D
Zač.
Čas
Kon.
Poznámka
S
3Pi21.01.2219:202:4522:05Michalovce - Prešov (bez divákov)32. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
3Pi21.01.2219:302:3022:00Michalovce - Prešov (bez divákov)32. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
3Pi21.01.2219:454:1500:00turnaj SnookerShoot OutMEurosport
3Pi21.01.2219:552:0522:00Olomouc - TrnavaturnajFutbalTipsport Malta CupMO2TV Fotbal
3Pi21.01.2220:002:0022:00Arouca - Benfica19. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 1
3Pi21.01.2220:152:0022:15Nemecko - Nórskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3Pi21.01.2220:402:0022:40Hellas Verona - Bologna FC20. koloFutbalNemeckoMNova Sport 3
3Pi21.01.2220:552:0523:00Watford - Norwich23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3Pi21.01.2220:552:0523:00Olympique Lyon - AS Saint-Étienne22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3Pi21.01.2220:552:2023:15Espanyol Barcelona - Real Betis22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 4
3Pi21.01.2221:004:0001:00turnaj GolfThe American ExpressMEurosport 2
3Pi21.01.2222:406:2005:00festivalAspenExtrémne športyX-GamesoNova Sport 3
3So22.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
3So22.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
3So22.01.2201:052:4003:45Carolina Hurricanes - New York Rangers Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
3So22.01.2203:0011:1514:15turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
3So22.01.2203:0011:0014:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
3So22.01.2204:052:4006:45Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
3So22.01.2208:006:0014:003. kolo GolfABU DHABI HSBC CHAMPIONSHIPMGolf Channel
3So22.01.2208:551:1510:10behEngadin La DiagonelaBežecké lyžovanieVisma Ski ClassicsMČT sport
3So22.01.2209:005:0014:00turnajPraha 10SquashCzech Junior OpenoPlayo.tv
3So22.01.2210:001:0011:001. pretekyMonakoMotorizmusMS v rallyeMO2TV Sport
3So22.01.2210:051:0511:10slalom - 1. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMŠport
3So22.01.2210:151:1011:25slalom - 1. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMČT sport
3So22.01.2210:151:0011:15slalom - 1. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 2
3So22.01.2211:151:4513:00zjazdCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
3So22.01.2211:201:4513:05zjazdCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
3So22.01.2211:301:1012:40zjazdCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
3So22.01.2211:302:0013:30Malatyaspor - Besiktas23. koloFutbalTureckoMSport 1
3So22.01.2212:400:5513:35preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárMŠport
3So22.01.2212:500:5513:45preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárMČT sport
3So22.01.2213:000:4513:45preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárMEurosport 2
3So22.01.2213:051:4014:45preteky Freestylové lyžovanieSvetový pohároJOJ Šport
3So22.01.2213:252:0515:30Everton - Aston Villa23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3So22.01.2213:252:0015:25FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt20. koloFutbalNemecko 2MNova Sport 3
3So22.01.2213:351:1014:45slalom - 2. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMŠport
3So22.01.2213:451:0514:50slalom - 2. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMČT sport
3So22.01.2213:451:0014:45slalom - 2. koloKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 2
3So22.01.2213:454:1518:00turnaj SnookerShoot OutMEurosport 2
3So22.01.2214:002:0016:00Sivasspor - Fenerbahce23. koloFutbalTureckoMSport 2
3So22.01.2214:001:0015:001. pretekyMonakoMotorizmusMS v rallyeMO2TV Sport
3So22.01.2214:005:0019:00turnajPraha 10SquashCzech Junior OpenoPlayo.tv
3So22.01.2214:451:3016:15šprint mužov a žien klasickým spôsobomPlanicaBežecké lyžovanieSvetový pohároEurosport
3So22.01.2214:551:2516:20štafetaAnterselvaBiatlonSvetový pohárŽŠport
3So22.01.2215:001:1516:15štafetaAnterselvaBiatlonSvetový pohárŽČT sport
3So22.01.2215:002:0017:00Sokol Písek - DHC Sokol Poruba15. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2215:152:0017:15Čierna Hora - Holandskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3So22.01.2215:252:0017:25Bayer Leverkusen - FC Augsburg20. koloFutbalNemeckoMNova Sport 3
3So22.01.2215:252:0017:25TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund20. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
3So22.01.2215:502:3018:20pretekyTitisee-NeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMJOJ Šport
3So22.01.2215:552:0518:00Leeds United FC - Newcastle United FC23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
3So22.01.2215:552:0017:55Manchester United - West Ham23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3So22.01.2216:002:0018:00DDQ Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So22.01.2216:002:0018:00FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2216:002:0018:00Birmingham - Barnsley28. koloFutbalAnglicko 2MArena Sport 1
3So22.01.2216:151:3517:50pretekyTitisee-NeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMČT sport
3So22.01.2216:151:4518:00pretekyTitisee-NeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport
3So22.01.2216:552:0519:00Stade Brestois - Lille OSC22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3So22.01.2217:002:0019:00Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So22.01.2217:002:0019:00FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2217:002:0019:00Basaksehir - Göztepe23. koloFutbalTureckoMSport 2
3So22.01.2217:002:0019:00DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa15. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2217:002:0019:00DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava15. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2217:002:0019:00HANDBALL PSG Zlín - Házená Kynžvart15. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2217:251:4519:10Španielsko - Bosna a Hercegovina FutsalMEMŠport
3So22.01.2217:302:0019:30DHK ZORA Olomouc - KPR Ruch Chorzów15. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
3So22.01.2217:452:0019:45Francúzsko - Islandhlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3So22.01.2217:551:4019:35MoraBanc Andorra - Baxi Manresa BasketbalŠpanielskoMJOJ Šport
3So22.01.2217:552:0520:00Inter Milán - Venezia FC23. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
3So22.01.2218:002:0020:00GBA Fio banka Jindřichův Hradec - ERA Basketball Nymburk22. koloBasketbalČesko - Kooperativa NBLMtvcom.cz
3So22.01.2218:002:0020:00TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So22.01.2218:002:0020:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3So22.01.2218:002:0020:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3So22.01.2218:002:0020:00Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3So22.01.2218:252:0020:25Southampton - Manchester City23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3So22.01.2218:252:0020:25Sevilla FC - Celta Vigo22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
3So22.01.2219:052:4021:45Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
3So22.01.2219:303:0022:30BK Opava - NH Ostrava BasketbalČesko - Kooperativa NBLMČT sport
3So22.01.2219:454:1500:00turnaj SnookerShoot OutMEurosport
3So22.01.2220:002:0022:00Alkmaar - Cambuur20. koloFutbalHolandskoMArena Sport 2
3So22.01.2220:003:0023:003. kolo GolfHilton Grand VacationsŽGolf Channel
3So22.01.2220:152:0022:15Dánsko - Chorvátskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3So22.01.2220:201:4522:05Dánsko - Chorvátskohlavná skupinaHádzanáMEMŠport
3So22.01.2220:402:2023:00SS Lazio - Atalanta Bergamo23. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
3So22.01.2220:552:0523:00RC Lens - Olympique Marseille22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3So22.01.2220:552:0523:00Atlético Madrid - Valencia CF22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
3So22.01.2221:004:0001:00turnaj GolfThe American ExpressMEurosport 2
3So22.01.2221:302:0023:30Sporting - Braga19. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 1
3So22.01.2222:303:4002:10Tennessee Titans - Cincinnati Bengals Americký futbalNFLMPremier Sport 2
3So22.01.2223:006:0005:00festivalAspenExtrémne športyX-GamesoNova Sport 3
3Ne23.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
3Ne23.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
3Ne23.01.2201:052:3003:35Milwaukee Bucks - Sacramento Kings BasketbalNBAMNova Sport 2
3Ne23.01.2201:052:2503:30Washington Capitals - Ottawa Senators Ľadový hokejNHLMDajto
3Ne23.01.2201:052:4003:45Washington Capitals - Ottawa Senators Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
3Ne23.01.2202:104:1006:20Green Bay Packers - San Francisco 49ers Americký futbalNFLMPremier Sport 2
3Ne23.01.2203:0011:1514:15turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
3Ne23.01.2203:006:0009:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
3Ne23.01.2204:003:0007:00Nganou - Gane Bojové umeniaUFCMPremier Sport 1
3Ne23.01.2204:352:4007:15San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
3Ne23.01.2208:006:0014:00finálové kolo GolfABU DHABI HSBC CHAMPIONSHIPMGolf Channel
3Ne23.01.2209:005:0014:00turnajPraha 10SquashCzech Junior OpenoPlayo.tv
3Ne23.01.2209:151:1510:30skokyPlanicaSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport 2
3Ne23.01.2210:001:0011:001. pretekyMonakoMotorizmusMS v rallyeMO2TV Sport
3Ne23.01.2211:301:4513:15superGCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
3Ne23.01.2211:301:4013:10superGCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
3Ne23.01.2211:301:4513:15zjazdKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport 2
3Ne23.01.2211:450:3012:15superGCortinaAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
3Ne23.01.2212:001:3013:301. pretekyMonakoMotorizmusMS v rallyeMO2TV Sport
3Ne23.01.2212:051:2513:30štafeta 4 x 7,5 kmAnterselvaBiatlonSvetový pohárMŠport
3Ne23.01.2212:151:1513:30štafeta 4 x 7,5 kmAnterselvaBiatlonSvetový pohárMČT sport
3Ne23.01.2212:152:1514:30NEC Nijmegen - Feyenoord20. koloFutbalHolandskoMArena Sport 1
3Ne23.01.2212:252:0014:25Cagliari Calcio - ACF Fiorentina23. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
3Ne23.01.2212:552:0014:55FC Metz - OGC Nice22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3Ne23.01.2213:102:4015:50preteky Freestylové lyžovanieSvetový pohároJOJ Šport
3Ne23.01.2213:301:2014:50zjazdKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMČT sport
3Ne23.01.2213:301:2514:55zjazdKitzbühelAlpské lyžovanieSvetový pohárMŠport
3Ne23.01.2213:552:1516:10Granada CF - CA Osasuna22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
3Ne23.01.2214:005:0019:00turnajPraha 10SquashCzech Junior OpenoPlayo.tv
3Ne23.01.2214:302:0016:30PSV Eindhoven - AFC Ajax20. koloFutbalHolandskoMArena Sport 1
3Ne23.01.2214:303:3018:00turnaj SnookerShoot OutMEurosport 2
3Ne23.01.2214:552:0517:00Arsenal FC - Burnley FC23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
3Ne23.01.2214:552:0517:00Crystal Palace - Liverpool23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3Ne23.01.2214:552:0517:00Clermont Foot - Stade Rennes22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3Ne23.01.2215:002:0017:00Žabiny Brno - Slovanka15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3Ne23.01.2215:002:0017:00ALBA BERLIN - MHP RIESEN Ludwigsburg18. koloBasketbalNemeckoMArena Sport 2
3Ne23.01.2215:002:0017:00PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3Ne23.01.2215:002:3017:30Třinec - Mladá Boleslav45. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
3Ne23.01.2215:050:5516:00preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárŽŠport
3Ne23.01.2215:150:5016:05preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárŽČT sport
3Ne23.01.2215:150:4516:00preteky s hromadným štartomAnterselvaBiatlonSvetový pohárŽEurosport
3Ne23.01.2215:152:0017:15Poľsko - Ruskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3Ne23.01.2215:252:0017:25RB Lipsko - VfL Wolfsburg20. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
3Ne23.01.2215:302:3018:00Karlovy Vary - Olomouc50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
3Ne23.01.2215:502:0517:55pretekyTitisee-NeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMJOJ Šport
3Ne23.01.2216:002:0018:00FBC ČPP OSTRAVA - MITEL Florbalová akademie MB19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3Ne23.01.2216:002:3018:30Banská Bystrica - Spišská Nová Ves33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
3Ne23.01.2216:003:0019:00Trenčín - Nitra33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
3Ne23.01.2216:001:4517:45pretekyTitisee-NeustadtSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport
3Ne23.01.2216:102:0518:15Real Madrid - Elche CF22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
3Ne23.01.2216:252:0518:30IBF Falun - Växjö IBK FlorbalŠvédskoMNova Sport 1
3Ne23.01.2216:302:0018:30KP Brno - KARA TRUTNOV15. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
3Ne23.01.2216:302:0018:30FBC Letka Toman Finance Group - Kanonýři Kladno23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2216:302:3019:00Trenčín - Nitra33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
3Ne23.01.2216:403:3020:10Sparta - Kladno45. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
3Ne23.01.2217:002:0019:00LIMOGES - PAU-LACQ-ORTHEZ17. koloBasketbalFrancúzskoMArena Sport 1
3Ne23.01.2217:002:0019:00FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno23. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2217:002:0019:00Bulldogs Brno - Panthers Praha19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3Ne23.01.2217:002:0019:00Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2217:002:0019:00Montpellier HSC - AS Monaco22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3Ne23.01.2217:002:0019:00Galatasaray - Trabzonspor23. koloFutbalTureckoMSport 2
3Ne23.01.2217:002:3019:30České Budějovice - Hradec Králové45. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
3Ne23.01.2217:002:3019:30Pardubice - Zlín45. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
3Ne23.01.2217:002:3019:30Sparta - Kladno45. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
3Ne23.01.2217:252:0519:30Chelsea - Tottenham23. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
3Ne23.01.2217:252:0519:30Hertha BSC - Bayern Mnichov20. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
3Ne23.01.2217:452:0019:45Nemecko - Švédskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3Ne23.01.2218:002:0020:00FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín19. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
3Ne23.01.2218:002:0020:001. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2218:002:0020:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2218:002:0020:00Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
3Ne23.01.2218:002:3020:30Prešov - Liptovský Mikuláš33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
3Ne23.01.2218:152:1020:25Empoli FC - AS Rím23. koloFutbalTalianskoMNova Sport 3
3Ne23.01.2218:301:4520:15Real Madrid - Barcelona BasketbalŠpanielskoMJOJ Šport
3Ne23.01.2219:052:4021:45Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
3Ne23.01.2219:152:4522:00Poprad - Michalovce33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMSport 2
3Ne23.01.2219:303:0022:30finálové kolo GolfHilton Grand VacationsŽGolf Channel
3Ne23.01.2219:302:3022:00Poprad - Michalovce33. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
3Ne23.01.2219:454:1500:00turnaj SnookerShoot OutMEurosport
3Ne23.01.2220:152:3022:45AC Milán - Juventus FC23. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
3Ne23.01.2220:152:0022:15Španielsko - Nórskohlavná skupinaHádzanáMEMSport 1
3Ne23.01.2220:201:5022:10Španielsko - Nórskohlavná skupinaHádzanáMEMŠport
3Ne23.01.2220:402:0522:45Paris Saint-Germain - Stade Reims22. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
3Ne23.01.2220:552:0523:00Deportivo Alavés - FC Barcelona22. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
3Ne23.01.2221:003:3000:30Tampa Bay Buccaneers - Los Angeles Rams Americký futbalNFLMPremier Sport 2
3Ne23.01.2221:004:0001:00turnaj GolfThe American ExpressMEurosport 2
3Ne23.01.2221:302:0023:30FC Porto - Famalicao19. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 1
3Ne23.01.2223:006:0005:00festivalAspenExtrémne športyX-GamesoNova Sport 3
4Po24.01.2200:303:3004:00Kansas City Chiefs - Buffalo Bills Americký futbalNFLMPremier Sport 2
4Po24.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
4Po24.01.2201:002:0003:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
4Po24.01.2203:0011:1514:15turnaj TenisAustralian OpenoEurosport
4Po24.01.2203:008:0011:00turnaj TenisAustralian OpenoEurosport 2
4Po24.01.2212:252:0514:30FC Spartak Trnava - Aalborg BKskupinová časťFutbalTipsport Malta CupMO2TV Fotbal
4Po24.01.2212:252:0514:30FC Spartak Trnava - Aalborg BKskupinová časťFutbalTipsport Malta CupMO2TV Sport
4Po24.01.2215:152:0017:15Island - Chorvátskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Po24.01.2216:252:0518:30SK Sigma Olomouc - WSG Tirolskupinová časťFutbalTipsport Malta CupMO2TV Fotbal
4Po24.01.2216:252:0518:30SK Sigma Olomouc - WSG Tirolskupinová časťFutbalTipsport Malta CupMO2TV Sport
4Po24.01.2216:502:2019:10TJ Ostrava - VK Dukla Liberec VolejbalČeskoMČT sport
4Po24.01.2217:002:2519:25Pruské - Nemšová FlorbalSlovenskoŽJOJ Šport
4Po24.01.2217:251:4519:10Taliansko - Slovinsko FutsalMEMŠport
4Po24.01.2217:452:0019:45Dánsko - Holandskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Po24.01.2217:552:0019:55zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
4Po24.01.2219:202:2521:45FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMČT sport
4Po24.01.2219:202:0021:20FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV24. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Po24.01.2220:152:0022:15Čierna Hora - Francúzskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Po24.01.2220:202:0022:20Čierna Hora - Francúzskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMŠport
4Po24.01.2220:402:0522:45SM Caen - AC Ajaccio22. koloFutbalFrancúzsko 2MNova Sport 2
4Po24.01.2220:552:0523:00UD Almería - SD Eibar24. koloFutbalŠpanielsko 2MNova Sport 3
4Ut25.01.2201:002:0003:00štvrťfinále TenisAustralian OpenŽEurosport
4Ut25.01.2201:052:4003:45Washington Capitals - Vegas Golden Knights Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Ut25.01.2202:052:4004:45Minnesota Wild - Montreal Canadiens Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
4Ut25.01.2205:003:1508:15štvrťfinále TenisAustralian OpenMEurosport
4Ut25.01.2208:452:1511:00štvrťfinále TenisAustralian OpenŽEurosport
4Ut25.01.2210:151:1511:30obrovská slalom - 1. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
4Ut25.01.2210:201:2011:40obrovská slalom - 1. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
4Ut25.01.2210:201:5512:15obrovská slalom - 1. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
4Ut25.01.2211:003:1514:15štvrťfinále TenisAustralian OpenMEurosport
4Ut25.01.2213:151:1514:30obrovská slalom - 2. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
4Ut25.01.2213:201:4015:00obrovská slalom - 2. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
4Ut25.01.2213:251:1514:40obrovská slalom - 2. kolo (Vlhová ide)KronplatzAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
4Ut25.01.2215:152:0017:15Poľsko - Španielskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Ut25.01.2217:002:3019:30Trenčín - Slovan48. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ut25.01.2217:202:1019:30Žiar nad Hronom - SR U18 Ľadový hokejSlovensko 2MJOJ Šport
4Ut25.01.2217:202:5020:10Plzeň - České Budějovice51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
4Ut25.01.2217:301:1518:45slalom - 1. koloSchladmingAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport
4Ut25.01.2217:302:3020:00Plzeň - České Budějovice51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ut25.01.2217:302:3020:00Zlín - Mladá Boleslav42. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ut25.01.2217:452:0019:45Nemecko - Ruskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Ut25.01.2217:501:5019:40Nemecko - Ruskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMŠport
4Ut25.01.2217:552:0520:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
4Ut25.01.2218:002:3020:30Red Bull Mnichov - Tappara TamperesemifináleĽadový hokejLiga majstrovMSport 2
4Ut25.01.2218:002:3020:30Nitra - Poprad20. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ut25.01.2218:252:0020:25zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
4Ut25.01.2218:302:3021:00Sparta - Litvínov37. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ut25.01.2219:152:0021:15ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB23. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ut25.01.2219:302:0021:30Jastrzebski - Roeselare VolejbalLiga majstrovMJOJ Šport
4Ut25.01.2219:402:5022:30EV Zug - HC Lugano Ľadový hokejŠvajčiarskoMO2TV Sport
4Ut25.01.2220:152:0022:15Švédsko - Nórskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4Ut25.01.2220:202:0022:20Slovensko - Poľsko FutsalMEMŠport
4Ut25.01.2220:301:3022:00slalom - 2. koloSchladmingAlpské lyžovanieSvetový pohárMEurosport
4Ut25.01.2220:402:0522:45QPR - Swansea City23. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4Ut25.01.2220:552:0523:00ASVEL Villeurbanne - FC Bayern Mnichov18. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
4Ut25.01.2220:552:0523:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
4Ut25.01.2223:253:0002:25turnajRozvadovPokerWSOPC Main EventMČT sport
4St26.01.2201:002:0003:00štvrťfinále TenisAustralian OpenŽEurosport
4St26.01.2201:052:4003:45Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4St26.01.2201:352:3004:05Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers BasketbalNBAMNova Sport 2
4St26.01.2203:002:0005:00štvrťfinále TenisAustralian OpenŽEurosport
4St26.01.2204:052:4006:45Vancouver Canucks - Edmonton Oilers Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4St26.01.2205:003:1508:15štvrťfinále TenisAustralian OpenMEurosport
4St26.01.2209:153:3012:45štvrťfinále TenisAustralian OpenMEurosport
4St26.01.2210:002:3012:30preteky jednotlivcov BiatlonMEMEurosport 2
4St26.01.2215:003:0018:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4St26.01.2215:152:0017:15Čierna Hora - Islandštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4St26.01.2217:000:5017:50Fenerbahce - Trentino VolejbalLiga majstrovMJOJ Šport
4St26.01.2217:201:5019:10Bosna a Hercegovina - Gruzínsko FutsalMEMŠport
4St26.01.2217:302:3020:00Vítkovice - Karlovy Vary47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4St26.01.2217:452:0019:45Holandsko - Chorvátskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4St26.01.2217:502:3020:20Topoľčany - Žilina Ľadový hokejSlovensko 2MJOJ Šport
4St26.01.2218:004:0022:00turnaj GolfFarmers Insurance OpenMEurosport 2
4St26.01.2218:002:3020:30Kladno - Třinec52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4St26.01.2218:252:0020:25zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
4St26.01.2218:502:1021:00ZVVZ USK Praha - TTT Riga BasketbalEuroligaŽČT sport
4St26.01.2218:552:0521:00Angers SCO - AS Saint-Étienne20. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
4St26.01.2220:003:0023:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4St26.01.2220:152:0022:15Dánsko - Francúzskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMSport 1
4St26.01.2220:202:0022:20Dánsko - Francúzskoštvrťfinálová skupinaHádzanáMEMŠport
4St26.01.2220:202:0022:20Conegliano - Nyiregyhaza VolejbalLiga majstrovMJOJ Šport
4St26.01.2220:252:0522:30zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
4St26.01.2220:402:0522:45Heart of Midlothian - Celtic23. koloFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
4Št27.01.2201:002:0003:00semifinále štvorhry TenisAustralian OpenMEurosport
4Št27.01.2201:052:4003:45Washington Capitals - San Jose Sharks Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Št27.01.2203:002:0005:00semifinále štvorhry TenisAustralian OpenMEurosport
4Št27.01.2204:052:4006:45Colorado Avalanche - Boston Bruins Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Št27.01.2205:002:0007:00finále vozíčkarov TenisAustralian OpenoEurosport
4Št27.01.2208:305:0013:301. kolo GolfSlync.io Dubai Desert ClassicMGolf Channel
4Št27.01.2209:004:4513:45semifinále TenisAustralian OpenŽEurosport
4Št27.01.2210:003:0013:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport 2
4Št27.01.2215:003:0018:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4Št27.01.2217:002:2519:25FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice23. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMČT sport
4Št27.01.2217:002:0019:00FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice23. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Št27.01.2217:002:2019:201. FBC Trenčín - AS Trenčín FlorbalSlovenskoMJOJ Šport
4Št27.01.2217:003:3020:30Plzeň - Pardubice46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
4Št27.01.2217:202:5020:10Trenčín - Slovan34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
4Št27.01.2217:303:0020:301. kolo GolfGainbridge LPGA at Boca RioŽGolf Channel
4Št27.01.2217:302:3020:00Trenčín - Slovan34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Št27.01.2217:302:3020:00Plzeň - Pardubice46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Št27.01.2217:303:0020:30HB Ostrov H.Brod - TTC Ostrava 201613. koloStolný tenisČeskoMArena Sport 1
4Št27.01.2217:552:0520:00Zenit Petrohrad - Anadolu Efes Istanbul23. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
4Št27.01.2218:252:0520:30Jönköpings IK - Storvreta IBK FlorbalŠvédskoMNova Sport 1
4Št27.01.2219:002:3021:30Färjestad - Timra Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
4Št27.01.2220:002:0022:00Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Istanbul23. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
4Št27.01.2220:003:0023:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4Št27.01.2220:252:0022:25Perugia - Cannes VolejbalLiga majstrovMJOJ Šport
4Št27.01.2221:004:0001:00turnaj GolfFarmers Insurance OpenMEurosport 2
4Pi28.01.2201:052:4003:45Florida Panthers - Vegas Golden Knights Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Pi28.01.2201:352:2504:00Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers BasketbalNBAMNova Sport 2
4Pi28.01.2202:002:0004:00finále zmiešanej štvorhry TenisAustralian OpenoEurosport
4Pi28.01.2204:303:1507:45semifinále TenisAustralian OpenMEurosport
4Pi28.01.2208:305:0013:302. kolo GolfSlync.io Dubai Desert ClassicMGolf Channel
4Pi28.01.2209:003:4512:45semifinále TenisAustralian OpenMEurosport
4Pi28.01.2213:151:0014:15skoky Severská kombináciaSvetový pohárMEurosport
4Pi28.01.2213:302:3016:00galavečerSingapurBojové umeniaONE ChampionshipMO2TV Sport
4Pi28.01.2214:003:0017:00štvrťfinále SnookerGerman MastersMEurosport 2
4Pi28.01.2215:300:1515:45beh na 7,5 kmSeefeldSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport
4Pi28.01.2215:452:0017:45preteky zmiešaných družstievWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohároEurosport
4Pi28.01.2215:501:5517:45preteky zmiešaných družstievWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohároČT sport
4Pi28.01.2215:551:2517:20preteky zmiešaných družstievWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohároJOJ Šport
4Pi28.01.2216:552:0519:00UNICS Kazaň - CSKA Moskva23. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
4Pi28.01.2217:202:3519:55Žilina - Humenné Ľadový hokejSlovensko 2MJOJ Šport
4Pi28.01.2217:303:0020:302. kolo GolfGainbridge LPGA at Boca RioŽGolf Channel
4Pi28.01.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Prešov34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Pi28.01.2217:302:3020:00Spišská Nová Ves - Zvolen34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Pi28.01.2217:303:3021:00Brno - Karlovy Vary46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
4Pi28.01.2217:302:3020:00České Budějovice - Třinec46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2217:302:3020:00Litvínov - Zlín46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Olomouc46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2217:302:3020:00Vítkovice - Kladno46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2217:452:0019:45zápassemifináleHádzanáMEMSport 1
4Pi28.01.2217:452:4520:30Košice - Nitra34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMSport 2
4Pi28.01.2217:501:5019:40zápassemifináleHádzanáMEMČT sport
4Pi28.01.2217:501:5019:40zápassemifináleHádzanáMEMŠport
4Pi28.01.2218:002:3020:30Košice - Nitra34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Pi28.01.2218:002:3020:30Nové Zámky - Michalovce34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Pi28.01.2218:002:3020:30Poprad - Liptovský Mikuláš34. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Pi28.01.2218:002:3020:30Brno - Karlovy Vary46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2218:002:3020:30Hradec Králové - Liberec46. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Pi28.01.2218:001:0019:00pretekyDiríjMotorizmusFormula EMEurosport 2
4Pi28.01.2218:301:0019:30kvalifikáciaWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport
4Pi28.01.2219:151:1520:30štafeta zmiešaných družstiev CyklokrosMSoEurosport 2
4Pi28.01.2219:400:4020:20pretekyUSACyklokrosMSoČT sport
4Pi28.01.2219:551:4021:35Valencia - Gran Canaria BasketbalŠpanielskoMJOJ Šport
4Pi28.01.2220:002:0022:00BK VIVIDBOOKS Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy18. koloBasketbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Pi28.01.2220:003:0023:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4Pi28.01.2220:053:5500:00turnajMilton KeynesŠípkyThe MastersMNova Sport 2
4Pi28.01.2220:152:0022:15zápassemifináleHádzanáMEMSport 1
4Pi28.01.2220:201:5522:15zápassemifináleHádzanáMEMČT sport
4Pi28.01.2220:202:0022:20zápassemifináleHádzanáMEMŠport
4Pi28.01.2220:402:0522:45Huddersfield - Stoke City29. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4Pi28.01.2220:402:0522:45Bath Rugby - Harlequins14. koloRugbyAnglickoMNova Sport 1
4Pi28.01.2220:552:0523:00FC Nantes - Stade Brestois8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 3
4Pi28.01.2220:552:0523:00Real Valladolid - Sporting Gijón25. koloFutbalŠpanielsko 2MNova Sport 4
4Pi28.01.2221:005:0002:00turnaj GolfFarmers Insurance OpenMEurosport 2
4So29.01.2202:052:3004:35New York Rangers - Minnesota Wild Ľadový hokejNHLMNova Action
4So29.01.2202:052:4004:45New York Rangers - Minnesota Wild Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
4So29.01.2203:052:4005:45Dallas Stars - Washington Capitals Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4So29.01.2208:005:0013:003. kolo GolfSlync.io Dubai Desert ClassicMGolf Channel
4So29.01.2209:003:1512:15finále TenisAustralian OpenŽEurosport
4So29.01.2210:151:0011:15stíhacie preteky BiatlonMEMEurosport 2
4So29.01.2210:300:5011:20stíhacie preteky BiatlonMEMČT sport
4So29.01.2211:151:4513:00zjazd (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
4So29.01.2211:201:5513:15zjazd (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
4So29.01.2211:201:4013:00zjazd (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
4So29.01.2212:002:0014:00Kastamonu - Sävehof HádzanáLiga majstrovŽSport 1
4So29.01.2212:151:4514:00finále štvorhry TenisAustralian OpenMEurosport
4So29.01.2213:151:0014:15stíhacie preteky BiatlonMEŽEurosport 2
4So29.01.2213:252:0515:30Ross County - Rangers24. koloFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
4So29.01.2213:300:5014:20stíhacie preteky BiatlonMEŽČT sport
4So29.01.2214:002:0016:00Sola - Lokomotiva Zagreb HádzanáLiga majstrovŽSport 1
4So29.01.2214:053:5017:55turnajMilton KeynesŠípkyThe MastersMNova Sport 2
4So29.01.2214:153:1517:30semifinále SnookerGerman MastersMEurosport 2
4So29.01.2214:202:0016:20Slovensko - Chorvátsko FutsalMEMŠport
4So29.01.2214:450:4515:30beh na 10 kmSeefeldSeverská kombináciaSvetový pohárMEurosport
4So29.01.2214:552:0517:00Olomouc - Brnoskupinová časťFutbalZimná Tipsport ligaMO2TV Fotbal
4So29.01.2214:552:0517:00Olomouc - Brnoskupinová časťFutbalZimná Tipsport ligaMO2TV Sport
4So29.01.2215:152:3017:45Malmö - Rögle Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
4So29.01.2215:302:3018:00preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport
4So29.01.2215:552:0518:00Fulham - Blackpool29. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4So29.01.2215:552:0518:00Newcastle Falcons - Gloucester Rugby14. koloRugbyAnglickoMNova Sport 1
4So29.01.2215:551:5517:50preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMČT sport
4So29.01.2215:551:5517:50preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMJOJ Šport
4So29.01.2216:002:0018:00KARA TRUTNOV - BK Levhartice Chomutov16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4So29.01.2216:002:0018:00MITEL Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2216:002:0018:00Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2216:002:0018:00Fulham - Blackpool29. koloFutbalAnglicko 2MArena Sport 1
4So29.01.2216:002:0018:00Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha16. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2216:002:0018:00Esbjerg - Podravka Koprivnica HádzanáLiga majstrovŽSport 1
4So29.01.2216:302:0018:30FBC Štíři České Budějovice - DDQ Florbal Chomutov24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So29.01.2217:002:0019:00Žabiny Brno - Sokol Hradec Králové16. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
4So29.01.2217:002:0019:00HK Hodonín - HANDBALL PSG Zlín16. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2217:202:3019:50zápas FutsalMEMŠport
4So29.01.2217:302:0019:30KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2217:303:0020:303. kolo GolfGainbridge LPGA at Boca RioŽGolf Channel
4So29.01.2217:302:0019:30DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda16. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2217:502:0019:50Brusko - Slavia VolejbalSlovenskoŽJOJ Šport
4So29.01.2217:551:0519:00juniorky CyklokrosSvetový pohárŽČT sport
4So29.01.2217:552:0019:55Linköping IBK - Växjö IBK FlorbalŠvédskoMNova Sport 2
4So29.01.2218:002:0020:00Hamburg Towers - ratiopharm ulm19. koloBasketbalNemeckoMArena Sport 1
4So29.01.2218:002:0020:00FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Letka Toman Finance Group24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So29.01.2218:002:0020:00Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So29.01.2218:002:0020:00Torpedo Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So29.01.2218:002:0020:001. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4So29.01.2218:002:0020:00Chambray - Vác HádzanáEHLŽSport 1
4So29.01.2218:002:3020:30Leksand - Oskarshamn Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
4So29.01.2218:001:0019:00pretekyDiríjMotorizmusFormula EMEurosport 2
4So29.01.2218:252:0520:30Peterborough United - Sheffield United29. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4So29.01.2218:252:0520:30Stade Reims - SC Bastia8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 4
4So29.01.2219:000:5019:50snowboardcrossWillingenSnowboardingSvetový pohároČT sport
4So29.01.2219:151:1520:30snowboardcrossWillingenSnowboardingSvetový pohároEurosport 2
4So29.01.2219:501:2021:10muži do 23 rokov CyklokrosSvetový pohárMČT sport
4So29.01.2219:501:5021:40snowboardcrossWillingenSnowboardingSvetový pohároJOJ Šport
4So29.01.2219:551:0020:55muži do 23 rokov CyklokrosSvetový pohárMŠport
4So29.01.2220:002:0022:00Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4So29.01.2220:002:0022:00Brest - FTC-Rail Cargo Hungaria HádzanáLiga majstrovŽSport 1
4So29.01.2220:003:0023:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4So29.01.2220:052:4022:45New York Islanders - Seattle Kraken Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4So29.01.2220:053:5500:00turnajMilton KeynesŠípkyThe MastersMNova Sport 2
4So29.01.2220:552:0523:00Olympique Marseille - Montpellier HSC8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 3
4So29.01.2221:201:2022:40preteky CyklokrosSvetový pohárŽČT sport
4So29.01.2221:301:1522:45preteky CyklokrosSvetový pohárŽEurosport 2
4So29.01.2221:551:0022:55preteky CyklokrosSvetový pohárŽŠport
4So29.01.2222:453:1502:00turnaj GolfFarmers Insurance OpenMEurosport 2
4Ne30.01.2201:005:0006:00Bader - MoldavskyPhoenixBojové umeniaMMAMNova Sport 2
4Ne30.01.2201:052:2503:30Carolina Hurricanes - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMDajto
4Ne30.01.2201:052:4003:45Carolina Hurricanes - New Jersey Devils Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Ne30.01.2204:052:4006:45Calgary Flames - Vancouver Canucks Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
4Ne30.01.2205:002:0007:00finále štvorhry TenisAustralian OpenŽEurosport
4Ne30.01.2208:002:3010:30pretekyMarcialongaBežecké lyžovanieVisma Ski ClassicsMČT sport
4Ne30.01.2208:005:0013:00finálové kolo GolfSlync.io Dubai Desert ClassicMGolf Channel
4Ne30.01.2209:004:1513:15finále TenisAustralian OpenMEurosport
4Ne30.01.2209:451:4511:30preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárŽEurosport 2
4Ne30.01.2210:301:0011:30zmiešané štafety BiatlonMEoČT sport
4Ne30.01.2211:201:4513:05superG (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽJOJ Šport
4Ne30.01.2211:301:3013:00superG (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽČT sport
4Ne30.01.2211:301:3013:00superG (Vlhová neide)GA-PAAlpské lyžovanieSvetový pohárŽEurosport 2
4Ne30.01.2212:001:4513:45Viborg - Ramnicu Valcea HádzanáEurópska ligaŽSport 2
4Ne30.01.2213:151:0014:15štafeta zmiešaných dvojíc BiatlonMEoEurosport
4Ne30.01.2213:301:0014:30štafeta zmiešaných dvojíc BiatlonMEoČT sport
4Ne30.01.2213:552:0516:00Slavia - OstravaprípravnýFutbalprípravnýMO2TV Fotbal
4Ne30.01.2213:552:0516:00Slavia - OstravaprípravnýFutbalprípravnýMO2TV Sport
4Ne30.01.2214:002:0016:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4Ne30.01.2214:053:5518:00turnajMilton KeynesŠípkyThe MastersMNova Sport 2
4Ne30.01.2214:151:0015:15beh na 12,5 kmSeefeldSeverská kombináciaSvetový pohároEurosport
4Ne30.01.2214:252:0016:25Derby County - Birmingham City29. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4Ne30.01.2214:452:5517:40zápas35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
4Ne30.01.2215:002:0017:00K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc20. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
4Ne30.01.2215:002:3017:30Košice - Slovan35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2215:002:3017:30Třinec - Plzeň47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2215:101:5017:00preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMJOJ Šport
4Ne30.01.2215:151:4517:00pretekyfrancúzsky pohárCyklistikaGrand Prix MarseilleMEurosport 2
4Ne30.01.2215:152:0017:15zápaso 3. miestoHádzanáMEMSport 1
4Ne30.01.2215:152:4518:00Zlín - Brno47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
4Ne30.01.2215:151:4517:00preteky jednotlivcovWillingenSkoky na lyžiachSvetový pohárMEurosport
4Ne30.01.2215:302:3018:00Litvínov - Kladno50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2215:302:3018:00Zlín - Brno47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2215:552:0518:00Sale Sharks - Leicester Tigers14. koloRugbyAnglickoMNova Sport 1
4Ne30.01.2216:002:3018:30Banská Bystrica - Poprad35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2216:002:3018:30Michalovce - Trenčín (bez divákov)35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2216:002:3018:30Kladno - České Budějovice47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2216:002:3018:30Liberec - České Budějovice44. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2216:552:0519:00Cardiff City - Nottingham Forest29. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
4Ne30.01.2217:002:0019:00MONACO - BOULOGNE-LEVALLOIS18. koloBasketbalFrancúzskoMArena Sport 1
4Ne30.01.2217:002:0019:00Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00FBC ČPP OSTRAVA - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:0019:00DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň16. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
4Ne30.01.2217:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Nové Zámky35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2217:002:3019:30Olomouc - Sparta47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2217:002:3019:30Pardubice - Mladá Boleslav47. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
4Ne30.01.2217:452:3020:15zápasfináleHádzanáMEMSport 1
4Ne30.01.2217:452:4520:30Nitra - Zvolen35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMSport 2
4Ne30.01.2217:502:0519:55zápasfináleHádzanáMEMŠport
4Ne30.01.2218:002:0020:00Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Sokol Jaroměř24. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
4Ne30.01.2218:001:5019:50zápasfináleHádzanáMEMČT sport
4Ne30.01.2218:002:3020:30Nitra - Zvolen35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2218:002:3020:30Prešov - Spišská Nová Ves35. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
4Ne30.01.2218:251:4520:10Barcelona - Joventut Badalona BasketbalŠpanielskoMJOJ Šport
4Ne30.01.2218:252:0520:30Bergerac Périgord FC - AS Saint-Étienne8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 4
4Ne30.01.2219:052:3021:35Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers BasketbalNBAMNova Sport 1
4Ne30.01.2219:551:0521:00ženy do 23 rokov CyklokrosSvetový pohárŽČT sport
4Ne30.01.2219:550:5020:45ženy do 23 rokov CyklokrosSvetový pohárŽŠport
4Ne30.01.2220:003:0023:00finálové kolo GolfGainbridge LPGA at Boca RioŽGolf Channel
4Ne30.01.2220:003:0023:00turnaj SnookerGerman MastersMEurosport
4Ne30.01.2220:053:5500:00turnajMilton KeynesŠípkyThe MastersMNova Sport 2
4Ne30.01.2220:552:0523:00RC Lens - AS Monaco8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 3
4Ne30.01.2221:003:3000:30zápas Americký futbalNFLMPremier Sport 2
4Ne30.01.2221:201:2022:40preteky CyklokrosMSMČT sport
4Ne30.01.2221:252:1523:40preteky CyklokrosMSMŠport
4Ne30.01.2221:301:3023:00preteky CyklokrosMSMEurosport 2
4Ne30.01.2221:302:0023:30FC Porto - Maritimo20. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 1
4Ne30.01.2223:052:4001:45Carolina Hurricanes - San Jose Sharks Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5Po31.01.2200:305:3006:00zápas Americký futbalNFLMPremier Sport 2
5Po31.01.2202:052:4004:45Colorado Avalanche - Buffalo Sabres Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5Po31.01.2216:052:1018:15turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Po31.01.2216:502:2519:15SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMČT sport
5Po31.01.2217:002:0019:00SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha25. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
5Po31.01.2217:251:4519:10zápasštvrťfináleFutsalMEMŠport
5Po31.01.2218:002:3020:30Liberec - Karlovy Vary48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Po31.01.2219:202:2021:40zápas VolejbalČeskoMČT sport
5Po31.01.2219:351:4521:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Po31.01.2219:552:0522:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
5Po31.01.2220:202:0022:20zápasštvrťfináleFutsalMEMŠport
5Po31.01.2221:102:0523:15Paris Saint-Germain - OGC Nice8-fináleFutbalFrancúzsko - pohárMNova Sport 4
5Po31.01.2221:352:1023:45turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Po31.01.2223:152:1001:25turnajRozvadovPokerEuropean Poker Sport ChampionshipMČT sport
5Ut01.02.2201:352:4004:15Detroit Red Wings - Anaheim Ducks Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5Ut01.02.2212:001:4513:451. etapa CyklistikaOkolo Saudskej ArábieMEurosport 2
5Ut01.02.2214:351:4516:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Ut01.02.2216:352:1518:50turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Ut01.02.2216:403:3020:10Plzeň - Olomouc48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT sport
5Ut01.02.2217:002:3019:30Trenčín - Nové Zámky46. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ut01.02.2217:002:3019:30Plzeň - Olomouc48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Ut01.02.2217:251:4519:10zápasštvrťfináleFutsalMEMŠport
5Ut01.02.2218:002:3020:30Poprad - Banská Bystrica13. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ut01.02.2218:002:3020:30Prešov - Michalovce21. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ut01.02.2218:252:0020:25zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
5Ut01.02.2218:303:3022:00Sparta - Pardubice48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
5Ut01.02.2218:302:3021:00Sparta - Pardubice48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Ut01.02.2218:552:0521:00Crvena Zvezda Belehrad - Olimpia Milán24. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5Ut01.02.2219:351:4521:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Ut01.02.2220:202:0022:20zápasštvrťfináleFutsalMEMŠport
5Ut01.02.2220:252:0522:30zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
5Ut01.02.2220:402:0522:45Hibernian - Heart of Midlothian22. kkoFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
5Ut01.02.2221:352:1023:45turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5St02.02.2201:052:4003:45New York Rangers - Florida Panthers Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5St02.02.2204:052:3006:35Phoenix Suns - Brooklyn Nets BasketbalNBAMNova Sport 2
5St02.02.2204:052:4006:45Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5St02.02.2212:001:4513:452. etapa CyklistikaOkolo Saudskej ArábieMEurosport 2
5St02.02.2213:002:0515:05Česko - NórskoPekingCurlingZOHoČT sport
5St02.02.2213:002:0015:00Švédsko - Veľká BritániaPekingCurlingZOHoEurosport
5St02.02.2214:351:4516:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5St02.02.2216:001:3017:301. etapa CyklistikaOkolo ValencieMEurosport 2
5St02.02.2216:352:1518:50turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5St02.02.2217:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2217:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2217:302:3020:00Košice - Spišská Nová Ves21. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5St02.02.2217:302:3020:00České Budějovice - Zlín48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5St02.02.2217:302:3020:00Litvínov - Třinec48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5St02.02.2217:552:4520:40CSKA Moskva - Anadolu Efes Istanbul24. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
5St02.02.2217:552:0520:00CSKA Moskva - Anadolu Efes Istanbul24. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5St02.02.2217:552:0019:55zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
5St02.02.2218:002:0020:00HCB Karviná - HC ROBE Zubří16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2218:002:0020:00Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2218:002:0020:00TJ Cement Hranice - Talent tým Plzeňského kraje16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2218:002:3020:30Brno - Mladá Boleslav48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5St02.02.2218:002:3020:30Hradec Králové - Kladno48. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5St02.02.2218:302:0020:30SHC Maloměřice Brno - HC Dukla Praha16. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5St02.02.2219:351:4521:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5St02.02.2219:502:1022:00VK Dukla Liberec - Dynamo Moskva VolejbalLiga majstrovŽČT sport
5St02.02.2219:552:0522:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 2
5St02.02.2220:402:2023:00Real Madrid - Olympiakos Pireus24. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
5St02.02.2220:402:0022:40Real Madrid - Olympiakos Pireus24. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5St02.02.2220:402:0522:45Celtic - Rangers22. kkoFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
5St02.02.2221:302:0023:30Belenenses - Sporting20. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 2
5St02.02.2221:302:0023:30SL Benfica - Gil Vicente20. koloFutbalPortugalskoMArena Sport 1
5St02.02.2221:352:1023:45turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Št03.02.2201:052:4003:45Washington Capitals - Edmonton Oilers Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
5Št03.02.2202:002:0504:05Česko - ŠvédskoPekingCurlingZOHoČT sport
5Št03.02.2202:002:0004:00Veľká Británia - KanadaPekingCurlingZOHoEurosport
5Št03.02.2203:352:4006:15Chicago Blackhawks - Minnesota Wild Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
5Št03.02.2205:002:3007:30Švajčiarsko - KanadaPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5Št03.02.2205:102:1507:25Čína - ČeskoPekingĽadový hokejZOHŽČT sport
5Št03.02.2207:301:3009:00Taliansko - ŠvajčiarskoPekingCurlingZOHoEurosport
5Št03.02.2209:305:0014:301. kolo GolfRas al Khaimah ChampionshipMGolf Channel
5Št03.02.2209:302:3012:00Japonsko - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5Št03.02.2211:000:4511:45mogulyPekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
5Št03.02.2212:450:4513:30mogulyPekingFreestylové lyžovanieZOHMEurosport 2
5Št03.02.2213:002:0515:05Česko - AustráliaPekingCurlingZOHoČT sport
5Št03.02.2213:002:0015:00Švajčiarsko - Veľká BritániaPekingCurlingZOHoEurosport
5Št03.02.2213:301:0014:303. etapa CyklistikaOkolo Saudskej ArábieMEurosport 2
5Št03.02.2214:351:4516:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Št03.02.2215:001:3016:30Fínsko - USAPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5Št03.02.2216:001:3017:302. etapa CyklistikaOkolo ValencieMEurosport 2
5Št03.02.2216:352:1518:50turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Št03.02.2217:002:0019:00pretekyOstravaAtletikaCzech Indoor GalaoČT sport
5Št03.02.2217:003:0020:001. kolo GolfDrive On ChampionshipŽGolf Channel
5Št03.02.2217:303:0020:30SKST Cheb - SKST TESLA BATTERIES Havířov14. koloStolný tenisČeskoMArena Sport 1
5Št03.02.2218:302:0020:304. deňCordobaTenisATP 250MSport 1
5Št03.02.2219:002:3021:30Växjö - Timra Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
5Št03.02.2219:351:4521:20turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Št03.02.2220:052:5523:00turnajCardiffŠípkyLiga majstrovMNova Sport 2
5Št03.02.2220:151:1021:25najlepší český cyklistaanketaCyklistikaČeskooČT sport
5Št03.02.2220:252:0522:30Olimpia Milán - Fenerbahce Istanbul25. koloBasketbalEuroligaMO2TV Sport
5Št03.02.2220:252:0522:30Olimpia Milán - Fenerbahce Istanbul25. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5Št03.02.2220:302:0022:304. deňCordobaTenisATP 250MSport 1
5Št03.02.2221:352:1023:45turnajMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Pi04.02.2201:302:0003:30Taliansko - NórskoPekingCurlingZOHoEurosport
5Pi04.02.2203:304:3008:00krátky programPekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
5Pi04.02.2204:052:3006:35Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers BasketbalNBAMNova Sport 2
5Pi04.02.2205:002:3007:30ROV - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
5Pi04.02.2206:000:3006:30pretekyPekingKrasokorčuľovanieZOHoČT sport
5Pi04.02.2206:302:0508:35Česko - TalianskoPekingCurlingZOHoČT sport
5Pi04.02.2207:301:0008:30zápasPekingCurlingZOHoEurosport 2
5Pi04.02.2208:350:5509:30pretekyPekingKrasokorčuľovanieZOHoČT sport
5Pi04.02.2209:305:0014:302. kolo GolfRas al Khaimah ChampionshipMGolf Channel
5Pi04.02.2211:001:4512:454. etapa CyklistikaOkolo Saudskej ArábieMEurosport 2
5Pi04.02.2213:002:0015:00slávnostné otvoreniePekingOHZOHoČT sport
5Pi04.02.2213:002:1515:15slávnostné otvoreniePekingOHZOHoEurosport
5Pi04.02.2213:002:3015:30slávnostné otvoreniePekingOHZOHoŠport
5Pi04.02.2214:351:4516:20štvrťfináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Pi04.02.2216:001:3017:303. etapa CyklistikaOkolo ValencieMEurosport 2
5Pi04.02.2216:352:1518:50štvrťfináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Pi04.02.2217:003:0020:002. kolo GolfDrive On ChampionshipŽGolf Channel
5Pi04.02.2217:002:3019:30Třinec - Sparta49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2217:202:5020:10Zvolen - Slovan36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
5Pi04.02.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Nové Zámky36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2217:302:3020:00Spišská Nová Ves - Nitra36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2217:302:3020:00Zvolen - Slovan36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2217:302:3020:00Karlovy Vary - Hradec Králové49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2217:303:3021:00Kladno - Liberec49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMO2TV Sport
5Pi04.02.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Plzeň49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2217:302:3020:00Zlín - Vítkovice49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2217:552:0520:00CSKA Moskva - ALBA Berlin25. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5Pi04.02.2218:002:3020:30Poprad - Prešov36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2218:002:3020:30Trenčín - Liptovský Mikuláš36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2218:002:3020:30Kladno - Liberec49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2218:002:3020:30Olomouc - České Budějovice49. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Pi04.02.2218:252:0020:251. FC Heidenheim - Hannover 9621. koloFutbalNemecko 2MNova Sport 3
5Pi04.02.2218:302:0020:30štvrťfináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5Pi04.02.2218:452:4521:30Michalovce - Košice36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMSport 2
5Pi04.02.2219:002:0021:00TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5Pi04.02.2219:002:3021:30Michalovce - Košice36. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Pi04.02.2219:351:4521:20štvrťfináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Pi04.02.2220:202:0022:20zápassemifináleFutsalMEMŠport
5Pi04.02.2220:252:0522:30Hertha BSC - VfL Bochum21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 3
5Pi04.02.2220:302:0022:30štvrťfináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5Pi04.02.2220:402:0022:40Real Madrid - Zenit Petrohrad25. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
5Pi04.02.2220:552:0523:00Manchester United - Middlesbrough FC4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 2
5Pi04.02.2220:552:0523:00zápas23. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 4
5Pi04.02.2221:352:1023:45štvrťfináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Pi04.02.2222:302:0000:30štvrťfináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5So05.02.2200:302:0002:30štvrťfináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5So05.02.2201:302:3004:00All-Star SkillsexhibíciaĽadový hokejNHLMNova Action
5So05.02.2201:302:3504:05All-Star SkillsexhibíciaĽadový hokejNHLMNova Sport 2
5So05.02.2202:002:0004:00Švajčiarsko - ŠvédskoPekingCurlingZOHoEurosport
5So05.02.2203:452:0005:45slopestylePekingSnowboardingZOHŽEurosport 2
5So05.02.2205:002:3007:30Kanada - FínskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5So05.02.2207:001:4508:45Česko - BritániaPekingCurlingZOHoČT sport
5So05.02.2207:002:0009:00zápasPekingCurlingZOHoEurosport 2
5So05.02.2207:301:0008:30kvalifikáciaPekingSkoky na lyžiachZOHMEurosport
5So05.02.2208:301:1509:45skiatlon na 15 kmPekingBežecké lyžovanieZOHŽEurosport
5So05.02.2208:401:0009:40skiatlon na 15 kmPekingBežecké lyžovanieZOHŽŠport
5So05.02.2208:450:5509:40skiatlon na 15 kmPekingBežecké lyžovanieZOHŽČT sport
5So05.02.2209:304:3014:003. kolo GolfRas al Khaimah ChampionshipMGolf Channel
5So05.02.2209:301:4511:153000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHŽEurosport 2
5So05.02.2209:451:4511:30zmiešané štafetyPekingBiatlonZOHoEurosport
5So05.02.2209:501:2511:15zmiešané štafetyPekingBiatlonZOHoŠport
5So05.02.2210:001:3011:30zmiešané štafetyPekingBiatlonZOHoČT sport
5So05.02.2211:150:4512:00Česko - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
5So05.02.2211:300:3012:003000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHŽČT sport
5So05.02.2211:301:4513:15skokyPekingSkoky na lyžiachZOHŽEurosport
5So05.02.2211:400:4012:201. koloPekingSkoky na lyžiachZOHŽŠport
5So05.02.2212:301:4514:15mogulyPekingFreestylové lyžovanieZOHMEurosport 2
5So05.02.2212:350:4513:202. koloPekingSkoky na lyžiachZOHŽŠport
5So05.02.2213:002:0015:00Česko - ŠvajčiarskoPekingCurlingZOHoČT sport
5So05.02.2213:151:3014:45zmiešané štafetyPekingShort TrackZOHoEurosport
5So05.02.2213:200:2013:40zmiešané štafetyPekingShort TrackZOHoŠport
5So05.02.2213:252:0015:25Chelsea FC - Plymouth Argyle4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 1
5So05.02.2213:252:0015:25Kidderminster Harriers - West Ham United4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 2
5So05.02.2213:252:0015:25zápas30. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
5So05.02.2213:252:0015:25Schalke 04 - Jahn Regensburg21. koloFutbalNemecko 2MNova Sport 3
5So05.02.2213:500:1514:05zmiešané štafetyPekingShort TrackZOHoŠport
5So05.02.2214:002:0016:00zápas24. koloFutbalTureckoMSport 1
5So05.02.2214:150:4515:00pretekyPekingSánkovanieZOHMEurosport 2
5So05.02.2214:150:1514:30zmiešané štafetyPekingShort TrackZOHoŠport
5So05.02.2214:302:5017:20Jablonec - Olomouc20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport5
5So05.02.2214:302:5017:20Slavia - Karviná20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
5So05.02.2214:302:5017:20Slavia - Karviná20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
5So05.02.2214:302:5017:20Teplice - Bohemians20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport6
5So05.02.2214:302:1016:40USA - RuskoPekingĽadový hokejZOHŽŠport
5So05.02.2214:452:1517:00USA - ROVPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5So05.02.2215:152:3017:45Linköping - Rögle Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
5So05.02.2215:252:0017:251. FC Köln - SC Freiburg21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
5So05.02.2215:252:0517:301. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 3
5So05.02.2215:251:5017:15Írsko - Wales1. koloRugbyRugby Six NationsMNova Sport 2
5So05.02.2215:251:2516:50semifináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5So05.02.2215:552:0518:00zápas30. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
5So05.02.2216:001:3017:304. etapa CyklistikaOkolo ValencieMEurosport 2
5So05.02.2216:002:0018:00FAT PIPE Start98 Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2216:001:4517:45Ferencváros - Rostov-Don HádzanáLiga majstrovŽSport 1
5So05.02.2216:302:0018:30HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2217:002:0019:00Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2217:002:0019:00FBC Letka Toman Finance Group - Florbal Ústí25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2217:002:0019:00SKKP Handball Brno - SHC Maloměřice Brno17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2217:051:5519:00semifináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5So05.02.2217:203:0020:20České Budějovice - Sparta20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
5So05.02.2217:203:0020:20České Budějovice - Sparta20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
5So05.02.2217:402:0519:45Škótsko - Anglicko1. koloRugbyRugby Six NationsMNova Sport 2
5So05.02.2217:552:0520:00zápas24. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
5So05.02.2218:002:0020:00TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2218:002:0020:00HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2218:002:0020:00HC ROBE Zubří - TJ Sokol Nové Veselí17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2218:002:0020:00HCB Karviná - TJ Cement Hranice17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2218:002:0020:00KH ISMM Kopřivnice - Talent tým Plzeňského kraje17. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
5So05.02.2218:001:4519:45Vipers Kristiansand - Metz HádzanáLiga majstrovŽSport 1
5So05.02.2218:002:3020:30Lulea - Djurgarden Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
5So05.02.2218:252:0520:30Bayern Mnichov - RB Lipsko21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 3
5So05.02.2218:302:0020:30Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Z.F.K. AQM Petrovice25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2219:002:0021:00TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři České Budějovice25. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
5So05.02.2220:002:0022:00PSV Eindhoven - AZ Alkmaar21. koloFutbalHolandskoMArena Sport 1
5So05.02.2220:003:0023:00finálové kolo GolfDrive On ChampionshipŽGolf Channel
5So05.02.2220:402:0522:45zápas24. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
5So05.02.2220:552:1023:05AS Monaco - Olympique Lyon23. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
5So05.02.2220:552:0523:00zápas23. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
5So05.02.2221:003:0000:00All-Star GameexhibíciaĽadový hokejNHLMNova Sport 1
5So05.02.2222:005:0003:00turnaj GolfPebble Beach Pro-AmMEurosport 2
5So05.02.2222:302:0000:30semifináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5So05.02.2223:052:3001:35Orlando Magic - Memphis Grizzlies BasketbalNBAMNova Sport 2
5Ne06.02.2200:302:0002:30semifináleCordobaTenisATP 250MSport 1
5Ne06.02.2201:006:0007:00Hermansson - Strickland Bojové umeniaUFCMPremier Sport 1
5Ne06.02.2202:002:0004:00Česko - USAPekingCurlingZOHoČT sport
5Ne06.02.2202:302:3005:00voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
5Ne06.02.2202:301:3004:00slopestylePekingSnowboardingZOHŽEurosport 2
5Ne06.02.2204:002:0006:00zjazdPekingAlpské lyžovanieZOHMČT sport
5Ne06.02.2204:002:3006:30zjazdPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
5Ne06.02.2204:001:4505:45voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport 2
5Ne06.02.2204:101:2505:35zjazdPekingAlpské lyžovanieZOHMŠport
5Ne06.02.2205:451:4507:30slopestylePekingSnowboardingZOHMEurosport 2
5Ne06.02.2207:301:3009:00zápasPekingCurlingZOHoEurosport 2
5Ne06.02.2208:001:3009:30skiatlon na 30 kmPekingBežecké lyžovanieZOHMČT sport
5Ne06.02.2208:001:4509:45skiatlon na 30 kmPekingBežecké lyžovanieZOHMEurosport
5Ne06.02.2208:001:2009:20skiatlon na 30 kmPekingBežecké lyžovanieZOHMŠport
5Ne06.02.2209:304:3014:00finálové kolo GolfRas al Khaimah ChampionshipMGolf Channel
5Ne06.02.2209:302:3012:00Čína - JaponskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
5Ne06.02.2209:451:4511:305000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHMEurosport
5Ne06.02.2210:301:0011:305000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHMČT sport
5Ne06.02.2210:300:5011:205000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHMŠport
5Ne06.02.2212:001:4513:45Baia Mare - Nantes HádzanáEurópska ligaŽSport 1
5Ne06.02.2212:000:4512:451. koloPekingSkoky na lyžiachZOHMŠport
5Ne06.02.2212:001:4513:45pretekyPekingSkoky na lyžiachZOHMČT sport
5Ne06.02.2212:001:4513:45pretekyPekingSkoky na lyžiachZOHMEurosport
5Ne06.02.2212:152:0014:15Feyenord - Sparta Rotterdam21. koloFutbalHolandskoMArena Sport 1
5Ne06.02.2212:252:0514:30zápas24. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
5Ne06.02.2212:301:4514:15mogulyPekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
5Ne06.02.2212:552:0014:55Liverpool FC - Cardiff City4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 2
5Ne06.02.2213:000:4013:402. koloPekingSkoky na lyžiachZOHMŠport
5Ne06.02.2213:401:2015:003. a 4. jazdaPekingSánkovanieZOHMŠport
5Ne06.02.2213:451:2015:05Česko - KanadaPekingCurlingZOHoČT sport
5Ne06.02.2213:552:1516:10zápas23. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
5Ne06.02.2214:001:4515:45Sola - Mosonmagyaróvár HádzanáEurópska ligaŽSport 1
5Ne06.02.2214:003:0017:00Švajčiarsko - USAPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
5Ne06.02.2214:151:0015:15pretekyPekingSánkovanieZOHMEurosport 2
5Ne06.02.2214:252:0516:30Motherwell - Celtic25. koloFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
5Ne06.02.2214:302:5017:20Mladá Boleslav - Ostrava20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
5Ne06.02.2214:302:5017:20Mladá Boleslav - Ostrava20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
5Ne06.02.2214:302:5017:20Pardubice - Slovácko20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport5
5Ne06.02.2214:302:5017:20Zlín - Liberec20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport6
5Ne06.02.2214:552:0016:55OGC Nice - Clermont Foot23. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
5Ne06.02.2215:051:5016:55fináleMontpellierTenisATP 250MNova Sport 1
5Ne06.02.2215:102:3517:45Banská Bystrica - Trenčín37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMŠport
5Ne06.02.2215:152:3017:45Banská Bystrica - Trenčín37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2215:252:0017:25Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
5Ne06.02.2216:001:3017:305. etapa CyklistikaOkolo ValencieMEurosport 2
5Ne06.02.2216:001:4517:45CSKA - Győri ETO HádzanáLiga majstrovŽSport 2
5Ne06.02.2216:002:3018:30Michalovce - Zvolen37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2216:002:3018:30Liberec - Mladá Boleslav50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Ne06.02.2216:002:3018:30Vítkovice - Pardubice50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Ne06.02.2216:102:0518:15zápas23. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
5Ne06.02.2216:452:0018:45AFC Ajax - Heracles Almelo21. koloFutbalHolandskoMArena Sport 1
5Ne06.02.2216:552:0519:00Nottingham Forest - Leicester City4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 1
5Ne06.02.2216:552:0519:00Stade Rennes - Stade Brestois23. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
5Ne06.02.2216:552:0519:00Rangers - Heart of Midlothian25. koloFutbalŠkótskoMPremier Sport 1
5Ne06.02.2217:002:0019:00zápas24. koloFutbalTureckoMSport 1
5Ne06.02.2217:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Košice37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2217:203:0020:20Plzeň - Hradec Králové20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Fotbal
5Ne06.02.2217:203:0020:20Plzeň - Hradec Králové20. koloFutbalČesko - Fortuna ligaMO2TV Sport
5Ne06.02.2217:252:0519:30VfL Wolfsburg - Greuther Fürth21. koloFutbalNemeckoMNova Sport 4
5Ne06.02.2217:451:3019:15zápasfináleFutsalMEMŠport
5Ne06.02.2218:002:0020:00Telekom Baskets Bonn - ALBA BERLIN20. koloBasketbalNemeckoMArena Sport 2
5Ne06.02.2218:002:3020:30Poprad - Spišská Nová Ves37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2218:002:3020:30Prešov - Nové Zámky37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2218:003:3021:30Hradec Králové - Zlín50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMČT 3
5Ne06.02.2218:151:5020:05zápas24. koloFutbalTalianskoMNova Sport 3
5Ne06.02.2218:202:3020:50Hradec Králové - Zlín50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
5Ne06.02.2218:452:4521:30Slovan - Nitra37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMSport 2
5Ne06.02.2219:002:3021:30Slovan - Nitra37. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
5Ne06.02.2219:252:0521:30AFC Bournemouth - Boreham Wood4. koloFutbalAnglicko - FA CupMNova Sport 1
5Ne06.02.2220:402:0522:45zápas24. koloFutbalTalianskoMNova Sport 4
5Ne06.02.2220:552:0523:00Lille OSC - Paris Saint-Germain23. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
5Ne06.02.2220:552:0523:00zápas23. koloFutbalŠpanielskoMNova Sport 3
5Ne06.02.2221:003:3000:30turnaj GolfPebble Beach Pro-AmMEurosport 2
5Ne06.02.2221:352:3000:05Denver Nuggets - Brooklyn Nets BasketbalNBAMNova Sport 1
5Ne06.02.2223:002:0001:00fináleCordobaTenisATP 250MSport 1
6Po07.02.2202:053:2505:30exhibíciaLos AngelesMotorizmusNASCAR Cup SeriesMNova Sport 3
6Po07.02.2202:151:0003:15voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
6Po07.02.2202:302:1504:45big airPekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2202:300:4503:15pretekyPekingKrasokorčuľovanieZOHoČT sport
6Po07.02.2203:001:0004:00obrovský slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽŠport
6Po07.02.2203:151:4505:00obrovský slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽČT sport
6Po07.02.2203:151:1504:30obrovský slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽEurosport
6Po07.02.2204:101:3005:40voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHoŠport
6Po07.02.2204:301:1505:45voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
6Po07.02.2204:451:4506:30stopestylePekingSnowboardingZOHMEurosport 2
6Po07.02.2205:000:4505:45slopestylePekingSnowboardingZOHMČT sport
6Po07.02.2205:400:4006:20stopestylePekingSnowboardingZOHMŠport
6Po07.02.2206:301:0507:35obrovský slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽŠport
6Po07.02.2206:302:1508:45big airPekingFreestylové lyžovanieZOHMEurosport 2
6Po07.02.2206:452:0008:45obrovský slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽEurosport
6Po07.02.2209:301:3011:001500 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2209:502:0011:5015 kmPekingBiatlonZOHŽŠport
6Po07.02.2210:001:4511:45preteky jednotlivcovPekingBiatlonZOHŽEurosport
6Po07.02.2211:001:0012:00Česko - DánskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2212:302:0014:30500 mPekingShort TrackZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2212:452:0014:45preteky zmiešaných družstievPekingSkoky na lyžiachZOHoEurosport
6Po07.02.2212:500:5013:40preteky zmiešaných družstievPekingSkoky na lyžiachZOHoŠport
6Po07.02.2213:500:4014:30preteky zmiešaných družstievPekingSkoky na lyžiachZOHoŠport
6Po07.02.2214:301:1515:45pretekyPekingSánkovanieZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2214:301:1015:40pretekyPekingSánkovanieZOHŽŠport
6Po07.02.2214:452:1517:00Švajčiarsko - FínskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
6Po07.02.2215:450:4516:30Čína - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6Po07.02.2218:252:0520:30zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
6Po07.02.2219:002:3021:30Djurgarden - Lulea Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
6Po07.02.2219:304:0023:30turnajRotterdamTenisATPMEurosport 2
6Po07.02.2220:402:0522:45Paris FC - AC Ajaccio23. koloFutbalFrancúzsko 2MNova Sport 2
6Po07.02.2223:051:5501:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ut08.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
6Ut08.02.2202:052:0004:05turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ut08.02.2202:151:4504:00krátky programPekingKrasokorčuľovanieZOHMEurosport
6Ut08.02.2203:001:1504:15big airPekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
6Ut08.02.2203:551:0004:55superGPekingAlpské lyžovanieZOHMŠport
6Ut08.02.2204:001:3005:30superGPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
6Ut08.02.2204:051:5506:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ut08.02.2204:151:1505:30paralelný obrovský slalomPekingSnowboardingZOHoEurosport 2
6Ut08.02.2204:551:3506:30krátky programPekingKrasokorčuľovanieZOHMŠport
6Ut08.02.2205:301:0006:30krátky programPekingKrasokorčuľovanieZOHMEurosport
6Ut08.02.2205:302:0007:30USA - KanadaPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6Ut08.02.2207:251:4509:10paralelný obrovský slalomPekingSnowboardingZOHoŠport
6Ut08.02.2207:301:4509:15paralelný obrovský slalomPekingSnowboardingZOHoEurosport 2
6Ut08.02.2209:151:1510:30šprint voľnou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHoEurosport 2
6Ut08.02.2209:202:0511:2520 kmPekingBiatlonZOHMŠport
6Ut08.02.2209:302:0011:30preteky jednotlivcovPekingBiatlonZOHMEurosport
6Ut08.02.2211:251:4513:10šprint voľnou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHoŠport
6Ut08.02.2211:302:0013:30šprint voľnou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHoEurosport
6Ut08.02.2211:301:3013:001500 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHMEurosport 2
6Ut08.02.2213:001:0014:00pretekyPekingSánkovanieZOHŽEurosport 2
6Ut08.02.2213:202:0515:25finálePekingCurlingZOHoŠport
6Ut08.02.2213:301:4515:15finálePekingCurlingZOHoEurosport
6Ut08.02.2214:301:0015:30pretekyPekingSánkovanieZOHŽEurosport 2
6Ut08.02.2215:151:4517:00ROV - FínskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport
6Ut08.02.2215:301:0016:30Švédsko - DánskoPekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6Ut08.02.2217:302:3020:00České Budějovice - Vítkovice43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ut08.02.2217:302:3020:00Karlovy Vary - Třinec40. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ut08.02.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Kladno43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ut08.02.2217:552:0019:55zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
6Ut08.02.2218:002:0020:00zápasštvrťfináleFutbalTaliansko - pohárMSport 2
6Ut08.02.2218:002:3020:30Nové Zámky - Trenčín49. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
6Ut08.02.2218:002:3020:30Zvolen - Poprad49. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
6Ut08.02.2218:002:3020:30Olomouc - Litvínov44. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ut08.02.2218:402:0020:40Fenerbahce Istanbul - Real Madrid 18. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
6Ut08.02.2219:051:5521:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ut08.02.2219:304:0023:30turnajRotterdamTenisATPMEurosport 2
6Ut08.02.2219:552:0522:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
6Ut08.02.2220:302:0022:30zápasštvrťfináleFutbalTaliansko - pohárMSport 2
6Ut08.02.2220:402:0022:40West Ham United FC - Watford FC24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
6Ut08.02.2220:552:0523:00Burnley - Manchester United24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6Ut08.02.2221:002:0023:00zápassemifináleFutbalŠpanielsko - pohárMSport 1
6Ut08.02.2221:051:4022:45turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ut08.02.2223:051:5501:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6St09.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
6St09.02.2202:052:0004:05turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6St09.02.2202:301:3004:00halfpipePekingSnowboardingZOHŽEurosport 2
6St09.02.2203:151:3004:45slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽEurosport
6St09.02.2203:150:5504:10slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽŠport
6St09.02.2204:001:1505:15big airPekingFreestylové lyžovanieZOHMEurosport 2
6St09.02.2204:052:3006:35Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks BasketbalNBAMNova Sport 1
6St09.02.2204:051:5506:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6St09.02.2204:200:4505:05big airPekingFreestylové lyžovanieZOHMŠport
6St09.02.2205:152:0007:15halfpipePekingSnowboardingZOHMEurosport 2
6St09.02.2206:452:0008:45slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽEurosport
6St09.02.2206:451:0507:50slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHŽŠport
6St09.02.2207:301:4509:15snowboardcrossPekingSnowboardingZOHŽEurosport 2
6St09.02.2208:050:5008:55snowboardcrossPekingSnowboardingZOHŽŠport
6St09.02.2209:001:0010:00skokyPekingSeverská kombináciaZOHMEurosport
6St09.02.2209:402:3012:10ROV - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6St09.02.2209:402:0511:45ROV - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6St09.02.2210:002:0012:00ROV - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6St09.02.2211:550:3512:30beh na 10 kmPekingSeverská kombináciaZOHMŠport
6St09.02.2212:000:4512:45beh na 10 kmPekingSeverská kombináciaZOHMEurosport
6St09.02.2212:452:0014:451500 mPekingShort TrackZOHMEurosport
6St09.02.2213:150:4514:00preteky dvojícPekingSánkovanieZOHoEurosport 2
6St09.02.2214:102:3016:40Česko - DánskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6St09.02.2214:102:0516:15Česko - DánskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6St09.02.2214:301:0015:30preteky dvojícPekingSánkovanieZOHoEurosport 2
6St09.02.2214:452:1517:00Česko - DánskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6St09.02.2215:300:3016:00Nórsko - ŠvajčiarskoPekingCurlingZOHMEurosport 2
6St09.02.2217:302:3020:00Zlín - LiberecPekingĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6St09.02.2218:251:5020:15HC Erlangen - MT Melsungen19. koloHádzanáNemeckoMNova Sport 1
6St09.02.2218:302:0020:30Talent tým Plzeňského kraje - HC Dukla Praha18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6St09.02.2219:002:0021:00TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6St09.02.2219:051:5020:55turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6St09.02.2219:304:0023:30turnajRotterdamTenisATPMEurosport 2
6St09.02.2220:002:0022:00zápassemifináleFutbalŠpanielsko - pohárMSport 2
6St09.02.2220:302:0022:30zápasštvrťfináleFutbalTaliansko - pohárMSport 2
6St09.02.2220:402:0522:45Manchester City - Brentford24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6St09.02.2220:402:0022:40Tottenham Hotspur FC - Southampton FC24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
6St09.02.2220:552:0523:00zápas BasketbalLiga majstrovMNova Sport 1
6St09.02.2221:002:0023:00zápassemifináleFutbalŠpanielsko - pohárMSport 1
6St09.02.2221:051:5523:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Št10.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
6Št10.02.2202:052:0004:05turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Št10.02.2202:301:0003:30voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHMEurosport
6Št10.02.2202:301:3004:00halfpipePekingSnowboardingZOHŽEurosport 2
6Št10.02.2203:301:3005:00kombinácia - zjazdPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
6Št10.02.2204:001:4505:45snowboardcrossPekingSnowboardingZOHMEurosport 2
6Št10.02.2204:051:5506:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Št10.02.2204:401:5006:30voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHMŠport
6Št10.02.2205:001:4506:45voľné jazdyPekingKrasokorčuľovanieZOHMEurosport
6Št10.02.2205:102:3007:40Švédsko - LotyšskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Št10.02.2206:300:4507:15Švédsko - LotyšskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Št10.02.2207:001:4508:45snowboardcrossPekingSnowboardingZOHMEurosport 2
6Št10.02.2207:151:1508:30kombinácia - slalomPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
6Št10.02.2207:251:0508:30kombinácia - slalomPekingAlpské lyžovanieZOHMŠport
6Št10.02.2208:301:1509:4510 km klasickou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHŽEurosport
6Št10.02.2208:300:5509:2510 km klasickou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHŽŠport
6Št10.02.2208:451:1510:00USA - ŠvédskoPekingCurlingZOHMEurosport 2
6Št10.02.2209:402:3012:10Fínsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Št10.02.2209:402:0511:45Fínsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Št10.02.2209:452:1512:00Fínsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6Št10.02.2212:001:3013:30akrobatické skoky zmiešaných družstievPekingFreestylové lyžovanieZOHoEurosport 2
6Št10.02.2212:001:1513:15akrobatické skoky zmiešaných družstievPekingFreestylové lyžovanieZOHoŠport
6Št10.02.2214:102:3016:40Kanada - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Št10.02.2214:102:0516:15Kanada - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Št10.02.2214:102:3016:40USA - ČínaPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Št10.02.2214:302:3017:00Kanada - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6Št10.02.2214:301:1515:45štafetaPekingSánkovanieZOHoEurosport 2
6Št10.02.2215:450:4516:30USA - ČínaPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Št10.02.2217:182:3019:48Vítkovice - Liberec45. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Št10.02.2218:002:3020:30Poprad - Liptovský Mikuláš50. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
6Št10.02.2219:002:3021:30Växjö - Frölunda Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
6Št10.02.2219:051:5020:55turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6Št10.02.2219:304:0023:30turnajRotterdamTenisATPMEurosport 2
6Št10.02.2220:052:5523:00turnajLiverpoolŠípkyLiga majstrovMNova Sport 2
6Št10.02.2220:402:0522:45Liverpool - Leicester24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6Št10.02.2220:402:0022:40Wolverhampton Wanderers FC - Arsenal FC24. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
6Št10.02.2221:002:0023:00zápasštvrťfináleFutbalTaliansko - pohárMSport 1
6Št10.02.2221:051:5523:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6Pi11.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
6Pi11.02.2202:002:0004:00Švédsko - TalianskoPekingCurlingZOHMEurosport
6Pi11.02.2202:051:4503:50turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6Pi11.02.2202:301:3004:00halfpipePekingSnowboardingZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2204:001:3005:30superGPekingAlpské lyžovanieZOHŽEurosport
6Pi11.02.2204:001:2005:20superGPekingAlpské lyžovanieZOHŽŠport
6Pi11.02.2204:001:0005:00Švédsko - TalianskoPekingCurlingZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2204:052:3006:35Phoenix Suns - Milwaukee Bucks BasketbalNBAMNova Sport 2
6Pi11.02.2204:051:5506:00turnajDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6Pi11.02.2205:002:3007:30štvrťfinálePekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6Pi11.02.2205:102:3007:40Dánsko - ROVPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Pi11.02.2205:302:0007:30Dánsko - ROVPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6Pi11.02.2205:301:4507:15Dánsko - ROVPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Pi11.02.2207:300:3008:00U-rampaPekingSnowboardingZOHMŠport
6Pi11.02.2208:001:4509:4515 km klasickou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHMEurosport
6Pi11.02.2208:001:2509:2515 km klasickou technikouPekingBežecké lyžovanieZOHMŠport
6Pi11.02.2209:002:1511:151000 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2209:402:3012:10Česko - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Pi11.02.2209:402:3012:10Švédsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Pi11.02.2209:402:0511:45Švédsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Pi11.02.2209:451:3011:15šprintPekingBiatlonZOHŽEurosport
6Pi11.02.2211:150:4512:00Česko - ŠvajčiarskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2211:150:4512:00Švédsko - SlovenskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6Pi11.02.2212:001:1513:151000 mPekingShort TrackZOHŽEurosport 2
6Pi11.02.2212:001:1513:15kvalifikáciaPekingSkoky na lyžiachZOHMEurosport
6Pi11.02.2213:150:4514:001000 mPekingShort TrackZOHŽEurosport
6Pi11.02.2213:151:0014:15pretekyPekingSkeletonZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2214:003:0017:00štvrťfinálePekingĽadový hokejZOHŽEurosport
6Pi11.02.2214:102:3016:40Lotyšsko - FínskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Pi11.02.2214:102:0516:15Lotyšsko - FínskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Pi11.02.2215:000:4515:45pretekyPekingSkeletonZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2215:450:4516:30Lotyšsko - FínskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Pi11.02.2216:402:2519:05Michalovce - Sereď20. koloFutbalFortuna ligaMNova Sport 1
6Pi11.02.2217:002:0019:00Michalovce - Sereď20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6Pi11.02.2217:002:3019:30Třinec - Hradec Králové51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Sparta51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2218:002:0020:00zápas25. koloFutbalTureckoMSport 1
6Pi11.02.2218:002:3020:30Kladno - Karlovy Vary51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2218:002:3020:30Olomouc - Vítkovice51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2218:002:3020:30Pardubice - Brno49. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2218:002:3020:30Pardubice - Litvínov51. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Pi11.02.2218:402:0020:40Fenerbahce Istanbul - FC Bayern Mnichov26. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
6Pi11.02.2219:051:5521:00štvrťfináleDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Pi11.02.2219:304:0023:30štvrťfináleRotterdamTenisATPMEurosport 2
6Pi11.02.2220:402:0022:40Real Madrid - FC Barcelona26. koloBasketbalEuroligaMPremier Sport 2
6Pi11.02.2220:552:0523:00zápas24. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 1
6Pi11.02.2221:102:1023:20štvrťfináleDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6So12.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 2
6So12.02.2202:003:0005:00Švédsko - KanadaPekingCurlingZOHŽEurosport
6So12.02.2202:051:4503:50štvrťfináleDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6So12.02.2203:001:1504:15snowboardcross zmiešaných družstievPekingSnowboardingZOHoEurosport 2
6So12.02.2204:051:5506:00štvrťfináleDallasTenisATP 250MNova Sport 1
6So12.02.2205:002:3007:30Kanada - USAPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6So12.02.2205:002:3007:30štvrťfinálePekingĽadový hokejZOHŽEurosport
6So12.02.2205:102:3007:40Kanada - USAPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6So12.02.2205:102:0507:15Kanada - USAPekingĽadový hokejZOHMŠport
6So12.02.2208:201:2509:45štafeta 4 x 5 kmPekingBežecké lyžovanieZOHŽŠport
6So12.02.2208:301:3010:00štafeta 4 x 5 kmPekingBežecké lyžovanieZOHŽEurosport
6So12.02.2209:001:4510:45500 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHŽEurosport 2
6So12.02.2209:402:3012:10Nemecko - ČínaPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6So12.02.2209:551:2511:20šprint na 10 kmPekingBiatlonZOHMŠport
6So12.02.2210:001:3011:30šprint na 10 kmPekingBiatlonZOHMEurosport
6So12.02.2210:002:0012:00TJ Cement Hranice - KH ISMM Kopřivnice18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So12.02.2210:451:1512:00štvrťfinálePekingĽadový hokejZOHŽEurosport 2
6So12.02.2211:302:0013:30SHC Maloměřice Brno - HBC Ronal Jičín18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So12.02.2211:300:3012:00Nemecko - ČínaPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6So12.02.2211:550:5012:45preteky jednotlivcovPekingSkoky na lyžiachZOHMŠport
6So12.02.2212:001:4513:45krátke tancePekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport 2
6So12.02.2212:001:4513:45preteky jednotlivcovPekingSkoky na lyžiachZOHMEurosport
6So12.02.2212:552:0014:55Team Thorengruppen SK - Jönköpings IK FlorbalŠvédskoMNova Sport 1
6So12.02.2213:002:0015:00FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6So12.02.2213:000:4013:40preteky jednotlivcovPekingSkoky na lyžiachZOHMŠport
6So12.02.2213:252:0515:30Manchester United - Southampton25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6So12.02.2213:452:0015:45krátke tancePekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
6So12.02.2213:450:3014:15pretekyPekingSkeletonZOHŽEurosport 2
6So12.02.2214:002:0016:00zápas25. koloFutbalTureckoMSport 1
6So12.02.2214:102:3016:40ROV - ČeskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6So12.02.2214:102:0516:15ROV - ČeskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6So12.02.2214:102:3016:40Švajčiarsko - DánskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6So12.02.2215:002:0017:00Liptovský Mikuláš - Zlaté Moravce20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6So12.02.2215:002:0017:00Ružomberok - Žilina20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6So12.02.2215:002:0017:00Slovan - Senica20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6So12.02.2215:002:0017:00Trenčín - Žiar nad Hronom20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6So12.02.2215:002:0017:00semifináleRotterdamTenisATPMEurosport 2
6So12.02.2215:102:0017:10Wales - Škótsko2. koloRugbyRugby Six NationsMNova Sport 1
6So12.02.2215:152:3017:45Skelleftea - Frölunda Ľadový hokejŠvédskoMSport 2
6So12.02.2215:451:1517:00ROV - ČeskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6So12.02.2215:552:0518:00Brentford FC - Crystal Palace FC25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
6So12.02.2215:552:0518:00Everton - Leeds25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6So12.02.2217:001:0018:00preteky CyklistikaOkolo MurcieMEurosport 2
6So12.02.2217:002:0019:00zápas25. koloFutbalTureckoMSport 1
6So12.02.2217:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6So12.02.2217:302:0019:30Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2217:302:0019:30KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6So12.02.2217:402:0519:45Francúzsko - Írsko2. koloRugbyRugby Six NationsMNova Sport 2
6So12.02.2218:002:0020:00Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:002:0020:00DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:002:0020:00FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Znojmo LAUFEN CZ26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:002:0020:00FBC Štíři České Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:002:0020:00Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:002:0020:00Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov26. koloFlorbalČesko - 1. ligaMtvcom.cz
6So12.02.2218:001:4519:45Metz - Odense HádzanáEurópska ligaŽSport 2
6So12.02.2218:252:0520:30Norwich - Manchester City25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6So12.02.2218:352:4021:15Ottawa Senators - Boston Bruins Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
6So12.02.2219:302:0021:30semifináleRotterdamTenisATPMEurosport 2
6So12.02.2220:001:4521:45Besancon - Motherson Mosonmagyaróvár HádzanáEurópska ligaŽSport 2
6So12.02.2220:552:0523:00Barnsley - QPR32. koloFutbalAnglicko 2MPremier Sport 1
6So12.02.2220:552:0523:00zápas24. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
6So12.02.2221:303:0000:30turnaj GolfPheonix OpenMEurosport 2
6So12.02.2223:001:0000:00pretekyMexikoMotorizmusFormula EMEurosport
6So12.02.2223:052:3001:35Portland Trail Blazers - New York Knicks BasketbalNBAMNova Sport 1
6So12.02.2223:051:5501:00semifináleDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ne13.02.2202:001:1503:15Nórsko - ŠvédskoPekingCurlingZOHŽEurosport
6Ne13.02.2202:052:4004:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
6Ne13.02.2202:051:5504:00semifináleDallasTenisATP 250MNova Sport 2
6Ne13.02.2203:002:0005:00slopestylePekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
6Ne13.02.2203:152:0005:15obrovský slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
6Ne13.02.2203:151:0004:15obrovský slalom - 1. koloPekingAlpské lyžovanieZOHMŠport
6Ne13.02.2204:003:0007:00Adesanya - Whittaker Bojové umeniaUFCMPremier Sport 1
6Ne13.02.2205:002:3007:30Slovensko - LotyšskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Ne13.02.2205:102:3007:40Slovensko - LotyšskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Ne13.02.2205:102:1007:20Slovensko - LotyšskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Ne13.02.2206:451:1508:00obrovský slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHMEurosport
6Ne13.02.2207:200:3507:55obrovský slalom - 2. koloPekingAlpské lyžovanieZOHMŠport
6Ne13.02.2207:302:3010:00Dánsko - Veľká BritániaPekingCurlingZOHŽEurosport 2
6Ne13.02.2208:002:0010:00štafeta 4 x 10 kmPekingBežecké lyžovanieZOHMEurosport
6Ne13.02.2208:001:4009:40štafeta 4 x 10 kmPekingBežecké lyžovanieZOHMŠport
6Ne13.02.2209:402:3012:10Fínsko - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Ne13.02.2209:500:5010:40stíhacie pretekyPekingBiatlonZOHŽŠport
6Ne13.02.2210:000:4510:45stíhacie pretekyPekingBiatlonZOHŽEurosport
6Ne13.02.2210:002:0012:00Fínsko - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Ne13.02.2210:401:0511:45Fínsko - ŠvédskoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Ne13.02.2211:450:4512:30stíhacie pretekyPekingBiatlonZOHMEurosport
6Ne13.02.2211:450:4512:30stíhacie pretekyPekingBiatlonZOHMŠport
6Ne13.02.2212:001:1513:15akrobatické skokyPekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
6Ne13.02.2212:301:1513:451500 mPekingShort TrackZOHŽEurosport
6Ne13.02.2212:552:0014:55Sheffield Wednesday - Rotherham United33. koloFutbalAnglicko 3MPremier Sport 1
6Ne13.02.2212:552:0014:55zápas24. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
6Ne13.02.2213:551:4515:40Handball Sport Verein Hamburg - Füchse Berlin20. koloHádzanáNemeckoMNova Sport 1
6Ne13.02.2214:002:0016:00FAT PIPE FLORBAL CHODOV - MITEL Florbalová akademie MB21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6Ne13.02.2214:001:4515:45Vác - Chambray HádzanáEurópska ligaŽSport 2
6Ne13.02.2214:001:3015:30Čína - KanadaPekingĽadový hokejZOHMEurosport 2
6Ne13.02.2214:002:0016:00500 mPekingRýchlokoručoľovanieZOHŽEurosport
6Ne13.02.2214:102:3016:40Čína - KanadaPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Ne13.02.2214:102:3016:40USA - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMČT sport
6Ne13.02.2214:102:0516:15USA - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMŠport
6Ne13.02.2214:552:0517:00Burnley - Liverpool25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6Ne13.02.2214:552:0517:00Tottenham Hotspur FC - Wolverhampton Wanderers FC25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 2
6Ne13.02.2214:552:0016:55zápas24. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
6Ne13.02.2215:002:0017:00FBS Olomouc - FbŠ Bohemians21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6Ne13.02.2215:302:3018:00Karlovy Vary - Zlín52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ne13.02.2215:302:3018:00Litvínov - Sparta52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ne13.02.2215:302:0017:30fináleRotterdamTenisATPMEurosport 2
6Ne13.02.2215:552:0017:55Taliansko - Anglicko2. koloRugbyRugby Six NationsMNova Sport 1
6Ne13.02.2216:001:4517:45Savehof - Győri ETO HádzanáLiga majstrovŽSport 2
6Ne13.02.2216:002:3018:30Hradec Králové - Olomouc52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ne13.02.2216:002:3018:30Vítkovice - Mladá Boleslav52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
6Ne13.02.2216:001:0017:00USA - NemeckoPekingĽadový hokejZOHMEurosport
6Ne13.02.2216:302:5019:20Trnava - Dunajská Streda20. koloFutbalFortuna ligaMDajto
6Ne13.02.2216:552:0519:00zápas24. koloFutbalFrancúzskoMNova Sport 2
6Ne13.02.2217:002:0019:00Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha21. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:001. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians26. koloFlorbalČesko - Livesport SuperligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:0019:00Trnava - Dunajská Streda20. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
6Ne13.02.2217:002:0019:00zápas25. koloFutbalTureckoMSport 1
6Ne13.02.2217:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří18. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
6Ne13.02.2217:002:3019:30Poprad - Košice29. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
6Ne13.02.2217:002:3019:30Prešov - Nitra19. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
6Ne13.02.2217:252:0019:25Leicester - West Ham25. koloFutbalAnglickoMPremier Sport 1
6Ne13.02.2217:300:3018:00preteky CyklistikaAlemria ClassicMEurosport 2
6Ne13.02.2220:004:0000:00turnaj GolfPheonix OpenMEurosport 2
6Ne13.02.2220:052:3022:35Boston Celtics - Atlanta Hawks BasketbalNBAMNova Sport 1
6Ne13.02.2220:052:2522:30fináleDallasTenisATP 250MNova Sport 2
7Po14.02.2200:305:3006:00zápasSuper BowlAmerický futbalNFLMPremier Sport 2
7Po14.02.2201:052:4003:45zápas Ľadový hokejNHLMNova Sport 1
7Po14.02.2202:150:4503:00voľné tancePekingKrasokorčuľovanieZOHoEurosport
7Po14.02.2202:300:3003:00slopestylePekingFreestylové lyžovanieZOHŽEurosport 2
7Ut15.02.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Košice38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2217:302:3020:00Spišská Nová Ves - Slovan38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2218:002:3020:30Nitra - Michalovce38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2218:002:3020:30Nové Zámky - Poprad38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2218:002:3020:30Trenčín - Prešov38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2218:002:3020:30Zvolen - Liptovský Mikuláš38. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ut15.02.2218:302:3021:00Sparta - Plzeň50. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ut15.02.2221:002:0023:00PSG - Real Madrid8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
7Ut15.02.2221:002:0023:00Sporting - Manchester City8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
7St16.02.2218:002:0020:00Žabiny Brno - SBŠ Ostrava12. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7St16.02.2218:002:3020:30Brno - Třinec50. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7St16.02.2221:002:0023:00Inter - Liverpool8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
7St16.02.2221:002:0023:00Salzburg - Bayern8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
7Št17.02.2220:152:4523:00RB Lipsko - Real Sociedad16-finále - 1. zápasFutbalEurópska ligaMRTL
7Št17.02.2221:002:0023:00zápas16-finále - 1. zápasFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
7Št17.02.2221:002:0023:00zápas16-finále - 1. zápasFutbalEurópska ligaMČT sport
7Pi18.02.2217:002:0019:00Zlaté Moravce - Dunajská Streda21. koloFutbalFortuna ligaMNova Sport 1
7Pi18.02.2217:002:0019:00Zlaté Moravce - Dunajská Streda21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7Pi18.02.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Zvolen39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - České Budějovice53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Pi18.02.2217:302:3020:00Plzeň - Litvínov53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Pi18.02.2217:302:3020:00Zlín - Kladno53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Pi18.02.2218:002:0020:00BK Strakonice - BK Levhartice Chomutov17. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
7Pi18.02.2218:002:3020:30Liptovský Mikuláš - Nitra39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2218:002:3020:30Nové Zámky - Spišská Nová Ves39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2218:002:3020:30Poprad - Trenčín39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2218:002:3020:30Prešov - Košice39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2218:002:3020:30Slovan - Michalovce39. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Pi18.02.2218:002:3020:30Brno - Sparta53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Pi18.02.2218:002:3020:30Olomouc - Liberec53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Pi18.02.2218:002:3020:30Pardubice - Hradec Králové53. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7So19.02.2215:002:0017:00Liptovský Mikuláš - Ružomberok21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7So19.02.2215:002:0017:00Trnava - Trenčín21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7So19.02.2215:002:0017:00Žiar nad Hronom - Slovan21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7So19.02.2215:002:0017:00Žilina - Michalovce21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7So19.02.2216:302:0018:30HC Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
7So19.02.2217:002:0019:00FBC ČPP OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice22. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
7So19.02.2217:002:0019:00FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice22. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
7So19.02.2217:302:0019:30DHK Baník Most - Sokol Písek19. koloHádzanáČesko - MOL liga ženŽtvcom.cz
7So19.02.2218:002:0020:00HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
7So19.02.2218:002:0020:00HC ROBE Zubří - SHC Maloměřice Brno19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
7So19.02.2219:002:0021:00TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
7Ne20.02.2212:403:2016:00slávnostné ukončeniePekingOHZOHoČT sport
7Ne20.02.2215:002:0017:00K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín22. koloFlorbalČesko - Extraliga ženŽtvcom.cz
7Ne20.02.2215:002:3017:30Třinec - Liberec39. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2215:302:3018:00Karlovy Vary - Pardubice54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2215:302:3018:00Litvínov - Mladá Boleslav54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2215:302:3018:00Zlín - Olomouc54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2216:002:3018:30Banská Bystrica - Nitra40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ne20.02.2216:002:3018:30Košice - Poprad40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ne20.02.2216:002:3018:30Hradec Králové - Plzeň54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2216:002:3018:30Sparta - Vítkovice54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2217:002:0019:00Senica - Sereď21. koloFutbalFortuna ligaMDajto
7Ne20.02.2217:002:0019:00Senica - Sereď21. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
7Ne20.02.2217:002:3019:30Trenčín - Nové Zámky40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ne20.02.2217:002:3019:30Zvolen - Prešov40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ne20.02.2217:002:3019:30České Budéjovice - Brno54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
7Ne20.02.2217:302:3020:00Spišská Nová Ves - Michalovce40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
7Ne20.02.2218:002:3020:30Slovan - Liptovský Mikuláš40. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ut22.02.2217:002:3019:30Trenčín - Banská Bystrica15. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ut22.02.2217:002:3019:30Třinec - Karlovy Vary55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Hradec Králové55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2217:302:3020:00Plzeň - Vítkovice55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2218:002:3020:30Poprad - Spišská Nová Ves15. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ut22.02.2218:002:3020:30Brno - Litvínov55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2218:002:3020:30Olomouc - Kladno55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2218:002:3020:30Pardubice - Liberec55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2218:302:3021:00Sparta - České Budějovice55. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ut22.02.2221:002:0023:00Chelsea - Lille8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
8Ut22.02.2221:002:0023:00Villarreal - Juventus8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
8St23.02.2217:172:3019:47Nitra - Nové Zámky32. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2217:172:3019:47Nové Zámky - Slovan33. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2217:172:3019:47Prešov - Spišská Nová Ves13. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2217:172:3019:47Zvolen - Košice33. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2217:172:4520:02Zvolen - Trenčín32. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2217:182:3019:48Hradec Králové - Vítkovice44. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Karlovy Vary - České Budějovice42. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Litvínov - České Buějovice41. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Litvínov - Hradec Králové43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Litvínov - Karlovy Vary45. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Mladá Boleslav - Karlovy Vary41. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Pardubice - Olomouc43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Plzeň - Zlín43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Sparta - Karlovy Vary43. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Třinec - Pardubice44. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2217:182:3019:48Zlín - Sparta44. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8St23.02.2218:002:3020:30Nové Zámky - Košice19. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8St23.02.2219:002:0021:00KARA TRUTNOV - SBŠ Ostrava14. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
8St23.02.2221:002:0023:00Atl. Madrid - Manchester United8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
8St23.02.2221:002:0023:00Benfica - Ajax8-finále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
8Št24.02.2221:002:0023:00zápas16-finále - odvetaFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
8Št24.02.2221:002:0023:00zápas16-finále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
8Pi25.02.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Slovan41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2217:302:3020:00Michalovce - Liptovský Mikuláš41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2217:302:3020:00České Budějovice - Litvínov56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2217:302:3020:00Karlovy Vary - Mladá Boleslav56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2217:302:3020:00Vítkovice - Brno56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2217:302:3020:00Zlín - Třinec56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2218:002:3020:30Nové Zámky - Košice41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2218:002:3020:30Poprad - Zvolen41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2218:002:3020:30Prešov - Nitra41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2218:002:3020:30Trenčín - Spišská Nová Ves41. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Pi25.02.2218:002:3020:30Kladno - Pardubice56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2218:002:3020:30Liberec - Plzeň56. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Pi25.02.2218:302:3021:00Sparta - Olomouc2. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8So26.02.2210:002:0012:00TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So26.02.2211:302:0013:30SHC Maloměřice Brno - HCB Karviná20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So26.02.2217:002:0019:00Dunajská Streda - Žilina22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00Michalovce - Senica22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00Ružomberok - Žiar nad Hronom22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00Sereď - Zlaté Moravce22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00Slovan - Trnava22. koloFutbalFortuna ligaMDajto
8So26.02.2217:002:0019:00Slovan - Trnava22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00Trenčín - Liptovský Mikuláš22. koloFutbalFortuna ligaMVoyo.sk
8So26.02.2217:002:0019:00zápas22. koloFutbalFortuna ligaMNova Sport 1
8So26.02.2217:002:0019:00HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8So26.02.2218:002:0020:00KH ISMM Kopřivnice - SKKP Handball Brno20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8Ne27.02.2210:302:0012:30Talent tým Plzeňského kraje - HBC Ronal Jičín20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8Ne27.02.2215:302:3018:00Litvínov - Vítkovice57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2216:002:3018:30Banská Bystrica - Michalovce42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2216:002:3018:30Košice - Trenčín42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2216:002:3018:30Nitra - Poprad42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2216:002:3018:30Mladá Boleslav - Zlín57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2216:002:3018:30Sparta - Liberec57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2216:302:3019:00Plzeň - Kladno57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2217:002:0019:00Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí20. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
8Ne27.02.2217:002:3019:30Zvolen - Nové Zámky42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2217:002:3019:30Brno - Hradec Králové57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2217:002:3019:30České Budějovice - Karlovy Vary57. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
8Ne27.02.2217:302:3020:00Spišská Nová Ves - Liptovský Mikuláš42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2218:002:3020:30Slovan - Prešov42. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
8Ne27.02.2220:402:1022:50Chelsea - LiverpoolfináleFutbalAnglicko - Ligový pohárMNova Sport 2
9Ut01.03.2217:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Poprad47. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ut01.03.2217:302:3020:00České Budějovice - Pardubice52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ut01.03.2218:002:3020:30Nitra - Trenčín47. kolo - odloženéĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ut01.03.2218:002:3020:30Brno - Plzeň52. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ut01.03.2218:002:3020:30Kladno - Vítkovice31. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9St02.03.2218:002:0020:00HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9St02.03.2218:002:0020:00SKKP Handball Brno - Talent tým Plzeňského kraje19. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9St02.03.2218:002:3020:30Brno - Olomouc45. kolo - odloženéĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9St02.03.2218:002:3020:30Liberec - Třinec54. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9St02.03.2220:002:0022:00zápassemifinále - odvetaFutbalŠpanielsko - pohárMSport 2
9Pi04.03.2212:402:2015:00slávnostné otvoreniePekingOHZPHoČT sport
9Pi04.03.2217:002:3019:30Nové Zámky - Nitra43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:002:3019:30Poprad - Slovan43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:002:3019:30Prešov - Michalovce43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:002:3019:30Trenčín - Zvolen43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:302:3020:00Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:302:3020:00Košice - Spišská Nová Ves43. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Pi04.03.2217:302:3020:00Karlovy Vary - Sparta58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2217:302:3020:00Vítkovice - České Budéjovice58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2217:302:3020:00Zlín - Plzeň58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2218:002:3020:30Hradec Králové - Litvínov58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2218:002:3020:30Kladno - Mladá Boleslav58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2218:002:3020:30Liberec - Brno58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Pi04.03.2218:002:3020:30Olomouc - Pardubice58. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9So05.03.2217:002:0019:00KARA TRUTNOV - BK Strakonice18. koloBasketbalČesko - ŽBLŽtvcom.cz
9So05.03.2217:002:0019:00SKKP Handball Brno - HC Dukla Praha21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So05.03.2217:002:0019:00TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice Brno21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So05.03.2218:002:0020:00HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So05.03.2218:002:0020:00HC ROBE Zubří - Talent tým Plzeňského kraje21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So05.03.2218:002:0020:00HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9So05.03.2218:002:0020:00Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice21. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
9Ne06.03.2215:302:3018:00Litvínov - Olomouc59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2216:002:3018:30Banská Bystrica - Spišská Nová Ves44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2216:002:3018:30Michalovce - Poprad44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2216:002:3018:30Sparta - Zlín59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2216:002:3018:30Vítkovice - Hradec Králové59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2216:302:3019:00Plzeň - Karlovy Vary59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2217:002:3019:30Liptovský Mikuláš - Prešov44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2217:002:3019:30Nitra - Trenčín44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2217:002:3019:30Nové Zámky - Slovan44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2217:002:3019:30Zvolen - Košice44. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
9Ne06.03.2217:002:3019:30Brno - Kladno59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2217:002:3019:30České Budějovice - Liberec59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
9Ne06.03.2217:002:3019:30Pardubice - Třinec59. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2217:302:3020:00Karlovy Vary - Litvínov60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2217:302:3020:00Mladá Boleslav - Třinec60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2217:302:3020:00Zlín - Pardubice60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2218:002:3020:30Košice - Spišská Nová Ves45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Nové Zámky - Nitra45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Poprad - Banská Bystrica45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Prešov - Michalovce45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Slovan - Trenčín45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Zvolen - Liptovský Mikuláš45. koloĽadový hokejTipos extraliga SRMtipsport.sk
10Ut08.03.2218:002:3020:30Hradec Králové - České Budějovice60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2218:002:3020:30Kladno - Sparta60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2218:002:3020:30Liberec - Vítkovice60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2218:002:3020:30Olomouc - Brno60. koloĽadový hokejTipsport extraliga ČRMtipovani.cz
10Ut08.03.2221:002:0023:00Bayern - Salzburg8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
10Ut08.03.2221:002:0023:00Liverpool - Inter8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
10St09.03.2221:002:0023:00Manchester City - Sporting8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
10St09.03.2221:002:0023:00Real Madrid - PSG8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
10Št10.03.2221:002:0023:00zápas8-finále - 1. zápasFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
10Št10.03.2221:002:0023:00zápas8-finále - 1. zápasFutbalEurópska ligaMČT sport
10So12.03.2218:002:0020:00HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So12.03.2218:002:0020:00HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So12.03.2218:002:0020:00KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So12.03.2218:002:0020:00SHC Maloměřice Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So12.03.2218:002:0020:00Talent tým Plzeňského kraje - HCB Karviná22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10So12.03.2218:002:0020:00TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno22. koloHádzanáČesko - ExtraligaMtvcom.cz
10Ne13.03.2212:402:2015:00slávnostné ukončeniePekingOHZPHoČT sport
10Ne13.03.2214:302:0016:30AFK Slavoj Podolí Praha - FK Motorlet Praha B17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30FC Přední Kopanina - FK Viktoria Žižkov B17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30FK Admira Praha B - FK Újezd nad lesy17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30FK Dukla Jižní Město z.s. - FC Slavoj Vyšehrad B17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30SC Olympia Radotín - FC Zličín17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30SK Hostivař - SK Uhelné sklady Praha17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30Sokol Kolovraty - SK Třeboradice17. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
10Ne13.03.2214:302:0016:30TJ Sokol Královice - SK Újezd Praha 417. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ut15.03.2221:002:0023:00Ajax - Benfica8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
11Ut15.03.2221:002:0023:00Manchester United Atl. Madrid8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
11St16.03.2221:002:0023:00Juventus - Villarreal8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
11St16.03.2221:002:0023:00Lille - Chelsea8-finále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
11Št17.03.2221:002:0023:00zápas8-finále - odvetaFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
11Št17.03.2221:002:0023:00zápas8-finále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
11Ne20.03.2214:002:0016:00VC - BahrainpretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
11Ne20.03.2215:002:0017:00FC Slavoj Vyšehrad B - FK Admira Praha B18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00FC Zličín - FK Dukla Jižní Město z.s.18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00FK Motorlet Praha B - FC Přední Kopanina18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00FK Újezd nad lesy - Sokol Kolovraty18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00FK Viktoria Žižkov B - TJ Sokol Královice18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00SK Třeboradice - AFK Slavoj Podolí Praha18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00SK Uhelné sklady Praha - SC Olympia Radotín18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
11Ne20.03.2215:002:0017:00SK Újezd Praha 4 - SK Hostivař18. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Pi25.03.2220:452:0022:45Slovensko U21 - Severné Írsko U21kvalifikáciaFutbalME U21 - kvalifikáciaMJOJ Šport
12Pi25.03.2220:452:0022:45Nórsko - SlovesnkoOsloFutbalprípravnýMŠport
12Ne27.03.2214:002:0016:00VC - Saudská ArábiapretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
12Ne27.03.2215:002:0017:00AFK Slavoj Podolí Praha - FK Újezd nad lesy19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00FC Přední Kopanina - SK Třeboradice19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00FC Zličín - FC Slavoj Vyšehrad B19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00FK Dukla Jižní Město z.s. - SK Uhelné sklady Praha19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00SC Olympia Radotín - SK Újezd Praha 419. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00SK Hostivař - FK Viktoria Žižkov B19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00Sokol Kolovraty - FK Admira Praha B19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
12Ne27.03.2215:002:0017:00TJ Sokol Královice - FK Motorlet Praha B19. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ut29.03.2220:452:0022:45Slovensko U21 - Španielsko U21kvalifikáciaFutbalME U21 - kvalifikáciaMJOJ Šport
13Ut29.03.2220:452:0022:45Fínsko - SlovesnkoMurcia (Španielsko)FutbalprípravnýMŠport
13Ne03.04.2216:302:0018:30FC Slavoj Vyšehrad B - Sokol Kolovraty20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30FK Admira Praha B - AFK Slavoj Podolí Praha20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30FK Motorlet Praha B - SK Hostivař20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30FK Újezd nad lesy - FC Přední Kopanina20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30FK Viktoria Žižkov B - SC Olympia Radotín20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30SK Třeboradice - TJ Sokol Královice20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30SK Uhelné sklady Praha - FC Zličín20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
13Ne03.04.2216:302:0018:30SK Újezd Praha 4 - FK Dukla Jižní Město z.s.20. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ut05.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
14Ut05.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
14Ut05.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
14Ut05.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
14Št07.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
14Št07.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - 1. zápasFutbalEurópska ligaMČT sport
14Ne10.04.2214:002:0016:00VC - AustráliapretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
14Ne10.04.2216:302:0018:30AFK Slavoj Podolí Praha - Sokol Kolovraty21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30FC Přední Kopanina - FK Admira Praha B21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30FC Zličín - SK Újezd Praha 421. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30FK Dukla Jižní Město z.s. - FK Viktoria Žižkov B21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30SC Olympia Radotín - FK Motorlet Praha B21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30SK Hostivař - SK Třeboradice21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30SK Uhelné sklady Praha - FC Slavoj Vyšehrad B21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
14Ne10.04.2216:302:0018:30TJ Sokol Královice - FK Újezd nad lesy21. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ut12.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
15Ut12.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
15Ut12.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
15Ut12.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
15Št14.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
15Št14.04.2221:002:0023:00zápasštvrťfinále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
15Ne17.04.2217:002:0019:00FC Slavoj Vyšehrad B - AFK Slavoj Podolí Praha22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00FK Admira Praha B - TJ Sokol Královice22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00FK Motorlet Praha B - FK Dukla Jižní Město z.s.22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00FK Újezd nad lesy - SK Hostivař22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00FK Viktoria Žižkov B - FC Zličín22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00SK Třeboradice - SC Olympia Radotín22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00SK Újezd Praha 4 - SK Uhelné sklady Praha22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
15Ne17.04.2217:002:0019:00Sokol Kolovraty - FC Přední Kopanina22. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2214:002:0016:00VC - TalianskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
16Ne24.04.2217:002:0019:00FC Přední Kopanina - AFK Slavoj Podolí Praha23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00FC Zličín - FK Motorlet Praha B23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00FK Dukla Jižní Město z.s. - SK Třeboradice23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00SC Olympia Radotín - FK Újezd nad lesy23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00SK Hostivař - FK Admira Praha B23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00SK Uhelné sklady Praha - FK Viktoria Žižkov B23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00SK Újezd Praha 4 - FC Slavoj Vyšehrad B23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
16Ne24.04.2217:002:0019:00TJ Sokol Královice - Sokol Kolovraty23. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ut26.04.2221:002:0023:00zápassemifinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
17Ut26.04.2221:002:0023:00zápassemifinále - 1. zápasFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
17Št28.04.2221:002:0023:00zápassemifinále - 1. zápasFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
17Št28.04.2221:002:0023:00zápassemifinále - 1. zápasFutbalEurópska ligaMČT sport
17Ne01.05.2217:002:0019:00AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Sokol Královice24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00FC Slavoj Vyšehrad B - FC Přední Kopanina24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00FK Admira Praha B - SC Olympia Radotín24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00FK Motorlet Praha B - SK Uhelné sklady Praha24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00FK Újezd nad lesy - FK Dukla Jižní Město z.s.24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00FK Viktoria Žižkov B - SK Újezd Praha 424. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00SK Třeboradice - FC Zličín24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
17Ne01.05.2217:002:0019:00Sokol Kolovraty - SK Hostivař24. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ut03.05.2221:002:0023:00zápassemifinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
18Ut03.05.2221:002:0023:00zápassemifinále - odvetaFutbalLiga majstrovMNova Sport 3
18Št05.05.2221:002:0023:00zápassemifinále - odvetaFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
18Št05.05.2221:002:0023:00zápassemifinále - odvetaFutbalEurópska ligaMČT sport
18Ne08.05.2214:002:0016:00VC - USApretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
18Ne08.05.2217:002:0019:00FC Zličín - FK Újezd nad lesy25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00FK Dukla Jižní Město z.s. - FK Admira Praha B25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00FK Viktoria Žižkov B - FC Slavoj Vyšehrad B25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00SC Olympia Radotín - Sokol Kolovraty25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00SK Hostivař - AFK Slavoj Podolí Praha25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00SK Uhelné sklady Praha - SK Třeboradice25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00SK Újezd Praha 4 - FK Motorlet Praha B25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
18Ne08.05.2217:002:0019:00TJ Sokol Královice - FC Přední Kopanina25. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Pi13.05.2215:202:3017:50Rusko - SlovenkoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
19So14.05.2219:202:3021:50Slovensko - NemeckoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
19Ne15.05.2217:002:0019:00AFK Slavoj Podolí Praha - SC Olympia Radotín26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00FC Přední Kopanina - SK Hostivař26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00FC Slavoj Vyšehrad B - TJ Sokol Královice26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00FK Admira Praha B - FC Zličín26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00FK Motorlet Praha B - FK Viktoria Žižkov B26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00FK Újezd nad lesy - SK Uhelné sklady Praha26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00SK Třeboradice - SK Újezd Praha 426. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
19Ne15.05.2217:002:0019:00Sokol Kolovraty - FK Dukla Jižní Město z.s.26. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Po16.05.2215:202:3017:50Slovensko - KanadaHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
20St18.05.2219:202:3021:50Švajčiarsko - SlovenskoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
20St18.05.2221:002:0023:00zápasfinále - SevilleFutbalEurópska ligaMČT sport
20Pi20.05.2219:202:3021:50Kazachstan - SlovenskoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
20So21.05.2219:202:3021:50Taliansko - SlovenskoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
20Ne22.05.2214:002:0016:00VC - ŠpanielskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
20Ne22.05.2217:002:0019:00FC Zličín - Sokol Kolovraty27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00FK Dukla Jižní Město z.s. - AFK Slavoj Podolí Praha27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00FK Motorlet Praha B - FC Slavoj Vyšehrad B27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00FK Viktoria Žižkov B - SK Třeboradice27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00SC Olympia Radotín - FC Přední Kopanina27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00SK Hostivař - TJ Sokol Královice27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00SK Uhelné sklady Praha - FK Admira Praha B27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
20Ne22.05.2217:002:0019:00SK Újezd Praha 4 - FK Újezd nad lesy27. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ut24.05.2215:202:3017:50Slovensko - DánskoHelsinkiĽadový hokejMSMŠport
21St25.05.2221:002:0023:00zápasfinále - TiranaFutbalEurópska konferenčná ligaMČT sport
21So28.05.2220:002:0022:00zápasfinále - St. PetersburgFutbalLiga majstrovMPremier Sport 2
21Ne29.05.2214:002:0016:00VC - MonakopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
21Ne29.05.2217:002:0019:00AFK Slavoj Podolí Praha - FC Zličín28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00FC Přední Kopanina - FK Dukla Jižní Město z.s.28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00FC Slavoj Vyšehrad B - SK Hostivař28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00FK Admira Praha B - SK Újezd Praha 428. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00FK Újezd nad lesy - FK Viktoria Žižkov B28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00Sokol Kolovraty - SK Uhelné sklady Praha28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
21Ne29.05.2217:002:0019:00TJ Sokol Královice - SC Olympia Radotín28. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Pi03.06.2220:452:0022:45Slovensko - Bielorusko1. koloFutbalLiga národovMŠport
22Pi03.06.2220:452:0022:45Malta U21 - Slovensko U21kvalifikáciaFutbalME U21 - kvalifikáciaMJOJ Šport
22Ne05.06.2217:002:0019:00FC Zličín - FC Přední Kopanina29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00FK Dukla Jižní Město z.s. - TJ Sokol Královice29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00FK Motorlet Praha B - FK Újezd nad lesy29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00FK Viktoria Žižkov B - FK Admira Praha B29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00SC Olympia Radotín - SK Hostivař29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00SK Třeboradice - FC Slavoj Vyšehrad B29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00SK Uhelné sklady Praha - AFK Slavoj Podolí Praha29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
22Ne05.06.2217:002:0019:00SK Újezd Praha 4 - Sokol Kolovraty29. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Po06.06.2220:452:0022:45Slovensko - Kazachstan / Moldavsko2. koloFutbalLiga národovMŠport
23Ut07.06.2220:452:0022:45Slovensko U21 - Rusko U21kvalifikáciaFutbalME U21 - kvalifikáciaMJOJ Šport
23Ne10.06.2214:002:0016:00VC - AzerjbadžanpretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
23Pi10.06.2218:002:0020:00Azerbajdžan - Slovensko3. koloFutbalLiga národovMŠport
23Ne12.06.2217:002:0019:00AFK Slavoj Podolí Praha - SK Újezd Praha 430. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00FC Přední Kopanina - SK Uhelné sklady Praha30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00FC Slavoj Vyšehrad B - SC Olympia Radotín30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00FK Admira Praha B - FK Motorlet Praha B30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00FK Újezd nad lesy - SK Třeboradice30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00SK Hostivař - FK Dukla Jižní Město z.s.30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00Sokol Kolovraty - FK Viktoria Žižkov B30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
23Ne12.06.2217:002:0019:00TJ Sokol Královice - FC Zličín30. koloFutbalČesko - Pražská teplárenská přebor PrahyMtvcom.cz
24Po13.06.2216:002:0018:00Kazachstan / Moldavsko - Slovensko4. koloFutbalLiga národovMŠport
24Ne19.06.2214:002:0016:00VC - KanadapretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
26Pi01.07.2213:005:0018:001. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
26So02.07.2213:005:0018:002. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
26Ne03.07.2213:005:0018:003. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
26Ne03.07.2214:002:0016:00VC - Veľká BritániapretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
27Ut05.07.2213:005:0018:004. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27St06.07.2213:005:0018:005. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27Št07.07.2213:005:0018:006. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27Pi08.07.2213:005:0018:007. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27So09.07.2213:005:0018:008. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27Ne10.07.2213:005:0018:009. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
27Ne10.07.2214:002:0016:00VC - RakúskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
28Ut12.07.2213:005:0018:0010. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
28St13.07.2213:005:0018:0011. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
28Št14.07.2213:005:0018:0012. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
28Pi15.07.2213:005:0018:0013. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
28So16.07.2213:005:0018:0014. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
28Ne17.07.2213:005:0018:0015. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29Ut19.07.2213:005:0018:0016. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29St20.07.2213:005:0018:0017. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29Št21.07.2213:005:0018:0018. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29Ne22.07.2214:002:0016:00VC - FranúzskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
29So23.07.2213:005:0018:0020. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29Pi24.07.2213:005:0018:0019. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
29Ne24.07.2217:005:0022:0021. etapa109. ročníkCyklistikaTour de FranceMŠport
30Ne31.07.2214:002:0016:00VC - MaďarskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
34Ne28.08.2214:002:0016:00VC - BelgickopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
35Ne04.09.2214:002:0016:00VC - HolandskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
36Ne11.09.2214:002:0016:00VC - TalianskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
38Št22.09.2220:452:0022:45Slovensko - Azerbajdžan5. koloFutbalLiga národovMŠport
38Ne25.09.2214:002:0016:00VC - RuskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
38Ne25.09.2218:002:0020:00Bielorusko - Slovensko6. koloFutbalLiga národovMŠport
39Ne02.10.2214:002:0016:00VC - SingapurpretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
40Ne09.10.2210:007:0017:00preteky132. ročníkDostihyVelká pardubickáMČT sport
40Ne09.10.2213:452:5016:35preteky132. ročníkDostihyVelká pardubickáMČT 1
40Ne09.10.2214:002:0016:00VC - JaponskopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
42Ne23.10.2214:002:0016:00VC - USApretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
43Ne30.10.2214:002:0016:00VC - MexikopretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
45Ne13.11.2214:002:0016:00VC - BrazíliapretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
46Ne20.11.2214:002:0016:00VC - Abu DhabipretekyMotorizmusFormula 1MSport 2
47Po21.11.2211:002:0013:00zápasKatarFutbalMSMČT sport
50Ne18.12.2220:152:0022:15fináleKatarFutbalMSMČT sport
18Pi05.05.2320:002:3022:30zápasPetrohradĽadový hokejMSMČT sport
21So27.05.2321:002:0023:00zápasfinále - LondýnFutbalLiga majstrovMPremier Sport 2
37Po11.09.2320:152:0022:15hlasovanie o ME 2028NyonFutbalMEMČT sport
18Pi03.05.2420:002:3022:30zápasPraha + OstravaĽadový hokejMSMJOJ Šport
24Pi14.06.2421:002:0023:00zápasNemeckoFutbalMEMDajto
31Pi02.08.2420:452:0022:45slávnostné otvorenieParížOHOHoČT sport
33Ne18.08.2420:452:0022:45slávnostné ukončenieParížOHOHoČT sport
36St04.09.2420:452:0022:45slávnostné otvorenieParížOHPOHoČT sport
37Ne15.09.2420:452:0022:45slávnostné ukončenieParížOHPOHoČT sport
18Pi02.05.2520:002:3022:30zápasŠvédsko + DánskoĽadový hokejMSMJOJ Šport
6Pi06.02.2620:452:0022:45slávnostné otvorenieMilánoOHZOHoČT sport
8Ne22.02.2620:452:0022:45slávnostné ukončenieMilánoOHZOHoČT sport
10Pi06.03.2620:452:0022:45slávnostné otvorenieMilánoOHZPHoČT sport
11Ne15.03.2620:452:0022:45slávnostné ukončenieMilánoOHZPHoČT sport
18Pi01.05.2620:002:3022:30zápas???Ľadový hokejMSMJOJ Šport
24Št11.06.2620:152:0022:15zápasKanada + USA + MexikoFutbalMSMČT sport
18PI07.05.2720:002:3022:30zápas???Ľadový hokejMSMJOJ Šport
18PI05.05.2820:002:3022:30zápas???Ľadový hokejMSMJOJ Šport
29Pi21.07.2820:452:0022:45slávnostné otvorenieLos AngelesOHOHoČT sport
31Ne06.08.2820:452:0022:45slávnostné ukončenieLos AngelesOHOHoČT sport
34Ut22.08.2820:452:0022:45slávnostné otvorenieLos AngelesOHPOHoČT sport
35Ne03.09.2820:452:0022:45slávnostné ukončenieLos AngelesOHPOHoČT sport
6Pi08.02.3020:452:0022:45slávnostné otvorenie???OHZOHoČT sport
8Ne24.02.3020:452:0022:45slávnostné ukončenie???OHZOHoČT sport
10Pi08.03.3020:452:0022:45slávnostné otvorenie???OHZPHoČT sport
11Ne17.03.3020:452:0022:45slávnostné ukončenie???OHZPHoČT sport
30Pi23.07.3220:452:0022:45slávnostné otvorenieBrisbaneOHOHoČT sport
32Ne08.08.3220:452:0022:45slávnostné ukončenieBrisbaneOHOHoČT sport
35Ut24.08.3220:452:0022:45slávnostné otvorenieBrisbaneOHPOHoČT sport
36Ne05.09.3220:452:0022:45slávnostné ukončenieBrisbaneOHPOHoČT sport
Zmena programu vyhradená.
Posledná aktualizácia: 21.01.2022 o 13:04 hod.
Počet záznamov: 1577