK Basketball Nymburk - Teamstore Brno12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
50Ne16.12.1815:002:0017:00TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1815:002:0017:00Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1815:002:0017:00FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1815:302:0017:30BC Vysočina - Sokol Šlapanice13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1816:002:0018:00BC Nový Jičín - SK UP Olomouc13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1816:002:0018:00Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00SNAKES Ostrava - BK Synthesia Pardubice13. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00U19 CHANCE - KP Brno12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00Kanonýři Kladno - Florbal Ústí16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00FbŠ Bohemians - Panthers Praha14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00Ivanti TIGERS Jižní Město - FBS Olomouc14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00K1 Florbal Židenice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň14. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00Sokol Pardubice - Bulldogs Brno16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1817:002:0019:00Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1818:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - BK Opava14. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
50Ne16.12.1818:002:0020:00Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS16. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1818:002:0020:00FBC Liberec - TJ Znojmo LAUFEN CZ16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1818:002:0020:00Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
50Ne16.12.1818:002:0020:00VK Nové Mesto nad Váhom - Volley project UKF Nitra12. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
50Ne16.12.1818:302:0020:30TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Teka Střešovice16. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51Ut18.12.1818:002:0020:00VK Prešov - Volley project UKF Nitra13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
51Ut18.12.1818:102:0020:10VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz12. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51St19.12.1818:002:0020:00VO TJ Spartak Myjava - COP Trenčín16. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
51Št20.12.1810:002:0012:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady15. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51Št20.12.1818:002:0020:00BK ARMEX Děčín - egoé Basket Brno15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
51Št20.12.1818:302:0020:30Volejbal Brno - VK Lvi Praha13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51Pi21.12.1818:002:0020:00Sokol Pardubice - FBC Liberec17. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51So22.12.1811:002:0013:00FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Exelsior Havířov17. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
51So22.12.1814:002:0016:001. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice15. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1814:002:0016:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti TIGERS Jižní Město15. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1816:002:0018:00FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA15. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1816:302:0018:30KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians15. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1816:302:0018:301. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa17. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary17. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA17. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00PVK Olymp Praha - TJ Ostrava15. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - Fatra Zlín13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Šternberk15. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00VK Agel Prostějov - VK Dukla Liberec15. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00VK Příbram - VK Benátky nad Jizerou13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00VK UP Olomouc - Volejbal Přerov15. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00Volejbal Brno - VK Královo Pole15. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
51So22.12.1817:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - VK KDS Šport Košice16. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1817:302:0019:30USK Praha - BK Olomoucko15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
51So22.12.1817:452:0019:45BC Geosan Kolín - Sluneta Ústí nad Labem15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - BK Opava15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady17. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00Kladno volejbal cz - AERO Odolena Voda13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Ostrava13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00VK Prievidza - MVK Zvolen16. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1818:002:0020:00VKP - SPU - TJ Slávia Svidník16. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1818:202:0020:20BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
51So22.12.1819:002:0021:00VK Jihostroj České Budějovice - VK ČEZ Karlovarsko13. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1819:002:0021:00VKM Stará Ľubovňa - VK Spartak UJS Komárno16. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
51So22.12.1820:302:0022:30Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov17. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
51Ne23.12.1816:002:0018:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno17. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
52Pi28.12.1818:002:0020:00DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
52So29.12.1817:002:0019:00Fatra Zlín - VK Příbram14. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
52So29.12.1817:002:0019:00VK ČEZ Karlovarsko - Volejbal Brno14. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
52So29.12.1817:002:0019:00VK Ostrava - SK Volejbal Ústí nad Labem14. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
52So29.12.1817:302:0019:30NH Ostrava - BK ARMEX Děčín16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
52So29.12.1818:002:0020:00BK Olomoucko - BK JIP Pardubice16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
52So29.12.1818:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - BC Geosan Kolín16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
52So29.12.1818:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - ČEZ Basketball Nymburk16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
52So29.12.1818:002:0020:00AERO Odolena Voda - VK Jihostroj České Budějovice14. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
52So29.12.1819:002:0021:00egoé Basket Brno - USK Praha16. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1Pi04.01.1918:002:0020:00ČEZ Basketball Nymburk - Kingspan Královští sokoli17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1Pi04.01.1919:002:0021:00SK UP Olomouc - BC Vysočina14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Pi04.01.1919:002:0021:00Sokol Písek Sršni - GBA Europe14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Pi04.01.1919:002:0021:00STRABAG VC Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
1Pi04.01.1919:302:0021:30Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Pi04.01.1920:002:0022:00Basket Košíře - USK Praha B14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Pi04.01.1920:002:0022:00BK Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1So05.01.1910:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Nový Jičín13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
1So05.01.1914:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Nový Jičín14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
1So05.01.1915:302:0017:30KP Brno - DSK Basketball Nymburk13. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
1So05.01.1916:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - Basket Žabiny Brno13. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
1So05.01.1916:152:0018:15BK LOKO Trutnov - BK Havířov13. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
1So05.01.1917:002:0019:00BK JIP Pardubice - egoé Basket Brno17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1So05.01.1917:002:0019:00ZVVZ USK Praha - Slovanka MB13. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
1So05.01.1917:002:0019:00KV MŠK OKTAN Kežmarok - Slávia EU Bratislava13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
1So05.01.1917:302:0019:30USK Praha - BK ARMEX Děčín17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1So05.01.1917:452:0019:45BC Geosan Kolín - DEKSTONE Tuři Svitavy17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1So05.01.1918:002:0020:00BK Opava - BK Olomoucko17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1So05.01.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Plzeň10. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
1So05.01.1918:002:0020:00VTP Pezinok Bilíkova - Hit UCM Trnava13. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
1So05.01.1919:002:0021:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Chomutov18. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1So05.01.1919:152:0021:15SK BIVOJ LITVÍNOV - 1. MVIL Ostrava WOOW18. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1So05.01.1920:002:0022:00TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa18. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1911:152:0013:15BK LOKO Trutnov - SBŠ Ostrava14. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
1Ne06.01.1913:002:0015:00FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice16. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
1Ne06.01.1916:002:0018:00SBŠ Ostrava - U19 CHANCE13. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
1Ne06.01.1916:002:0018:00FbŠ Bohemians - TJ Znojmo LAUFEN CZ18. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1916:302:0018:30BCM Orli Prostějov - SKB Zlín14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1916:302:0018:30Sokol Šlapanice - SNAKES Ostrava14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1917:002:0019:00Basket Fio banka Jindřichův Hradec - BK Lokomotiva Plzeň14. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1917:002:0019:00Teamstore Brno - BLK Slavia Praha13. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
1Ne06.01.1917:002:0019:00K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV16. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
1Ne06.01.1917:002:0019:00Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice18. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
1Ne06.01.1917:002:3019:30Trenčín - Žilina28. kolo - dohrávkaĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
1Ne06.01.1918:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - NH Ostrava17. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
1Ne06.01.1918:002:0020:00Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín16. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
1Ne06.01.1918:002:0020:00ACEMA Sparta Praha - Bulldogs Brno18. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
2Ut08.01.1918:302:3021:00Sparta - Plzeň16. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
2St09.01.1917:302:0019:30NH Ostrava - USK Praha18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2St09.01.1918:002:0020:00BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2St09.01.1918:002:0020:00BK Olomoucko - BC Geosan Kolín18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2St09.01.1918:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - Sluneta Ústí nad Labem18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2Št10.01.1919:002:0021:00VK Lvi Praha - VK Dukla Liberec14. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2Št10.01.1920:002:0022:00DEKSTONE Tuři Svitavy - ČEZ Basketball Nymburk18. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2Pi11.01.1919:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Pi11.01.1919:002:0021:00Slavoj BK Litoměřice - Sokol Vyšehrad15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Pi11.01.1920:002:0022:00Basket Košíře - Sokol Pražský15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Pi11.01.1920:002:0022:00USK Praha B - Basket Fio banka Jindřichův Hradec15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Pi11.01.1920:002:0022:00Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary18. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Pi11.01.1920:002:0022:00TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice19. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
2So12.01.1910:002:0012:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Ostrava17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2So12.01.1913:002:0015:00DSK Basketball Nymburk - SBŠ Ostrava14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
2So12.01.1914:002:0016:00TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Ostrava18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2So12.01.1916:002:0018:00COP Trenčín - VK MIRAD PU Prešov17. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00ČEZ Basketball Nymburk - BK Olomoucko19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00BK LOKO Trutnov - Sokol Nilfisk Hradec Králové1. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaŽtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:001. MVIL Ostrava WOOW - FB Hurrican Karlovy Vary19. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha19. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Lvi Praha15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00VK Příbram - VK Ostrava15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1917:002:0019:00Slávia EU Bratislava - VTP Pezinok Bilíkova14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
2So12.01.1917:302:0019:30USK Praha - BK JIP Pardubice19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2So12.01.1917:452:0019:45BC Geosan Kolín - egoé Basket Brno19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00BK Opava - BK ARMEX Děčín19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - NH Ostrava19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00Florbal Exelsior Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno19. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - IUVENTA Michalovce11. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00AERO Odolena Voda - VK ČEZ Karlovarsko15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00Kladno volejbal cz - Fatra Zlín15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - Volejbal Brno15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Benátky nad Jizerou15. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00TJ Slávia Svidník - VKM Stará Ľubovňa17. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00VK Nové Mesto nad Váhom - VK Prešov14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00VK Spartak UJS Komárno - VO TJ Spartak Myjava17. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00VKP - SPU - VK Prievidza17. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:002:0020:00Volley project UKF Nitra - KV MŠK OKTAN Kežmarok14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
2So12.01.1918:302:0020:30VK KDS Šport Košice - MVK Zvolen17. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
2So12.01.1918:452:0020:45BLK Slavia Praha - KP Brno14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
2So12.01.1919:002:0021:00Hit UCM Trnava - STRABAG VC Bratislava14. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaŽtvcom.cz
2Ne13.01.1910:002:0012:00BCM Orli Prostějov - SAM Brno12. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1910:002:0012:00PVK Olymp Praha - VK Dukla Liberec17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1910:002:0012:00SG LD Brno - Volejbal Přerov Precheza17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1910:002:0012:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1914:002:0016:00PVK Olymp Praha - VK Dukla Liberec18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1914:002:0016:00SG LD Brno - Volejbal Přerov Precheza18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1914:002:0016:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
2Ne13.01.1915:002:0017:001. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice17. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
2Ne13.01.1915:302:0017:30BC Vysočina - BC Nový Jičín15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1916:002:0018:00DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba11. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
2Ne13.01.1916:302:0018:30BCM Orli Prostějov - BK Opava B15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1917:002:0019:00SNAKES Ostrava - SK UP Olomouc15. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1917:002:0019:00Slovanka MB - BK Lokomotiva Trutnov14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
2Ne13.01.1917:002:0019:00U19 CHANCE - Sokol Nilfisk Hradec Králové14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
2Ne13.01.1917:002:0019:00Kanonýři Kladno - Florbal Primátor Náchod19. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1918:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy19. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
2Ne13.01.1918:002:0020:001. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec20. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
2Ne13.01.1918:002:0020:00Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE20. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3Po14.01.1910:002:0012:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Pardubice20. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3Št17.01.1917:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - Volejbal Brno16. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Št17.01.1918:002:0020:00TJ Ostrava - TJ Sokol Frýdek - Místek16. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Št17.01.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - PVK Olymp Praha16. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Št17.01.1918:002:0020:00VK Královo Pole - VK UP Olomouc16. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Št17.01.1918:002:0020:00Volejbal Přerov - VK Agel Prostějov16. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Št17.01.1919:002:0021:00ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice1. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3Pi18.01.1919:002:0021:00Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Basket Košíře16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Pi18.01.1919:002:0021:00SK UP Olomouc - Basketbal Olomouc16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Pi18.01.1919:002:0021:00Sokol Písek Sršni - USK Praha B16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Pi18.01.1919:002:0021:00Sokol Vyšehrad - GBA Europe16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Pi18.01.1919:302:0021:30Sokol Pražský - Slavoj BK Litoměřice16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Pi18.01.1920:002:0022:00BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So19.01.1910:002:0012:00KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3So19.01.1914:002:0016:00BCM Orli Prostějov - BK Kondoři Liberec13. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1914:002:0016:00KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3So19.01.1915:002:0017:00Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto FlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
3So19.01.1915:002:0017:00TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
3So19.01.1915:002:0017:00VK Agel Prostějov - VK Královo Pole17. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1915:302:0017:30KP Brno - Teamstore Brno15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3So19.01.1916:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - DSK Basketball Nymburk15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3So19.01.1916:002:0018:001. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV18. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1916:002:0018:00Volejbal Brno - SK Volejbal Ústí nad Labem16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00DEKSTONE Tuři Svitavy - Kingspan Královští sokoli20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00ZVVZ USK Praha - U19 CHANCE15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00HANDBALL CLUB Zlín - Sokol Bánovce nad Bebravou12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00Fatra Zlín - VK Jihostroj České Budějovice16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00TJ Sokol Frýdek - Místek - PVK Olymp Praha17. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00VK Benátky nad Jizerou - AERO Odolena Voda16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00VK Ostrava - Kladno volejbal cz16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00VK UP Olomouc - TJ Sokol Šternberk17. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1917:002:0019:00VK MIRAD PU Prešov - VK Spartak UJS Komárno18. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1917:302:0019:30NH Ostrava - BK JIP Pardubice20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1917:302:0019:30USK Praha - BK Opava20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00BK ARMEX Děčín - BC Geosan Kolín20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00Florbal Primátor Náchod - TJ Slovan Havířov20. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - DHK Baník Most12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Dukla Liberec16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00VK Lvi Praha - VK Příbram16. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00Volejbal Přerov - VK Dukla Liberec17. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00MVK Zvolen - COP Trenčín18. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00VK Prievidza - VK KDS Šport Košice18. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:002:0020:00VO TJ Spartak Myjava - TJ Slávia Svidník18. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1918:302:0020:30Volejbal Brno - TJ Ostrava17. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3So19.01.1919:002:0021:00egoé Basket Brno - ČEZ Basketball Nymburk20. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So19.01.1919:002:0021:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice20. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So19.01.1919:002:0021:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec21. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3So19.01.1919:002:0021:00VKM Stará Ľubovňa - VKP - SPU18. koloVolejbalSlovensko - ExtraligaMtvcom.cz
3So19.01.1919:302:0021:30TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal MB21. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1910:002:0012:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1910:002:0012:00VK ČEZ Č.Budějovice - PVK Olymp Praha19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1910:002:0012:00VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1910:002:0012:00SK Kojetín - TJ Nový Jičín17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
3Ne20.01.1911:002:0013:00TJ Ostrava - SG LD Brno19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1912:002:0014:00BCM Orli Prostějov - Slavoj BK Litoměřice14. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1914:002:0016:00TJ Ostrava - SG LD Brno20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1914:002:0016:00VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1914:002:0016:00VK ČEZ Č.Budějovice - PVK Olymp Praha20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1914:002:0016:00VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniorkyŽtvcom.cz
3Ne20.01.1914:002:0016:00SK Kojetín - TJ Nový Jičín18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
3Ne20.01.1915:002:0017:00Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové FlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
3Ne20.01.1915:002:0017:00Tatran Střešovice - Ivanti TIGERS Jižní Město18. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
3Ne20.01.1916:002:0018:00BC Nový Jičín - SNAKES Ostrava16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1916:002:0018:00SBŠ Ostrava - BLK Slavia Praha15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3Ne20.01.1916:302:0018:30Sokol Šlapanice - SKB Zlín16. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1917:002:0019:00BK Lokomotiva Trutnov - Basket Žabiny Brno15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3Ne20.01.1917:002:0019:001. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ21. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - DHC Plzeň12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
3Ne20.01.1918:002:0020:00Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians21. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
3Ne20.01.1918:002:0020:00DHC Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc12. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4Ut22.01.1917:302:3020:00Plzeň - Chomutov18. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi25.01.1918:002:0020:001. MVIL Ostrava WOOW - BLACK ANGELS21. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1919:002:0021:00Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Pražský17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1919:002:0021:00BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1920:002:0022:00Basket Košíře - Sokol Písek Sršni17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1920:002:0022:00BK Synthesia Pardubice - BK Opava B17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1920:002:0022:00USK Praha B - Basketball Nymburk B17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi25.01.1920:002:0022:00Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice21. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So26.01.1910:002:0012:00TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1913:002:0015:00DSK Basketball Nymburk - ZVVZ USK Praha16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00Basket Žabiny Brno - Slovanka MB16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00BLK Slavia Praha - Sokol Nilfisk Hradec Králové16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00SHK Veselí nad Moravou - ŠŠK Prešov13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00PVK Olymp Praha - Volejbal Brno18. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Dukla Liberec17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00TJ Ostrava - VK UP Olomouc18. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov18. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00VK Benátky nad Jizerou - VK ČEZ Karlovarsko17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1917:002:0019:00VK Příbram - Volejbal Brno17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1917:302:0019:30IUVENTA Michalovce - DHK ZORA Olomouc13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4So26.01.1917:452:0019:45BC Geosan Kolín - USK Praha21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00Aritma Praha - Sokol Nusle15. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00BK Opava - BK JIP Pardubice21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00Kingspan Královští sokoli - BK Olomoucko21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00Sluneta Ústí nad Labem - egoé Basket Brno21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Sokol Písek13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00KH Kopřivnice - SKKP Handball Brno15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00AERO Odolena Voda - Fatra Zlín17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00Kladno volejbal cz - VK Lvi Praha17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - TJ Sokol Frýdek - Místek18. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - VK Ostrava17. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
4So26.01.1918:002:0020:00VK Královo Pole - Volejbal Přerov18. koloVolejbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
4So26.01.1920:002:0022:00DEKSTONE Tuři Svitavy - NH Ostrava21. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
4Ne27.01.1910:302:0012:30Aritma Praha - USK Praha B16. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
4Ne27.01.1910:302:0012:30Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1915:002:0017:00Florbal Primátor Náchod - 1. MVIL Ostrava WOOW22. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1916:002:0018:00FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV22. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1916:002:0018:00DHC Plzeň - HANDBALL CLUB Zlín13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4Ne27.01.1916:302:0018:30BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00SNAKES Ostrava - BC Vysočina17. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00Teamstore Brno - SBŠ Ostrava16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00U19 CHANCE - BK Lokomotiva Trutnov16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - SK BIVOJ LITVÍNOV22. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00Sokol Pardubice - Tatran Teka Střešovice22. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba13. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
4Ne27.01.1917:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha15. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5Ut29.01.1910:302:0012:30BLACK ANGELS - Kanonýři Kladno22. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Št31.01.1917:002:0019:00Fatra Zlín - VK Benátky nad Jizerou18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5Št31.01.1918:302:0020:30ČEZ Basketball Nymburk - NH Ostrava15. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5Pi01.02.1919:002:0021:00SK UP Olomouc - BCM Orli Prostějov18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Pi01.02.1919:002:0021:00Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Pi01.02.1919:002:0021:00Sokol Písek Sršni - Basket Fio banka Jindřichův Hradec18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Pi01.02.1919:002:0021:00Sokol Vyšehrad - USK Praha B18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Pi01.02.1919:302:0021:30Sokol Pražský - GBA Europe18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So02.02.1912:152:0014:15BK LOKO Trutnov - Basket Slovanka17. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
5So02.02.1914:002:0016:001. MVIL Ostrava WOOW - TJ Slovan Havířov23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So02.02.1915:002:0017:00TJ Sokol Písek - DHC Plzeň14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1916:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - Teamstore Brno17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
5So02.02.1916:302:0018:30Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška FlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1917:002:0019:00ZVVZ USK Praha - BLK Slavia Praha17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
5So02.02.1917:002:0019:00HANDBALL CLUB Zlín - DHC Slavia Praha14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1917:002:0019:00HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1917:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1917:002:0019:00VK Ostrava - AERO Odolena Voda18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1917:302:0019:30BK Lokomotiva Trutnov - DSK Basketball Nymburk17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
5So02.02.1917:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - DHK Baník Most14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00BK JIP Pardubice - BC Geosan Kolín22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00egoé Basket Brno - Kingspan Královští sokoli22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00NH Ostrava - BK Opava22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00Florbal Primátor Náchod - Florbal Exelsior Havířov23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - Sokol Bánovce nad Bebravou14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00SKKP Handball Brno - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - SK Volejbal Ústí nad Labem18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Příbram18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00VK Lvi Praha - VK Jihostroj České Budějovice18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1918:002:0020:00Volejbal Brno - Kladno volejbal cz18. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So02.02.1919:002:0021:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Ne03.02.1910:302:0012:30HCB Karviná - KH Kopřivnice16. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
5Ne03.02.1911:152:0013:15BK LOKO Trutnov - USK Praha18. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
5Ne03.02.1915:302:0017:30BC Vysočina - Basketbal Olomouc18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Ne03.02.1916:002:0018:00BC Nový Jičín - SKB Zlín18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Ne03.02.1916:002:0018:00SBŠ Ostrava - KP Brno17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
5Ne03.02.1916:302:0018:30Sokol Šlapanice - BK Synthesia Pardubice18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Ne03.02.1917:002:0019:00Slovanka MB - U19 CHANCE17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
5Ne03.02.1918:002:0020:00DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce14. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6Št07.02.1918:002:0020:00VK Benátky nad Jizerou - VK Ostrava19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6Št07.02.1919:002:0021:00Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec23. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
6Št07.02.1922:002:3000:30zápas hviezdCharlotteBasketbalNBAMNova sport 2
6Pi08.02.1917:452:0019:45Tatran Střešovice - Crazy girls FBC Liberec19. koloFlorbalČesko - ExtraligaŽtvcom.cz
6Pi08.02.1919:002:0021:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE23. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
6Pi08.02.1919:002:0021:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno23. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
6So09.02.1909:002:0011:00VK Euro Sitex Příbram - SK Prosek Praha13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1910:002:0012:00Green Volley Beskydy - Volejbalový klub Ostrava13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1910:002:0012:00Lvi Praha - VK Dukla Liberec13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1910:002:0012:00VK ČEZ České Budějovice - TJ Spartak Velké Meziříčí13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1910:002:0012:00VSC Zlín - SK Kojetín13. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1913:002:0015:00VK Euro Sitex Příbram - SK Prosek Praha14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1914:002:0016:00Green Volley Beskydy - Volejbalový klub Ostrava14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1914:002:0016:00Lvi Praha - VK Dukla Liberec14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1914:002:0016:00VK ČEZ České Budějovice - TJ Spartak Velké Meziříčí14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1914:002:0016:00VSC Zlín - SK Kojetín14. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6So09.02.1915:002:0017:00DSK Basketball Nymburk - Slovanka MB18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
6So09.02.1915:302:0017:30KP Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
6So09.02.1916:002:0018:00BCM Orli Prostějov - Sršni Sokol Písek15. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00HANDBALL CLUB Zlín - DHC Sokol Poruba15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00SHK Veselí nad Moravou - DHK ZORA Olomouc15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00Tatran Litovel - TJ Cement Hranice17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00Fatra Zlín - VK ČEZ Karlovarsko19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1917:002:0019:00VK Příbram - SK Volejbal Ústí nad Labem19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00DHK Baník Most - IUVENTA Michalovce15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slovan Duslo Šaľa15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00HC ROBE Zubří - HC Dukla Praha17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00KH Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00AERO Odolena Voda - VK Lvi Praha19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00Kladno volejbal cz - VK Dukla Liberec19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:002:0020:00Volejbal Brno - VK Jihostroj České Budějovice19. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So09.02.1918:452:0020:45BLK Slavia Praha - BK Lokomotiva Trutnov18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00BCM Orli Prostějov - BK Lokomotiva Plzeň16. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00SK Kojetín - SK Volejbal Brno, a.s.15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00SK Prosek Praha - VK ČEZ České Budějovice15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00TJ Nový Jičín - Green Volley Beskydy15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00TJ Spartak Velké Meziříčí - Lvi Praha15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00VK Dukla Liberec - VK Euro Sitex Příbram15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:002:0012:00Volejbalový klub Ostrava - VSC Zlín15. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1910:302:0012:30Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00SK Kojetín - SK Volejbal Brno, a.s.16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00SK Prosek Praha - VK ČEZ České Budějovice16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00TJ Nový Jičín - Green Volley Beskydy16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00TJ Spartak Velké Meziříčí - Lvi Praha16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00VK Dukla Liberec - VK Euro Sitex Příbram16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1914:002:0016:00Volejbalový klub Ostrava - VSC Zlín16. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00Teamstore Brno - ZVVZ USK Praha18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00U19 CHANCE - Basket Žabiny Brno18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokol Pardubice24. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE FLORBAL CHODOV24. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
6Ne10.02.1917:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno17. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7Ut12.02.1920:452:0022:45zápas8-fináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
7St13.02.1920:452:0022:45zápas8-fináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
7Št14.02.1920:452:0022:45zápas16-fináleFutbalEurópska ligaMČT sport
7So16.02.1910:002:0012:00TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7So16.02.1912:152:0014:15BK LOKO Trutnov - KP Brno19. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
7So16.02.1914:002:0016:00BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský17. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
7So16.02.1915:002:0017:00TJ Sokol Písek - HANDBALL CLUB Zlín16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1916:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - SBŠ Ostrava19. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7So16.02.1917:002:0019:00Basket Žabiny Brno - DSK Basketball Nymburk19. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7So16.02.1917:002:0019:00Slovanka MB - BLK Slavia Praha19. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7So16.02.1917:002:0019:00ZVVZ USK Praha - KP Brno19. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7So16.02.1917:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7So16.02.1917:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - Sokol Bánovce nad Bebravou16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1917:302:0019:30IUVENTA Michalovce - SHK Veselí nad Moravou16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00Florbal Primátor Náchod - Z.F.K. AQM Petrovice25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha16. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7So16.02.1918:002:0020:00SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7Ne17.02.1910:002:0012:00BCM Orli Prostějov - Sokol Písek Sršni18. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
7Ne17.02.1910:302:0012:30HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
7Ne17.02.1911:152:0013:15BK LOKO Trutnov - BK Žabiny Brno20. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaŽtvcom.cz
7Ne17.02.1917:002:0019:00BK Lokomotiva Trutnov - Teamstore Brno19. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7Ne17.02.1917:002:0019:00Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ25. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
7Ne17.02.1917:002:0019:00HC Dukla Praha - Tatran Litovel18. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8Ut19.02.1920:452:0022:45zápas8-fináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
8St20.02.1920:452:0022:45zápas8-fináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
8Št21.02.1920:452:0022:45zápas16-finále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
8Pi22.02.1917:302:0019:30SBŠ Ostrava - ZVVZ USK Praha20. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8So23.02.1911:002:0013:00VK Euro Sitex Příbram - TJ Spartak Velké Meziříčí17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
8So23.02.1915:002:0017:00TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1915:002:0017:00SK Volejbal Ústí nad Labem - Kladno volejbal cz20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1915:002:0017:00VK Euro Sitex Příbram - TJ Spartak Velké Meziříčí18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
8So23.02.1915:302:0017:30KP Brno - BK Lokomotiva Trutnov20. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8So23.02.1916:002:0018:00DHC Plzeň - DHK ZORA Olomouc17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1917:002:0019:00BLK Slavia Praha - Basket Žabiny Brno20. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8So23.02.1917:002:0019:00DSK Basketball Nymburk - U19 CHANCE20. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8So23.02.1917:002:0019:00Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto FlorbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1917:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1917:002:0019:00VK Ostrava - Fatra Zlín20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00Aritma Praha - ŠKO-ENERGO MB19. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - IUVENTA Michalovce17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - HANDBALL CLUB Zlín17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00HC ROBE Zubří - HCB Karviná19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00KH Kopřivnice - TJ Cement Hranice19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00SKKP Handball Brno - HC Dukla Praha19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - VK Příbram20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Jihostroj České Budějovice20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00VK Lvi Praha - VK Benátky nad Jizerou20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So23.02.1918:002:0020:00Volejbal Brno - AERO Odolena Voda20. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8Ne24.02.1910:302:0012:30Aritma Praha - Bižuterie Jablonec n. N.20. koloBasketbalČesko - 1. ligaŽtvcom.cz
8Ne24.02.1910:302:0012:30Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
8Ne24.02.1917:002:0019:00Teamstore Brno - Slovanka MB20. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8Ne24.02.1917:002:0019:00Sokol Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE26. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
8Ne24.02.1917:002:0019:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA26. koloFlorbalČesko - Tipsport SuperligaMtvcom.cz
8Ne24.02.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa17. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
8Ne24.02.1917:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice19. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9Ut26.02.1917:002:3019:30Poprad - Banská Bystrica22. koloĽadový hokejTipsport extraliga SRMsport.huste
9St27.02.1918:002:0020:00Basket Žabiny Brno - Teamstore Brno21. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9St27.02.1918:002:0020:00Slovanka MB - KP Brno21. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9St27.02.1918:002:0020:00ZVVZ USK Praha - Sokol Nilfisk Hradec Králové21. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9St27.02.1918:302:0020:30BK Lokomotiva Trutnov - SBŠ Ostrava21. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9Pi01.03.1917:002:0019:00ŠŠK Prešov - DHC Plzeň15. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1910:002:0012:00TJ Cement Hranice - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1912:302:0014:30HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1915:302:0017:30KP Brno - Basket Žabiny Brno22. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9So02.03.1916:002:0018:00Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Lokomotiva Trutnov22. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9So02.03.1917:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1917:002:0019:00Tatran Litovel - KH Kopřivnice20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1917:002:0019:00Fatra Zlín - VK Lvi Praha21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1917:002:0019:00VK Benátky nad Jizerou - Volejbal Brno21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1917:002:0019:00VK Ostrava - VK ČEZ Karlovarsko21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1917:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - DHC Slavia Praha18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1917:302:0019:30IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00DHK Baník Most - Sokol Bánovce nad Bebravou18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - HANDBALL CLUB Zlín18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00AERO Odolena Voda - VK Dukla Liberec21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00Kladno volejbal cz - VK Příbram21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1918:002:0020:00VK Jihostroj České Budějovice - SK Volejbal Ústí nad Labem21. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So02.03.1918:452:0020:45BLK Slavia Praha - DSK Basketball Nymburk22. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9Ne03.03.1910:302:0012:30HCB Karviná - SKKP Handball Brno20. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
9Ne03.03.1918:002:0020:00DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou18. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10Ut05.03.1920:452:0022:45zápas8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
10St06.03.1920:452:0022:45zápas8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
10Št07.03.1918:002:0020:00VK ČEZ Karlovarsko - Kladno volejbal cz22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10Št07.03.1920:452:0022:45zápas8-fináleFutbalEurópska ligaMČT sport
10So09.03.1910:002:0012:00Lvi Praha - VK ČEZ České Budějovice17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1910:002:0012:00SK Volejbal Brno, a.s. - Volejbalový klub Ostrava17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1910:002:0012:00VK Dukla Liberec - SK Prosek Praha17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1910:002:0012:00VSC Zlín - Green Volley Beskydy17. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - TJ Klíčany16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:002:0016:00Lvi Praha - VK ČEZ České Budějovice18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1914:002:0016:00SK Volejbal Brno, a.s. - Volejbalový klub Ostrava18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1914:002:0016:00VK Dukla Liberec - SK Prosek Praha18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1914:002:0016:00VSC Zlín - Green Volley Beskydy18. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK Bohemia Poděbrady - SK Poříčany16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30SK Hvozdnice - SK SPARTAK Příbram16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30SK Posázavan Poříčí n. S. - SK Baník Lubišín16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30SK Slaný - FK Čechie Vykáň16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30TJ Sokol Nové Strašecí - Sparta Kutná Hora16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30ASK Lovosice - SK Štětí16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK Dobroměřice - SK Brná16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK Jílové - TJ Spartak Perštejn16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK Jiskra Modrá - FK Slavoj Žatec16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK Litoměřicko - SK STAP-TRATEC Vilémov16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30FK SEKO Louny - SK Baník Modlany16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30TJ Krupka - FK Tatran Kadaň16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1914:302:0016:30TJ Sokol Srbice - TJ Sokol Horní Jiřetín16. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
10So09.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10So09.03.1916:002:0018:00BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice19. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1917:002:0019:00HANDBALL CLUB Zlín - DHK ZORA Olomouc19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10So09.03.1917:002:0019:00SK Volejbal Ústí nad Labem - AERO Odolena Voda22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1917:002:0019:00VK Příbram - VK Jihostroj České Budějovice22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - SHK Veselí nad Moravou19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00HCB Karviná - HC Dukla Praha21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel21. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00VK Dukla Liberec - VK Benátky nad Jizerou22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00VK Lvi Praha - VK Ostrava22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So09.03.1918:002:0020:00Volejbal Brno - Fatra Zlín22. koloVolejbalČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00BCM Orli Prostějov - BA Nymburk20. koloBasketbalČesko - U17 ExtraligaMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00Green Volley Beskydy - SK Volejbal Brno, a.s.19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00SK Prosek Praha - Lvi Praha19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00TJ Nový Jičín - VSC Zlín19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00TJ Spartak Velké Meziříčí - VK Dukla Liberec19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00VK ČEZ České Budějovice - VK Euro Sitex Příbram19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1910:002:0012:00Volejbalový klub Ostrava - SK Kojetín19. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00Green Volley Beskydy - SK Volejbal Brno, a.s.20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00SK Prosek Praha - Lvi Praha20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00TJ Nový Jičín - VSC Zlín20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00TJ Spartak Velké Meziříčí - VK Dukla Liberec20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00VK ČEZ České Budějovice - VK Euro Sitex Příbram20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:002:0016:00Volejbalový klub Ostrava - SK Kojetín20. koloVolejbalČesko - Extraliga juniořiMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:302:0016:30FC Velim - AFK Tuchlovice16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10Ne10.03.1914:302:0016:30SK Lhota - TJ Sokol Nespeky16. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
10Ne10.03.1916:002:0018:00DHC Plzeň - DHK Baník Most19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
10Ne10.03.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - IUVENTA Michalovce19. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
11Ut12.03.1920:452:0022:45zápas8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
11St13.03.1920:452:0022:45zápas8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
11Št14.03.1920:452:0022:45zápas8-finále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
11So16.03.1910:152:0012:15FK Čechie Vykáň - SK Lhota17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1910:152:0012:15Sparta Kutná Hora - FK Bohemia Poděbrady17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1910:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - TJ Klíčany17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1914:002:0016:00BCM Orli Prostějov - GBA Europe21. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00AFK Tuchlovice - SK Hvozdnice17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00SK Baník Lubišín - FC Velim17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Nespeky - SK Posázavan Poříčí n. S.17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Nové Strašecí - TJ SK Hřebeč17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00FK Slavoj Žatec - FK Jílové17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00FK Tatran Kadaň - TJ Sokol Srbice17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00SK Baník Modlany - SK STAP-TRATEC Vilémov17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00SK Brná - FK SEKO Louny17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00SK Štětí - FK Jiskra Modrá17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00TJ Krupka - FK Litoměřicko17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Horní Jiřetín - ASK Lovosice17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1915:002:0017:00TJ Spartak Perštejn - FK Dobroměřice17. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00HC Dukla Praha - KH Kopřivnice22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11So16.03.1918:002:0020:00TJ Sokol Nové Veselí - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň22. koloHádzanáČesko - STRABAG RAIL ExtraligaMtvcom.cz
11Ne17.03.1910:002:0012:00BCM Orli Prostějov - BK Lokomotiva Plzeň22. koloBasketbalČesko - U19 ExtraligaMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00AFC Humpolec - FK Blansko16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Dosta Bystrc - Kníničky - Tatran Ždírec n. D.16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC PBS Velká Bíteš - FC ŽĎAS Žďár n. S.16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Slovan Rosice - FC Strání16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FSC Stará Říše - FC Slovan Havlíčkův Brod16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00TJ Slovan Bzenec - Slavoj Polná16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Lanžhot - FK Nové Sady16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Tasovice - MSK Břeclav16. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:001.HFK Olomouc - FK Vsetín16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Heřmanice Slezská - FC Slavoj Olympia Bruntál16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC TVD Slavičín - 1. FC Viktorie Přerov o.s.16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FK Bospor Bohumín - MFK Havířov16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FK Kozlovice - 1. BFK Frýdlant n.O.16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FK Nový Jičín - SFC Opava B16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00SK Dětmarovice - TJ Sokol Ústí16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00SK Hranice - FK Šumperk16. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Dolní Benešov - ČSK Uherský Brod16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Hlučín - TJ Valašské Meziříčí, o.s.16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Odra Petřkovice - FK Hodonín16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Velké Meziříčí - SK Jiskra Rýmařov, z.s.16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00FC Viktoria Otrokovice - SK Líšeň16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00MFK Vyškov - SK Spartak Hulín16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - MFK Frýdek-Místek16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00SK Uničov - SFK Vrchovina16. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
11Ne17.03.1915:002:0017:00SK Poříčany - SK Slaný17. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1910:152:0012:15TJ Klíčany - AFK Tuchlovice18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - SK SPARTAK Příbram18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1914:302:0016:30ASK Lovosice - FK Tatran Kadaň18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK Bohemia Poděbrady - TJ Sokol Nové Strašecí18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00SK Hvozdnice - SK Baník Lubišín18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00SK Posázavan Poříčí n. S. - FK Čechie Vykáň18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00SK Slaný - Sparta Kutná Hora18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK Dobroměřice - FK Slavoj Žatec18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK Jílové - SK Štětí18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK Jiskra Modrá - TJ Sokol Horní Jiřetín18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK Litoměřicko - SK Baník Modlany18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00FK SEKO Louny - TJ Spartak Perštejn18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00SK STAP-TRATEC Vilémov - SK Brná18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12So23.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Srbice - TJ Krupka18. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00AFC Humpolec - FC PBS Velká Bíteš17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Sokol Tasovice17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC Strání - FSC Stará Říše17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FK Blansko - TJ Sokol Lanžhot17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FK Nové Sady - FC Slovan Rosice17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00MSK Břeclav - TJ Slovan Bzenec17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00Slavoj Polná - FC Dosta Bystrc - Kníničky17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00Tatran Ždírec n. D. - FC ŽĎAS Žďár n. S.17. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:001. FC Viktorie Přerov o.s. - FK Bospor Bohumín17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC Slavoj Olympia Bruntál - SK Dětmarovice17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC TVD Slavičín - FK Kozlovice17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FK Šumperk - FK Nový Jičín17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FK Vsetín - 1. BFK Frýdlant n.O.17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00MFK Havířov - FC Heřmanice Slezská17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00SFC Opava B - 1.HFK Olomouc17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Ústí - SK Hranice17. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00ČSK Uherský Brod - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC Odra Petřkovice - SK Uničov17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FK Hodonín - FC Viktoria Otrokovice17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00MFK Frýdek-Místek - FC Velké Meziříčí17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00SK Jiskra Rýmařov, z.s. - SFK Vrchovina17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00SK Líšeň - MFK Vyškov17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00SK Spartak Hulín - FC Hlučín17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00TJ Valašské Meziříčí, o.s. - FC Dolní Benešov17. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00FC Velim - TJ Sokol Nespeky18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
12Ne24.03.1915:002:0017:00SK Lhota - SK Poříčany18. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1910:152:0012:15FK Čechie Vykáň - FC Velim19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1910:152:0012:15Sparta Kutná Hora - SK Lhota19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1915:002:0017:00AFK Tuchlovice - SK SPARTAK Příbram19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1915:002:0017:00FK Bohemia Poděbrady - TJ SK Hřebeč19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1915:002:0017:00SK Baník Lubišín - TJ Klíčany19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Nespeky - SK Hvozdnice19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Nové Strašecí - SK Slaný19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30FK Slavoj Žatec - FK SEKO Louny19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30FK Tatran Kadaň - FK Jiskra Modrá19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30SK Brná - SK Baník Modlany19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30SK Štětí - FK Dobroměřice19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30TJ Krupka - ASK Lovosice19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30TJ Sokol Horní Jiřetín - FK Jílové19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30TJ Sokol Srbice - FK Litoměřicko19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1916:302:0018:30TJ Spartak Perštejn - SK STAP-TRATEC Vilémov19. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
13So30.03.1917:002:0019:00SHK Veselí nad Moravou - DHC Plzeň20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
13So30.03.1917:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - TJ Sokol Písek20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
13So30.03.1917:302:0019:30IUVENTA Michalovce - HANDBALL CLUB Zlín20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
13So30.03.1918:002:0020:00DHC Sokol Poruba - Sokol Bánovce nad Bebravou20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
13So30.03.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Dosta Bystrc - Kníničky - MSK Břeclav18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC PBS Velká Bíteš - Tatran Ždírec n. D.18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Slovan Rosice - FK Blansko18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Strání - TJ Sokol Tasovice18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC ŽĎAS Žďár n. S. - Slavoj Polná18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FSC Stará Říše - FK Nové Sady18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00TJ Slovan Bzenec - FC Slovan Havlíčkův Brod18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00TJ Sokol Lanžhot - AFC Humpolec18. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:001. BFK Frýdlant n.O. - SFC Opava B18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:001.HFK Olomouc - FK Šumperk18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Heřmanice Slezská - 1. FC Viktorie Přerov o.s.18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FK Bospor Bohumín - FC TVD Slavičín18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FK Kozlovice - FK Vsetín18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FK Nový Jičín - TJ Sokol Ústí18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SK Dětmarovice - MFK Havířov18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SK Hranice - FC Slavoj Olympia Bruntál18. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Dolní Benešov - SK Spartak Hulín18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Hlučín - SK Líšeň18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Velké Meziříčí - ČSK Uherský Brod18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00FC Viktoria Otrokovice - FC Odra Petřkovice18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00MFK Vyškov - FK Hodonín18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SFK Vrchovina - MFK Frýdek-Místek18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - TJ Valašské Meziříčí, o.s.18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SK Uničov - SK Jiskra Rýmařov, z.s.18. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
13Ne31.03.1915:002:0017:00SK Poříčany - SK Posázavan Poříčí n. S.19. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
13Ne31.03.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - DHK Baník Most20. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14So06.04.1910:152:0012:15TJ Klíčany - TJ Sokol Nespeky20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - AFK Tuchlovice20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1910:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - SK Baník Lubišín20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1914:002:0016:00DHC Plzeň - Sokol Bánovce nad Bebravou21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14So06.04.1914:302:0016:30ASK Lovosice - TJ Sokol Srbice20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1915:002:0017:00IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14So06.04.1915:302:0017:30SK Hvozdnice - FK Čechie Vykáň20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1915:302:0017:30SK Posázavan Poříčí n. S. - Sparta Kutná Hora20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1915:302:0017:30SK Slaný - FK Bohemia Poděbrady20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30FK Dobroměřice - TJ Sokol Horní Jiřetín20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30FK Jílové - FK Tatran Kadaň20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30FK Jiskra Modrá - TJ Krupka20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30FK Litoměřicko - SK Brná20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30FK SEKO Louny - SK Štětí20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30SK Baník Modlany - TJ Spartak Perštejn20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1916:302:0018:30SK STAP-TRATEC Vilémov - FK Slavoj Žatec20. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
14So06.04.1917:002:0019:00HANDBALL CLUB Zlín - DHK Baník Most21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14So06.04.1918:002:0020:00HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14So06.04.1918:002:0020:00ŠŠK Prešov - DHK ZORA Olomouc21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30AFC Humpolec - FC Slovan Rosice19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Dosta Bystrc - Kníničky19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Strání - TJ Slovan Bzenec19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FK Blansko - FSC Stará Říše19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FK Nové Sady - TJ Sokol Tasovice19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30MSK Břeclav - FC ŽĎAS Žďár n. S.19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30Slavoj Polná - Tatran Ždírec n. D.19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30TJ Sokol Lanžhot - FC PBS Velká Bíteš19. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:301. FC Viktorie Přerov o.s. - SK Dětmarovice19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Slavoj Olympia Bruntál - FK Nový Jičín19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC TVD Slavičín - FC Heřmanice Slezská19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FK Bospor Bohumín - FK Kozlovice19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FK Šumperk - 1. BFK Frýdlant n.O.19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30MFK Havířov - SK Hranice19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30SFC Opava B - FK Vsetín19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30TJ Sokol Ústí - 1.HFK Olomouc19. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30ČSK Uherský Brod - SFK Vrchovina19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Odra Petřkovice - MFK Vyškov19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Viktoria Otrokovice - SK Uničov19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FK Hodonín - FC Hlučín19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30MFK Frýdek-Místek - SK Jiskra Rýmařov, z.s.19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30SK Líšeň - FC Dolní Benešov19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30SK Spartak Hulín - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30TJ Valašské Meziříčí, o.s. - FC Velké Meziříčí19. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30FC Velim - SK Poříčany20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14Ne07.04.1915:302:0017:30SK Lhota - TJ Sokol Nové Strašecí20. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
14Ne07.04.1917:002:0019:00DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou21. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15Ut09.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
15St10.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
15Št11.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfináleFutbalEurópska ligaMČT sport
15So13.04.1910:152:0012:15FK Čechie Vykáň - TJ Klíčany21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1910:152:0012:15Sparta Kutná Hora - FC Velim21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1914:302:0016:30ASK Lovosice - FK Litoměřicko21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1914:302:0016:30DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15So13.04.1915:302:0017:30FK Bohemia Poděbrady - SK Lhota21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1915:302:0017:30SK Baník Lubišín - AFK Tuchlovice21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1915:302:0017:30SK Slaný - TJ SK Hřebeč21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1915:302:0017:30TJ Sokol Nespeky - SK SPARTAK Příbram21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1915:302:0017:30TJ Sokol Nové Strašecí - SK Posázavan Poříčí n. S.21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00FK Slavoj Žatec - SK Baník Modlany21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00FK Tatran Kadaň - FK Dobroměřice21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00SK Štětí - SK STAP-TRATEC Vilémov21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00TJ Krupka - FK Jílové21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00TJ Sokol Horní Jiřetín - FK SEKO Louny21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00TJ Sokol Srbice - FK Jiskra Modrá21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00TJ Spartak Perštejn - SK Brná21. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
15So13.04.1917:002:0019:00SHK Veselí nad Moravou - HANDBALL CLUB Zlín22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15So13.04.1917:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15So13.04.1917:302:0019:30IUVENTA Michalovce - ŠŠK Prešov22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15So13.04.1918:002:0020:00DHK Baník Most - TJ Sokol Písek22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15So13.04.1918:002:0020:00Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Slavia Praha22. koloHádzanáČesko - MOL ligaŽtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC PBS Velká Bíteš - Slavoj Polná20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Slovan Rosice - TJ Sokol Lanžhot20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Strání - FC Dosta Bystrc - Kníničky20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC ŽĎAS Žďár n. S. - FC Slovan Havlíčkův Brod20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FSC Stará Říše - AFC Humpolec20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30Tatran Ždírec n. D. - MSK Břeclav20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30TJ Slovan Bzenec - FK Nové Sady20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30TJ Sokol Tasovice - FK Blansko20. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:301. BFK Frýdlant n.O. - TJ Sokol Ústí20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:301.HFK Olomouc - FC Slavoj Olympia Bruntál20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Heřmanice Slezská - FK Bospor Bohumín20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FK Kozlovice - SFC Opava B20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FK Nový Jičín - MFK Havířov20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FK Vsetín - FK Šumperk20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Dětmarovice - FC TVD Slavičín20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov o.s.20. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Dolní Benešov - FK Hodonín20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Hlučín - FC Odra Petřkovice20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30MFK Vyškov - FC Viktoria Otrokovice20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SFK Vrchovina - TJ Valašské Meziříčí, o.s.20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - SK Líšeň20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Jiskra Rýmařov, z.s. - ČSK Uherský Brod20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Uničov - MFK Frýdek-Místek20. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
15Ne14.04.1915:302:0017:30SK Poříčany - SK Hvozdnice21. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16Ut16.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
16St17.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
16Št18.04.1920:452:0022:45zápasštvrťfinále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
16So20.04.1910:152:0012:15TJ Klíčany - SK Poříčany22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - SK Baník Lubišín22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1910:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - FK Čechie Vykáň22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1916:002:0018:00AFK Tuchlovice - TJ Sokol Nespeky22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1916:002:0018:00SK Hvozdnice - Sparta Kutná Hora22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1916:002:0018:00SK Posázavan Poříčí n. S. - FK Bohemia Poděbrady22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00FK Dobroměřice - TJ Krupka22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00FK Jílové - TJ Sokol Srbice22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00FK Jiskra Modrá - ASK Lovosice22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00FK Litoměřicko - TJ Spartak Perštejn22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00FK SEKO Louny - FK Tatran Kadaň22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00SK Baník Modlany - SK Štětí22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00SK Brná - FK Slavoj Žatec22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16So20.04.1917:002:0019:00SK STAP-TRATEC Vilémov - TJ Sokol Horní Jiřetín22. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00AFC Humpolec - TJ Sokol Tasovice21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Slovan Havlíčkův Brod - Tatran Ždírec n. D.21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Slovan Rosice - FC PBS Velká Bíteš21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Strání - FC ŽĎAS Žďár n. S.21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FK Blansko - TJ Slovan Bzenec21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FK Nové Sady - FC Dosta Bystrc - Kníničky21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00MSK Břeclav - Slavoj Polná21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00TJ Sokol Lanžhot - FSC Stará Říše21. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:001. FC Viktorie Přerov o.s. - FK Nový Jičín21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Heřmanice Slezská - FK Kozlovice21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Slavoj Olympia Bruntál - 1. BFK Frýdlant n.O.21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC TVD Slavičín - SK Hranice21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FK Bospor Bohumín - SK Dětmarovice21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FK Šumperk - SFC Opava B21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00MFK Havířov - 1.HFK Olomouc21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00TJ Sokol Ústí - FK Vsetín21. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00ČSK Uherský Brod - MFK Frýdek-Místek21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Odra Petřkovice - FC Dolní Benešov21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Viktoria Otrokovice - FC Hlučín21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FK Hodonín - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00MFK Vyškov - SK Uničov21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00SK Líšeň - FC Velké Meziříčí21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00SK Spartak Hulín - SFK Vrchovina21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00TJ Valašské Meziříčí, o.s. - SK Jiskra Rýmařov, z.s.21. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00FC Velim - TJ Sokol Nové Strašecí22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
16Ne21.04.1916:002:0018:00SK Lhota - SK Slaný22. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1910:152:0012:15FK Čechie Vykáň - AFK Tuchlovice23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1910:152:0012:15Sparta Kutná Hora - TJ Klíčany23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1914:302:0016:30ASK Lovosice - FK Jílové23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1916:002:0018:00FK Bohemia Poděbrady - FC Velim23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1916:002:0018:00SK Slaný - SK Posázavan Poříčí n. S.23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1916:002:0018:00TJ Sokol Nespeky - SK Baník Lubišín23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1916:002:0018:00TJ Sokol Nové Strašecí - SK Hvozdnice23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00FK Jiskra Modrá - FK Litoměřicko23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00FK Slavoj Žatec - TJ Spartak Perštejn23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00FK Tatran Kadaň - SK STAP-TRATEC Vilémov23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00SK Štětí - SK Brná23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00TJ Krupka - FK SEKO Louny23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00TJ Sokol Horní Jiřetín - SK Baník Modlany23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17So27.04.1917:002:0019:00TJ Sokol Srbice - FK Dobroměřice23. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC Dosta Bystrc - Kníničky - FK Blansko22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC PBS Velká Bíteš - MSK Břeclav22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC ŽĎAS Žďár n. S. - FK Nové Sady22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FSC Stará Říše - FC Slovan Rosice22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00Slavoj Polná - FC Slovan Havlíčkův Brod22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00Tatran Ždírec n. D. - FC Strání22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00TJ Slovan Bzenec - AFC Humpolec22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Lanžhot22. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:001. BFK Frýdlant n.O. - MFK Havířov22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:001.HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov o.s.22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FK Kozlovice - FK Šumperk22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FK Nový Jičín - FC TVD Slavičín22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FK Vsetín - FC Slavoj Olympia Bruntál22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SFC Opava B - TJ Sokol Ústí22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Dětmarovice - FC Heřmanice Slezská22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Hranice - FK Bospor Bohumín22. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC Dolní Benešov - FC Viktoria Otrokovice22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC Hlučín - MFK Vyškov22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00FC Velké Meziříčí - FK Hodonín22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00MFK Frýdek-Místek - TJ Valašské Meziříčí, o.s.22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SFK Vrchovina - SK Líšeň22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - FC Odra Petřkovice22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Jiskra Rýmařov, z.s. - SK Spartak Hulín22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Uničov - ČSK Uherský Brod22. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Lhota - TJ SK Hřebeč23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
17Ne28.04.1916:002:0018:00SK Poříčany - SK SPARTAK Příbram23. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18Ut30.04.1920:452:0022:45zápassemifináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
18St01.05.1916:302:0018:30ČSK Uherský Brod - FC Hlučín30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30MFK Frýdek-Místek - FC Dolní Benešov30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30SK Jiskra Rýmařov, z.s. - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30SK Líšeň - FC Odra Petřkovice30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30SK Spartak Hulín - FC Viktoria Otrokovice30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30SK Uničov - FK Hodonín30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1916:302:0018:30TJ Valašské Meziříčí, o.s. - MFK Vyškov30. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18St01.05.1920:452:0022:45zápassemifináleFutbalLiga majstrovMOrange Sport
18Št02.05.1920:452:0022:45zápassemifináleFutbalEurópska ligaMČT sport
18So04.05.1910:152:0012:15TJ Klíčany - TJ Sokol Nové Strašecí24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - TJ Sokol Nespeky24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1910:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - Sparta Kutná Hora24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1916:302:0018:30AFK Tuchlovice - SK Poříčany24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1916:302:0018:30SK Baník Lubišín - FK Čechie Vykáň24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1916:302:0018:30SK Hvozdnice - FK Bohemia Poděbrady24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1916:302:0018:30SK Posázavan Poříčí n. S. - SK Lhota24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00FK Dobroměřice - ASK Lovosice24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00FK Jílové - FK Jiskra Modrá24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00FK Litoměřicko - FK Slavoj Žatec24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00FK SEKO Louny - TJ Sokol Srbice24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00SK Baník Modlany - FK Tatran Kadaň24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00SK Brná - TJ Sokol Horní Jiřetín24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00SK STAP-TRATEC Vilémov - TJ Krupka24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18So04.05.1917:002:0019:00TJ Spartak Perštejn - SK Štětí24. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30AFC Humpolec - FC Dosta Bystrc - Kníničky23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Slovan Havlíčkův Brod - MSK Břeclav23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Slovan Rosice - TJ Sokol Tasovice23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Strání - Slavoj Polná23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FK Blansko - FC ŽĎAS Žďár n. S.23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FK Nové Sady - Tatran Ždírec n. D.23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FSC Stará Říše - FC PBS Velká Bíteš23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30TJ Sokol Lanžhot - TJ Slovan Bzenec23. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:301. FC Viktorie Přerov o.s. - 1. BFK Frýdlant n.O.23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Heřmanice Slezská - SK Hranice23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Slavoj Olympia Bruntál - SFC Opava B23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC TVD Slavičín - 1.HFK Olomouc23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FK Bospor Bohumín - FK Nový Jičín23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30MFK Havířov - FK Vsetín23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30SK Dětmarovice - FK Kozlovice23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30TJ Sokol Ústí - FK Šumperk23. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Hlučín - SK Uničov23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Odra Petřkovice - FC Velké Meziříčí23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Viktoria Otrokovice - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FK Hodonín - SFK Vrchovina23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30MFK Vyškov - FC Dolní Benešov23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30SK Líšeň - SK Jiskra Rýmařov, z.s.23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30SK Spartak Hulín - MFK Frýdek-Místek23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30TJ Valašské Meziříčí, o.s. - ČSK Uherský Brod23. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
18Ne05.05.1916:302:0018:30FC Velim - SK Slaný24. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19Ut07.05.1920:452:0022:45zápassemifinále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
19St08.05.1916:302:0018:30FC PBS Velká Bíteš - FK Blansko30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Slovan Rosice30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FC Strání - TJ Sokol Lanžhot30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FC ŽĎAS Žďár n. S. - FC Dosta Bystrc - Kníničky30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FK Nové Sady - AFC Humpolec30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30MSK Břeclav - FSC Stará Říše30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30Slavoj Polná - TJ Sokol Tasovice30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30Tatran Ždírec n. D. - TJ Slovan Bzenec30. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:301. BFK Frýdlant n.O. - 1.HFK Olomouc30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FC Slavoj Olympia Bruntál - FK Bospor Bohumín30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FK Kozlovice - 1. FC Viktorie Přerov o.s.30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FK Šumperk - SK Dětmarovice30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30FK Vsetín - FK Nový Jičín30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30MFK Havířov - FC TVD Slavičín30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30SFC Opava B - SK Hranice30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1916:302:0018:30TJ Sokol Ústí - FC Heřmanice Slezská30. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19St08.05.1920:452:0022:45zápassemifinále - odvetaFutbalLiga majstrovMOrange Sport
19Št09.05.1920:452:0022:45zápassemifinále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
19Pi10.05.1916:152:3018:45Fínsko - KanadaKošiceĽadový hokejMSMDvojka
19Pi10.05.1916:152:3018:45Rusko - NórskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19Pi10.05.1920:002:3022:30USA - SlovenskoKošiceĽadový hokejMSMJednotka
19Pi10.05.1920:152:3022:45Česko - ŠvédskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19So11.05.1910:152:0012:15FK Čechie Vykáň - TJ Sokol Nespeky25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1910:152:0012:15Sparta Kutná Hora - AFK Tuchlovice25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - SK Posázavan Poříčí n. S.25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1912:152:3014:45Dánsko - FrancúzskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
19So11.05.1912:152:3014:45Švajčiarsko - TalianskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19So11.05.1914:302:0016:30ASK Lovosice - FK SEKO Louny25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1916:152:3018:45Lotyšsko - RakúskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19So11.05.1916:152:3018:45Nemecko - Veľká BritániaKošiceĽadový hokejMSMDvojka
19So11.05.1916:302:0018:30FK Bohemia Poděbrady - TJ Klíčany25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1916:302:0018:30SK Slaný - SK Hvozdnice25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1916:302:0018:30TJ Sokol Nové Strašecí - SK SPARTAK Příbram25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00FK Jílové - FK Litoměřicko25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00FK Jiskra Modrá - FK Dobroměřice25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00FK Tatran Kadaň - SK Brná25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00SK Štětí - FK Slavoj Žatec25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00TJ Krupka - SK Baník Modlany25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Spartak Perštejn25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1917:002:0019:00TJ Sokol Srbice - SK STAP-TRATEC Vilémov25. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
19So11.05.1920:002:3022:30Slovensko - FínskoKošiceĽadový hokejMSMJednotka
19So11.05.1920:152:3022:45Nórsko - ČeskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1912:152:3014:45Rusko - RakúskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1912:152:3014:45USA - FrancúzskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1916:152:3018:45Dánsko - NemeckoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1916:152:3018:45Taliansko - ŠvédskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1916:302:0018:30SK Lhota - FC Velim25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19Ne12.05.1916:302:0018:30SK Poříčany - SK Baník Lubišín25. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FC Dosta Bystrc - Kníničky - TJ Sokol Lanžhot24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FC PBS Velká Bíteš - FC Slovan Havlíčkův Brod24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FC ŽĎAS Žďár n. S. - AFC Humpolec24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00MSK Břeclav - FC Strání24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00Slavoj Polná - FK Nové Sady24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00Tatran Ždírec n. D. - FK Blansko24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00TJ Slovan Bzenec - FC Slovan Rosice24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00TJ Sokol Tasovice - FSC Stará Říše24. koloFutbalČesko - Divize DMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:001. BFK Frýdlant n.O. - FC TVD Slavičín24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:001.HFK Olomouc - FK Bospor Bohumín24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FK Kozlovice - TJ Sokol Ústí24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FK Nový Jičín - FC Heřmanice Slezská24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FK Šumperk - FC Slavoj Olympia Bruntál24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FK Vsetín - 1. FC Viktorie Přerov o.s.24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SFC Opava B - MFK Havířov24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SK Hranice - SK Dětmarovice24. koloFutbalČesko - Divize EMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00ČSK Uherský Brod - SK Spartak Hulín24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FC Dolní Benešov - FC Hlučín24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00MFK Frýdek-Místek - SK Líšeň24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SFK Vrchovina - FC Odra Petřkovice24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - MFK Vyškov24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SK Jiskra Rýmařov, z.s. - FK Hodonín24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1917:002:0019:00SK Uničov - TJ Valašské Meziříčí, o.s.24. koloFutbalČesko - MSFLMtvcom.cz
19Ne12.05.1920:152:3022:45Lotyšsko - ŠvajčiarskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
19Ne12.05.1920:152:3022:45Veľká Británia - KanadaKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Po13.05.1916:152:3018:45Rusko - ČeskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Po13.05.1916:152:3018:45USA - FínskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Po13.05.1920:002:3022:30Slovensko - KanadaKošiceĽadový hokejMSMJednotka
20Po13.05.1920:152:3022:45Nórsko - ŠvédskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Ut14.05.1916:152:3018:45Taliansko - LotyšskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Ut14.05.1916:152:3018:45Veľká Británia - DánskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Ut14.05.1920:152:3022:45Nemecko - FrancúszkoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Ut14.05.1920:152:3022:45Švajčiarsko - RakúskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20St15.05.1916:152:3018:45Švajčiarsko - NórskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20St15.05.1916:152:3018:45USA - Veľká BritániaKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20St15.05.1920:002:3022:30Nemecko - SlovenskoKošiceĽadový hokejMSMJednotka
20St15.05.1920:152:3022:45Rusko - TalianskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Št16.05.1916:152:3018:45Kanada - FrancúzskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Št16.05.1916:152:3018:45Švédsko - RakúskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Št16.05.1920:152:3022:45Česko - LotyšskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Št16.05.1920:152:3022:45Fínsko - DánskoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20Pi17.05.1916:002:3018:30Francúzsko - SlovenskoKošiceĽadový hokejMSMJednotka
20Pi17.05.1916:152:3018:45Rakúsko - NórskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Pi17.05.1920:152:3022:45Česko - TalianskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20Pi17.05.1920:152:3022:45Fínsko - Veľká BritániaKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20So18.05.1910:152:0012:15TJ Klíčany - SK Slaný26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1910:152:0012:15TJ SK Hřebeč - FK Čechie Vykáň26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1910:302:0012:30SK SPARTAK Příbram - FK Bohemia Poděbrady26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1912:152:3014:45Dánsko - USAKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20So18.05.1912:152:3014:45Lotyšsko - RuskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20So18.05.1916:152:3018:45Kanada - NemeckoKošiceĽadový hokejMSMDvojka
20So18.05.1916:152:3018:45Taliansko - NórskoBratislavaĽadový hokejMSMDvojka
20So18.05.1917:002:0019:00AFK Tuchlovice - TJ Sokol Nové Strašecí26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00SK Baník Lubišín - Sparta Kutná Hora26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00SK Hvozdnice - SK Lhota26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00TJ Sokol Nespeky - SK Poříčany26. koloFutbalČesko - Středočeský krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00FK Dobroměřice - FK Jílové26. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00FK Litoměřicko - SK Štětí26. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00FK SEKO Louny - FK Jiskra Modrá26. koloFutbalČesko - Ústecký krajMtvcom.cz
20So18.05.1917:002:0019:00FK Slavoj Žatec - TJ Sokol Horní Jiřetín26. koloFutbalČesko - Ústecký